Trudnoca

Ići dole

Trudnoca

Počalji  Jelena123 taj Pet Jan 05, 2018 8:16 pm

Kada cu ja postati majka? Sta kaze moja karta 14.03.1997 sam rodjena

Jelena123

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.01.2018

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Trudnoca

Počalji  Astrotanja taj Sre Jan 10, 2018 12:16 am

Jelena, neophodno je da posatavite natalnu karta, da bi ste dobili odgovor. Smile
Astrotanja

Broj poruka : 4210
Godina : 52
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mavc taj Pet Jan 12, 2018 11:26 pm

Poslednji izmenio Mavc dana Pon Jan 15, 2018 12:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Mavc

Broj poruka : 7
Datum upisa : 12.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mavc taj Pet Jan 12, 2018 11:27 pm

Postovana mozete li mi reci za posao. Vec 2god sam zapela i nemicem se.
Unaprjed zahvalna

Mavc

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Pon Jan 15, 2018 11:33 am

Mavc ::Postovana mozete li mi reci za posao. Vec 2god sam zapela i nemicem se.
Unaprjed zahvalna

Prvo - Tri iste natalne karte i jedno pitanje na temi "Trudnoća" a nešto niže od ove teme ima tema "Posao"!?

Drugo - Koje si struke, tj. za šta si se edukovala, da li si već negde radila i šta (34 punih) šta bi želela da radiš?

logos

Broj poruka : 573
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mavc taj Pon Jan 15, 2018 12:15 pm

Postovani logos biti cu ljubazna kao i vi i zahvaliti se prvo sto ste mi se obratili.
1:Neka moja najveca zivotna pogreska bude tri puta stavljena moja karta i sto sam slucajno pitanje posla upisala na djelu trudnoca i ispricavam se na tome.
2: zavrsila sam za odvjetnika kao sto sigurno mozete vidjeti u karti sobzirom da se razumijete.
Eto ukratko.
Jos jednom puno hvala i nadam se da prihvacate ispriku.

Mavc

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mavc taj Pon Jan 15, 2018 12:18 pm

logos ::
Mavc ::Postovana mozete li mi reci za posao. Vec 2god sam zapela i nemicem se.
Unaprjed zahvalna

Prvo - Tri iste natalne karte  i jedno pitanje na temi "Trudnoća" a nešto niže od ove teme ima tema "Posao"!?

Drugo - Koje si struke, tj. za šta si se edukovala, da li si već negde radila i šta (34 punih) šta bi želela da radiš?

Postovani logos biti cu ljubazna kao i vi i zahvaliti se prvo sto ste mi se obratili.
1:Neka moja najveca zivotna pogreska bude tri puta stavljena moja karta i sto sam slucajno pitanje posla upisala na djelu trudnoca i ispricavam se na tome.
2: zavrsila sam za odvjetnika kao sto sigurno mozete vidjeti u karti sobzirom da se razumijete.
Eto ukratko.

Mavc

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Pet Jan 19, 2018 1:17 am

Mavc ::Postovani logos biti cu ljubazna kao i vi i zahvaliti se prvo sto ste mi se obratili.
Eto ukratko.

Konjunkcija Merkura (vladar III kuće) i Marsa (većinski vladar I kuće) kao i Venera (vladar stelijuma koga sačinjava Sunce, Mars i Merkur) na kraju III kuće ukazuju na kulturnu ali i oštru kumunikaciju i da se reaguje "na prvu loptu".

Nema potrebe da mi se ispričavaš jer sam na ovom forumu zbog vas sa ciljem da vam svojim tumačenjem nekako pomognem pa je zato potrebna saradnja i odgovori na dodatna pitanja kao što je "da li si već negde radila i šta (34 punih), šta bi želela da radiš?" a na koje nisi odgovorila. Važno je za tumačenje imati što više podataka pa se za to potrudi, ako to želiš.

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mavc taj Pet Jan 19, 2018 1:30 am

Mavc ::Postovani logos biti cu ljubazna kao i vi i zahvaliti se prvo sto ste mi se obratili.
Eto ukratko.

Konjunkcija Merkura (vladar III kuće) i Marsa (većinski vladar I kuće) kao i Venera (vladar stelijuma koga sačinjava Sunce, Mars i Merkur) na kraju III kuće ukazuju na kulturnu ali i oštru kumunikaciju i da se reaguje "na prvu loptu".

Nema potrebe da mi se ispričavaš jer sam na ovom forumu zbog vas sa ciljem da vam svojim tumačenjem nekako pomognem pa je zato potrebna saradnja i odgovori na dodatna pitanja kao što je "da li si već negde radila i šta (34 punih), šta bi želela da radiš?" a na koje nisi odgovorila. Važno je za tumačenje imati što više podataka pa se za to potrudi, ako to želiš.

Postovani, sobzirom da sam dugo radila u uredu htjela bi otvoriti svoj ducan sa odjecom. Zelim promjenu u zivotu a to bi me jako veselilo.

Mavc

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mavc taj Pet Jan 19, 2018 1:34 am

Naravno to je zelja ali mogucnosti su sasvim drugacije Neutral Bez prihoda sam a zalihe novaca su skoro nula. Zasto neradim jer tokom porodiljnog ostala sam bez posla....

Mavc

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Sub Jan 20, 2018 2:18 am

Mavc ::Postovani, sobzirom da sam dugo radila u uredu htjela bi otvoriti svoj ducan sa odjecom. Zelim promjenu u zivotu a to bi me jako veselilo.

Naravno to je zelja ali mogucnosti su sasvim drugacije. Bez prihoda sam a zalihe novaca su skoro nula. Zasto neradim jer tokom porodiljnog ostala sam bez posla....

VIII kuća (drugi posao) u znaku Škorpije (stradanje i regeneracija) ukazuje da se drugi posao može desiti kada budeš u velikoj krizi a konjunkcija vladara Plutona sa Saturnom u znaku Vage da ćeš biti u zrelim godinama i iskusna, u partnerskom odnosu i da će ti to teško pasti. Imaš stelijum Sunca (ti), Marsa (rad, aktivnost, borba), Merkura (trgovina, prodavnica, dućan, butik) i Chirona (ranjeni iscelitelj, rana koja teže zarasta, žrtva) u znaku Bika (novac, vrednosti od ličnog i konkretnog rada). Dakle, možeš se baviti se trgovinom, podneti neku žrtvu ali bi to imalo finansijsku satisfakciju. Vladar stelijuma je Venera (sklad, lepota, moda) koja je u III kući (trgovina, roba) u konjunkciji sa Severnim čvorom (teži put koji vodi uspehu) ukazuje na modernu, kvalitetnu, obično žensku, lepu robu. Kvadrat Venere sa Asc (osoba) simbolizuje veliku aktivnost, trigoni sa konjunkcijom Plutona (donji veš, seksi) i Saturna (dugotrajno, za ozbiljne osobe) iz znaka Vage (osobe u braku) i Mesecom (emocije, žene majke) iz XII kuće i znaka Riba (noć, ono što se ne vidi, skriveno) i u opoziciji sa Neptunom (umetnost, spavaćice) sa vrha X kuće (karijera, status, posao kojim mi upravljamo) u znaku Strelca (strano). Sve ovo može ukazivati na uspeh (Severni čvor) u trgovini (III kuća u Blizancima) sa dugotrajnim donjim vešom (Pluton i Saturn) za bračne partnere (VII kuća), roba treba da bude moderna i sa stilom (Venera i Neptun) u kojoj bi se žene - majke osećale prijatno posebno noću (Mesec u XII kući u Ribama) a ti si jedna od njih. Inkonjunkcije stelijuma sa konjunkcijom Saturna i Plutona sa jedne strane i sa Neptunom sa druge, govore da so moraš dosta prilagođavati a Veliki trigon Venere, Plutona i Saturna i Meseca da je to izvodljivo ali uz malo kolebanja i nesigurnosti to je izvodljivo. Kraj marta, april i početak maja može predstavljati astrološki povoljan period da se preduzme nešto po tom pitanju pa da proslaviš zajedno i rođendan i otvaranje dućana. Možda bi paralelno mogla da se baviš i konsaltingom (Vaga u VII kući a vladar Venera je već analizirana i dosta aktivna).

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mavc taj Sub Jan 20, 2018 2:26 am

rabbit
Mavc ::Postovani, sobzirom da sam dugo radila u uredu htjela bi otvoriti svoj ducan sa odjecom. Zelim promjenu u zivotu a to bi me jako veselilo.

Naravno to je zelja ali mogucnosti su sasvim drugacije. Bez prihoda sam a zalihe novaca su skoro nula. Zasto neradim jer tokom porodiljnog ostala sam bez posla....

VIII kuća (drugi posao) u znaku Škorpije (stradanje i regeneracija) ukazuje da se drugi posao može desiti kada budeš u velikoj krizi a konjunkcija vladara Plutona sa Saturnom u znaku Vage da ćeš biti u zrelim godinama i iskusna, u partnerskom odnosu i da će ti to teško pasti. Imaš stelijum Sunca (ti), Marsa (rad, aktivnost, borba), Merkura (trgovina, prodavnica, dućan, butik) i Chirona (ranjeni iscelitelj, rana koja teže zarasta, žrtva) u znaku Bika (novac, vrednosti od ličnog i konkretnog rada). Dakle, možeš se baviti se trgovinom, podneti neku žrtvu ali bi to imalo finansijsku satisfakciju. Vladar stelijuma je Venera (sklad, lepota, moda) koja je u III kući (trgovina, roba) u konjunkciji sa Severnim čvorom (teži put koji vodi uspehu) ukazuje na modernu, kvalitetnu, obično žensku, lepu robu. Kvadrat Venere sa Asc (osoba) simbolizuje veliku aktivnost, trigoni sa konjunkcijom Plutona (donji veš, seksi) i Saturna (dugotrajno, za ozbiljne osobe) iz znaka Vage (osobe u braku) i Mesecom (emocije, žene majke) iz XII kuće i znaka Riba (noć, ono što se ne vidi, skriveno) i u opoziciji sa Neptunom (umetnost, spavaćice) sa vrha X kuće (karijera, status, posao kojim mi upravljamo) u znaku Strelca (strano). Sve ovo može ukazivati na uspeh (Severni čvor) u trgovini (III kuća u Blizancima) sa dugotrajnim donjim vešom (Pluton i Saturn) za bračne partnere (VII kuća), roba treba da bude moderna i sa stilom (Venera i Neptun) u kojoj bi se žene - majke osećale prijatno posebno noću (Mesec u XII kući u Ribama) a ti si jedna od njih. Inkonjunkcije stelijuma sa konjunkcijom Saturna i Plutona sa jedne strane i sa Neptunom sa druge, govore da so moraš dosta prilagođavati a Veliki trigon Venere, Plutona i Saturna i Meseca da je to izvodljivo ali uz malo kolebanja i nesigurnosti to je izvodljivo. Kraj marta, april i početak maja može predstavljati astrološki povoljan period da se preduzme nešto po tom pitanju pa da proslaviš zajedno i rođendan i otvaranje dućana. Možda bi paralelno mogla da se baviš i konsaltingom (Vaga u VII kući a vladar Venera je već analizirana i dosta aktivna).

Puno vam hvala i zahvalna sam od srca. Zelim da zivite svoje snove, zelje. Ugodnu ostatak veceri zelim flower

Mavc

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  yana147 taj Pon Jan 22, 2018 10:00 pm

cao nadam se ce mi odgovoriti moe pitanje kakav ce mi biti poradjaj dali ce biti sve u redu sa bebom i samnom ovo mi e druga trudjnoca prvi pordjaj je bio prirodan ali e bio vlo dug i tezak termin za pordjaj e septevar bila vam vrlo zahvalna ako mi odgovorite hvala vam od srca unapred 15 04 1993 vo 14 i 40 veles makedonija [img]https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=31&mth=gw

&sday=22&smon=1&syr=2018&rs=0[/img]

yana147

Broj poruka : 25
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Uto Jan 23, 2018 12:39 pm

yana147 ::cao nadam se ce mi odgovoriti moe pitanje kakav ce mi biti poradjaj dali ce biti sve u redu sa bebom i samnom ovo mi e druga trudjnoca prvi pordjaj je bio prirodan ali e bio vlo dug i tezak termin za pordjaj e septevar bila vam vrlo zahvalna ako mi odgovorite hvala vam od srca unapred  15 04 1993 vo 14 i 40 veles makedonija.

Kada ulaziš u IX mesec?

Nije jasno što si se mučila pri prvom porođaju (tvoje godine nisu dovoljan razlog) jer, astrološki gledano, prvi porođaj (V kuća u znaku Jarca a Vladar Saturn je u Vodoliji) je ukazivao na težak i spor porođaj (Jarac, Saturn) pa je bilo humanije da su se odlučili za "carski rez" (Saturn u Vodoliji i u neugodnom kvadratu sa Plutonom iz znaka Škorpije /fatalno, rizično po život, operativna intervencija lekara/). Slično je i sa drugom trudnoćom (VII kuća u Ribama) jer je vladar Neptun (bolnica, lekari, neizvesno, nejasno) u konjunkciji sa Uranom (veštački, "carski rez") u opoziciji sa Marsom (vladar Sunca /život/, operacija, skalpel, nož) a zajedno u kvadratima sa Suncem iz znaka Ovna a Sunce je u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa pomenutim Plutonom, tako da bi ovoga puta, astrološki gledano, bilo za očekivati "carski rez" koji se s razlogom tako zove. Navedena konjunkcija Neptuna i Urana može ukazivati na potrebu povremenih (Uran) kontrola lekara (Neptun koji je tranzitno u VII kući a tranzitni Pluton je na natalnoj konjunkciji Saturna i Urana).

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  yana147 taj Uto Jan 23, 2018 3:30 pm

vo deveti vlevam negde vo sredinata na avgus samo ako mozes da mi kazes dali ce biti sve u redu samnom i sa bebom boim se da ne umrem na pordjaj jer vladar osme mi je u petoj i moze li se videti kakva ce biti bebe prva je devojcica koja sada imam 4 god i me pravi najsrecnija na svetu nadam se da cu preziviti poradjaj mnogu se bojim i havala ti puno od srca sto mi odgovori hvala ti na odvoeno vremene hvala

yana147

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  yana147 taj Sre Jan 24, 2018 7:50 pm

duso ke moze li samo da mi kazes dali ce biti samnom sve u redu i sa bebom mnogu sum zagrizana hvala ti puno odnapred

yana147

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Ned Jan 28, 2018 12:47 am

yana147 ::vo deveti vlevam negde vo sredinata na avgus samo ako mozes da mi kazes dali ce biti sve u redu samnom i sa bebom boim se da ne umrem na pordjaj jer vladar osme mi je u petoj i moze li se videti kakva ce biti bebe prva je devojcica koja sada imam 4 god i me pravi najsrecnija na svetu nadam se da cu preziviti poradjaj mnogu se bojim i havala ti puno od srca sto mi odgovori hvala ti na odvoeno vremene hvala

VIII kuća jeste da simbolizuje smrt ali njen vladar Neptun je vladar VII kuće (druga trudnoća) i nalazi se u V kući prve trudnoće, ljubavi, zabavljanja, zabave, razonode, rekreacije i sl. Dakle, njen vladar Neptun (strah, nerazumevanje, zablude, tajne, nejasnoće) u konjunkciji sa Uranom (astrolog, astrologija) u znaku Jarca (teškoće, prepreke, problemi, iskušenja, čekanja) u opoziciji sa lošim (u znaku svog pada) Marsom (vladar Sunca - život) a zajedno u kvadratima sa Suncem (osoba) grade snažni kardinalni T-kvadrat sa fokusnom tačkom na Suncu što se može protumačiti da imaš pogrešno astrološko mišljenje na osnovu koga si stvorila strah od porođaja a kome je po meni dosta doprineo prvi porođaj o kome sam nešto već pisao. Druga trudnoća je druga priča ali zbog prisutnosti vladara VII (druga trudnoća) i VIII kuće (životne opasnosti) u V (prva trudnoća) sećanja su prisutna i strah je samo donekle razumljiv ali ga treba prevazići jer nije realan (Ribe, Neptun). Na to kako se osećaš astrološki ukazuje prisustvo vladara Asc (osoba) Merkura na 29° (stepen "plača", potencijal koji se teško može iskoristiti kao i iskustvo iz znaka u kome se nalazi jer je sledeći korak nov znak i nova energija) znaka Riba (strah, zablude, nerazumevanje, tajne, nejasnoće) u VIII kući (stradanje i regeneracija, fatalno) a koji osim inkonjunkcije (velika prilagođavanja) sa Asc ima sve dobre aspekte od kojih je bitan povoljan trigon sa Plutonom iz znaka Škorpije). Inače, na osnovu astroloških činjenica poželjno je održavanje trudnoće redovnim posetama i kontrolama kod lekara a sam porođaj, kad dođe vreme za to, bilo bi dobro da se uradi "carskim rezom" kao što je trebalo i prvi da bude takav.

Dakle, pokušaj da prevaziđeš nepotrebne strahove koji ti nikako nisu potrebni u trudnoći, pokušaj dugim šetnjama da se relaksiraš u prirodi a kod kuće pokušaj da se opuštaš uz čitanje stranih magazina i gledanja filmova u večernjim satima (Sunce vlčadar XII kuće u IX kući i u kvadratu sa Neptunom iz V kuće).

Poslednji put izmenio logos dana Ned Feb 18, 2018 1:38 am, izmenio ukupno 2 puta

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  yana147 taj Ned Jan 28, 2018 5:02 am

Hvala ti duso puno na odvoeno vreme i na odgovoru hvala ti jos jednom od srca jer ce ti bude tesko samo jos jedno me zanima a to je novac i posao u natalnoj karti samo jos to me zanima i hvala ti jos jednom puno <3

yana147

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  yana147 taj Ned Jan 28, 2018 5:02 am

Hvala ti duso puno na odvoeno vreme i na odgovoru hvala ti jos jednom od srca jer ce ti bude tesko samo jos jedno me zanima a to je novac i posao u natalnoj karti samo jos to me zanima i hvala ti jos jednom puno <3

yana147

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DJ96 taj Sre Mar 21, 2018 6:04 pm

Da li cu skorije zatrudnjeti?

DJ96

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DJ96 taj Sre Mar 21, 2018 6:31 pm

] evo natalne

Poslednji izmenio DJ96 dana Pet Mar 30, 2018 11:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta

DJ96

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Pet Mar 23, 2018 12:38 pm

DJ96 ::Da li cu skorije zatrudnjeti?

Poštovani, da li cu uskoro zatrudnjeti? Pokusavamo skoro godinu dana i nista.. Ginekolog kaze da je samnom sve uredu.

Ovde niko nikog nezna pa nema potrebe da svoje podatke kriješ. Barem napiši mesto rođenja.

Ako je "po ginekologu sa tobom sve u redu" napiši podatke za partnera sa kojim "pokušavaš skoro godinu dana zatrudneti", možda je problem kod njega pa da nešto pokušamo astrološki objasniti.

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Ned Apr 01, 2018 3:57 pm

DJ96 ::Da li cu skorije zatrudnjeti?

Poštovani, da li cu uskoro zatrudnjeti? Pokusavamo skoro godinu dana i nista.. Ginekolog kaze da je samnom sve uredu.

Trudnoća (uvećanje tela) je u simbolici znaka Strelca i vladara Jupitera, a bitan je i znak Raka (materinstvo) kao i vladar Mesec (jajnici, dojke, menstruacioni ciklusi). Znak Strelca je na vrhu VII kuće (partner), vladar Jupiter je u nepovoljnom aspektu kvadrata sa svojim vladarom Saturnom (teškoće, problemi, opstrukcije) pri čemu su oba tela u znacima svog pada (loš položaj) i ako se tome doda da je Jupiter iz VIII kuće (telesni kontakti) u inkonjunkciji (nepovoljan aspekt teških prilagođavanja) sa Asc (osoba) i Suncem (osoba, život) iz I kuće (telo osobe), imamo astrološki veoma nepovoljnu situaciju da osoba (uglavnom sa bračnim partnerom) teško (Jarac, Saturn) može zatrudneti, da za to treba da prođe dosta vremena (Jarac, Saturn). Astrološki je nepovoljno što je tranzitni Saturn ušao u konjunkciju sa natalnim Jupiterom i što će posle njega to učiniti i tranzitni Jupiter pri čemu će se aktivirati navedene nepovoljne predispozicije. Nepovoljno je i što je tranzitni Pluton (stradanje i regeneracija) već duže vreme takođe na natalnom Jupiteru i to će potrajati pa sve to zajedno ukazuje na astrološki težak period za ostvarenje željene trudnoće. Inače, Mesec na 23° (stepen Vodolije) znaka Ovna može ukazivati na nervozu a njegovi kvadrati sa Jupiterom, Uranom i Neptunom na nestabilne menstruacione cikluse i moguće probleme sa jajnim folikulama a konjunkcija Sunca i Venere (estrogen) iz I kuće i znaka Blizanaca može simbolizovati hormonske probleme (svaka planeta u blizini Sunca ne može normalno da funkcioniše i u nekom smislu je “spaljena” pa ne dolazi do izražaja). Astrološki povoljan period za trudnoću može nastupiti tek posle 2 - 2,5 godine kada budu prošli neugodni tranziti i uticaji kojima su se aktivirale navedene natalne predispozicije.

U horoskopu partnera Asc (osoba) je u znaku Riba (psiha) a vladar Neptun je na 24 ° (stepen Riba – psiha) hladnog, krutog i neprilagodljivog znaka Jarca u konjunkciji sa nervoznim, nekontrolisanim i oscilacijama karakterističnim Uranom koji je na neugodnom 29° (stepen “plača”, predispozicije koje se teško realizuju) a oba tela su vladari XII kuće (psiha). Ta konjunkcija je u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa konjunkcijom Sunca (osoba) i Meseca (emocije, psiha, duša) iz IV kuće (dom, porodica, genetsko nasleđe) i znaka Raka (prirodno stanište Meseca i prirodna IV kuća) a koja je u inkonjunkciji sa Jupiterom (stavovi, ubeđenja, optimizam) iz znaka Strelca i IX kuće (njima vlada) a koji nema pozitivnih aspekata. Mars (energija, muškost, testosterone, prokrvljenost) je u znaku Device (bolest, malo, sitno) i u VII kući (brak), u konjunkciji sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta, žrtva), u opoziciji (nepovoljan aspekt) sa Saturnom (problemi, teškoće, opstrukcije, hladnoća) iz I kuće (osoba fizički) i na 24° (stepen Riba – psiha) znaka Riba (psiha) i u kvadratu (nepovoljan aspekt) sa konjunkcijom Merkura (vladar Marsa, transmiter) iz III kuće i Venere (estrogen) sa vrha IV kuće i oba u znaku Blizanaca (Merkuru svom sedištu, jak položaj). Sve ovo astrološki naglašava veliki značaj psihe za njegovo funkcionisanje u vašem partnerskom odnosu pa u skladu sa tim ga treba tako razumeti i pomoći mu da prevaziđe delikatne periode a u jednom je trenutno (tranzitni Pluton ulazi u konjunkciju sa konjunkcijom Urana i Neptuna, Saturn i Mars su u opoziciji sa konjunkcijom Sunca i Meseca, Uran je u kvadratu sa konjunkcijom Neptuna i Urana a tranzitni Neptun je u njegovoj I kući u opoziciji sa natalnim Marsom i u kvadratu sa natalnim Merkurom a tek mu sledi tranzit preko natalnog Saturna iz I kuće iz znaka Riba) i to će potrajati.

Nadam se da ćete uspeti da prebrodite ovaj period i da će te postići svoj plemenit cilj.

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: