Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAVOD BRAKA

2 posters

Ići dole

RAVOD BRAKA Empty RAVOD BRAKA

Počalji  niksa1234 Pon Okt 02, 2017 2:54 am

NOVA SAM NA FORUMU,DA LI NEKO MOZE DA MI KAZE DA LI CU SE RAZVESTI > HVALA RAVOD BRAKA Natal_11
RAVOD BRAKA Natal_12

niksa1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  logos Sre Okt 04, 2017 10:23 pm

niksa1234 ::NOVA SAM NA FORUMU,DA LI NEKO MOZE DA MI KAZE DA LI CU SE RAZVESTI > HVALA

Postoje indicije ali pre svega reci nam nešto detaljnije o razlozima zbog kojih si postavila takvo pitanje.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  niksa1234 Čet Okt 05, 2017 1:17 pm

bas zbog toga sto postoje neke jake indicije za razvod koliko ja vidim onako amaterski, zato sam i postavila kartu dal neko moze malo detaljnije da kartu objasni, ujedno, ne mogo ni trudna da ostanem vec 3 godine Sad Sad Sad jos ta muka ,

niksa1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  logos Pet Okt 06, 2017 12:46 am

niksa1234 ::bas zbog toga sto postoje neke jake indicije za razvod koliko ja vidim onako amaterski, zato sam i postavila kartu dal neko moze malo detaljnije da kartu objasni, ujedno, ne mogo ni trudna da ostanem vec 3 godine Sad Sad Sad   jos ta muka ,

To i nisu baš neki razlozi za razvod. Verovatno postoji neki valjaniji razlog za razmišljanje o tome pa bi bilo dobro da nas, pre nego što pređemo na analiziranje horoskopa, uvedeš u problematiku.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  niksa1234 Pet Okt 06, 2017 2:02 pm

pe evo ,kao prvo vec tri godine ne mozemo da imamo djece,tj u meni je problem,brak nam je vruce hladno svadjamo se mirimo, u sustini vise se raspravljamo,vrlo cesto nemam razumijevanja od muza ,on je hladna gruba osoba bez emocija, plus sto sam se ja prosli septembar zaljubila u jednog momka sa mora i otkinila za njim ,,sve to utice da brak koji nam je posteo vise rutina, i nije nesto,proslo oktobar smo bili pred vratima razvoda bukvalno ali se nekako to smirilo,mislim da rastava visi u vazduhu,pa sad pitam sta karta kaze za sve to? nista vise,kakvo je stanje u natalu, jer nikako ni na vantjelasnu oplodnju da krenemo vise, bas je napeta situacija,

niksa1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  logos Sub Okt 07, 2017 1:45 am

niksa1234 ::pe evo ,kao prvo vec tri godine ne mozemo da imamo djece,tj u meni je problem,brak nam je vruce hladno svadjamo se mirimo, u sustini vise se raspravljamo,vrlo cesto nemam razumijevanja od muza ,on je hladna gruba osoba bez emocija, plus sto sam se ja prosli septembar zaljubila u jednog momka sa mora i otkinila za njim ,,sve to utice da brak koji nam je posteo vise rutina, i nije nesto,proslo oktobar smo bili pred vratima razvoda bukvalno ali se nekako to smirilo,mislim da rastava visi u vazduhu,pa  sad pitam sta karta kaze za sve to? nista vise,kakvo je stanje u natalu, jer nikako ni na vantjelasnu oplodnju da krenemo vise, bas je napeta situacija,

RAVOD BRAKA Niksa1234

Prvi brak (partnerska zajednica) i prvi bračni partner u astrologiji je predstavljen VII kućom. Vrh je u znaku Vage (prirodna VII kuća) koja uglavnom simbolizuje partnere, diplomatiju, neodlučnost, kolebljivost a kako je u tom znaku Sunce u padu, može ukazivati na poljuljano dostojanstvo i na krizu identiteta. Vladar Venera u mnogome determiniše bračnog partnera, u padu je u znaku Device (sitnice, sitničarenje, detaljisanje, hipohondrija) i zajedno sa Suncem (osoba) koje je većinski vladar V kuće (zabava, ljubav, razonoda) i Marsom (Rad, aktivnost) koji je vladar Asc (osoba) i VIII kuće čiji je vrh u znaku Škorpije (telesni kontakti) čine važan stelijum u VI kući i u znaku Device. Stelijum je fokusna tačka kolebljivog T-kvadrata u čiji sastav ulazi i neugodna opozicija konjunkcija Meseca (emocije, psiha, duša, jajnici, bitan za trudnoću i ostvarivanje materinstva) i Chirona (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta, karmički dug, žrtvovanje) sa jedne strane i Saturna (teškoće, problemi, opstrukcije, prepreke, nefunkcionisanje) i Urana (nagli prekidi, svađe, rastave, nervoza, slobode, VTO). Ako se tome doda da je stelijum u opoziciji sa Asc na kome se nalazi Severni čvor (karma, teži put ka uspehu) dobijamo veoma moćan i neugodan Veliki krst sa mnogo neugodnih opozicija i T-kvadrata koji uglavnom ukazuju na probleme u prvoj bračnoj zajednici (VII kuća) koji mogu biti u uzročno-posledičnoj vezi sa problemima na jajnicima (Mesec u opoziciji sa Saturnom) a inkonjunkcija stelijuma preko Venere sa Jupiterom (telesno uvećanje, trudnoća) koji vlada konjunkcijom Saturna i Urana na teškoće da se postigne trudnoća. Jupiter je u opoziciji sa Plutonom (stradanje i regeneracija) koji je u VII kući (prva bračna zajednica) i koji vlada VIII kućom (stradanje i regeneracija, intervencije lekara) i sa Neptunom (lekari, bolnice) i Uranom (VTO) je u povoljnim trigonima što može ukazivati na mogućnost da se ostvari trudnoća ako se eliminiše nervoza, tenzija i bude potpuno opušten, do koje može doći spontano i iznenada. Obzirom da su Saturn i Uran u IX kući (druga partnerska veza) ti problemi bi bili i u toj eventualnoj vezi ali bi bilo bolje da ta veza bude neformalna, potpuno slobodna i u relativno zrelijim godinama.

Sve u svemu, prva bračna zajednica je problematična sa usponima i padovima koji se u eventualnoj drugoj mogu izbeći uz veće lične slobode i pri opuštenijim i spontanijim odnosima.

RAVOD BRAKA Niksa1234_tranziti

Trenutno je tranzitni Saturn na natalnom Uranu u IX kući i tranzitni Uran na natalnom Jupiteru iz I kuće što ukazuje na aktuelne probleme u vezi trudnoće pa bi valjalo biti strpljiv i uporan (Saturn) a svakako opušteniji i bez žurbe i nervoze (Uran) kako bi se postigao željeni cilj, trudnoća.


Poslednji izmenio logos dana Sub Okt 07, 2017 8:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  niksa1234 Sub Okt 07, 2017 5:40 pm

hvala na detaljnom objasnjenju za brak i trudnocu, ima dosta istine u ovome bas,brak mi je bas monoton da zatrudnim ne mogu prirodnim putem moracu na vantjelesnu, ceste su svadje i prepirke,, ne znam ni smaa vise, i jos nesto, dvije jake planete u 9 kuci uran i saturn koji imaju veze sa venerom ,konkretno uran cula sam da mogu da dovedu do 2 braka i to sa razvedeni muskarcem ili koji treba tek da se razvede, narocito ako su u kvadratu,to sam cula,,,

niksa1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  niksa1234 Sub Okt 07, 2017 5:57 pm

htjela bi naravno jos i vase misljenje ako moze naravno da li da ima razloga,i usmjeravati energiju i truditi se i boriti za ovaj brak jer mnogo je negativnih aspekata i brak je jako monoton , posto trudnoca jeste problem evo 4 godine skoro, da ne rasipan energiju dzabe ono sto se kaze, hvala

niksa1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  logos Pon Okt 09, 2017 11:08 am

niksa1234 ::hvala na detaljnom objasnjenju za brak i trudnocu, ima dosta istine u ovome bas,brak mi je bas monoton da zatrudnim ne mogu prirodnim putem moracu na vantjelesnu, ceste su svadje i prepirke,, ne znam ni smaa vise, i jos nesto, dvije jake planete u 9 kuci uran i saturn koji imaju veze sa venerom ,konkretno uran cula sam da mogu da dovedu do 2 braka i to sa razvedeni muskarcem ili koji treba tek da se razvede, narocito ako su u kvadratu,to sam cula,,,

"pe evo ,kao prvo vec tri godine ne mozemo da imamo djece,tj u meni je problem,brak nam je vruce hladno svadjamo se mirimo, u sustini vise se raspravljamo,vrlo cesto nemam razumijevanja od muza ,on je hladna gruba osoba bez emocija, plus sto sam se ja prosli septembar zaljubila u jednog momka sa mora i otkinila za njim ,,sve to utice da brak koji nam je posteo vise rutina, i nije nesto,proslo oktobar smo bili pred vratima razvoda bukvalno ali se nekako to smirilo,mislim da rastava visi u vazduhu,pa sad pitam sta karta kaze za sve to? nista vise,kakvo je stanje u natalu, jer nikako ni na vantjelasnu oplodnju da krenemo vise, bas je napeta situacija,"

Prema natalnoj karti ni drugi brak ne obećava jer su planete u IX kući u istim aspektima samo što je vladar Jupiter u povoljnijim aspektima od vladara VII kuće, Venere, i ukazuje na više optimizma mada je i dalje u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Venerom (ljubav) iz pominjanog ne baš obećavajućeg stelijuma iz znaka Device, koja je vladar VII kuće koja simbolizuje prvi brak ali i uopšteno naš pristup i sva dešavanja prema svim partnerima pa i bračnim. I u prvom i u eventualnom drugom braku (partnerskom odnosu) postoji potreba za ličnim slobodama i na smanjivanju velikih tenzija (Uran u Strelcu u kvadratu sa stelijumom i Asc i u opoziciji sa Mesecom iz III kuće komunikacija) a razlika je što je polazište za prvi astrološki loša Venera a u drugom optimizmu okrenut Jupiter sa nešto povoljnijim aspektima. Jupiter u oba slučaja ukazuje na potrebu relataviziranja svega što nam se dešava u životu, na izgradnji i jačanju ličnih stavova i ubeđenja, na jačanju vere, na bavljenju sportom i na ličnoj edukaciji na višem nivou. Žrtvovanja će u oba slučaja biti, doduše nešto povoljnijih u eventualnoj drugoj nego u prvoj partnerskoj zajednici.

Kod svađa nikad nema mnogo pameti, samo uzavrele strasti, šteta po oboje. To važi za oba slučaja. Ovde je verovatno zaljubljivanje bežanje od negativnih emocija koje traju dosta dugo (Mesec u opoziciji sa Saturnom) uzrokovanih dugim i teškim svađama (Uran u konjunkcoji sa Saturnom u Strelcu) i vera u bolju drugu vezu (Uran u trigonu sa vladarom Jupiterom). Inače, astrološki gledano VTO se u svakom slučaju nameće kao alternativa i uz neku ličnu žrtvu (Jupiter u trigonu sa Uranom a preko Chirona u sekstilu i sa Mesecom).

Dakle, svakako treba smiriti tenzije i strasti i o svemu bistre glave razmisliti jer opozicija Jupitera (vladar IX kuće) sa Plutonom (stradanje i regeneracija, osećaj da se stiglo do dna) ukazuje na neumitne radikalne promene mada narod kaže da je "bolje vrabac u ruci nego golub na grani". Ne želim da ti kažem "izdrži" jer je tebi teško ali ti želim da o svemu dobro razmisliš.

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

RAVOD BRAKA Empty Re: RAVOD BRAKA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu