Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Alicia Pon Jun 14, 2010 1:54 am

Koliko sam ja uspijela da shvatim, moj bracni partner je opisan satrunom koji je u 6 . kuci. affraid Znaci da bi trebao biti stariji zreliji, prevrtljive, lazljive prirode, i sklon prevarama... Nadam se da nije sve tako crno, i da sam pogresno protumacila. confused

Da li bi mi mogli razloziti malkice mog buduceg?
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Pon Jun 14, 2010 8:18 am

Alicia ::Koliko sam ja uspijela da shvatim, moj bracni partner je opisan satrunom koji je u 6 . kuci. affraid Znaci da bi trebao biti stariji zreliji, prevrtljive, lazljive prirode, i sklon prevarama... Nadam se da nije sve tako crno, i da sam pogresno protumacila. confused

Da li bi mi mogli razloziti malkice mog buduceg?

Ne znam gdje si nasla lazljiv i prevrtljiv Shocked osobno ne mogu zamisliti stabilniju i pouzdaniju reprezentaciju partnera od vladara 7. Saturna u 6. kuci Djevice cyclops Jedino na sto mozes stvarno racunati u ovom slucaju je sitnicavost Laughing sto moze zasmetati tvom Strelackom Mjesecu u konjukciji s Uranom, o da Neutral Ali sitnicavost sama po sebi ne mora biti losa, ako daje rezultate.

Jos Mjesec ti je anaretski, o tome bi trebalo svakako par rijeci zasebno, na nekoj drugoj temi.

A sad ovako . . 6. kuca je kuca izjednacavanja, sva priprema koja je potrebna da bi se ostvarila harmonija 7. kuce, kuce Vage obavlja se u kuci Djevice. Kaze se da je dobra priprema pola obavljenog posla Wink

Mnogo je loseg glasa baceno na 6. i njenu opozitnu, 12. kucu, jer ta mjesta definiraju duznosti i obaveze koje su potrebne kako bi se istkala mreza kolektiva. Dakle, treba zavrnut rukave. Ali ne zaboravimo, sve sto je u zivotu dobro, i tu ne govorim o materijalnom ! nije 'besplatno' i sve sto u zivotu vrijedi ne moze nastati preko noci. Uzmimo biljke i proizvodnju hrane, kojom Djevica prirodno vlada. Biljke trebaju svoje vrijeme i adekvatne njege da bi na kraju cijelog ciklusa urodile plodom. Ako posadis sjeme danas, ne mozes ocekivati da ce sa sutrasnjim suncem osvanuti i stabljika i vocka na njoj Smile Sve ima svoju mjeru, a u mjeri je Djevica majstorica. Ni previse, ni premalo, taman koliko treba. Svaki gubitak ce kad tad doci na naplatu, svaki racun treba opravdati.

6. Kuca pokazuje na koji se nacin izjednacavamo sa svijetom i okolnostima koje su nam date. Nitko nema vece pravo na zivot i blagostanje od ostalih, to je ono cemu ova kuca uci. Zajednistvo je blagoslov u duhu, ali da bi se ostvarilo treba imati i hrane na stolu, i krov nad glavom, i placene racune, i mir sa zajednicom. Mir sa zajednicom je prvi preduvjet za mir u kuci i u tome se kristalizira cijeli nauk 6. kuce.

U toj prici, tvoj buduci dragi nastupa kao autoritet /Saturn/ ali autoritet pod obavezom, ne tiranin. Kako se Saturn nalazi tocno na 1' stupnju Jarca, mogu samo pretpostaviti da se radi o nekoj vrsti lidera, u najmanju ruku, autenticnog zdravog ljudskog autoriteta.

S Merkurom u Skorpiji u konjukciji s Plutonom nije cudo da si jako sumnjicava, buduci da se Merkur jos nalazi i u 4. kuci, sposobnost da zumiras ljude do korijena se zna pokazati cesce kao prokletstvo nego blagoslov, jer danas je svijet postao cudan a stvari koje se pokusavaju sakriti pocesto su nemalo lijepe.

Na konjukciji Mjeseca i Saturna ti nimalo ne zavidim i jos ovaj kvadrat Marsa na sve to skupa, hmmm . . i s gotovo preciznom konjukcijom Urana na Mjesec koji dolaze iz Strijelca i jos uvijek traze vremena za nove rezultate, isprijecila se ova konjukcija Saturna, bez razumjevanja, koja rezultate zeli gotove za upotrebu i to odmah, pa se okrece svojem repertoaru poznatog, u ovom slucaju cak 'konzerviranog' (6. kuca) i provjerenog, sto tebi moze doci kao nedopustivo. Tvoj Mjesec je sazrio, zreo (anaretski), on nije 'balav'. Osjecam potrebu da ti jos jednom kazem, ''Sve sto je dobro trazi TOCNO svoje vrijeme'' flower Tko god jeste taj Jarcev utjecaj koji te u zivotu pritisce izgleda da zaboravlja koliki je put potreban da se stigne do jednog Jarca (deset kuca, skoro cijeli zodijak lol! )

S druge strane, sabijski stupanj tvoje Venerice i kvadrat sto ga radi na AC pokazuje odredjeni sklonost otezanju lol! , Sunce 5. kreativi a Mars 9. Ovan kratak fitilj i lutanja . . buduci da si sunceva Skorpija, sposobnost fokusiranja bi ti trebala biti najmanji problem u zivotu, jos ova konjukcija s Plutonom, auu . . AC Rakic, lako zakopas samu sebe . . u blato lol! I na koga se osloniti, kad je povjerenje (u muskarce ?) tvoj glavni problem u zivotu ? Morat ces i mozes se osloniti jedino na ovog Saturna.

Znaci vracamo se na tvoje partnersko pitanje . . Ja mislim da ce taj 'sudjeni' partner zacrtati okvire tvoga fokusa oko dvije tocke koje su tebi goruce :

prva je ono sto ti jamci zdravlje generalno (fizio/emo/duhovno) a to je zivotna organizacija i njeno sprovodjenje,

a drugo je, iskustvo povjerenja.

Povjerenje je nesto sto se gradi, ne poklanja. Ti kao sunceva Skorpija bi to trebala jako dobro znati bounce Znaci dok ne vidis svojim ocima ne vjerujes, i pravo je tako. Ti ces tim iskustvom biti blagoslovljena upravo kroz svog partnera Surprised

Ne ocekuj da ce to biti netko tko se namece, ne na tipicno 'ljubavnicki' nacin. Ne, ljubav u svom sarolikom smislu nije prioritet tvog buduceg partnera. On cijeni red rad i rezultate iznad svega, za njih zivi. S ovom konjukcijom Neptuna racunaj s tim da se radi o osobi s odredjenim idealima, osobi koja je sebi zacrtala standard, i opet, ne govorim o materijalnom, ali govorim o prakticnom lol! S kvadratom Marsa na Stelijum 6. ocekuj da je to osoba koja bi s pocetka mogla itekako 'pritiskati tvoje gumbice' Laughing i tjerat te na konfrontaciju. Ali mislim da se tu radi o nekim proslim iskustvima s kojih ce ta osoba 'podici prasinu'. Mislim da u principu nisi osoba koja bjezi pred obracunom, ali za razliku od proslih iskustava ovdje neces naici na onaj zid, ovdje bi trebala dobiti konstruktivne rezultate Wink Ovo nije osoba koja bjezi, ne ne. I sto je za tvoje pitanje najvaznije, upravo ce to biti uvertira vasoj vezi lol! Mozes ocekivati da ces njegovu prirodu upoznavati postupno, u slojevima, on je poput cvijeta koji se rastvara i ako mozda ne izgleda tako rendeer bit ce i trzavica, ali ono prema cemu vas dvoje idete je sinkronizacija i efikasnost. Ti ces definitivno biti gorivo u toj vezi ali on je taj koji ce udarati takt, bar na pocetku.

Zadnji savijet koji imam za tebe, trazi svoju pravu mjeru. Cilj ovog partnerskog odnosa, je da naucis, sto je zapravo dobro (zdravo) za tebe (sto fokusirati) i kako se pravilno u skladu s time organizirati sunny Vjestine se uce a znanje treba primjeniti, inace dzaba ti posla sto ga Ovnovski Mars obavi u 9.oj Laughing . .

Eto, toliko Wink
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Alicia Pon Jun 14, 2010 2:42 pm

Hvala na tako opsirnom i brzom odg., tako sam se obradovala kad sam vidjela, uhh... sad mi je lakse. Nije mi odavno bilo ovako drago sto nisam u pravu. Very Happy

Nadam se da se jos nisam susrela sa njim, jer jedina osoba koja mi pada na pamet da mi je uspio malo 'pritisnuti gumbice', nije mi bas najdraza.

Znaci nece biti na startu onih iskirca, to ce se tek nakon nekog vremena desiti, tokom sukoba desit ce se i iskrice. lol Ne moze kod mene jednostavno nikako.
Brak bi nam trebao biti donekle harmonican, ne sa previse ljubavi (ali ce je biti, nadam se), vise baziran na postovanju i uzajamnoj podrski? Trebao bi biti dobar muz i otac, svida mi se... Smile Smile to i da je autoritet isto, samo se nadam da nece dolaziti do velikih sukoba, jer nisam bas naucila da mi neko diktira kako da se ponasam.

lol, bas me zanima kako ce to teci, ali iskusit cu sa svojoj kozi...

Uglavnom, vec mi se svida. Very Happy

Postoji li nesto na sta bih trebala pripaziti sto se tice njega? Ima li neki gubitak, skriveno, sto inace predstavlja 12. kucu?

Koji je njegov znak u horoskopu, i odprilike koje bi godiste mogao biti? (ako se to moze vidjeti) -znatizelja bounce

Posto sam ja inace nestrpljiva, u kojem zivotnom dobu bi ga trebala upoznati? Embarassed
Okruzenje? (cisto da budem spremna na situaciju, a vjerujem da cu do tada nauciti sama da procitam njegovu natalnu)

Znaci moja Merkurom u Skorpiji u konjukciji s Plutonom mi je zaduzen da mogu procitati ljude, HVALA PUNO. sunny
...a i ovo da se zakopam u blato, smijesno ali istinito... ne znam kako se izvucem, ali uvijek nekako uspijem.

Morat ces i mozes se osloniti jedino na ovog Saturna.
Ovaj dio mi se posebno svida. cheers

Ovaj moj mjesec me je sad posebno zainteresovao... study


Hvala jos jednom. flower
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Uto Jun 15, 2010 12:43 am

Alicia ::Hvala na tako opsirnom i brzom odg., tako sam se obradovala kad sam vidjela, uhh... sad mi je lakse. Nije mi odavno bilo ovako drago sto nisam u pravu. Very Happy

Znam, zato sam ti odlucila uskociti. Glavnina stoji da taj nas zivotni partner sluzi tomu da nas prosvjetli necemu u zivotu i to tamo gdje je nama najbitnije. Partner nije igracka koja je eto tu da nam uljepsa dane, vec punokrvno ljudsko bice uz koje i mi eto ucimo sta znaci biti ljudi.

Nadam se da se jos nisam susrela sa njim, jer jedina osoba koja mi pada na pamet da mi je uspio malo 'pritisnuti gumbice', nije mi bas najdraza.

Znaci nece biti na startu onih iskirca, to ce se tek nakon nekog vremena desiti, tokom sukoba desit ce se i iskrice. lol Ne moze kod mene jednostavno nikako.
Brak bi nam trebao biti donekle harmonican, ne sa previse ljubavi (ali ce je biti, nadam se), vise baziran na postovanju i uzajamnoj podrski? Trebao bi biti dobar muz i otac, svida mi se... Smile Smile to i da je autoritet isto, samo se nadam da nece dolaziti do velikih sukoba, jer nisam bas naucila da mi neko diktira kako da se ponasam.

Nemoj se zalijetati. Mi obicno zahtjevamo od sudbine i veza puno vise od onoga s cime se mozemo nositi. Zivot nije bajka i ljudi obicno dolaze u paketu sa svim svojim problemima. Lijek za sve probleme je ljubav, a ljubav znaci razumjevanje a ne usecerenu romantiku Laughing

Evo ti si apriori zakljucila da u paketu dobivas dobrog muza i oca, kako to lijepo i lagano zvuci u stvarnosti uopce nije lako za ostvariti. 6. kuca Jarca uci da se veliki rezultati stjecu zdruzenim snagama "malih" ljudi. Znaci, to da li ce on biti dobar otac i muz ovisi o tebi koliko i njemu, a to je mislim nesto sto ti nisi imala prilike u musko/zenskim vezama jos nauciti.

Postoji li nesto na sta bih trebala pripaziti sto se tice njega? Ima li neki gubitak, skriveno, sto inace predstavlja 12. kucu?

Koji je njegov znak u horoskopu, i odprilike koje bi godiste mogao biti? (ako se to moze vidjeti) -znatizelja bounce

Posto sam ja inace nestrpljiva, u kojem zivotnom dobu bi ga trebala upoznati? Embarassed
Okruzenje? (cisto da budem spremna na situaciju, a vjerujem da cu do tada nauciti sama da procitam njegovu natalnu)

Nestrpljivost kosta. Vidi, mogla bih ti ja reci stosta ocitog ovdje, ali mislim da je dopustiti ti da se oslanjas na te trivijalnosti pogresno. Niti ja imam pravo tvrditi da ce biti tako, niti ti mozes znati sta sve sutra nosi. Da si stvaras predodzbe unaprijed prije ce ti doci kao blokada nego kompas.

Mogu ti samo reci, da je to osoba koja o gubitcima zna ponesto, kao i ti uostalom /opozicije Kirona iz 12. na stelij 6./ ali kao je stariji zna ponesto i o tome kako se nosit s njima Wink

Ono sto tebi treba je dobra doza zdrave discipline, jer po ovome sto vidim, ovu sto si dosad stekla potpuno je neprilagodjena tvome profilu.

Ja nisam strucnjak za partnerske analize, mozda ce ti netko drugi moci dati bolja objasnjenja, ali ono u sto stvarno vjerujem je da, partner, dobar partner, nije nesto sto pada sa neba. Njega ili nju treba prije svega zasluziti Wink

Pozdrav !
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Alicia Uto Jun 15, 2010 1:44 am

Hvala. flower

Shvatam ja da sam dosta nezrela, iako nisam nas tako mlada.

Jasno mi je da u braku ucestvucu oboje, i da je zena svakako veoma bitan faktor. Isto tamo mislim da ce se to desiti kad bude trebalo,a to kad sazrim...svakako. To da nije bajka, sam davno uvidjela, a svaki dan sve vise i vise... tako da sam dobro toga svjesna, a i da zovot nosi teskoce i gubitke. Drago mi je da cu se mogu pouzdati u nekoga. Lijepo je to znati. Do sada sam se samo mogla na sebe pouzdati. U koga god bih stekla malo povjerenja, pogrijesim. Tako mi je bitno, ali opet nemam.
Koliko sam mogla da zakljucim, zajednickim snagama cemo sve da prebrodimo, ah to je tako lijepo.
Isto tako vjerujem da cu ga upoznati kad budem starija, dok uklonim ovaj zid oko mene, kojim se stitim od svih. Vjerujem da tu dosta grijesim, ali svaki put kad sam pokusavala da ga sklonim, pogresna osoba. Vjerujem da cu to godinama uspijeti.

Znaci, to da li ce on biti dobar otac i muz ovisi o tebi koliko i njemu, a to je mislim nesto sto ti nisi imala prilike u musko/zenskim vezama jos nauciti.
Procitala si me u potpunosti, a i ne poznajes me, kako je lijepa ova astrologija. U svemu sam se pronasla, i u potpunosti se slazem.

P.S. Da li bi mi mogla ocite stvarice reci? Embarassed Embarassed Embarassed

Hvala, i pozdrav. I love you
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Uto Jun 15, 2010 2:52 am

Da, bas je lijepa I love you

Ne znam, vidi ovako : ja sam Sunceva Vodolija, ono sto znam prije svega je koliko je istinsko prijateljstvo i medjusobna podrska presudna za sve ljudske veze, pa tako i one ljubavne. Isto tako imam Plutona na ACu pa mogu razumjeti tvoju Skorpionsku potrebu za sagorijevanjem u ljubavi, ali reci cu ti nesto Surprised Vatra moze i da spali do pepela ili da pretvori nesto u nesto novo. Sve ovisi o kvalitetama onoga s cime se radi. Skorpija i Pluton su cudni svati i zapravo, sto traze i jedan i drugi je, ne da se zrtvuje ono sto je dobro, vec ono sto ne valja ! Skrorpija je majstorica fokusa i ono sto ona zgrabi sazvakat ce do prostih faktora Laughing U tom slucaju, dodjes sama sebi kao najgori neprijatelj. Ali, Skorpija kao znak ima 3 stupnja ekspresije : prvi je, Skorpija, drugi je Orao a treci je, Labud ! Razmisli malo o tome Wink

Nisam te imala namjere niti patronizirat niti potcjenjivat, ali "kad se kasa uzari" nema smisla "okolisati oko nje kao macka". Imam i ja epizoda sa svojom Skorpijonskom prirodom, bez brige Laughing znam kako ti je. Pokusavam ne ulaziti u neke intimnije detalje tvoje price, ali ti mogu reci da su te prvi musko/zenski zivotni uzori kostali dosadasnje bracne srece. Neka, sve ima svoje zasto. Kad naucimo kako, problemi nestaju.

Ono sto te ja savjetujem je da ne upadas u onu rupu u koju se zene vole zakapati kda shvate da se njihovi bracni planovi ne krecu po ocekivanom planu. Pogledajmo oko sebe, brakovi traju koliko i sezonska garderoba a mnogi od nas otkrivaju da oni koji se pozivaju na proslost i stara dobra vremena nisu imali brak iz ljubavi vec iz navike i konvencije. Ja naprimjer ne zelim to za sebe ni pod razno.

Ako sebe dovedes u situaciju da jedino na sto si skoncentrirana je potraga za partnerom umjesto ljudi i prijatelja vidjet ces oko sebe jedino "robu s greskom". Partner dodje onda kad a smo mi za to spremni, a ne kada mi to hocemo ! Pvjerenje ne poklanjaj nikome i ne ocekuj nemoguce, nemaju svi tvoju dubinu. Ali zahtjevaj uvjek osnovni ljudski respekt, uvijek i u svakom odnosu, to je tvoje osnovno ljudsko pravo.

Ako postoji zid u tvome sustavu on nije okrenut samo prema potencijalnim partnerima vec puno sire. Idi za onime sta je dobro za tebe a za ostalim se ne osvrci. Ono sto taj tvoj buduci zbilja cijeni je vrijednost, a ono sto ce tebe zbilja usreciti je tvoja vlastita kreativnost /Sunce 5. kuca/ Kad pospajas te dvije stvari bit ces na konju queen


P.S. Da li bi mi mogla ocite stvarice reci? Embarassed Embarassed Embarassed

Ne treba da se zamaras sa sitnicama, ono sto ti je sada bitno je da se koncentriras na svoje prioritete. Ucini sebe sretnom I love you Definiraj svoje zivotne radosti. To ti je kljuc. Kada ih budes dijelila s drugima, tvoj ce sudjeni uletjeti u pricu sunny

Eto od mene Wink Svako dobro sunny
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Alicia Uto Jun 15, 2010 8:50 pm

Hvala. I love you

Pomogla si mi puno, i razmislit cu o tome sto si mi napisala.

Vjeruj da ce mi se tvoje recenice dugo motati po mislima.

Hvala, sve najbolje i naljepse ti zelim! sunny
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  barbus Sre Jun 16, 2010 11:28 am

evo ovako po drugi put pokusavam ,a vi me ispravite : 7.k pocinje na 0*mars vladar merkur otisao u 1.k na 19*zajedno sa tim marsom,da li to znaci da ce buduci doci k meni tj.on ce mene naci,razumem kad vladar ode u 2,3,4, itd al u prvu to mi nije jasno a pogotovo mesto susreta ,molim vas za pomoc...
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natilus Sre Jun 16, 2010 2:46 pm

Molim Vas, nek neko baci pogled na ovaj natal.Da li neko vidi u kom znaku ce biti partner i gde da gledam za decu

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_boban_v_hp.39059.18673.gif&res=63&va=&cid=6dwfilekMrS4b-u1275643011

natilus

Broj poruka : 14
Godina : 45
Datum upisa : 04.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Sre Jun 16, 2010 3:49 pm

natilus ::Molim Vas, nek neko baci pogled na ovaj natal.Da li neko vidi u kom znaku ce biti partner i gde da gledam za decu

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_boban_v_hp.39059.18673.gif&res=63&va=&cid=6dwfilekMrS4b-u1275643011

Uh, kakvu karticu ovdje imamo Shocked

Za parnera gledas vrh 7. dakle Ovan, vladar mu je Mars retrogradni u Biku u 7. a mozda 8. ? ovisi da li je vrijeme rodjenja precizno !, dispozitor Venera u Skorpiji u konjukciji s Mjesecom.

Za djecu gledas vrh 5. dakle Vodenjak, vladar Uran u 1. u konjukciji s Merkurom, dispozitor Skorpijonska Venera konjukcija Mjesec.

Sto je u karti osjetljivo je ovaj Rakovski Saturn koji kvadrira Sunce i Pluton a vlada 4. kucom u kojoj se nalazi planet integracija Neutral

Iz svega mogu reci da dolazis iz dominantnog obiteljskog zaledja koje je pruzilo cvrste osnove tvom osobnom razvoju a onda te blokiralo negdje pri "zavrsnom uzletu".

Sjeverni cvor u 3. kuci u znaku Jarca s opozicijom Saturna je po meni vrlo indikativan . .
Ono sto se trazi od tebe je da se "prokopas" kroz sve te zahtjeve i duznosti nametnute svojevoljno ili tudjom voljom i izrazis svoje vlastite izbore i pozive jasno i fluidno. Ne glasno i nasumicno, a presucivanje ne dolazi u obzir. Tvoji se izbori moraju cuti. Jasnoca je zirant tvojoj daljnjoj nadogradnji. Granice koje se ne prelaze moraju se jasno definirati.

To je sve sto vidim,
za partnera i djecu ne bih se usudila davati misljenja, neka tu uskoci neko drugi . . .

Svako dobro ! sunny
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Sre Jun 16, 2010 4:03 pm

barbus ::evo ovako po drugi put pokusavam ,a vi me ispravite : 7.k pocinje na 0*mars vladar merkur otisao u 1.k na 19*zajedno sa tim marsom,da li to znaci da ce buduci doci k meni tj.on ce mene naci,razumem kad vladar ode u 2,3,4, itd al u prvu to mi nije jasno a pogotovo mesto susreta ,molim vas za pomoc...

Sumnjam da si rodjena tocno u 7:00 a s potencijalno 2 Stelija u 1. i 12. tesko je dalje ceprkati . . Hoce tko uskociti ? Koje su fizicke osobine Sunca u 1. kuci po kojima se moze prepoznati da li je ovo Sunce 1. ili 12.o ? Shocked

Ako je vrh 7. u Biku, vladar Venera je 11. ili 12. ? u Skorpiji, dispozitor Pluton 10. ili 11. ? Vaga

Ako je vrh 7. Blizanac, vladar je Merkur u 1. Strijelac, dispozitor 9. ili 10. Lavovski Jupiter

Uh, krkljanac Laughing . .
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natilus Sre Jun 16, 2010 6:35 pm

hvala puno na odgovoru

ako ima jos neko da pogleda za brak i decu da li ih ima ili uopste ne?!

natilus

Broj poruka : 14
Godina : 45
Datum upisa : 04.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natilus Sre Jun 16, 2010 6:36 pm

natilus ::hvala puno na odgovoru

ako ima jos neko da pogleda za brak i decu da li ih ima ili uopste ne?!

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_boban_v_hp.30966.5953.gif&res=63&va=&cid=6dwfilekMrS4b-u1275643011


Poslednji izmenio natilus dana Čet Jun 17, 2010 11:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : istekla karta!Molim nek neko pogleda)

natilus

Broj poruka : 14
Godina : 45
Datum upisa : 04.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  barbus Sre Jun 16, 2010 11:44 pm

da li je ovo Sunce 1. ili 12.o ? Shocked

Ako je vrh 7. u Biku, vladar Venera je 11. ili 12. ? u Skorpiji, dispozitor Pluton 10. ili 11. ? Vaga

Ako je vrh 7. Blizanac, vladar je Merkur u 1. Strijelac, dispozitor 9. ili 10. Lavovski Jupiter

Uh, krkljanac Laughing . .[/quote]

prvo da ti zahvalim na pokusaju,mozda ce sad biti lakse evo ovako :u papirima pise 7h,sunce je u 12.k u skorpiji,a vrh 7.kuce 0*4'blizanac, jupiter je u 8.kuci na 9*lava tako ispade na astrocomu ali ja to ne znam da povezem tj.simboliku
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sre Jun 16, 2010 11:53 pm

Dobro Sha, u kom znaku ce biti moj...samo nemoj molim te reci Vaga, zbog stelijuma, jer onda to Sunce niti ce imati dodira sa mojim ili ce biti konjukcija, pa nikako ne ide "jaje jajetu"... Wink Question

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 12:02 am

barbus ::da li je ovo Sunce 1. ili 12.o ? Shocked

Ako je vrh 7. u Biku, vladar Venera je 11. ili 12. ? u Skorpiji, dispozitor Pluton 10. ili 11. ? Vaga

Ako je vrh 7. Blizanac, vladar je Merkur u 1. Strijelac, dispozitor 9. ili 10. Lavovski Jupiter

Uh, krkljanac Laughing . .
prvo da ti zahvalim na pokusaju,mozda ce sad biti lakse evo ovako :u papirima pise 7h,sunce je u 12.k u skorpiji,a vrh 7.kuce 0*4'blizanac, jupiter je u 8.kuci na 9*lava tako ispade na astrocomu ali ja to ne znam da povezem tj.simboliku

Pa vidjela sam ti kartu ali ti kazem da prosto nema sanse da si rodjena tocno u 7 00 ! Shocked Face u bijelom to vole uvijek zaokruzit a tebi je masa kljucnih planeta prijelazna, tim gore sto se stvar mijenja od situacije do situacije . . Mozda bi sabijski tu mogli pomoci ? Neutral

Ako si rodjena bas u 7 00 s ovakvom kartom trebas stvarno strucnjaka da cupa informacije king Ali opet, ako nije, dobit ces krivu procjenu i dzaba ti, jel kuzis dilemu ?

Gospo Tanja, di ste ? cyclops
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 12:13 am

mila2710 ::Dobro Sha, u kom znaku ce biti moj...samo nemoj molim te reci Vaga, zbog stelijuma, jer onda to Sunce niti ce imati dodira sa mojim ili ce biti konjukcija, pa nikako ne ide "jaje jajetu"... Wink Question

Hehe, vidi vrazica Razz

Imas unakrsni povez preko 7. kuce, znam nesto o "stisnutim konfiguracijama jer je moja oblik zdjele . . predvidjas jednu stvar . . njegovo sunce ne mora biti u kuci u kojoj se nalazi planet koji ga pretstavlja ! Taj planet govori koji ce njegovi aspekti biti dominantni, kljucni i utjecajni u odnosu s tobom Idea Sad cu ti malo pogledat kartu . .
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Čet Jun 17, 2010 12:20 am

Sha ::
mila2710 ::Dobro Sha, u kom znaku ce biti moj...samo nemoj molim te reci Vaga, zbog stelijuma, jer onda to Sunce niti ce imati dodira sa mojim ili ce biti konjukcija, pa nikako ne ide "jaje jajetu"... Wink Question

Hehe, vidi vrazica Razz

Imas unakrsni povez preko 7. kuce, znam nesto o "stisnutim konfiguracijama jer je moja oblik zdjele . . predvidjas jednu stvar . . njegovo sunce ne mora biti u kuci u kojoj se nalazi planet koji ga pretstavlja ! Taj planet govori koji ce njegovi aspekti biti dominantni, kljucni i utjecajni u odnosu s tobom Idea Sad cu ti malo pogledat kartu . .
Cekam... flower mislila sam i na dodir kroz Vagu..
joj, taman posla da bude skorpija, nikako..svesna sam i sama, a pokazacu ti jednom sinastriju ili samo natal osobe sa kojom sam bila 2 god.u vezi..ni jedan jedini kvadrat..majko mila...niti opozicje, samo sekstili a Sunce mu na 3`Sco.
Samo polako...take your time Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 12:50 am

Znaci, vrh 7. Vaga, vladar 9. Venera u konjukciji s Neptunom u kuci Strijelca. Dispozitor Jupiter 7. Vaga u konjukciji s Mjesecom Merkurom Saturnom i Plutonom.

Sunce i Mjesec 7. Skorpija, au ! Ti mi se cinis kao savrsen materijal za bracnog savjetnika sunny

S glavom razvojne osi u cetvrtoj cini se kao pametan odabir za nekog tko ima naucuiti kako da ostvari kvalitetnu i stabilnu bazu u zivotu sto nudi obiteljska jedinica. Puno si finih energija dosad skupila i ovo je vrijeme gdje treba da ih realiziras.

Patrner ti je netko izrazito produhovljen kad ga pretstavlja Venera u konjukciji s Neptunom, psiholoski naglasenih zenskih kvaliteta, ali snazan /Strijelac/ ! Brojni sekstili koji aspektiraju Veneru u 9. kuci i jos u Strijelcu ukazuju na dobru energetsku mobilnost kojom raspolaze ta individua, s Merkurom otvorenost komunikaciji, s Jupiterom socijalnim interakcijama, sa Saturnom poznavanje odgovornosti.

Opa, Mars u Djevici u 6. - za tebe je definitivno psihologija neke vrsti. Ti si osoba koja svoje samopostovanje gradi na cinjenici koliko je drustveno korisna. Dok ti je fokus /Venera/ u izrazito apstraktnim domenama, artikulacija ti je vrlo prizemljena i konkretna /Mars/.

Merkur u Vagi i Saturn, u 6. , MC u Jarcu, mislim da nisam pogrijesila u procjeni sto se poziva tice Wink Ove konjukcije s DCom pokazuju koliko si cesto primorana da igras uloge za potrebe drustvenog "mira u kuci", Saturn uciteljice, Jupiter integratora, ti si neka vrst drustvenog ljepila u zajednici u kojoj se nalazis , Pluton, i to cinis nadasve kvalitetno i temeljito, Merkur medijatora.

Kvinkonjukcije Kirona na Veneru/Neptun ce te uporno tjerati da preispitujes mnogo toga skakljivog, a mozda cete proispitivati vas dvoje to zajedno Neutral

Ne treba naglasavati da te ide netko "iz daleka", van drzavno ili van kulturoloski, ali i netko tko je sposoban prevaljivati velike razdaljine, da li sljedeci svoje strasti, posao ili zivotnu rutinu. U nekoj fazi tog odnosa mozes cak ocito da racunas na vezu na daljinu. To je osoba visokog obrazovanja, strucnosti ili netko tko ide prema tome, puna energije ali i vrlo osjetljiva. Upoznat ces ga u prijelomnom trenutku svoje karijere, kad budes kopala najdublje za onime sto tebe u zivotu nadahnjuje.

Eto od mene Surprised Pozdrav.


Poslednji izmenio Sha dana Čet Jun 17, 2010 1:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 12:55 am

mila2710 ::Cekam... flower mislila sam i na dodir kroz Vagu..
joj, taman posla da bude skorpija, nikako..svesna sam i sama


Strijelac draga, Strijelac. Netko tko ima vrlo snazne karakteristike ove konjukcije Jupitera i Plutona. A Vaga ti je znaci ravnoteza pa ne bi trebala da se kinjis Wink Gdje bi mi bili bez nje ? Neutral

pokazacu ti jednom sinastriju ili samo natal osobe sa kojom sam bila 2 god.u vezi..ni jedan jedini kvadrat..majko mila...niti opozicje, samo sekstili a Sunce mu na 3`Sco.
Samo polako...take your time Wink

Ovo ti je taj Djevicanski Mars 6. kuce koji svemu prilazi u rukavicama, da se ne bi, ne do bog, tvoje 7. harmonicno Sunce/Mjesec nasli na neharmonicnom ledu Laughing

A Venerica u 9. ce uvijek radje posvetiti paznju necemu sto je daleko i nepoznato i onda upoznavati to metodicno mic po mic /Mars/Djevica/6./ 9. Venerskom izdrzljivoscu Laughing Ajde, lopuzo Cool
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 1:19 am

mila2710 :: mislila sam i na dodir kroz Vagu..

Vagu okupirs /i kroz znak i kroz kucu/ vrlo dominantno, tako da cisto nema potrebe da te tu netko podebljava. Buduci da si na energetskoj razini toliko nafilana njenom snagom, imas prezasicenje koje ti dodje kao rezervoar kojim filas i dopunjavas druge kojima fali. Prosto matematicki nemoguce je da se desi da privuces isto,privlacis treci stupanj vatre i ide te neka kombinacija Strijelac/Lav, nadogradnja iz Riba, snazna Venera i snazan Jupiter, a negdje u prici se istice i Pluton afro Ako ga bude nesto u Raku, a bit ce s obzirom na tvoj dobar ukus, imas jack pot ! Wink
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Čet Jun 17, 2010 1:31 am

Strelac? Pa onda nam nekako opet Sunca nisu u kontaktu, a ne znam sto mi je to toliko bitno Question duhovan a mozda kulturoloska razlika, ...sretala sam takve..evo primer javna licnost, koliko toliko..Buca iz Disciplin a Kitschme! Bubnjar, em zavrsio Bogosloviju ako se ne varam,sto nije retkost medju muzicaraima.
Inace karijeru nemam, nemam ni uslova da zavrsim.
A jedina valuta jeste po kojoj vredim je ono sto si opisala..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 2:08 am

Da, to odgovara profilu . . bogoslovlje je filozofija znaci Strijelac, glazba Neptun/Ribe, bubnjevi bi mogli biti Pluton ? Shocked . . Ali ocito nije on taj Wink

mila2710 ::Strelac? Pa onda nam nekako opet Sunca nisu u kontaktu, a ne znam sto mi je to toliko bitno Question

Bitno ti je, jer, malo se prica o tome, ali Mjesec u karti pokazuje onaj dio nas koji se "ukalupio", odvojio i strukturirao u odnosu s konvencijama s kojima nas zivot preuzima . . Kao sto Mjesec simbolizira djete u nama, tako nosi i cijeli paket neispunjenih razvojnih elemenata nase licnosti, ono za sto smo u toj razvjnoj fazi bili zakinuti, ono zbog cega smo morali da zacepimo usta i spustimo glavu, jer mi smo djeca, sta mi znamo o zivotu, jel . . A tvoj Mjesec sjedi na tvom Suncu Neutral I zato ti zudis, tog nekog, tko ce to tvoje Sunce da "iscupa".

Ascendent pokazuje kakve smo uloge primorani da preuzimamo u zivotu, a s Ovnom tamo izgleda da si ti netko od koga se ocekuje da reagira impulzivno, svojevoljno a mozda cak i neodgovorno ? Kad su emocionalne ucjene u pitanju, ovo su optuzbe koju si vjerojatno cesto imala prilike cuti . . Znaci, negdje za siju ti je prikacena etiketa "zivi za trenutak", ali to nisi ti, vladar karte u Djevici govori sasvim drugu pricu . . . .
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Čet Jun 17, 2010 2:23 am

Sha ::Da, to odgovara profilu . . bogoslovlje je filozofija znaci Strijelac, glazba Neptun/Ribe, bubnjevi bi mogli biti Pluton ? Shocked . . Ali ocito nije on taj Wink
ma naravno, nisam ni rekla, jer me konkrento taj profil osoba ne interesuje u smislu ne privlaci. Very Happy
...u opticaju su bile harmonika&klavijature Embarassed
Znam ja sve sto si navela, a jos vise svesnija sta mi treba..glazbe, glazbe, ...do besvesti. Samo kao sto si rekla, moj natal i ja smo za jedno dobro savetovaliste, ili da sama postanem "to" ispunim simboliku. Sto rekose pametni ljudi: "Neretko vidjamo ovakve stvari kod studenata psihologije". Ja nemam dovoljno dobre ocene da bih je upisala.
Ostatak, posvecenost itd.moracu kroz podrsku drugima(full 7th house) Wink
Bilo mi je drago sto smo veceras procaskale, i zelim Ti svu srecu..i laku noc ili dobro jutro(gde god da si)..i tako, cujemo se. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 2:34 am

mila2710 ::
Sha ::Da, to odgovara profilu . . bogoslovlje je filozofija znaci Strijelac, glazba Neptun/Ribe, bubnjevi bi mogli biti Pluton ? Shocked . . Ali ocito nije on taj Wink
ma naravno, nisam ni rekla, jer me konkrento taj profil osoba ne interesuje u smislu ne privlaci. Very Happy
...u opticaju su bile harmonika&klavijature Embarassed
Znam ja sve sto si navela, a jos vise svesnija sta mi treba..glazbe, glazbe, ...do besvesti. Samo kao sto si rekla, moj natal i ja smo za jedno dobro savetovaliste, ili da sama postanem "to" ispunim simboliku. Sto rekose pametni ljudi: "Neretko vidjamo ovakve stvari kod studenata psihologije". Ja nemam dovoljno dobre ocene da bih je upisala.
Ostatak, posvecenost itd.moracu kroz podrsku drugima(full 7th house) Wink
Bilo mi je drago sto smo veceras procaskale, i zelim Ti svu srecu..i laku noc ili dobro jutro(gde god da si)..i tako, cujemo se. Smile

Dopunila sam prijasnji post, ne znam da li si vidjela ? Ne treba tebi savetovaliste, znas ti previse i sto je jos bitnije, ucis iz iskustva /9./ a ne knjiga /3./

O muzici mi ne pricaj, imamo tu nesto veliko zajednicko flower

Samo cu ti reci, nastavi ovako i mozes samo izgorjeti . . pa, javi se sutra, caskat cemo dalje Wink

Laku noc flower
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 11 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu