Mesečni horoskop za novembar 2017. - Jupiter u trigonu sa Neptunom, SA trigon UR ....

Ići dole

Mesečni horoskop za novembar 2017. - Jupiter u trigonu sa Neptunom, SA trigon UR ....

Počalji  Astrotanja taj Sre Nov 01, 2017 11:50 am

Pred nama je mesec jakih strasti, posebno ljubavnih, period transfromacije, ili kraja nečega i otvaranja mogućnosti za početak nečeg novog,ali i regeneracije, iscelivanje, bogaćanja za neke, posebno preko novca drugih. Škorpije u sunčanom znaku, rođene zadnjih dana oktobra imaće značajan period, doživeti mogućnost da dožive prosperitet, širenje većini slučajeva povoljno za njih, a zatim vodeni znaci rođeni Ribe februarske i junski Rakovi, rođeni poslednjih dana meseca. Ovo je značajan period u godini, za mnoge mesec prekretnice. Kako ublažiti neke nepovoljne aspekte, kako se nositi sa kvadratom Marsa i Plutona u periodu Mladog Meseca u Škorpiji 18, 19. 11. kao i kako iskoristiti povoljne tranzite trigon Jupitera i Venere u Škorpiji, sa Neptunom u Ribama, saznaćete iz ovog videa.

Novembra  će  Saturn  u  Strelcu biti egzaktno u trigonu sa Uranom   retrogradnim u Vodoliji  i ovo je  još  jedna  prilika  da se staro  i  novo,  tradicija  i progres   objedine u  stvaranju nekih  kvalitetnih promena  koji  su  zasnovani na  dobroj osnovi,  u  povoljnom vremenu  i okolnostima.

Od 22. 11. Sunce ulazi u Strelca,energija se menja, dolazi do veće okrenutosti ka duhovnom, posebno jer će Jupiter biti u trigonu sa Neptunom, kao i daljinama, inostranstvu, odnosima sa strancima,ali i putovanjima. Te su zadnjih 8. dana značajni period najviše za novembarske Strece, koje očekuju promene važne za njih, koji će im obeležiti ovu godinu.

Šta nam se sve događa.saznaćete iz ovog videa.
https://youtu.be/FkrrV1kDysw

Pozivam vas da se pretplatite ( to je besplatno), pratite me na mom You tube,Astro Tanja kanalu, jer time unapređujete moj rad i pomažete mom boljem radu. Postavite mi tamo pitanja, komentrišete. Hvala vam od srca!
Astrotanja

Broj poruka : 4220
Godina : 53
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu