Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

5 posters

Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Astrotanja Pet Jan 23, 2009 11:13 am

Danas je Mesec u Jarcu i oko podneva će biti u konjukciji sa Plutonom i Lilit. Ova konjukcija utiče podstiče energiju, pojačava želje, požudu, strasti, a može da utiče i na transformacije, jaka osećanja, kao i neki vid borbe za moć, ili uticaj ,jer je u Jarcu.

Sa druge strane Venera u konjukciji sa Uranom doneće zanimljiva, uzbudljiva događanja, neobična i nesvakidašnja, nekima u ljubavi, nekima u komunikaciji, poslu, zaradi ...Ovaj dan svakako biti poseban i doneti nam novine koje će se pamtiti, strasti koje se retko događaju, promene koje će nas pokrenuti, nekog nadahnuti, a ponekog zaprepastiti.

Pustite da se dogodi, otvorite se za novine, promene koje dolaze i obavestite šta vam se to dogodilo . Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Čarobnica Pet Jan 23, 2009 2:18 pm

ja mogu samo da se zaprepastim affraid
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Darko Pet Jan 23, 2009 8:43 pm

kod mene jos nista

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Čarobnica Pet Jan 23, 2009 9:31 pm

Darko ::kod mene jos nista

možda je trebalo i sami da se aktiviramo da bi se nešto dogodilo Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Darko Pet Jan 23, 2009 10:35 pm

jedino mi je kreativnost pojacana, ako se to racuna Wink ostalo nista

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Bambola Pet Jan 23, 2009 10:54 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Čarobnica Pet Jan 23, 2009 11:58 pm

Sve i svemu - težak emotivan dan!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  sofka Sub Jan 24, 2009 2:20 am

Čarobnica ::Sve i svemu - težak emotivan dan!

Čuj, težak... Pretežak! pale

sofka

Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Čarobnica Sub Jan 24, 2009 2:30 am

sofka ::
Čarobnica ::Sve i svemu - težak emotivan dan!

Čuj, težak... Pretežak! pale

SLAŽEM SE - PRETEŽAK!!! Sad Crying or Very sad
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  sofka Sub Jan 24, 2009 2:39 am

Ne znam za tebe, no meni je od ranoga jutra tranzitni Mjesec radio opoziciju na natalni. Jutros nisam bila svoja... Poslije podne polovično. Sad mi je malo bolje, opozicija je odavno prestala. Idem spavati, tako mi lakše. Laku noč! Uzdam se u bolje tranzite...

sofka

Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Astrotanja Sub Jan 24, 2009 12:47 pm

Kod mene je neobičnosti bilo na pretek i izazivali velika uzbuđenja. Mesec mi je bio zakedno sa Plutonom i Lilit u konjukciji sa Marsom, pa je bilo i uzbuđenja i ljztnje, a u jednom času mi je od jakih emocija i kontrole nad njima i pozllo. Oproavila sam se brzo zbog Meseca trigon Meseca, a otkrila sam i jednu za mene značajnu tajnu, koja mi je pomogla da razumem šta se to događa u životu mog tate, to je uslovio Urani Venera u trigonu sa Neptunom , vl. 8. u 4.
Tako da je meni ovaj aspekt doneo nešto što mi ukazuje šta trebam dalje da radim. Exclamation
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Čarobnica Sub Jan 24, 2009 1:01 pm

Astrotanja ::Kod mene je neobičnosti bilo na pretek i izazivali velika uzbuđenja. Mesec mi je bio zakedno sa Plutonom i Lilit u konjukciji sa Marsom, pa je bilo i uzbuđenja i ljztnje, a u jednom času mi je od jakih emocija i kontrole nad njima i pozllo. Oproavila sam se brzo zbog Meseca trigon Meseca, a otkrila sam i jednu za mene značajnu tajnu, koja mi je pomogla da razumem šta se to događa u životu mog tate, to je uslovio Urani Venera u trigonu sa Neptunom , vl. 8. u 4.
Tako da je meni ovaj aspekt doneo nešto što mi ukazuje šta trebam dalje da radim. Exclamation

Ajde, nešto bar pozitivno, koliko god da je situacija teška. sunny

Meni 9, a možda i više sati suza. Transformacija emocija ili pročišćenje. Težak dan juče zbog tranzitnih Mo/Pl u kvadratu sa natalnim Mesecom u 4.kući Neutral a Mesec vladar 8.kuće pa još u opoziciji sa 8.kućom...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit Empty Re: 23- 01. Mesec u Jarcu u konjukciji sa Plutonom i Lilit

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu