natalna karta

Ići dole

natalna karta

Počalji  snezanasneki-stankovic taj Pet Maj 25, 2018 4:16 pm

moji podaci, rodjena sam 27.08.1962.godine u o2.00 casova u pozarevcu Najvise me interesuje moj sadasnji zivot, deca.
Hvala.

snezanasneki-stankovic

Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.05.2018

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: natalna karta

Počalji  logos taj Pet Maj 25, 2018 5:03 pm

snezanasneki-stankovic ::moji podaci,  rodjena sam 27.08.1962.godine u o2.00 casova u pozarevcu  Najvise me interesuje moj sadasnji zivot, deca.
Hvala.

Bilo bi dobro da se postavi konkretno pitanje da bi se dao konkretan odgovor. Recimo, problemi na poslu, promena posla, problemi sa zdravljem - hipertenzija, loša cirkulacija, problemi sa rukama i dr., kada ću upoznati novu ljubav, da li je dobar period za promenu posla, čime da se bavim, itd. Dakle, konkretno pitanje sa uvodom u ono što te interesuje.

logos

Broj poruka : 573
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mirjana12345 taj Pet Maj 25, 2018 5:08 pm

Ja sam vam postavila konkretno pitanje i nista mi niste odgovorili...

mirjana12345

Broj poruka : 7
Datum upisa : 04.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

brak i zdravlje

Počalji  snezanasneki-stankovic taj Pet Maj 25, 2018 5:15 pm

logos ::
snezanasneki-stankovic ::moji podaci,  rodjena sam 27.08.1962.godine u o2.00 casova u pozarevcu  Najvise me interesuje moj sadasnji zivot, deca.
Hvala.

Bilo bi dobro da se postavi konkretno pitanje da bi se dao konkretan odgovor. Recimo, problemi na poslu, promena posla, problemi sa zdravljem - hipertenzija, loša cirkulacija, problemi sa rukama i dr., kada ću upoznati novu ljubav, da li je dobar period za promenu posla, čime da se bavim, itd. Dakle, konkretno pitanje sa uvodom u ono što te interesuje.

[/qu

snezanasneki-stankovic

Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics