Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta nije u redu sa ovom kartom i tranzitima?

Ići dole

Šta nije u redu sa ovom kartom i tranzitima? Empty Šta nije u redu sa ovom kartom i tranzitima?

Počalji  dejavu91 Sre Avg 05, 2015 1:20 pm

Pozdrav svima,

Nova sam na forumu, ali sam jako zainteresovana za astrologiju, pa je i intezivno izučavam (od kako je Saturn počeo da tranzitira mojom 12. kućom). Naravno, prvo sam počela da se bavim svojom kartom, međutim ne uspevam nikako da objasnim moju kud i kamo solidnu Veneru koja mi je donela katastrofalne veze (verovatno zbog retrogradnosti), od kojih se poslednja i najlepša do sad završila pre mesec dana, baš kad je tranzitni Jupiter naišao na natalni stelijum u Lavu/Dev (Jupiter0Merkur0Venera0Sunce) u 9. kući. Ja sam naravno od njega očekivala sve najbolje. Surprised Pa tako dok je bio na samom ulazu u 9. doneo mi je stipendiju u inostranstvu koju iščekujem od kako sam počela da studiram.

Međutim, kad su krenule konjukcije krenuše i problemi sa dečkom, koji me je na kraju i definitivno ostavio (kad je tranzitni Saturn kvadrirao moju nat. Veneru) posle dve godine veze, jer navodno nema "dovoljno hemije između nas". Samo da napomenem, radi se o vezi na daljinu, i jedini problem između nas je do sad bila ta daljina (mislili smo da smo definitivno stvoreni jedno za drugo). Sada kad ćemo konačno živeti u istoj zemlji, desi se ovo? confused  

Jasno mi je da je raskid usledio zbog Saturna koji je pravio egzaktan aspekt sa mojom Venerom, ali naša veza je bila tipična saturnovska. Previše Saturna u njegovoj karti, u sinastriji a i SA tranziti su bili ključni kada samo se upoznali. Ja se plašila Urana, kad ono affraid

I tako Venera, vladar 5. polja, osim što je retrogradna i u opoziciji sa Mesecom, ne pravi nikakve teške aspekte, kao i Merkur, vladar 7. Viđala sam karte u kojima je Venera u izgonu ili padu, teško oštećena opozicijama/konjukcijama sa maleficima a davala je "normalnije" veze i generalno su se ljudi bolje snalazili sa njom. Da li je to sve zbog retrogradnosti? I da li mogu da očekujem neko poboljšanje ikad?

Evo i karte sa jučerašnjim tranzitima:
Šta nije u redu sa ovom kartom i tranzitima? Iz29du
dejavu91
dejavu91

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu