Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo?

5 posters

Ići dole

02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo? Empty 02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo?

Počalji  Astrotanja Uto Mar 03, 2009 1:34 am

Danas je Merkur bio u egzaktnoj konjukciji sa Marsom, a osetiće se i sutra. Šta vam je doneo?

Odluke donešene pod ovim aspektom mogu biti često naglo donešene, a moglo bi se desti da i kažete nešto bezo, bez puno razmišljanja, pa da se pokajete. nije dobro žuriti, ali je dobro ući u polemike , rasprave koje zajtevaju brzo razmišljenje, snalažljivost na rečima. Sve ono što predstavvlja neku vrstu razmišljanja kao kod igranja šaha, brzog,ili intelektualan mačevanje, odnosno gde postoji nadmetanje moglo bi se dobro odvijati pod ovim aspektom. Ovo su mogli osetiti naročito oni koji su pod uticajem Marsa i Merkura.
Dobar aspekt za kritiku, sa činjenicama, za intelektualna nadmetanja i sl.
Samo zbog brzine u mišljenju moguću se sa ovim aspektom i greške. Dobro je biti oprezan u aktivnostima, radu, saobraćaju kome on pravi neke nepovoljne aspekte sa planetama u natalu.

Šta je vama donela ova konjukcija, šta ste to osetili?

Mesec u biku je bio danas u kvadratu sa MErkurom i Marsom, u trigonu sa Saturnom, sekstilu sa Uranom i pri kraju dana u sekstilu sa Neptunom, pa se raspoloženje menjalo, kao i okolnosti.
Meni je recimo doneo veći deo dana lepo raspoloženje i potrebu da se otisnem od stvarnosti, kad je napravio opoziciju sa nat. Neptunom, ali mi je doneo da sasvim slučajno pronađem nešto što sam zaturila, a što sam i zaboravila da imam, pa me je baš obradovao. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo? Empty Re: 02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo?

Počalji  joki22 Uto Mar 03, 2009 4:34 pm

Ja sam bila mnogo bolje raspolozena u odnosu na prethodni period. Napravila sam plan za ostvarenje svog cilja.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo? Empty Re: 02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo?

Počalji  Čarobnica Sre Mar 04, 2009 11:45 am

Mars i Merkur - doneli su mi juče da mi je jezik bio brži od pameti, odnosno da sam brzo i nesmotreno formulisala jednu rečenicu koja u negativnom smislu dotakla nekoga ko mi je drag! Uvek postoji izvinjenje da ispravi grešku!

A i prepirku s majkom zbog njenog nerealnog sagledavanja situacije u kojoj sam trenutno i pritiska na mene da uradim nešto što je nemoguće da neki drugi ljudi ne bi govorili da me ona nagovara da to nešto ne uradim...znači, prepirka zbog toga šta će drugi da misle, što mene uvek izbaci iz takta, jer mi stvarno nije stalo da slušam i verujem u baljezgarije dokonih za razliku od moje majke koja svu energiju troši na to šta su drugi rekli a ne na realno sagledavanje stvari i okolnosti!!!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo? Empty Re: 02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo?

Počalji  smesko Pet Mar 06, 2009 5:24 pm

meni je ovaj tranzit doneo sinoc bas isto u porodici neprijatan dogadjaj.
ali..idemo dalje..neke stvari ne mzoemo menjati..a sta mozemo smo mi sami..pa etoc-nauciti lekciju i ici dalje! Neutral Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo? Empty Re: 02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo?

Počalji  Izida Pet Mar 06, 2009 5:39 pm

Pa sad kad se vratim koji dan unazad...manju raspravu sa bratom-vise razgovor gluvih..ja sam nesto pitala da mi pomogne oko finansiske situacije jer planiram da kupim auto pa sa ne ulecem u kredit da mi pozajmi on a ja da mu vracam, racunam ko ce kome ako nece svoh svome a on kao pravi Bik/Lav uz to jos i advokat pocne prosipati pamet i demagogiju kako je kriza, kako nema /a znam da ima/ kako treba da sacekam jer ko zna sta ce biti sve za koji mesec i bla.bla...nasta sam ja poludela, nisam se raspravljala ali sam posle plakala ko budala..valjda zato sto sam u jednom trenutku osetila da sam potpuno sama i da za sve vazne odluke u zivotu koje moram doneti nemam niciju podrsku niti pomoc..jbga kad je tako Crying or Very sad pa sam onda napala mamu-uslovno receno napala, to je vise bila moja tuga i nemoc- pitajuci je da li sam ja njihovo dete...strasno Crying or Very sad
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo? Empty Re: 02.03. Merkur u konjukciji sa MArsom, Mesec u Biku, šta vam je doneo?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu