Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji astrološki znak vas najviše privlači?

+38
Arijaaa
Mrvica6
DaFFe
DzindzerSumadinka
Emma Bovary
nena
zelena dolina
alea
tanjica
Rebeka
elizabetbenet
nolita
Gea
vedrana
ivana..mansonxD
Strelica
Kocka je bacena
ArijeL
Izida
~Silk~
Nea
Estera
Ascaron
Latica
Lima
Kasija
lado06
jupiter u raku
Zorica
Čarobnica
joki22
butterfly
LoSt_in_SpaCe
Darko
-menora-
nina4
inja
Astrotanja
42 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Kocka je bacena Pon Feb 16, 2009 2:12 am

Na samom pocetku sexualnog sazrevanja padala sam na ovnove,ali sam shvatila da su mi mozda cak i za moj strelacki ukus isuvise borbeni i opaljeni...potom sam se zaljubila u jednog bika-vodoliju i bila sa njim nekoliko godina...i zaista neko vreme su mi bikovi bili fatalni...a potom sam pocela da se lepim za lavove -vrh 5. kuce u raku,a mesec u lavu ...ali i pored toga sto se lepim za njih sa istim tim lavovima ne mogu da izadjem na kraj...vole mnogo da mi pametuju,i da su u centru paznje,a ja podredjenu ulogu nesto bas mnogo ne volim....

tako da jos uvek trazim...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 4:53 am

Bejase Bikovi,ali sad se pripoveda... Sad sam mnogo cool,pa "kapiram" Vodolije Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  ivana..mansonxD Ned Jun 28, 2009 12:43 am

Svidjaju mi se osobe rodjene u znaq Vage ali da imaju neki jaci asc. i u znaq Lava i Strelca, i naravno u znaq Jarca (zbog marilyna mansona),,Nevolim osobe rodjene u znaq Ovna (mozda neke koji imaju mesec u ribama ili raq) zato sto bi bilo mnogo swadja jer ja imam asc u Ovnu i Mars u Lavu i cesto se swadjam sa Ovnovima i Jarcevima i tim jacim znacima Very Happy Very Happy

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Jun 30, 2009 8:40 pm

Bik,jarac,skorpija,mozda neki ovan sunny
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Gea Ned Avg 16, 2009 5:51 pm

kod mene definitivno ne pali taj mars u strijelcu! Laughing al se zato aktiviram na rakove i bikove! Cool
Gea
Gea

Broj poruka : 29
Godina : 39
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  nolita Ned Avg 16, 2009 5:56 pm

Gea ::kod mene definitivno ne pali taj mars u strijelcu! Laughing al se zato aktiviram na rakove i bikove! Cool

gea zakaj nema tvoje natalne? i ja padam na bikove i ribe, skorpije...
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Gea Ned Avg 16, 2009 6:09 pm

nolita ::
Gea ::kod mene definitivno ne pali taj mars u strijelcu! Laughing al se zato aktiviram na rakove i bikove! Cool

gea zakaj nema tvoje natalne? i ja padam na bikove i ribe, skorpije...

probala sam postavit al me nece...

razumijem tvoj odabir! Laughing mars u skorpiji + sunce ti na kraju znaka pa biras kao racica Very Happy
Gea
Gea

Broj poruka : 29
Godina : 39
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  nolita Ned Avg 16, 2009 6:23 pm

ak hoces mogu ti ja pomoc s potpisom Smile
jos vodene znakove kuzim, ali bikovi, koji me najvise privlace mi idu najmanje u glavu.
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Kocka je bacena Ned Avg 16, 2009 7:52 pm

....trenutno padam na jednu vodoliju
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  elizabetbenet Ned Jan 03, 2010 12:32 am

Ovan mi je super i za prijateljstvo i za ljubav! Odgovara mi njihova energija.
Vrh 7 kuce mi je u ovnu a mars mi je takodje u ovnu.

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Rebeka Uto Jan 05, 2010 4:23 pm

Ajoj... vatreni. Uvijek vatreni. I Ovnovi i Lavovi i StrijeLci. ALi nema tu sreće baš Evil or Very Mad Shocked
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Gost Sub Feb 06, 2010 9:38 pm

Hm.moja najveca ljubav Riba..gde se to uklapa sa Marsom u Devici i Venerom u Strelcu (sem sto nismo iz istog grada) ne znam..Nikada me nisu privlacile Device, mada sam u zenskim Devicama pronalazila dosta prijatelja..Strelcevi - sem moje najvece ljubavi (pored onog prvog, mada sam za ovog Strelca znala mnogo mnogo pre) Vladimir Grbic...nikada stvarno me nisu privlacili, sem ako u nekome vidim neku decacku neiskvarenost i avanturisticku prirodu ali kroz prijateljstvo. Ima tu cini mi se pre kombinacija..Vatra(zbog Venere) i Zemlja (Mars u Devici)..


Poslednji izmenio mila2710 dana Ned Feb 07, 2010 12:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  tanjica Ned Feb 07, 2010 12:29 am

flower Vazdusni znakovi,uvek...Blizanci,vodolije,vage... flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  alea Uto Feb 09, 2010 3:28 pm

Muškarci sa jakim MARSOM...neverovatno...i sa puno Vodolije u sebi, originalni, a samosvesni.
Moj omiljeni MA je u Škorpiji...povezujem to sa vladarem svoje 8 kuće, MO u Škorpiji, i vladarem 7 p. ME u Škorpiji.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  zelena dolina Čet Apr 01, 2010 3:27 pm

70% muskarac su mi bili strelci ako ne i vise, nekim cudom su svi nesto imali i u sco...na zalost Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  nena Pon Apr 19, 2010 12:48 am

Ovnovi i skorpije...muz mi je ovan
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Kocka je bacena Pon Apr 19, 2010 11:44 pm

primećujem da su sve moje velike ljubavi imali naglašen znak škorpije,a primećujem da su i svi oni imali Mesec u škorpiji
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 20, 2010 12:28 am

Hm, ne čidi me što su imali naglašenu Škorpiju, ali bolje bi veze bile da je Mesec u Strelcu i to u trigonu sa tvojim natalnim. Kako ti je još i Sunce u Sterlcu, najbolje u konjukciji sa njim. Mislim to bi bolje bilo, al šta je bilo bilo je, važno je šta će biti . Laughing sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Apr 20, 2010 10:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Emma Bovary Uto Apr 20, 2010 1:13 am

Ovnovi definitivno, a kao prijatelji Škorpije, isključivo ženske Smile

Emma Bovary

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  zelena dolina Uto Apr 20, 2010 10:40 am

Astrotanja ::Hm, ne čidi me što su imali naglašenu Škorpiju, ali bolje bi veze bile da je Mesec u Strelcu i to u trigonu sa tvojim natalnim. Kako ti je još i Sunce u Strlcu, najbolje u konjukciji sa njim. Mislim to bi bolje bilo, al šta je bilo bilo je, važno je šta će biti . Laughing sunny

da Tanja vazno je sta ce biti Smile..

Ja bi trebala da nadjem nekog jarca pa da mi on "bude" u 4 kuci i da mi pravi trigone sa SA, sa MO i sa PL...ali nikad nisam imala jarca, uvek su to bili strelci sa izrazenim sco, lavovi, bikovi sve ono sto sa mojim natalnim planetama pravi lose aspekte ili aktivira opozicije...
Izgleda da losi aspekti privlace, e sad je pitanje koliko prekoputa nas imamo zrelu osobu da opozicije i kvadrate ne odvedu u svadje i nerazumevanje nego u dopunjavanje i razmenu!
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  DzindzerSumadinka Ned Okt 10, 2010 3:03 am

Vage, zbog price koju imaju, Ribe, zbog inteligencije, Jarcevi, zbog cvrstog i jasnog stava i Bikovi, kao kompletni muskarci, volela sam i muske Vodolije, ali dok sam bila mladja, sad su mi nekako detinjasti Very Happy
DzindzerSumadinka
DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Локација : Beograd
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  DaFFe Sre Dec 07, 2011 6:55 pm

Sta da gledam za to? Koji me privlace? Koji mi odgovaraju? Za veze? A koji za brak? Meni je Mesec u Ovnu u 7., Sunce u ribama u 7. a 7. vladaju Ribe, a Neptun i Jupiter se rastrkali. Umorna sam vise od ovoga, ne mogu nista da povezem.

DaFFe

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Mrvica6 Pet Apr 27, 2012 12:19 am

Device su mi fantastični za vezu I love you
A jarčevi su mi ceo život ''tvrd orah''. Odlepim na jarčeve bounce
Mrvica6
Mrvica6

Broj poruka : 5
Godina : 31
Datum upisa : 26.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Arijaaa Pet Apr 27, 2012 11:04 am

Bikovi me privlace, imam tri duge veza upravo sa njima. I ako znam da su ljubomorni i posesivni, opet nekako mi se svide. Trenutni decko je Vaga-Skorpija. Mada mi je privlacna i dupla skorpija. Vrh sedme je u Strelcu, nikad nisam imala momka strelca a ni Jarca. Venera je u Vodoliji i upravo mi se svidjala jedna Vodolija ali zbog razlike u godinama (dosta mladji) odustala sam od toga. Drugarice mi kazu da ja nemam odredjen tip muskarca nego da se uvjek zabavljam sa razlicitim i da oni nista zajednicko sem mene nemaju. Very Happy Valjda je to zbog pet planeta u 5. kuci. cheers Dosta sam citala o VE u Vod. u sekstilu sa 60 cist promiskuitet. Shocked U mom slucaju to nije tako, mozda zbog egzaltacije Saturna, pa je on negdje donjeo ravnotezu, a i vaspitanja.
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  nikica Pon Feb 11, 2013 3:16 pm

Uglavnom Lavovi i Ovnovi. Lava mogu objasniti jer sam u podznaku lav, i inace se dobro slazem s lavovima, a ovnove bi mogao objasniti Mars u mojoj 6. kuci, a 9. kuca u ovnu...mozda drugi brak s ovnom?! Hmmmm Laughing

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 45
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 2 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu