Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbunjena sam

2 posters

Ići dole

Zbunjena sam  Empty Zbunjena sam

Počalji  bombonica Pet Jul 22, 2016 3:23 am

Nocas mi je sat na telefonu stao na 00:00,i tako je stajao 23 min.pa ponovo proradio sam,samo sto sada kasni.Situacija mi je čudna i zbunjujuca, pa vam se eto obraćam, da vidim ima li neko bilo kakvo mišljenje o ovome?

bombonica

Broj poruka : 15
Godina : 49
Локација : kraljevo
Datum upisa : 30.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zbunjena sam  Empty Re: Zbunjena sam

Počalji  logos Pet Avg 12, 2016 9:49 pm

bombonica ::Nocas mi je sat na telefonu stao na 00:00,i tako je stajao 23 min.pa ponovo proradio sam,samo sto sada  kasni.Situacija mi je čudna i zbunjujuca, pa vam se eto obraćam, da vidim ima li neko bilo kakvo mišljenje o ovome?

Zbunjena sam  IsgoVBe

U tvom horoskopu u to vreme je tranzitni Pluton (stradanje i regeneracija) iz znaka Jarca (sat) bio u tačnoj opoziciji sa natalnim Saturnom (sat) a tranzitni Saturn (sat) je bio na natalnom Neptunu (izgubljeno, nejasno, nestati) u znaku Strelca na čijem je vladaru Jupiteru u znaku Riba tada bio tranzitni Neptun (zbunjujuće, nestajanje, nejasno) kojii je sa natalnim Neptunom pravio aspekt kvadrata. Sve ovo na neki način oslikava ono što ti se desilo, prestanak rada sata (Pluton u Jarcu u opoziciji sa Saturnom) koji je kasnije proradio (Pluton - regeneracija) što je izgledalo zbunjujuće i nejasno (Neptun u Ribama).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu