4.-7.05.2018. Šta nam donosi ovaj vikenda

Ići dole

4.-7.05.2018. Šta nam donosi ovaj vikenda

Počalji  Astrotanja taj Sub Maj 05, 2018 12:46 am

Mesec je ovog vikenda u Jarcu, osim 6. u kasnim posle podnevnim satima kada prelazi u Vodoliju.Dok bude bio u Jarcu praviće kontakt, aspekte sa svim planetama, čak i sa Venerom u Blizancima inkonjukciju, te će svi znaci osetiti uticaj Meseca u Jarcu. .-05. je u konjukciji sa Saturnom, a zatim će 5. 05. biti u trigonu sa Suncem i sekstilu sa Neptunom itd. Uglavnom praviće ovog vikenda niz aspekata, kvadrat sa Merkurom, sekstil sa Jupiterom, konjukciji sa Plutono i Marsom 6.05., a zatim i kvadrat sa Uranom.Svašta će se dešavati ovog vikenda. Biće promene raspoloženja i energije,obrta iznenađenja. Mars je u kvadratu sa Uranom, ulazećem, a Venera sa Neptunom. Kako će ovo uticati na dešavanja i šta će doneti, saznaćete iz ovog zvučnog spota.https://youtu.be/t8cmzdg2EmE
Astrotanja

Broj poruka : 4209
Godina : 52
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: 4.-7.05.2018. Šta nam donosi ovaj vikenda

Počalji  rosy taj Pet Maj 11, 2018 6:32 pm

Draga Tanja, da li na ovoj stranici mogu zamoliti za uslugu tumacenja, odnosno savet? Nova sam na forumu jer mi se dopada kako radite, posebno mesecna analiza po znacima na youtube-u.

Uh! Nadam se da sam uspela da postavim sliku natala ispravno.
Zamolila bih za pomoc u vezi jedne informacije. Ocekujem da me pozovu na razgovor za posao iz jedne (mozda 2 firme). U pitanju su takodje banke, inace vec radim u jednoj banci. Molim vas za tumacenje ili neku sugestiju da li bi promena posla bila dobra i uspesna. Trebalo bi da bude nesto bolja pozicija sa boljim finansijskim ugovorom i slicnim obimom posla. Interesuje me da li bi tako ispalo, jer me brine tranzitni Saturn u 6. kuci i ovaj prelazak Urana iz ovna u bika u bas mojoj 10. kuci. Please, help!

rosy

Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.04.2018

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu