Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

+48
Buby30
Arijaaa
Formalhaut
Felikitas
oneandonly
malkav
Vodolijica/Dragana
RainyDay
magetto
Natasha-77
EMA66
Mahdia
Bellatrix986
Sha
DUH
alea
IVA
jenifer
jassna
zelena dolina
Kocka je bacena
Milica
Tajna
vedrana
smesko
BoSaNKa
Čarobnica
Strelica
ArijeL
Djomla
Zorica
Tratinčica
Izida
~Silk~
draganica
beskrajnost
zeka
SANDRA
-menora-
Jane
Lima
inja
LoSt_in_SpaCe
daniel astro
Supernova
Latica
Astrotanja
Darko
52 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Čarobnica Pet Mar 05, 2010 1:09 pm

Sha ::AC konjukcija Pluton, kvadrat Jupiter Merkur i Sunce, sekstil Neptun.
AC Vaga, vladar Venera u 5. u konjukciji s Marsom u Ribama, Neptun u 3. . .

Sta bi rec ? ? Suspect albino !

Sha, dobro došla sunny

Postavi kartu da pa da vidimo čega tu ima, u rubrici Problemi je objašnjenje kako postaviti kartu sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Sha Sub Mar 06, 2010 2:48 am

Čarobnica ::Sha, dobro došla sunny

Postavi kartu da pa da vidimo čega tu ima, u rubrici Problemi je objašnjenje kako postaviti kartu sunny

Hvala ti carobnice flower

Bas zanima sta bi se dalo iscitati iz natalne o izgledu ? ? bounce lol! bounce

Evo kartice
Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Natalchart23011985
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  zelena dolina Sre Apr 28, 2010 10:44 am

[quote="jassna"][quote="DUH"]
jassna ::

Da, imam komplekse, tek sam ih skoro postala svesna, cini mi se da tek sada, u 27. godini zivota kapiram u kom grmu lezi zec..Ta spoznaja tako ume da izdeprimira coveka, da je to starsno, trenutno sam mnogo ljuta na sebe..Jednostavno ne mogu sebi da oprostim sto sam ispala naivna kada je rec o ovom Ovnu 2. stepen, namazanom svim bojama, tj. zatvarala sam oci, nisam poslusala intuiciju...

heheh slatko... tek sada u 27 godini kapiras ... Laughing Very Happy bas si me slatko nasmejala...
tek ces duso kapirati...i nece to biti jedino povredjivanje...i nece to biti jedini neuspeh...kao sto to nece biti tvoja jedina ljubav...bice i lepsih i boljih...slazem se sa Duhom...
Mlada si i tek ces da saznajes...ja sam se tako slatko ismejala citajuci ove tvoje recenice ....setila sam se sebe...kao sto se meni neko od 50 smeje i kaze "polako"...a tom nekom od 50 se smeje neko od 60 i tako dok na kraju shvatimo da nista nismo shvatili... Very Happy ljubac za Jasnu ps i nemoj slusas intuiciju...slusaj srce pa sta bude...tako bar neces zaliti jednog dana Very Happy

a sto se tice fatalnosti ima istine u tom VE i PL (max 2 stepena aplikacije ) ali je pitanje da li je to sreca...biti fatalan za nekoga ili za mnoge .......bas i nije neka sreca... Very Happy


Poslednji izmenio zelena dolina dana Sre Apr 28, 2010 12:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Bellatrix986 Sre Apr 28, 2010 12:41 pm

Kakav izgled daje ascedent Djevice, sa Merkurom i Venerom u Lavu i trigonom Venera Urani i sekstilom Venera Zenit. Mjesec je u Biku, sa trigonom na Ascedent ...
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Bellatrix986 Ned Maj 16, 2010 10:02 pm

Ja sam Rak, imam neke karakteristike Mjesečevog tipa - svijetle, spuštene kose, svjetao ten i neistaknute jagodice.
Ascedent Djevica -
podznak trigon sa Mjesecom - mislim da odatle lijepe oči (barem tako kažu Very Happy), šta bi to još moglo značiti, ne znam Smile

podznak trigon sa Marsom šta bi to još moglo značiti, ne znam ??? Smile

podznak opozicija Jupiter - imala sam problema sa viškom kilograma, uvjetovano hormonalnim poremećajima kad sam bila mlađa, ali više nemam

podznak kvadrat Uran - bila sam sklona raznoraznim "kreacijama" i modnim eksperimentima kad sam bila mlađa, a nisam onaj tip koji uz (ni)malo truda može izgledati super uredno i uglađeno


Merkur je u Lavu, Venera je u Lavu - odatle možda pune usne, te moja težnja ka mrvici glamura, šljokicama za večernji make - up, mini suknjicama, štiklama isl.

Mekrur formira trigon sa Saturnom - nagađam da to daje pomalo hladnu privlačnost i dostojanstveno držanje ??? [/i]

Venera u trigonu sa Uranom - čitala sam da je to orginalnost u šminkanju i oblačenju
Venera u sekstilu sa Zenitom - [i]nagađam da to znači da te osobe procvjetaju nešto kasnije


p.s.: podznak trigon sa Mjesecom - mislim da odatle lijepe oči (barem tako kažu Very Happy), šta bi to još moglo značiti, ne znam Smile

podznak trigon sa Marsom šta bi to još moglo značiti, ne znam ??? Smile
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  sanjaja Pet Sep 10, 2010 1:20 pm

Cao mene zanimaju stepeni horoskopa, ako mi je neka planeta na 3°51'27 da li je ona u stvari na 3 ili 4 stepenu znaka ili ako je na 9°18'04 da li je ona na 9 ili 10 stepenu znaka?
Inace sam skorpija sa podznakom device i jako me interesuje astrologija verovatno jer je moj uran u konjukciji sa merkurom i marsom, a podznak na 10 stepenu device mislim samo pretpostavljam!
U vezi teme moj vladar asc merkur je konj. uran kvadrat saturn, a asc ima kvadrat sa mesecom i neptunom, opoziciju sa jupiterom i sekstil sa suncem i venerom interesuje me da li bi nekome bilo interesantno da me opise Smile! Pozdrav

sanjaja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Mahdia Sre Nov 03, 2010 2:47 pm

Hahahaha...meni je jako simpaticna ova tema. Mogu reci da gde god da sam putovala u zivotu, svi odreda su mislili da sam iz Svedske,hahahhaa..neverovatno,jer ja jesam izrazito plava ali bas da svi,bukvalno svi pomisle isto bez obzira u kojoj sam zemlji ili kontinentu e to je vec cudno, jer plavih ljudi ima i u drugim drzavama, ne samo u Svdeskoj,hahahaha..jel moze neko da mi kaze zasto?

Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Astrotanja Sre Nov 03, 2010 5:09 pm

Tebi je Uran u skoro, -1, a vrlo moguće i egzaktno u trigonu sa Ascdentom,, ako si rođena koji minut kasnije. Planete koje prave aspekte sa Ascdentom su te koje utiču na naš izgled, kao i kako nas drugi vide.

Za Uran se zna da on donosi nešto po čemu osoba izgleda drugačije, netipično, različito, a kako je u Strelcu, eto utisaka da si strankinja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  EMA66 Sre Nov 03, 2010 5:27 pm

Mahdia ::Hahahaha...meni je jako simpaticna ova tema. Mogu reci da gde god da sam putovala u zivotu, svi odreda su mislili da sam iz Svedske,hahahhaa..neverovatno,jer ja jesam izrazito plava ali bas da svi,bukvalno svi pomisle isto bez obzira u kojoj sam zemlji ili kontinentu e to je vec cudno, jer plavih ljudi ima i u drugim drzavama, ne samo u Svdeskoj,hahahaha..jel moze neko da mi kaze zasto?


ako gledam po podznaku ja sam blizanac - pretpostavljam da sam zato mladolikog izgleda i kada pricam preko telefona niko mi nebi dao mojih hm. dosta godinica Wink uran u u devici, a poneke osobe koje sam srela igrom slucaja u zivotu a zainteresovane za horoskop obicno kada me vide kazu mi da sam riba po horoskopu ( izdaju me vodene oci), e a sad da zanemarim horoskop pa da gledam poreklo majka-madjarica, otac-musliman, baka-bugarka i na koga licim pola-pola uzela sam od svakog po malo po genetici bounce Smile)))


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Mahdia Sre Nov 03, 2010 7:25 pm

Astrotanja ::Tebi je Uran u skoro, -1, a vrlo moguće i egzaktno u trigonu sa Ascdentom,, ako si rođena koji minut kasnije. Planete koje prave aspekte sa Ascdentom su te koje utiču na naš izgled, kao i kako nas drugi vide.

Za Uran se zna da on donosi nešto po čemu osoba izgleda drugačije, netipično, različito, a kako je u Strelcu, eto utisaka da si strankinja. sunny

Hvala Tanja!!! Ali naravano da sam u inostranstvu i bez takvog utiska- strankinja, jer ja dugo zivim abroad... ali mene cudi sto Francuzi, Svajcarci,Grci,Nemci,Afrikanci razno razni...misle da sam bas iz Svedske,hahahaha...u skorije vreme cu putovati tamo zasigurno i uraditi jedno empirijsko istrazivanje,hahaha...ja se osecam kao tipicna vodolija da tipicnija ne postoji (bez lazne skromnosti ali toliko vodolijskog u sebi nisam srela kod drugih u mom okruzenju), pa se pitam da li je Svedska u znaku vodolije?
Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Gost Sre Nov 03, 2010 8:15 pm

Astrotanja :: Planete koje prave aspekte sa Ascdentom su te koje utiču na naš izgled, kao i kako nas drugi vide.

:
Sasvim jasno kako najblize su u trigonu iz Strelca na moj Asc.u Ovnu, s jedne str.Ve -1, s druge strane Ne +1, pa...kao sto sam i ja vise puta cula: "Ti nisi odavde?" ...gde god da se nadjem. Very Happy Samo ja ne putujem toliko kao EMA66, ali kad takav utisak ostavljas na svoje zemljake..sta reci. Podario mi je look, stranca. Rolling Eyes Jedna planeta lepote, ljubavi..dok druga imaginacije. Ne znam sta je gore, da li to sto ja znam da prvi utisak moze da "prevari". Crying or Very sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Natasha-77 Pet Nov 05, 2010 7:15 pm

Ja sam malo opterecena izgledom,tj. kako cu izgledati posle porodjaja???...da li moze i to da se vidi u natalu,da li cu i nakon porodjaja biti atraktivna???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Pet Nov 05, 2010 10:09 pm

Natasha-77 ::Ja sam malo opterecena izgledom,tj. kako cu izgledati posle porodjaja???...da li moze i to da se vidi u natalu,da li cu i nakon porodjaja biti atraktivna???

Ti imas Mo180Ve, bas kao i ja..Negde sam procitala da ovaj aspekt moze da se ispolji na nacin da se zena zapusti kada postane majka..E sada, zaista ne znam, ja nisam majka, a i ne ide mi nikako da sebe zamislim zapustenu ikada..Eto, moze neko ko se bolje razume da prokomentarise

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Pet Nov 05, 2010 10:26 pm

Htela sam da pitam nesto..Jel Ju kontakt Asc uvek dovodi do gojaznosti? Meni je Ju u konjukciji sa Asc, nikada u zivotu nisam bila teza od 53-54 kg, o svojoj ishrani uopste ne vodim racuna, ali imam dobar metabolizam, nista se to na meni ne primeti..E sada, posto sam sklona da tamanim slatkise, bojim se da cu tamo posle 35, 36. god. imati problema, ako se ne okrenem zdravijoj ishrani..
Jer imam i ovu opoziciju sa Ve u Biku, uopste ne bih bila srecna da se moje obline uvecaju..

tongue

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Gost Pet Nov 05, 2010 10:58 pm

Pa verovatno da se razlikuje od znaka do znaka gde je Asc. a gde Ju? Jel da? Mislim da zvuci logicno. Meni je Ju opozicija Asc. Asc u Ovnu, a Ju u Vagi. Lenjost kada se aktivira, aktivira se u nekih 50% preko Ve120Asc.Ili pre Ne120Asc Question ako uzmemo da je Ve u Strelcu, ipak ona koja voli sport, a mislim da je u neku ruku i bolje to sto mi Ma nema kontakta sa Ve. Ali mi zato Ma radi 120` na MC. Pa tako kada god se osetim nekako nezadovoljna svojim izgledom ili onako kako me dozivljava javnost, ja prezuimam neke mere, menjam nesto, ali isto tako taj trigon me ulenji kada me svi javno hvale, pa je Mars umirotvorljen, sto mi ne zvuci sjajnooo..

Pogledala sam kartu svoje komsinice, i rekla bih da je ona sebe prilicno zapustila nakon porodjaja. Nema to veze sto je domacica. Ipak je mama nekog ko je u vezi sa javnim licnostima, te i muz joj se kretao po takvom krugu, a javnost zna biti surova i gurba. I znas koji kontakt ima Meseca i Venere? 90` S tim sto je evo Venera u Devici, dok je Mesec u Strelcu? Hm.sta mislis Suspect

Eto navodi me pomisao, da zbog toga sto je moj Mesec u Skorpiji, u padu i triplicitetu, iako nema kontakt sa Ve, da ce se meni desiti slicna situacija. Naravno, ne bih zelela. Ali to nema veze s kilogramima, kada pomislim na zapustenost, vec na celokupnu sliku zene. Unutrasnju harmoniju i javno ispoljavanje. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Natasha-77 Sub Nov 06, 2010 1:34 pm

jassna ::
Natasha-77 ::Ja sam malo opterecena izgledom,tj. kako cu izgledati posle porodjaja???...da li moze i to da se vidi u natalu,da li cu i nakon porodjaja biti atraktivna???

Ti imas Mo180Ve, bas kao i ja..Negde sam procitala da ovaj aspekt moze da se ispolji na nacin da se zena zapusti kada postane majka..E sada, zaista ne znam, ja nisam majka, a i ne ide mi nikako da sebe zamislim zapustenu ikada..Eto, moze neko ko se bolje razume da prokomentarise
...Pa ni ja seve nikako nemogu zamisliti kao neku zapustenu zenu-nema sanse No ...negde mi je jedan atrolog rekao da cu sa godinama sve bolje i bolje izgledati xaxa,neznam na osnovu cega je to zakljucio ali volela bih da je u pravu Very Happy
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Gost Sub Nov 06, 2010 6:15 pm

Sta je to sto pokazuje da u mladosti, pre adolescentskom dobu izgledamo starije, bar nas tako dozivljavaju, mozda MC?
Kada sam imala 13-14god.uvek su mi davali 17/8...sada je obrnuto, ali ponekad to prevazilazi granice od 2/3 god.ispod. NIje da se bunim, samo mislim da sto se tice stila oblacenja to je nesto sto pomaze ili odmaze i samim tim kako se osecamo.

Question Question Question

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sub Nov 06, 2010 10:56 pm

jassna ::
Natasha-77 ::Ja sam malo opterecena izgledom,tj. kako cu izgledati posle porodjaja???...da li moze i to da se vidi u natalu,da li cu i nakon porodjaja biti atraktivna???

Ti imas Mo180Ve, bas kao i ja..Negde sam procitala da ovaj aspekt moze da se ispolji na nacin da se zena zapusti kada postane majka..E sada, zaista ne znam, ja nisam majka, a i ne ide mi nikako da sebe zamislim zapustenu ikada..Eto, moze neko ko se bolje razume da prokomentarise
Dve su opcije:
1. ili se zapusti
2. ili fura fenomenalan izgled, li ne ume da bude dobra majka

Dakle, taj aspekt se manifestuje kao nemogućnost mirenja devojke i žene u sebi.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Sub Nov 06, 2010 10:58 pm

mila2710 ::Sta je to sto pokazuje da u mladosti, pre adolescentskom dobu izgledamo starije, bar nas tako dozivljavaju, mozda MC?
Kada sam imala 13-14god.uvek su mi davali 17/8...sada je obrnuto, ali ponekad to prevazilazi granice od 2/3 god.ispod. NIje da se bunim, samo mislim da sto se tice stila oblacenja to je nesto sto pomaze ili odmaze i samim tim kako se osecamo.

Question Question Question
Mila, kakve ti beše aspekte gradi Saturn sa ličnim planetama, ascedentom (posebno venerom) ? Wink

saturn u dobrom aspektu sa Venerom daje upravo to: s godinama žena izgleda sve bolje i mlađe, a kao mlada deluje ozbiljnije. Idea
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Gost Sub Nov 06, 2010 11:21 pm

Milica ::
mila2710 ::Sta je to sto pokazuje da u mladosti, pre adolescentskom dobu izgledamo starije, bar nas tako dozivljavaju, mozda MC?
Kada sam imala 13-14god.uvek su mi davali 17/8...sada je obrnuto, ali ponekad to prevazilazi granice od 2/3 god.ispod. NIje da se bunim, samo mislim da sto se tice stila oblacenja to je nesto sto pomaze ili odmaze i samim tim kako se osecamo.

Question Question Question
Mila, kakve ti beše aspekte gradi Saturn sa ličnim planetama, ascedentom (posebno venerom) ? Wink

saturn u dobrom aspektu sa Venerom daje upravo to: s godinama žena izgleda sve bolje i mlađe, a kao mlada deluje ozbiljnije. Idea
https://2img.net/r/ihimizer/img15/7456/astro2gw04aaamhk7161122.gif

Sa60Ve - orbis 5, separacija, mozda je to u pitanju? Smile s godinama.... Smile ...
S vladarem Asc.nema aspekata, kao ni sa ostalim licnim. Smile

A bas sam nesto preispitivala vezano za Ve, kao vladara ukusa, pa i Mo..zasto ja niti pijem niti volim ono sto kazu da je specificno za Mesec u Skorpiji -brlje, pica loseg kvaliteta. Mozda zato sto nemam kontakt sa Sa Very Happy
Jedino u cemu uzivam je vina/crna i to slatka Smile s godinama(opet SA)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Ned Nov 07, 2010 9:44 pm

Pa to, vidiš da aspekt radi. Smile (ve60sa)...i da, kako vreme bude odmicalo sviđaćeš se sve mlađim muškarcima. Laughing
Kao mlada, sviđaš se starijima....dolazeći u godine, sviđaš se mlađima. cheers
Super, je l' da? Wink

Što ti alkohol pade na pamet na temi o izgledu? Suspect Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Gost Ned Nov 07, 2010 10:35 pm

Milica ::Pa to, vidiš da aspekt radi. Smile (ve60sa)...i da, kako vreme bude odmicalo sviđaćeš se sve mlađim muškarcima. Laughing
Kao mlada, sviđaš se starijima....dolazeći u godine, sviđaš se mlađima. cheers
Super, je l' da? Wink

Što ti alkohol pade na pamet na temi o izgledu? Suspect Laughing
Hajde prvo o alkoholu da ti odgovorim, pa valjda zbog vina...sto je starije Wink ...a bas sam tada nesto gledala simboliku pica.

Pa vidi, ne znam koliko je super to za mladje muskarce..jer ipak realno, nase telo se menja - ali zato ne treba i raspolozenje, na tome treba da radimo? Svesna sam vremena i prolaznosti ali i onih pravih kvaliteta. ja bih jednog vrsnjaka.. Smile
Istina je da sam se svidjala dosta starijima od sebe, ali...oni meni nikako, to je takva naklonjenost mladjima da mi nije jasno. Cak sam i zelela da mi roda donese mladjeg brata Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  jassna Pon Nov 08, 2010 1:55 am

Milica ::
jassna ::
Natasha-77 ::Ja sam malo opterecena izgledom,tj. kako cu izgledati posle porodjaja???...da li moze i to da se vidi u natalu,da li cu i nakon porodjaja biti atraktivna???

Ti imas Mo180Ve, bas kao i ja..Negde sam procitala da ovaj aspekt moze da se ispolji na nacin da se zena zapusti kada postane majka..E sada, zaista ne znam, ja nisam majka, a i ne ide mi nikako da sebe zamislim zapustenu ikada..Eto, moze neko ko se bolje razume da prokomentarise
Dve su opcije:
1. ili se zapusti
2. ili fura fenomenalan izgled, li ne ume da bude dobra majka

Dakle, taj aspekt se manifestuje kao nemogućnost mirenja devojke i žene u sebi.

Jao, bre... sunny sunny Jel ima nesto trece? Mene deca vole, ali to je toliko upecatljivo kada sam ja u pitanju, i najvece divljake umem da zaitrigiram bounce Fortuna mi je u 5. polju, decu obozavam, odlicno se povezujem sa njima..Mada, ko zna, nisam majka, ali imam jak materinski instinkt..A da se zapustim-tesko, jedino da me strefi neka zesca depresija..ne daj boze..
Jel moze ovaj aspekt da opisuje moju majku, a ne mene? Zato sto se moja majka nije bas najbolje snasla sa mojim bratom i sa mnom? Ona je tek posle 40. godine uspela da pomiri u sebi devojku i zenu..Da upotrebim tvoj izraz..A ja samo licim na nju, karakterom sam na tatu..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica Pon Nov 08, 2010 12:16 pm

Svakako Jassna aspekt govori i o majci, ali na psihološkom planu, svaki naš aspekt utiče i na nas same.

Ajde plastičnije da objasnim ovaj aspekt: žena uđe u brak, rodi decu i onda 1. brine puno o deci, a zanemaruje supruga ...2. brine kako da bude lepa i zgodna sebi i suprugu, ali za decu ne skuva ručak, neće da ih mazi dovoljno...

Ovaj aspekt daje i lepotu, samo dobrota može da izostane (za razliku od dobrog aspekta ove dve planete)...
Ovaj aspekt daje i nedopadanje tvojih tvojih partnera mami i tati...stalno bi oni nešto bolje za tebe.
Takođe, ukazuje i na moguće neslaganje u domu.
Zatim, hipersenzitivnost.
Sklonost ka preterivanju u uživanju.
Potreba da se bude u centru pažnje (ovaj aspekt u psihološkom smislu vuče urođeni osećaj inferiornosti).
Ženama, može ukazivati na zdravstvene probleme (hormone pre svega).
Jedan je od pokazatelja razvoda /Ve je simbol braka, partnerstva, a Mo emocija, pa govori o gašenju emocija kroz vreme....takođe je ovo aspekt i tuge zbog prijatečja/.

Dakle, široka je simbolika. Wink

Muškarci s ovim aspektom vole paralelne veze, posebno u braku.
Ne tako retko, supruga i ljubavnica se čak i poznaju.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Astrotanja Pon Nov 08, 2010 12:28 pm

Aspekti Mesecai Venere utiču na ženske hormone i mogu da izazovu ne samo nepovoljni, već i povoljni debljanje, tj, recimo trigon (imam ga) može da izazove bujnost, uživanje u hrani, zadovoljstvima u slatkišima često, ako je Venera naglašena i u petom polju. Ukoliko osoba nije fizički jako aktivna onda kako obično sa godinama dolazi do sporijeg metabolizma ,osoba se lako goji, posebno ako je takva i genetika. Mesec je u nekim znacima prijemčiviji za sporiji metabolizam, pa izuzetno vitke devojke lako, a često i brzo pretvori u oblije dame, čak iako nisu rađale. Venera takođe utiče na gojenje, posebno u nepovoljnim aspektima sa Jupiterom, Mesecom. Venera u prvoj, drugoj, petoj,osmoj, u nepvoljnim aspektima. Jupiter može da utiče na debljanje u nekim izazovnim aspektima, često u prvoj kući,ali i drugoj, u konjukciji sa Mesecom u drugoj, gde jača apetiti. Pluton u drugoj može takođe da utiče nepovoljno na apetiti, na proždrljivost i sl, naravno zavisi u kojim su kućama i aspektima ove planete. Istaknuta četvrta kuća i Mesec u njoj, recimo u Devici u nepovoljnim aspektima utiče na gojenje itd. Brojni su primereri koji ukazuju na tendenciju ka gojenju.

Kod žena depresije utiču na apetit. Žesnki hormoni( Mesec, Venera) takođe, pa je dobro da osoba ima jak Mars, kako bi bila fizički aktivna i u prilici da se više kreće, rekreira, radi vežbe, kako bi to promenila, ali nije svakoj prirodi dato da lako slabi, jer ima organizama gde se voda više skuplja, otiče, kao recimo osobe rođene u periodu Mladog Meseca, kao i one koje imaju nepovoljne aspekte između Neptuna i Sunca
Tu se primenjuju druge tehnike mršavljenja, tj. izbacivanje vode itd. Ishrana, vežbe, specijalna masaža i "medicinsko" izbacivanje vode, o kome verovatno Milica može nešto da nam stručno o tome kaže, a mene lično zanima. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti odredjuju dobar izgled... - Page 5 Empty Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu