Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solarna eklipsa

+18
inja
Angie
galaksija
nena
IVA
Flora
hajkula
Tajna
Bambola
smesko
Strelica
DUH
Čarobnica
gernica
Izida
mrs_r
Astrotanja
Snezana
22 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 1:46 pm

uopste, u cetvrtoj kuci sto bolje stoji i sto bolje aspekte ima, daje mogucnost (svi primeri koje imam ja i primeri koje su drugi dobri astrolozi koje poznajem iznosili) da se u slucaju kupovine kuce-stana pretplati a u slucaju gradnje da vise kosta
za razliku od saturna koji cesto daje finansijski povoljnije varijante

Jupiter je velikodusan, pa dobru cenu daje onom drugom, onom ko prodaje, daje dobru cenu onom ko je vise u simbolici tog jupitera daje vise onom ko vec dobija (ako me razumete). To su skupi radnici, jos skuplji materijal, to je losa procena tacnije, opustenija procena da ne kazem lakomislenija, ,,ma bice,, , to je pustanje hedonizmu na volju, to je i lenjost da se provere cene na 300 mesta... uverenje za neku instalaciju da moze da prodje a onda se sve ponovo radi... zavisi naravno od aspekata koje jupiter radi u natalu a retko koji natal je savrsen

Svakako, sve najbolje zelim,

valjda ne mracim, sto bi rekla deca Shocked
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 2:49 pm

hajkula ::

Ajde malo odmrači za pomračenje na mom Jupiteru na 29st Raka ??? Slobodno, ja sam fatalista ..
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 3:15 pm

Hajkula,

koliko sam upoznata vode računa i dobro su obavešteni o cenama i slično. Kupuju tamo gde je jeftinije, ali kako je devojka Lavica-Bik sa Mesecom u Lavu, onda voli da je sve to malo luksuznije. Jupiter je u konjukciji sa Venerom, vl. Ascedenta i obe planete su u četvrtoj. Inače u prethodnim godinama je sve išlo jako sporo, a sad ide ubrzano i trebalo bi da do 1. septembra bude gotovo. Nadam se i pre, jerželim da do kraja školskog raspusta idem kod njih u goste sa ćerkicom. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 4:07 pm

Astrotanja ::...Lavica-Bik sa Mesecom u Lavu, onda voli da je sve to malo luksuznije. Jupiter je u konjukciji sa Venerom, vl. Ascedenta i obe planete su u četvrtoj...

Naravno, roditelji ulazu a njihovi horoskopi su drugaciji. Hm, njoj bi trebalo da je u strelcu vrh 5 kuce? Ako su godine za trudnocu, brak ... moze neko i da se iznenadi (u pozitivnom) Very Happy pa bude jos veci trosak za to... ma znas i sama kolika je astrosimbolika
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 4:18 pm

Hajkulče,
ona je u Ascedentu bi, a Sunce joj je u Lavu u petoj. Nisam dobro objasnila. Peta joj je u Lavu,a u 4. je bilo sola. eklipsa., u konjukciji sa Jupiterom. Upisala je ove godine željeni fakultete. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 4:19 pm

DUH ::
hajkula ::

Ajde malo odmrači za pomračenje na mom Jupiteru na 29st Raka ??? Slobodno, ja sam fatalista ..

Tebi svakako promena na osi 6-12. Ne znam u kojim si ambijentima, prilikama. Moze od promene vlasnicke strukture firme u kojoj si, do preseljenja sedista, promene kancelarije, promene kolega, sefa... promena u delatnosti... trosak u unapredjenju, uvodjenja noviteta u poslovanju... nabavka video nadzora recimo... ako imas gastritis, kontrolisi da ne bude cir pazi na dijetu, leci se, na primer. Sto se dece tice, ne znam da li imas a ako imas i ide na odmor u inostranstvo, a ti treba da das potvrdu za vizu, tu moze neki zastoj, nesto ne planirano da bude... ili ima plan za emigraciju i zena zna za to a ti ne znas jos uvek pa saznas ili se ta ideja odjednom javi pa te zatekne... ili ako je u inostranstvu, iznenadi te necim ili ti planiras da ih iznenadis ili...

Jedan poznanik je upravo saznao da ima sina i unuce na putu iz kratke veze u Sloveniji dok je bio u vojsci. Slicno je pre desetak godina donelo mom kolegi s posla, saznao da ima cerku iz avanture s godisnjeg odmora u C. Gori. A ja im lepo pricala Laughing Jao, gde me nadje, imam vise takvih horoskopa za, imaju dete a ne znaju i imaju dete pa kriju. Ako si imao avanturu ranije u trenutku svog zivota... Very Happy
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 4:20 pm

Astrotanja ::Hajkulče,
ona je u Ascedentu bi, a Sunce joj je u Lavu u petoj. Nisam dobro objasnila. Peta joj je u Lavu,a u 4. je bilo sola. eklipsa., u konjukciji sa Jupiterom. Upisala je ove godine željeni fakultete. sunny

Razjasnjeno Very Happy ja sam kriva, nisam se skoncentrisala pa sam shvatila da je asc lav
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 4:49 pm

hajkula ::
DUH ::
hajkula ::

Ajde malo odmrači za pomračenje na mom Jupiteru na 29st Raka ??? Slobodno, ja sam fatalista ..

Tebi svakako promena na osi 6-12. Ne znam u kojim si ambijentima, prilikama. Moze od promene vlasnicke strukture firme u kojoj si, do preseljenja sedista, promene kancelarije, promene kolega, sefa... promena u delatnosti... trosak u unapredjenju, uvodjenja noviteta u poslovanju... nabavka video nadzora recimo... ako imas gastritis, kontrolisi da ne bude cir pazi na dijetu, leci se, na primer. Sto se dece tice, ne znam da li imas a ako imas i ide na odmor u inostranstvo, a ti treba da das potvrdu za vizu, tu moze neki zastoj, nesto ne planirano da bude... ili ima plan za emigraciju i zena zna za to a ti ne znas jos uvek pa saznas ili se ta ideja odjednom javi pa te zatekne... ili ako je u inostranstvu, iznenadi te necim ili ti planiras da ih iznenadis ili...

Jedan poznanik je upravo saznao da ima sina i unuce na putu iz kratke veze u Sloveniji dok je bio u vojsci. Slicno je pre desetak godina donelo mom kolegi s posla, saznao da ima cerku iz avanture s godisnjeg odmora u C. Gori. A ja im lepo pricala Laughing Jao, gde me nadje, imam vise takvih horoskopa za, imaju dete a ne znaju i imaju dete pa kriju. Ako si imao avanturu ranije u trenutku svog zivota... Very Happy

Pa na dijetu ne moram da pazim jer sam visok 180cm a težak samo 65 kg, sin (31 godi.) ne verujem da ide u inostranstvo a na poslu je istina da dobijam novog šefa i neke nove sistematizacije, inače sam zdrav ali mnogo pušim a što se tiče ljubavnih avantura imao sam dosta, posebno u mladosti do 42 godine, od tada sam sa jednom udatom Škorpijom a bilo je retko nešto i sa strane.

Ipak meni u krštenici piše 27.111954 Beograd 22,50h a ovaj horoskop je (22,03h) po mišljenju profesionalnih astrologa tako da ne znam da li sam Lav ili Devica u podznaku
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 5:08 pm

Ja bih rekla da si Lav i da ti je Pluton na ascedentu s obzirom na tvoje kritičen periode, opsanost po život i rođenje i sl. Imaš li probleme sa donjim delom leđa, kičmom, očima, eventualno i pritiskom,ili srcem.
Da li više osećaš da se kod tebe ispoljava sunce u 4. u Strelcu, ili Merkur u 4. u Škorpiji, da li si više išao srcem, impulsivno, otvoreno, iskreno, ili Merkurom, dubinskom analiszom, detaljisanjem, ali ne sa godinam, već uopšteno. Da li ti veze naglo nastaju, da li je prv partnerstvo bilo iznenadna i rano, da li je parnterkm imala Marsovki karakter (Rak ili Škorpija) i da li ili više bilo to tajna veza, nešto skriveno, ili nesređeno? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 6:43 pm

Astrotanja ::Ja bih rekla da si Lav i da ti je Pluton na ascedentu s obzirom na tvoje kritičen periode, opsanost po život i rođenje i sl. Imaš li probleme sa donjim delom leđa, kičmom, očima, eventualno i pritiskom,ili srcem.
Da li više osećaš da se kod tebe ispoljava sunce u 4. u Strelcu, ili Merkur u 4. u Škorpiji, da li si više išao srcem, impulsivno, otvoreno, iskreno, ili Merkurom, dubinskom analiszom, detaljisanjem, ali ne sa godinam, već uopšteno. Da li ti veze naglo nastaju, da li je prv partnerstvo bilo iznenadna i rano, da li je parnterkm imala Marsovki karakter (Rak ili Škorpija) i da li ili više bilo to tajna veza, nešto skriveno, ili nesređeno? sunny

Od navedenih zdravstvenih problema nemam ni jedan, kičma mi nikad nije predstavljala problem, vid mi je uvek bio odličan ali sada već desetak godina imam staračku dioptriju (ono kratke mi ruke kada hoću da udaljim da pročitam), pritisak normalan ili nešto niži a ni sa srcem nikada nisam imao problema.

A nekad idem srcem, impulsivno i otvoreno a nekada idem promišljeno, ustvari kada mi se neko dopadne uvek idem impulsivno i otvoreno.

Što se tiče 4 polja, sin i ja smo podelili 25km i to je majčin stan a ona živi u našem starom stanu na Dorćolu sa sestričinom. U stanu volim da bude po mome ali van stana pravim kompromise, oba stana su sa velikim prozorima i puna svetlosti tako da ne znam, to liči na Sunce a ME pa daje mali stan.

Što se veza tiče, naglo sam nestajao ja a prva jeste bila tako nekako u tajnosti i svakako nesredjeno sa 2 godine starijom devojkom i to ćerkom mog profesora u srednjoj školi....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Tajna Sre Jul 29, 2009 6:54 pm

Astrotanja ::Ja bih rekla da si Lav i da ti je Pluton na ascedentu s obzirom na tvoje kritičen periode, opsanost po život i rođenje i sl. Imaš li probleme sa donjim delom leđa, kičmom, očima, eventualno i pritiskom,ili srcem.
Da li više osećaš da se kod tebe ispoljava sunce u 4. u Strelcu, ili Merkur u 4. u Škorpiji, da li si više išao srcem, impulsivno, otvoreno, iskreno, ili Merkurom, dubinskom analiszom, detaljisanjem, ali ne sa godinam, već uopšteno. Da li ti veze naglo nastaju, da li je prv partnerstvo bilo iznenadna i rano, da li je parnterkm imala Marsovki karakter (Rak ili Škorpija) i da li ili više bilo to tajna veza, nešto skriveno, ili nesređeno? sunny
Tanja, ajde mi pojasni zasto i sta bi govorilo o toj vezi u tajnosti, ne vidim odakle si krenula.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 7:04 pm

Hoću, malo kasnijem.Sskidam ćerkici temperaturu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Tajna Sre Jul 29, 2009 7:19 pm

Astrotanja ::Hoću, malo kasnijem.Sskidam ćerkici temperaturu.

Jao srecica, sta joj je? Koliko ima godina? Nadam se da ce brzo da ozdravi.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 7:29 pm

za skidanje temperature, neka prvo popije supu iz kesice (petlova najbolje ja mojima dam u solju), sto vise sokova, tecnosti i caj od bosljka, kafena soljica ako joj gadan ukus pomesaj sa soljicom nane, moze malo meda... da vidis to preznojavanje
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Strelica Sre Jul 29, 2009 7:30 pm

hajkula ::za skidanje temperature, neka prvo popije supu iz kesice (petlova najbolje ja mojima dam u solju), sto vise sokova, tecnosti i caj od bosljka, kafena soljica ako joj gadan ukus pomesaj sa soljicom nane, moze malo meda... da vidis to preznojavanje

I carapice u alkohol ili komovicu,hahah...ozbiljno
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 7:34 pm

bosiljak cisti, oslobadja od toksina, posle njega se mnogo znoji, vazno je sto vise tecnosti, svaki cas da se nudi neka tecnost, kasnije opet taj caj, vazno sto vise tecnosti jer se mnogo znoji da ne dehidrira ali i da se unosi jos nesto od minerala da ne dehidrira... pomaze i sok od paradjza (koji jedno moje dete hoce, drugo nece)

ovo je provereno, cerka nije smela sve antipiretike da koristi sto zbog astme, sto zbog krvarenja iz nosa... ali da vidis detoksikaciju i da vidis oporavak
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 7:37 pm

ma umesi se projno brasno s komovicom (kukuruzno brasno) pa na tabane ali to nisam smela, suvise brzo skida sa nogu a glava ostaje vruca... a glava cesto ne bi trebalo da se necim hladi pa neka neravnoteza ostaje... kod termoosetljivijih mora malo drugacije a da moze moze, naravno samo sam ja ipak oprezna
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 7:43 pm

Probaću to sa bosiljkom. Skuvala sam ja tu supicu, ali slabo jede, a sada sam je izvadila iz kade. Tako joj skidam temperaturu, jer voda vatru gasi. Nije visoka, ali je od nje boli glavica i muka joj je. Pije dosta tečnosti. Obožava sok od zove u poslednje vreme, koji sam joj ja pravila. Venera joj je ovih daan u kvadratu sa Suncem u nat. osmoj, a Mesec u 12, ako nije ušo sada u prvu. Temperatura je krenula kada je Mesec bio na Merkur u 12. u Vagi, a Merkur je signifikator njenog Sunca koji je u 11. u Devici. Mesec vl. 9. tranzitira je 12.. Oseća mučninu blagu i ništa drugo. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 7:49 pm

Sladjani juce bilo malo muka. Ja sam zaboravila na to skidanje vodom zbog mogucnosti (ma kako mala sansa bila) da budu boginje.
Skidam samo kada ode preko 38 a nudim sto vise tecnosti. Tu supu i sipam u solju da bi popili, lakse tako uzmu nego da je ,,jedu,,. Pogotovo sin, on je nemoguc i nedokazan ako nesto nece pa i kad je bolestan (mozda bas tada). Bosiljak nije za dzabe prisutan u tradiciji, u obredu sa osvecenom vodom...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 7:53 pm

pod nadzorom je

Pozdravi je
flower

sve uz pricu, znas da Kinezi piju supu, corbu, sad smo kao u kinsekom restoranu... sta sam sve izvodila kad ne budu dovoljna objasnjenja
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 8:18 pm

Znam, znam, ovo iz šoljice, ti je dobra ideja, idem da je odmah primenim. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Flora Ned Sep 06, 2009 12:42 pm

Tek sada sam zapazila da je zadnja solarna eklipsa 22.07.2009 bila na 29 27 raka, znaci u neposrednoj blizini vrha moje II kuce (56 minuta).
Ja nekeko kao da ne reagujem ili ne znam sta bi ova solarna eklipsa mogla doneti kod mene?!
Interesantno je da je prenatalna eklipsa bila takodje solarna, ali ja ipak reagujem vise na lunarne eklipse...
Ili ja gresim ili je uticaj MO kao vladara ASC nadvladao...kao sto sve vise postajem Rak, a sve manje sam Ovan Evil or Very Mad
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty re

Počalji  IVA Uto Sep 08, 2009 10:41 pm

22.07.2009. solarna eklipsa.

..postoji verovanje da moze da dodje do neke katastrofe,ubistva nekog politicara ili nekog incidenta medju drzavama ili teroristickog napada kazu indijski astrolozi..
Ovo je inace dobro vreme za bavljenje duhovnim zivotom

Prema tome, i sama Eklipsa, pomračenje Sunca ima svoje "uputstvo za upotrebu".

Pre svega, treba da izbegavamo egoističko ponašanje, preterano eksponiranje, naglašavanje sopstvenog autoriteta i ponosa. Umesto toga je potrebno da budemo što više otvoreni na saradnju, da se trudimo da drugima pomažemo i da im služimo.
Potrebno je da pokrenemo sopstvenu kreativnost, da se bavimo nečim što volimo da radimo i što nas ispunjava, a što u isto vreme može biti korisno i za druge ljude, posebno nama bliske.

Sama eklipsa nam govori da je na pomolu povoljan period da započnemo sa važnim promenama u svom životu.Ako ne postupimo po "uputstvu za upotrebu", lako nam se može dogoditi da, poneseni emocijama, upadnemo u sukob sa nekim od autoriteta: direktorom na poslu, ocem, predstavnikom vlasti, pa da posle snosimo negativne posledice tog sukoba, kao što je otkaz na poslu, gubitak sopstvenog ugleda, gubitak samokontrole, propast važnih planova zbog naglih i nepromišljenih reakcija...

ako budemo svesni svojih ograničenja i svojih mogućnosti, ako jasno postavimo svoje prioritete i ako budemo živeli u skladu sa postojećom realnošću, onda smo na dobrom putu da "čudovišta iz senke" pretvorimo u naše saveznike koji će nam u narednom periodu biti od pomoći u kreiranju novog, u sprovođenju korisnih promena.

Za svaki slučaj, neke korisne napomene: uoči, za vreme i posle pomračenja ne treba započinjati važne poslove, ni donositi važne odluke. Zato valja sačekati bar sedam dana od dana pomračenja, pa tek onda početi sa ostvarivanjem svih značajnih planova.


Poslednji put izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:56 pm, izmenio ukupno 3 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty re

Počalji  IVA Uto Sep 08, 2009 10:52 pm

Solarna eklipsa (pomračenje Sunca) se događa u periodu Mladog Meseca, kada se Sunce i Mesec nađu u konjunkciji, tj. na istom stepenu zodijačkog kruga. Ovo udruživanje energija Sunca i Meseca u jednoj kući vašeg natalnog horoskopa govori o udruženoj energiji koja će dostići maksimalni intenzitet, i biti usmerena na sve čime vlada natalna kuća vašeg horoskopa u kom se odigrava eklipsa.
Solarna eklipsa significira svež početak, koji može inicirati radikalne promene, i početak novog poglavlja u vašem životu. Efekti Solarne eklipse se manifestuju u vidu izmenjenih okolnosti i mogu doneti uzbudljivi i radostan sled događaja.
Solarna eklipsa vam može prezentovati očigledne mogućnosti za bazične transformacije; u pitanju je period tokom kog su energije pojačane i jasno fokusirane. Ona vas može primorati da krenete napred mnogo brže nego što biste se kretali bez njenog uticaja, ali vas takođe može nagnati i da preduzmete akciju u oblasti u kojoj ste možda dugo oklevali, i verovatno će uneti promene koje su potpuno izvan vaše kontrole.
I Lunarne i Solarne eklipse imaju potencijal da izmene životne okolnosti natusa. Oni se izražavaju kroz različite vrste kriza, često uključuju nove početke ili napuštanje nečega iz prošlosti, bilo da je u pitanju osoba, emotivna veza, objekat, ili model ponašanja. Ukoliko je ova eklipsa u konjunkciji ili opoziciji sa planetom u vašem natalnom horoskopu, možete očekivati da te planete postanu osetljive za energetske uplive.

U astrološkim studijama, pomračenja važe za svojevrsne džokere u natalnom horoskopu natusa. Pomračenje je daleko intenzivnije a njegovi efekti su dugotrajniji, u odnosu za klasičan pun mesec. Iako se samo pojavljivanje eklipse može predvideti u vremenu, njeni efekti mogu dramatično da variraju od slučaja do slučaja.

Solarna eklipsa označava nove početke u životu.


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty re

Počalji  IVA Uto Sep 08, 2009 11:25 pm

ima da otegnem papke:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solarna eklipsa - Page 7 Empty Re: Solarna eklipsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu