Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POSAO I NOVAC

5 posters

Ići dole

POSAO I NOVAC Empty POSAO I NOVAC

Počalji  yana147 Sre Jan 24, 2018 8:10 pm

Zanima me dali cu naci posao na struci imam zavrseno za med.sestra do sad nemam raboteno kako med.sestra zanimame finasiiu natalnoj karti dali imam pretpozicii u natalnoj karti za veliko bogostvo  momentalno jas i moj muz zivimo kog moih roditeli bidejki jas sum sama nemam bradza i sestre interesuje dali imame mozenost da se osamostalime i da imame svoj dom konkretno me zanima posao i novac havala vam od srca odnapred 15 04 1993 vo 14 i 40 veles makedonija  POSAO I NOVAC Astro_11

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Re: POSAO I NOVAC

Počalji  logos Pon Jan 29, 2018 2:41 am

yana147 ::Zanima me dali cu naci posao na struci imam zavrseno za med.sestra do sad nemam raboteno kako med.sestra zanimame finasiiu natalnoj karti dali imam pretpozicii u natalnoj karti za veliko bogostvo  momentalno jas i moj muz zivimo kog moih roditeli bidejki jas sum sama nemam bradza i sestre interesuje dali imame mozenost da se osamostalime i da imame svoj dom konkretno me zanima posao i novac havala vam od srca odnapred 15 04 1993 vo 14 i 40 veles makedonija.

POSAO I NOVAC Yana147

VI kuća (posao, prvi posao) počinje u znaku Vodolije (prekidi, povremeno, na određeno vreme, nova tehnika) a završava se u znaku Riba (medicina, zdravstvo, ambulanta, bolnica, ustanova zatvorenog tipa). Vladari Uran i Neptun su u konjunkciji u V kući (honorarno, pod ugovorom) i u znaku Jarca (teškoće, prepreke, problemi, staro) a njihov vladar Saturn je baš u VI kući u kojoj je i Mesec (ljudi) pa bi sve ovo moglo ukazivati na velike teškoće oko zaposlenja u struci, da to može u početku biti rad pod ugovorom, na mogućnost rada sa novom tehnikom i računarom i da bi to mogla biti neka ambulanta (VI kuća u Ribama) ili bolnica (vrh VIII kuće u Ribama, hirurgija ili nešto pri njoj). Što se tiče novca, II kuća (novac, vrednosti od svog rada) obuhvata dva znaka, Devicu (nešto malo, sitno, posao u zdravstvenoj ustanovi) i Vagu (partner) a vladari Merkur i Venera su loši jer se nalaze u izgonu (Merkur u Ribama a Venera u Ovnu) u VIII kući (krediti, pozajmice, tuđ novac) i zajedno su u neugodnoj opoziciji sa Jupiterom (novac) koji je dosta loš jer je u znaku svog pada u Raku tako da sve to uglavnom simbolizuje loše predispozicije za zaradom i da će se uglavnom svoditi na novac od partnera ili na pozajmice i kredite čak i da radite nešto kod kuće što ima veze sa inostranstvom (Jupiter je većinski vladar IV kuće, Sunce je u IX kući a njegov vladar Mars je u znaku Raka). Inače, kvadrat lošeg Marsa (u izgonu je) i Sunca iz znaka Ovna i njihovi drugi relativno nepovoljni aspekti astrološki ne ukazuju na velike mogućnosti i koristi od rada.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Posao za muza

Počalji  valentinamaric Pet Mar 09, 2018 10:36 pm

Postovana/ni ako mozete da pogledate u natalu mog muza, dal mu stoji zaposlenje ove godine? Bez posla je vise od godinu dana. Rodjen je 18.09.1968. 04:30 Zemun. Puno hvala.

valentinamaric

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Re: POSAO I NOVAC

Počalji  Štrudla Ned Mar 25, 2018 9:25 pm

Moze li neko da pogleda da li mi odgovara zanimanje veterinara? Hvala unapred. Very Happy POSAO I NOVAC Img_2010

Štrudla

Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Ljubav

Počalji  Vuka Ned Apr 01, 2018 11:29 am

Datum rođenja 08.11.1970 rodena u osijeku
U dugoj vezi da li će veza preći u nestao više

Vuka

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Vuka

Počalji  Vuka Ned Apr 01, 2018 11:33 am

Datum rođenja 08.11.1970 u 16.30 Osijek
Stanje financija u narednom periodu


Poslednji izmenio Vuka dana Pon Apr 02, 2018 10:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Vuka

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Re: POSAO I NOVAC

Počalji  logos Pon Apr 02, 2018 10:33 am

Štrudla ::Moze li neko da pogleda da li mi odgovara zanimanje veterinara? Hvala unapred.

Sakrivanje natalnih podataka može samo da ti odmogne jer otežavaš onome koji treba da ti odgovori na postavljeno pitanje a nema svrhe jer ovde niko nikog nezna a postoji mogućnost da karta nije tačno urađena. Na osnovu ove može se reći da postoji sklonost ka životinjama, posebno psima (Sunce i znaku Raka i u kvadratu sa svojim vladarom Mesecom iz znaka Ovna koji je dosta "aktivan" u tvom horoskopu ali kvadrati Meseca sa Suncem i Asc kao i inkonjunkcija sa svojim vladarom Marsom da to neće proći bez napora, znoja i problema).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Re: POSAO I NOVAC

Počalji  Štrudla Ned Avg 26, 2018 9:04 pm

^Hvala na odgovoru.

https://imgur.com/0C4WlBM

Evo ga i natal sa podacima.
Ja sam nesto sama protumacila tj. pokusala da protumacim.
Vrh devete kuce u devici su studije medicine. Vladar devete u osmoj - osma kuca vezana za hirurgiju, regeneraciju. Merkur u negativnim aspektima mi deluje kao da ce biti puno muka da se fakultet zavrsi. Dispozitor Sunce u raku sto uzimam u obzir ono sto je logos rekao.
Mars u skorpiji 10. u kuci u aspektu sa Neptunom i cini mi se sa hironom moze predstavljati profesiju vezanu za medicinu.

Štrudla

Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Re: POSAO I NOVAC

Počalji  logos Čet Avg 30, 2018 10:28 am

Štrudla ::^Hvala na odgovoru.

Ja sam nesto sama protumacila tj. pokusala da protumacim.
Vrh devete kuce u devici su studije medicine. Vladar devete u osmoj - osma kuca vezana za hirurgiju, regeneraciju. Merkur u negativnim aspektima mi deluje kao da ce biti puno muka da se fakultet zavrsi. Dispozitor Sunce u raku sto uzimam u obzir ono sto je logos rekao.
Mars u skorpiji 10. u kuci u aspektu sa Neptunom i cini mi se sa hironom moze predstavljati profesiju vezanu za medicinu.

Da li si upisala to što si želela?

Vladar IX kuće je u VII kući, doduše pri kraju ali je ipak u njoj, u znaku Lava što je nepovoljno jer je u znaku svog pada. Tačno je da ima dosta izazovnih aspekata. U opoziciji je sa retrogradnim Neptunom i Uranom i kvadaratima sa Jupiterom i Saturnom (vladari Asc i I kuće) pri čemu formiraju dva snažna fiksna T-kvadrata što može ukazivati na moguće zablude (Neptun) i prekide (Uran) ali i na teškoće i prolongiranje (Saturn) da bi na kraju uspehom ipak bila zadovoljna (sekstil Saturna sa Suncem i trigon Jupitera sa Asc). Merkur je i u solidnom Velikom vatrenom trigonu sa Mesecom i Plutonom što može simbolizovati emocionalno, duševno i psihičko zadovoljstvo (Mesec) koje može na kraju da deluje regenerišuće po tebe kada budeš rešavala izazovne situacije (Pluton). Da, kvadrat Marsa i Neptuna može ukazivati na hirurške intervencije (Mars u Škorpiji) ali i na mogućnost previda i grešaka (Neptun).

Venera je većinski vladar IX kuće koja je većim delom u znaku Vage pa bi vredelo razmisliti o pravu i konsultantskim poslovima jer je i ona sa Asc i Jupiterom u Velikom trigonu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POSAO I NOVAC Empty Re: POSAO I NOVAC

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu