Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Retro Jupiter

3 posters

Ići dole

Retro Jupiter Empty Re: Retro Jupiter

Počalji  Astrotanja Pon Okt 02, 2017 8:26 pm

Gagice  i  Logose,  smatram da  je  došlo do   nesuglasice  jer se način  razmišljanja  razlikuje. Zamolila bih  vas   da se ne  vređate. Logose,molim  te  ako ne želiš da  tumačiš nečiji  natal, odnosno odgovaraš  na  pitanja  na koja  ti ne želiš, to  ne  radiš.   Gogica  je  pitala  i  očekivala  odgovor  za ono što je  zanima  i  to je  po meni uredu,a osude  i  kritike   da li treba da zna ili  ne  zna  je nešto   što  nije  očekivala  na  ovom forum. Smatram  da   to  nije  u  redu i  zamolila  te  Logose,da  to ne činiš.Hvala ti.  Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retro Jupiter Empty Re: Retro Jupiter

Počalji  logos Pon Okt 02, 2017 8:34 pm

Astrotanja ::Gagice  i  Logose,  smatram da  je  došlo do   nesuglasice  jer se način  razmišljanja  razlikuje. Zamolila bih  vas   da se ne  vređate. Logose,molim  te  ako ne želiš da  tumačiš nečiji  natal, odnosno odgovaraš  na  pitanja  na koja  ti ne želiš, to  ne  radiš.   Gogica  je  pitala  i  očekivala  odgovor  za ono što je  zanima  i  to je  po meni uredu,a osude  i  kritike   da li treba da zna ili  ne  zna  je nešto   što  nije  očekivala  na  ovom forum. Smatram  da   to  nije  u  redu i  zamolila  te  Logose,da  to ne činiš.Hvala ti.  Smile


OK. Dogovoreno.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retro Jupiter Empty Re: Retro Jupiter

Počalji  gagica Uto Okt 03, 2017 1:22 am

Hvala gdji Tanji na razumevanju. Ja se zaista trudim da ne povredim nikoga u svojim postovima. Ali bih vas nakon ovoga ovako javno zamolila da obrisete moj profil i sve poruke koje su od mene sa vaseg sajta, jer neznam sama to uraditi! Hvala na razumevanju. Vama zelim sve najbolje!
gagica
gagica

Broj poruka : 22
Godina : 43
Локација : Doboj
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Retro Jupiter Empty Re: Retro Jupiter

Počalji  Astrotanja Uto Okt 03, 2017 11:57 am

Gagice, molim vas da mi pišete u inbox,jer bih želela nešto privatno da vam napišem,a ne mogu da vam pošaljem poruku.Hvala vam. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retro Jupiter Empty Re: Retro Jupiter

Počalji  gagica Uto Okt 03, 2017 10:35 pm

Poslala sam vam poruku . Nadam se da ste je dobili ,jer mi je ostala u porukama spremnim za slanje.
Mogu vam poslati moj mail ako zelite
gagica
gagica

Broj poruka : 22
Godina : 43
Локација : Doboj
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Retro Jupiter Empty Re: Retro Jupiter

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu