31.01.2018. Totalno Pomračenje Meseca u Lavu,a 15.02.Pomračenje Sunca u Vodoliji kako će delovati

Ići dole

31.01.2018. Totalno Pomračenje Meseca u Lavu,a 15.02.Pomračenje Sunca u Vodoliji kako će delovati

Počalji  Astrotanja taj Sub Jan 27, 2018 3:11 pm

Pripremila sam vam video o Pomračenju Meseca u Lavu i Sunca u Vodoliji. Kako da se pripremite i postupite,šta da izbegavate, a na šta da obratite pažnju da bi ste umanjili,ili prevazišli uticaje Pomračenja. Ona se odnosi na sve podznake i sunčane znake, koji će biti pod uticajem ovih Pomračenja. Raditi na sebi, na svom unutrašnjem miru, energiji,raspoloženju i nastojte da budete strpljivi, toleratni, da ne ulazite u konflikte,posebno 31.01. kada će biti totalno Pomračenje Meseca u Lavu.

Pratite me na mom Astro Tanja kanalu i lajkujte. Hvala. Smile

https://youtu.be/c-10D67_hUw
Astrotanja

Broj poruka : 4220
Godina : 52
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: 31.01.2018. Totalno Pomračenje Meseca u Lavu,a 15.02.Pomračenje Sunca u Vodoliji kako će delovati

Počalji  manuela taj Čet Feb 01, 2018 2:19 pm

Baš juče na pomračenje Meseca mi jedna firma ponudi da napravimo ugovor kako bi mi plaćali što koriste moje licence. Danas su mi se javili da se vidimo sutra oko toga. To bi mi baš bilo finansijski dobitno. Takođe mi se danas javio kolega da mi da novac za neki posao koji sam mislila da neću nikad naplatiti. Isto tako juče posle 3,5 godine čekanja sasvim slučajno se dogovorim oko neke restauracije u stanu. Da li je moguće da budu tako pozitivni trenutci na pomračenje Meseca?
http://i40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 149
Datum upisa : 11.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: 31.01.2018. Totalno Pomračenje Meseca u Lavu,a 15.02.Pomračenje Sunca u Vodoliji kako će delovati

Počalji  logos taj Pet Feb 02, 2018 2:20 am

manuela ::Baš juče na pomračenje Meseca mi jedna firma ponudi da napravimo ugovor kako bi mi plaćali što koriste moje licence. Danas su mi se javili da se vidimo sutra oko toga. To bi mi baš bilo finansijski dobitno. Takođe mi se danas javio kolega da mi da novac za neki posao koji sam mislila da neću nikad naplatiti. Isto tako juče posle 3,5 godine čekanja sasvim slučajno se dogovorim oko neke restauracije u stanu. Da li je moguće da budu tako pozitivni trenutci na pomračenje Meseca?

Sve boldirane reči su u simbolici III kuće koja obuhvata dva znaka, Ovna (rad) i Bika (novac) - razgovori o novcu od ličnog rada. Tranzitna konjunkcija Sunca (osoba) i Venere (novac) je u povoljnom trigonu sa natalnim Marsom (prvi vladar III kuće) i u sekstilu sa Severnim čvorom (teži put do uspeha) a tranzitni Mars je u trigonu sa natalnim Jupiterom (sreća, povoljne okolnosti) i sa Saturnom (vladar Asc, dugo čekanje) iz III kuće (javljanje, vest, dogovor) iz znaka Ovna (rad). Povoljno je i što je tranzitni Uran (vladar II kuće) iz III kuće u sekstilu sa natalnim Merkurom (javljanje, vest, dogovor) i tranzitni Neptun (nešto što je izgledalo izgubljeno, većinski vladar II kuće) u sekstilu sa Asc (osoba) i trigonu sa Venerom (novac). Sve ovo uglavnom astrološki simbolizuje ono što se osobi 31. dešavalo (boldirane reči). Nije na odmet oprez sbog neugodnih aspekata tranzitnog Neptuna, kvadrata sa natalnim Suncem i opozicije sa natalnom konjunkcijom Urana i Plutona, kao i zbog tranzitnog Jupitera na natalnom Neptunu.

logos

Broj poruka : 583
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  manuela taj Pet Feb 02, 2018 1:04 pm

Hvala Logos. Dogovor je bio uspešan, ne bas onoliko koliko sam ja tražila, ali sam ipak zadovoljna.

manuela

Broj poruka : 149
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu