Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reviziranje

2 posters

Ići dole

Reviziranje  Empty Reviziranje

Počalji  Anchy_pn Sub Apr 21, 2018 2:52 pm

Odbijena sam za Americku J1 vizu, vredi lida idem na reviziranje ili da sacekam iZvlacenje za GreenCard zaAmeriku jer sam se prijavila prosle godine, da li postoji sansa da dobijem vizu na neki nacin,velika zelja mi je da idem u Ameriku? Reviziranje  Astro_10

Anchy_pn

Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Reviziranje  Empty Re: Reviziranje

Počalji  logos Pon Apr 23, 2018 10:42 am

Anchy_pn ::Odbijena sam za Americku J1 vizu, vredi lida idem na reviziranje ili da sacekam iZvlacenje za GreenCard zaAmeriku jer sam se prijavila prosle godine, da li postoji sansa da dobijem vizu na neki nacin,velika zelja mi je da idem u Ameriku?

Pokušaj krajem ove godine kada tranzitno Sunce (ti) bude ušlo u III kuću (putovanja, dokumenta, potvede, vize, razni obrasci) i u znak Strelca (inostranstvo) a potom to učine i tranzitni Merkur (vladar prirodne III kuće i vladar IX kuće inostranstva čiji je vrh u znaku Blizanaca). Od februara meseca tranzitni Jupiter je retrogradan i biće sve do jula kada kreće direktno pa bi do tada bilo poželjno dobro se pripremiti za povoljan period na kraju godine. Inače natalno Veliki vatreni trigon između Jupitera, konjunkcije Sunca i Merkura iz VII kuće i Marsa iz X kuće više ukazuje na mogućnost da se preko partnera ode u inostranstvo pošto on to bude uradio.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu