Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 5 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 6:36 pm

gernica ::7. kuca pocinje vodolijom (znakom koji je signifikator razvoda), sto bi dalo ili razvedenu osobu ili nekog ko je
dosta mladji. Mada, Uran iz 7. u 5. i nagovestava zabavljanje sa nekim ko je razveden, a i Sarurn kao tradicionalni vladar odlazi u 4. polje i pravi kvadrat sa Venerom (neko ko je zauzet ili skoro izasao iz duge veze),
ali i sekstil sa Jupiterom koji je dispozitor Urana u Strelcu. Mladji ili dosta stariji? Upoznavanje na
poslu ili preko prijatelja?
Koji bi opis bio adekvatan za mog bracnog partnera? scratch

Moja natalna karta http://img218.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622jx3.gif

To sto VII pocinje u Aqu, nema veze sa predodredjenoscu za razvod, razvedenu osobu, to je samo slika partnera Vodolijskog tipa koji tebi odgovara. Ur u V, nemirno dete, vise dece. Ur u V ima odlicne aspekte deo je velikog trigona Ur120Mo120Ve a tu do Ve je i So, malo veci orbis, ali posto je So svetlost - ulazi u veliki trigon kao So0Ve. Ur u V- kad tad na pozornici Very Happy
Astro simbolika je beskonacna, ovo moze biti partner koji leci, lekar, vrhunski, poslednja rec medicine, na primer Very Happy sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 01, 2009 7:03 pm

Snezana ::Zavisi od aspekata Ma u VII i znaka u kome je:)

Retrogradni Mars u 7.kući u Blizancima, 7.kuća počinje u Biku. Sa Venerom kao vladarem 7. ne gradi nikakav aspekt, a sa Merkurom u 1. kući u Strelcu je u opoziciji! U opoziciji je i sa Suncem. Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 7:29 pm

Čarobnica ::
Snezana ::Zavisi od aspekata Ma u VII i znaka u kome je:)

Retrogradni Mars u 7.kući u Blizancima, 7.kuća počinje u Biku. Sa Venerom kao vladarem 7. ne gradi nikakav aspekt, a sa Merkurom u 1. kući u Strelcu je u opoziciji! U opoziciji je i sa Suncem. Smile

Ma u Gem u VII, to je Mars koji mora da kaze, koji pise, to je Mars koji ima razna prakticna znanja, lako se snalazi u raznim zivotnim opasnostima, dobro se snalazi u javnosti, naravno ako radi na sebi. Mars u Gem moze da bude i odlican lazov, lopov, prevarant, opet ako je rec o osobi koja nema obrazovanja i iskustva, lakomislen, to je i opasno drustvo u javnom zivotu. Ma je vladar Me a VII-im poljem vlada Ve. I koga gleda ovaj Ma, pa Me0So u I u Sag. So je vladar IX, znaci vazno je obrazovanje, znanje, jer na vrhu IX je i Sa, koji je 90Ve0Ur, koji je toj promenjivoj Ve autoritet a samim tim i VII-ci i deo je velikog trigona:D
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 01, 2009 9:33 pm

Snezana ::
Ma u Gem u VII, to je Mars koji 1.mora da kaze, koji pise, to je Mars koji ima razna prakticna znanja, lako se snalazi u raznim zivotnim opasnostima, dobro se snalazi u javnosti, naravno ako radi na sebi. Mars u Gem moze da bude i 2.odlican lazov, lopov, prevarant, opet ako je rec o osobi koja 3.nema obrazovanja i iskustva, lakomislen, to je i opasno drustvo u javnom zivotu. Ma je vladar Me a VII-im poljem vlada Ve. I koga gleda ovaj Ma, pa Me0So u I u Sag. 4.So je vladar IX, znaci vazno je obrazovanje, znanje, jer na vrhu IX je i Sa, koji je 90Ve0Ur, koji je toj promenjivoj Ve 5.autoritet a samim tim i VII-ci i deo je velikog trigona:D

Može li i ovako:

1. Priča i ne staje, ne možeš do reči od njega, na poslu piše, ali ne knjige već zavodi podatke i informacije
2. Voli da izmišlja, ima bujnu maštu
3. Obrazovanje - III stepen stručne spreme
4. So vladar IX - načitan, ima dosta znanja...stranac možda?
5. Voli da je njegova zadnja

Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 9:37 pm

Čarobnica ::
Snezana ::
Ma u Gem u VII, to je Mars koji 1.mora da kaze, koji pise, to je Mars koji ima razna prakticna znanja, lako se snalazi u raznim zivotnim opasnostima, dobro se snalazi u javnosti, naravno ako radi na sebi. Mars u Gem moze da bude i 2.odlican lazov, lopov, prevarant, opet ako je rec o osobi koja 3.nema obrazovanja i iskustva, lakomislen, to je i opasno drustvo u javnom zivotu. Ma je vladar Me a VII-im poljem vlada Ve. I koga gleda ovaj Ma, pa Me0So u I u Sag. 4.So je vladar IX, znaci vazno je obrazovanje, znanje, jer na vrhu IX je i Sa, koji je 90Ve0Ur, koji je toj promenjivoj Ve 5.autoritet a samim tim i VII-ci i deo je velikog trigona:D

Može li i ovako:

1. Priča i ne staje, ne možeš do reči od njega, na poslu piše, ali ne knjige već zavodi podatke i informacije
2. Voli da izmišlja, ima bujnu maštu
3. Obrazovanje - III stepen stručne spreme
4. So vladar IX - načitan, ima dosta znanja...stranac možda?
5. Voli da je njegova zadnja

Very Happy

Moze Very Happy

Ako govorimo o njemu, ciji je natal u tvom potpisu, uklapa se Very Happy. Mada ima on potencijal i za mnogo vise Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 01, 2009 9:59 pm

Snezana ::

Ako govorimo o njemu, ciji je natal u tvom potpisu, uklapa se Very Happy. Mada ima on potencijal i za mnogo vise Very Happy

Snežana, da to je taj Very Happy
na šta konkretno misliš da ima potencijal?
Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 10:10 pm

Ur u IX, kada bi hteo i kada bi ga njegova partnerka Sa u VII, naterala, mogao bi da radi na sebi u pozitinom smislu, da se formalno obrazuje, ako je to vazno a i neke druge vestine, usavrsavanja, kursevi ali posledja saznanja.

Asc Cap, Me u Cap u I, naravno da taj hoce da bude po njegovom, sa njim se ne treba svadjati Very Happy
Takodje, mislim da njemu ne treba biti donator, kao Asc Cap, So u Cap, mora biti odgovoran, donatorstvo ga slabi Smile


Poslednji izmenio Snezana dana Ned Feb 01, 2009 10:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  gernica Ned Feb 01, 2009 10:11 pm

Ur u V- kad tad na pozornici
Ovo su, moram priznati lepe vesti Snezana. Ali, moze li savet ili bar neka smernica - Uran je na 9 st. Strelca, na Anaresu u konjukciji sa JMC...
Koja vrsta pozornice, tj kontakta sa javnoscu bi bila oslikana ovim aspektom?

Znam da je off topic, ali to je mozda mesto na kome upoznajem tog prekoputa, tog Vodenjaka, zar ne? sunny
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 10:14 pm

I forum je pozornica, Ur- astrologija Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 01, 2009 10:18 pm

Snezana ::Ur u IX, kada bi hteo i kada bi ga njegova partnerka Sa u VII, naterala, mogao bi da radi na sebi u pozitinom smislu, da se formalno obrazuje, ako je to vazno a i neke druge vestine, usavrsavanja, kursevi ali posledja saznanja.

Asc Cap, Me u Cap u I, naravno da taj hoce da bude po njegovom, sa njim se ne treba svadjati Very Happy
Takodje, mislim da njemu ne treba biti donator, kao Asc Cap, So u Cap, mora biti odgovoran, donatorstvo ga slabi Smile

Ha, donatorstvo ga slabi, a s druge strani traži ženu koja je već situirana, kako kaže "ima deonice, zlato, nekretnine"
Nažalost, ne da mi prilike da utičem na njega u bilo kom smislu. Inače je jedna pametnica.
A svadja velikih nije bilo, sem rasprava nakon kojih je, kao što rekoh, njegova bila poslednja, često bez objašnjenja Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 10:26 pm

Bas tako kao sto si i napisala i u vezi zene kakvu zeli a i u vezi prepirki - Me u Cap, nacekaces se da ti on kaze kako si bila u pravu, zato to i ne ocekuj. Ima jedna dobra recenica kod B. Pekica u vezi sa tim, ne mogu citirati ali svodi se na to da je najbolje da ne ocekujemo pravdu ako nismo u prilici da je mi odredjujemo Smile
U njegovom natalu Mo i Ve nisu ugrozeni, uzivaj Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  gernica Ned Feb 01, 2009 10:32 pm

I forum je pozornica, Ur- astrologija

Pa, da zaigram ponovo... cheers
Uran u V - kazu i duple veze, dve pozornice! Laughing
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 10:35 pm

Astrologija ce ti pomoci da prepoznas pravog, moze i ovako flower
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  gernica Ned Feb 01, 2009 10:46 pm

A, verovatno ce se i sam baviti istom. king
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 01, 2009 11:13 pm

Snezana ::Bas tako kao sto si i napisala i u vezi zene kakvu zeli a i u vezi prepirki - Me u Cap, nacekaces se da ti on kaze kako si bila u pravu, zato to i ne ocekuj. Ima jedna dobra recenica kod B. Pekica u vezi sa tim, ne mogu citirati ali svodi se na to da je najbolje da ne ocekujemo pravdu ako nismo u prilici da je mi odredjujemo Smile
U njegovom natalu Mo i Ve nisu ugrozeni, uzivaj Smile

Hvala ti Snežana Very Happy

Ah, znam da ne treba da očekujem da mi kaže da sam u pravu Smile
Ovo da mu Mesec i Venera nisu ugroženi da shvatim kao da meni niti jedna druga žena nije pretnja ili ...
Mada bih rekla da je on našao ipak sličnu toj kakvu traži, ali ne u meni, jer ja nemam deonice, zlato, nekretnine, ali možda budem jednog dana Wink ! Kako želi...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Pon Feb 02, 2009 12:04 am

Carobnice ti imas aspekt Ve90Sa, sto govori da ti sve dok dajes sebe, volis bezuslovno, ti slabis sebe i na meti si muskaraca koji zeli da te lomi, koji je hladan i nepristupacan. Ve u Sco ne bi trebalo da je takva, trebalo bi da zna lekciju. Zeni sa aspektom Ve90Sa ne bi smelo nikada da bude dosadno, koja treba da uci citavog zivota, jer jedino takva, obrazovana, dovoljna samoj sebi ukida svom partneru potrebu da je rusi.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Pon Feb 02, 2009 12:15 am

Snezana ::Carobnice ti imas aspekt Ve90Sa, sto govori da ti sve dok dajes sebe, volis bezuslovno, ti slabis sebe i na meti si muskaraca koji zeli da te lomi, koji je hladan i nepristupacan. Ve u Sco ne bi trebalo da je takva, trebalo bi da zna lekciju. Zeni sa aspektom Ve90Sa ne bi smelo nikada da bude dosadno, koja treba da uci citavog zivota, jer jedino takva, obrazovana, dovoljna samoj sebi ukida svom partneru potrebu da je rusi.

Ruši on mene, ali mu ja to ne pokazujem. On tera po svom a ja po svom i pravim se luda na ono što on govori Smile Trudim se i da učim iz tog našeg odnosa, takvog kakav jeste jer i u sinastriji moja Ve je 90 njegov Sa!
Ali očito da mi treba vremena...
Da li to znači da treba da postavljam uslove? Mada ne verujem da bi pomoglo...
Hvala ti sunny Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tratinčica Uto Feb 03, 2009 7:22 pm

Meni je VII kuća u Ribama, da li to znači da će mi bračni partner biti Riba???
Tratinčica
Tratinčica

Broj poruka : 14
Godina : 37
Datum upisa : 30.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zeka Uto Feb 03, 2009 8:36 pm

dodje mi da napisem
Nece duso bice muskarac ribe su u moru.
Ne funkcionise to tako prosto u astrologiji i za odgovor je potreban natal na uvid a i partner koji treba da se pojavi ili se pojavio.
salim se moze da bude i riba
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Tratinčica Uto Feb 03, 2009 10:19 pm

Nisu ribe samo u moru, ima ih i u jezerima i rijekama :p A sigurno neće biti šaran ni oslić, prije morski pas ... haha
Tratinčica
Tratinčica

Broj poruka : 14
Godina : 37
Datum upisa : 30.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Izida Ned Feb 08, 2009 1:08 am

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty @@@@@@@@@@

Počalji  vedrana Pon Feb 09, 2009 7:44 pm


mozete li i meni pogledati izgled buduceg partnera,i cime bi se ta osoba mogla baviti? Basketball
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  danijela Sub Feb 28, 2009 12:43 pm

Moja 7 kuca je u ovnu,vladar mars u 9.,dali netko moze pogledati kakav ce mi biti partner??
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 5:05 pm

Vedrana, da ne idem u detalje... Par stvari sam sigurna, a to je,da ce tvoj partner biti neobicno lep,imace ce interesantne i naglasene oci. Imace problematcnog brata ili sestru (to je informacija,da ga lakse detektujes) i bice okruzen sa dosta starijih zena, da li ce to biti starije koleginice,ili njegove licne prijateljice,koje su starije,ili bar deluju starije i ozbiljnije... Pretpostavljam da ce se baviti nekom papirologijom,vezanom za inostranstvo,da li ce biti knjigovodja u uvozno-izvoznoj firmi,ili ce biti vozac koji te paire vozi, ne bih precizirala...
Vrlo je moguce da ce on biti iz neke od bivsih republika...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty vedrana

Počalji  vedrana Ned Mar 01, 2009 1:47 am

Strelica,hvala ti na odgovoru,ali mozes li mi pojasniti,da je ta osoba iz nekih od bivsih republika?pozz
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 5 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu