Ozbiljna veza/Brak

Ići dole

Ozbiljna veza/Brak

Počalji  IkonijaMax taj Ned Mar 25, 2018 4:43 am

Postovanje astrolozima.Nasla sam bila na fb slučajno detaljan ispis sinastrije kao primjer koji me oduševio,ali sam jedva nasla ovaj forum i bas sam happy sto sam ga našla ☺️ Naime,jako mnogo pitanja i novaca sam potrosila na nama poznate astrologe,koji su me samo u zabludu doveli i nikad pogodili nisu ni osnov, nazalost, svako bi razlicito pisao ili govorio. Medjutim,Tanjin opis sinastrije toliko detaljan me bacio sa nogu, odusevio. Trazila sam cak mozda preko call centra da li ima preko SMS-a kontakt ali nema. Zato Vas molim, kad budete mogli da mi pogledate polje braka i veza? ☺️ U zivotu nista nije slucajno pa ni ovo moje da sam naisla na momka koji me zaista odusevljava iako je daleko... ☺️ Da li je to moguce ili nije i da li je ozbiljno voljela bih da vidite...osjetila sam ga kao svojom srodnom dušom, iz srca. Islamske je vjeroispovijesti ali meni to ne smeta,ja naprotiv volim suprotnu vjeru i imam svo postovanje prema istoj.Bila bih Vam jako puno zahvalna da mi pogledate i date neki komentar jer mi je jako važno ☺️☺️☺️
Hvala unaprijed i zelim Vam sve najljepse od srca!

IkonijaMax

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.03.2018

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ozbiljna veza/Brak

Počalji  IkonijaMax taj Ned Apr 01, 2018 5:40 pm

Datumi su ,moj 20.05.1994godine u 02:30h u Podgorici a njegov 24.10.1985.god.od 9,30h-10h, Istanbul. ☺️
Ako iko moze pomoci , bila bih zahvalna...

IkonijaMax

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.03.2018

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu