Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji astrološki znak vas najviše privlači?

+38
Arijaaa
Mrvica6
DaFFe
DzindzerSumadinka
Emma Bovary
nena
zelena dolina
alea
tanjica
Rebeka
elizabetbenet
nolita
Gea
vedrana
ivana..mansonxD
Strelica
Kocka je bacena
ArijeL
Izida
~Silk~
Nea
Estera
Ascaron
Latica
Lima
Kasija
lado06
jupiter u raku
Zorica
Čarobnica
joki22
butterfly
LoSt_in_SpaCe
Darko
-menora-
nina4
inja
Astrotanja
42 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  ena1976 Pon Feb 11, 2013 8:28 pm

Jarčevi, iako se to ne može reći iz moje karte. Jeste da mi je veći deo V u Jarcu, ali MA mi je u Raku, a VE u Ovnu, što bi rekli "niđe veze" Very Happy
Ako neko ima neko logično objašnjenje, neka ga slobodno podeli samnom Twisted Evil
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Antelope Pon Apr 08, 2013 9:26 pm

U natalnoj imam SOoMA u Vagi ... i kao po pravilu - muskarac sa ASC U Vagi !!!

Antelope

Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  sputana Uto Apr 09, 2013 2:26 am

otkako znam za sebe skorpije me spopadaju, bukvalno se lepe, i vise i ne pitam kad krene da me muva.. skoro uvek bude skorpija,to povezujem sa jupiterom u petoj u sco koji dispozitor mog sunca.. a kad nije bila skorpija desio se blizanac, garant zbog mog ascedenta u njemu al nikad to ne bih ponovila, blizanci su meni samo dobri za druzbu i zezanje, i bio je jedan bik, i dan danas se probude neke emocije iako su prosle godine, e to vec ne umem povezem sa natalom, jer u biku nemam nista sem retro hirona.
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  sputana Uto Apr 09, 2013 2:28 am

ena1976 ::Jarčevi, iako se to ne može reći iz moje karte. Jeste da mi je veći deo V u Jarcu, ali MA mi je u Raku, a VE u Ovnu, što bi rekli "niđe veze" Very Happy
Ako neko ima neko logično objašnjenje, neka ga slobodno podeli samnom Twisted Evil

ena bre, nemo mi ove umetnicke, postavi neku normalnu tj astrodienst kartu! Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  ena1976 Uto Apr 09, 2013 7:06 pm

sputana :: ena bre, nemo mi ove umetnicke, postavi neku normalnu tj astrodienst kartu! Smile
Smile namerno sam sklonila kartu sa astro.com sajta jer je ljudi dožive zdravo za gotovo, ne gledaju kolike orbise oni uzimaju u obzir pri računanju aspekta. zato im karte izgledaju kao cirkus koliko su išarane jocolor
na astrodienst karti na pr. moj SA na 26°23 Raka i UR na 5°29 Škorpije obrazuju kvadrat a razdvaja ih 100°. za mene je kvadrat 90, plafon 85-95, al stotka nikako! proveri svoju kartu pa kaži da ne preteruju...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  sputana Uto Apr 09, 2013 9:38 pm

ena1976 ::
sputana :: ena bre, nemo mi ove umetnicke, postavi neku normalnu tj astrodienst kartu! Smile
Smile namerno sam sklonila kartu sa astro.com sajta jer je ljudi dožive zdravo za gotovo, ne gledaju kolike orbise oni uzimaju u obzir pri računanju aspekta. zato im karte izgledaju kao cirkus koliko su išarane jocolor
na astrodienst karti na pr. moj SA na 26°23 Raka i UR na 5°29 Škorpije obrazuju kvadrat a razdvaja ih 100°. za mene je kvadrat 90, plafon 85-95, al stotka nikako! proveri svoju kartu pa kaži da ne preteruju...

znam da preteraju al bre vizuelno mi najvise prija, ova tvoja sacuvaj me Boze, pogubim se Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  ena1976 Sre Apr 10, 2013 10:43 pm

sputana ::
ena1976 ::
sputana :: ena bre, nemo mi ove umetnicke, postavi neku normalnu tj astrodienst kartu! Smile
Smile namerno sam sklonila kartu sa astro.com sajta jer je ljudi dožive zdravo za gotovo, ne gledaju kolike orbise oni uzimaju u obzir pri računanju aspekta. zato im karte izgledaju kao cirkus koliko su išarane jocolor na astrodienst karti na pr. moj SA na 26°23 Raka i UR na 5°29 Škorpije obrazuju kvadrat a razdvaja ih 100°. za mene je kvadrat 90, plafon 85-95, al stotka nikako! proveri svoju kartu pa kaži da ne preteruju...
znam da preteraju al bre vizuelno mi najvise prija, ova tvoja sacuvaj me Boze, pogubim se Smile
samo da ugrabim vremena, ima da napravim kartu da bude ko lutka Smile
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji astrološki znak vas najviše privlači? - Page 3 Empty Re: Koji astrološki znak vas najviše privlači?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu