Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Algol na vrhu XI kuce

3 posters

Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Algol na vrhu XI kuce

Počalji  andjela pizelli Ned Feb 01, 2009 1:39 pm

Moja saznanja su takva da Algol na vrhu XI kuce ne donosi nista dobro prijateljima nosioca ovog aspekta.Sve je dobro dok je na distanci od njih,jer ako je cesto sa njima,mogu i njega uvuci u neku nevolju.

Pricao mi je jedan clan foruma,da se druzio sa losim momcima,da je imao udes i povrijedio vratni prsljen.
Zatim imam primjer,da drugovi iz djetinjstva,osobe,nosioca aspekta, uglavnom zavrsavaju losim stazama,ili su lopovi,ili se drogiraju ili su u zatvoru zbog rasturanja droge,ili cak mogu nekog da ubiju...mogu i oni da poginu...(imala sam primjere i po kochu i po placidusu)
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Re: Algol na vrhu XI kuce

Počalji  gernica Ned Feb 01, 2009 4:54 pm

Nisam bas ponosna vlasnica Algola na vrhu XI kuce. Shocked
Verujem da Algol donosi poznanstva sa ljudima cija su zanimanja povezana sa opasnim situacijama.
Bar je tako u mom slucaju.
Mahom su to ljudi koji imaju veze sa institucijama zatvorenog tipa (hirurgija, borba protiv org. kriminala i duga eksplicitna zanimanja...)
Venera dispozitor XI polja na ASC, Sunce egz. sekstil sa vrhom IX polja tj Algolom i Smc u XI.
Kako tumaciti ove aspekte? Question

Moja natalna karta http://img98.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622vn7.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Re: Algol na vrhu XI kuce

Počalji  andjela pizelli Uto Feb 03, 2009 12:54 am

gernica ::Nisam bas ponosna vlasnica Algola na vrhu XI kuce. Shocked
Verujem da Algol donosi poznanstva sa ljudima cija su zanimanja povezana sa opasnim situacijama.
Bar je tako u mom slucaju.
Mahom su to ljudi koji imaju veze sa institucijama zatvorenog tipa (hirurgija, borba protiv org. kriminala i duga eksplicitna zanimanja...)
Venera dispozitor XI polja na ASC, Sunce egz. sekstil sa vrhom IX polja tj Algolom i Smc u XI.
Kako tumaciti ove aspekte? Question

Po Duporu,Algol je slican Uranu,pa su to prijatelji uranijskih osobina,po nekoj logici..i moj sin ga ima na tom stepenu pa me zato jako interesuje ova tema.
Ispada da tebi prijatelji dolaze(Venera konjukcija Asc)a da si lijepa,lijepa si Wink a sami sextil,trebao bi da poboljsava situaciju.E sad,Veneru kvadrira Saturn..hm...a dispozitora Venere,Sunce u XII,kvadrira Pluton,nemogu se oteti utisku da ce neki tvoj prijatelj imati problema u zivotu...zavrsiti u bolnici ili sl
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Re: Algol na vrhu XI kuce

Počalji  gernica Uto Feb 03, 2009 1:15 am

Sada se setih...
Pa, zar XI polje ne predstavlja stariju bracu i sestre? Nisam sigurna da li najstarije pocinjemo gledati kroz III ili XI polje. scratch
Moj stariji brat (po majci) je bio napadan 2x, i oba puta je zavrsavao u opreacionoj sali (operacija preloma nosa).
Nadam se da su ti aspekti tako potroseni... Shocked

Moja natalna karta http://img235.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622dd8.gif
Bratova natalna karta http://img201.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica795152qk9.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Re: Algol na vrhu XI kuce

Počalji  Astrid Uto Feb 03, 2009 8:02 pm

Gernica,

prvi mlađi brat ili sestra jeste naše 3. polje, ali prvi stariji brat ili sestra jeste 11. polje i tako redom.
Astrid
Astrid

Broj poruka : 22
Локација : Rijeka
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Re: Algol na vrhu XI kuce

Počalji  gernica Sre Feb 04, 2009 2:20 pm

Gernica,

prvi mlađi brat ili sestra jeste naše 3. polje, ali prvi stariji brat ili sestra jeste 11. polje i tako redom.

Hvala, Astrid.
flower
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Re: Algol na vrhu XI kuce

Počalji  gernica Sre Feb 04, 2009 3:06 pm

Po Duporu,Algol je slican Uranu,pa su to prijatelji uranijskih osobina,po nekoj logici..i moj sin ga ima na tom stepenu pa me zato jako interesuje ova tema.
Ispada da tebi prijatelji dolaze(Venera konjukcija Asc)a da si lijepa,lijepa si a sami sextil,trebao bi da poboljsava situaciju.E sad,Veneru kvadrira Saturn..hm...a dispozitora Venere,Sunce u XII,kvadrira Pluton,nemogu se oteti utisku da ce neki tvoj prijatelj imati problema u zivotu...zavrsiti u bolnici ili sl
Andjela, hvala na pojasnjenju aspekata.
Moji "najblizi" ptijatelji su ustvari daleko, a i taj Algol (koji ima simboliku Urana) je fizicko udaljavanje, pa su nasa vidjanja retka, dosta haoticna.
Sto se mog starijeg brata tice (XI polje), kao mladji bio je dosta problematican, imao je lose drustvo, ali daleko je to bilo od kriminala, ali opasnih situacia jeste bilo. Sada je prica drugacija, a i verujem da je navijanje (Uran - buka) dobar ventil za njegovu potrebu za uzbudjenjima.
A, moju Venericu (ranjenu od Saturna) Sad sam spomenula, jer mi se cinilo da mozda predstavlja i neku opasnost meni, jer kao vladar XI dolazi na Asc.
Ako je vas mladji sin u pitnju, to moze biti i slika neukrotive prirode njegovog starijeg brata...

Eto, to je moje iskustvo sa Algolom na vrhu IX, ali videcemo sta ce on tu jos doneti. Very Happy
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Algol na vrhu XI kuce Empty Re: Algol na vrhu XI kuce

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu