Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.10..2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM

2 posters

Ići dole

5.10..2017. PUN MESEC U  OVNU  U OPOZICIJI   SA  MERKUROM Empty 5.10..2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM

Počalji  Astrotanja Uto Okt 03, 2017 9:09 pm

Već  pred  Pun Mesec oseti  se  energija Punog  MEseca, ali najviše od  4. 10. u  večernjim  satima  i tokom  5.10. 2017.  Pripremite  se  da  na poztivna  način iskoriste  veliku  energiju kou donosi Pun Mesec. Završite  nešto što  ste  radili. Ko  će  najviše  da  oseti uticaj   Punog  Meseca  i šta je dobro  da preduzete  da  bi  ste izbegli  neprijatnosti, ili neke  negativane  emocije  i  konflikte  koji  su mogući pod  uticaj  Pun  Meseca  saznaćete iz mog  novog  videa.Hvala   svima koji me pratite, komentarišete i lajkujete.
https://youtu.be/hdoIBrzydqU


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Okt 14, 2017 9:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.10..2017. PUN MESEC U  OVNU  U OPOZICIJI   SA  MERKUROM Empty Re: 5.10..2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM

Počalji  Astrotanja Pet Okt 06, 2017 11:45 am

Upravo   sam  dobila  informaciju  od osobe  koja  radi u centru za  socijalni rad, da  je  juče  posle podne  prijavljeno četiri  slučaja  porodičnog nasilja, dok  je  pre  toga   u prva  tri dana  ove sedmice  sve bilo mirno. Sigurno je  bilo i puno neprijavljenih slučajeva. Ovo je   samo još jedna  dokaz  da  Pun esec  donosi   više  konflikta,  a u Ovnu i nasilja.


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Uto Okt 31, 2017 12:16 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.10..2017. PUN MESEC U  OVNU  U OPOZICIJI   SA  MERKUROM Empty Re: 5.10..2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM

Počalji  logos Sre Okt 11, 2017 1:56 am

U vreme pisanja posta pod naslovom "10.05.2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM" Mesec (aktuelna dešavanja) je bio u konjunkciji sa Neptunom (greška, previd) na 12° (stepen Riba) u znaku Riba (greška, previd) jer je trebalo da piše 05.10.2017.

Što se tiče informacije o nasilju, 05.10.2017. u popodnevnim satima je Mesec (emocije, ljudi, aktuelni događaj) prelazio preko 11° (stepen Vodolije - nasilje, osionost) znaka Ovna (sila, akcija bez razmišljanja) i bio u opoziciji  sa Merkurom (vest, informacija, saopštenje) i Suncem (život) a zajedno su bili u kvadratu sa Plutonom (kriminal, niske strasti, fatalno, smrtna opasnost, destrukcija) formirajući moćan kardinalni T-kvadrat a Pluton je bio fokusna tačka u koju se sliva sva negativna energija navedene opozicije. Inače, dok je Uran u Ovnu biće nasilja, nažalost, a njegova opozicija sa Jupiterom (eskaliranje, stavovi, ubeđenja) iz znaka Škorpije (kriminal, niske strasti, fatalno, smrtna opasnost, destrukcija) da će toga biti više i najčešće iz negativnih stavova i ubeđenja.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

5.10..2017. PUN MESEC U  OVNU  U OPOZICIJI   SA  MERKUROM Empty Re: 5.10..2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM

Počalji  Astrotanja Sub Okt 14, 2017 9:17 am

Greška je ispravljena, a svaki, naročito dobronamerni komentar dorbro došao.Prepisala sam datum sa laptopa, ali u video, ko ga je odslušao lepo stoji 5. 10 Konflikti, nasilje i slična dešavanja su u spotu pomenuti, a dobila sam i potvrdu od osobe koja radi u centru za socijalni rad, da je tog dana bio najveći broj nasilja u toku cele nedelje:)
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.10..2017. PUN MESEC U  OVNU  U OPOZICIJI   SA  MERKUROM Empty Re: 5.10..2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM

Počalji  logos Sub Okt 14, 2017 4:19 pm

Astrotanja ::Greška  je  ispravljena,  a svaki, naročito  dobronamerni komentar  dorbro  došao.Prepisala  sam  datum  sa  laptopa, ali u video, ko ga  je odslušao lepo stoji  5. 10 Konflikti, nasilje  i slična  dešavanja   su u spotu  pomenuti, a  dobila  sam i potvrdu od  osobe koja  radi u centru  za  socijalni rad, da je tog  dana  bio  najveći broj  nasilja  u toku cele  nedelje:)

Astrologija na delu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

5.10..2017. PUN MESEC U  OVNU  U OPOZICIJI   SA  MERKUROM Empty Re: 5.10..2017. PUN MESEC U OVNU U OPOZICIJI SA MERKUROM

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu