Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 13 od 22 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Sub Avg 21, 2010 9:56 pm

Zasto mislis da je Juno ono sto dobijamo da kraju? Mozes li mi objasniti, ili dati neki primer gde se to manifestovalo(ako nekog poznajes ili kartu da stavis te osobe)...?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  nancy09 Ned Sep 05, 2010 8:38 pm

Meni je DC u blizancima i vrh 7.kuće je tu. u 7. kući je i venera u lavu. Juno mi je u 8.kući u djevici. Može li neko da odgonetne kakav bi bio mr.budući?
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Sep 06, 2010 11:22 pm

Nency09, da li si sigurna da ti je Asc na poslednjem stepenu Strelca? Da li ti je neki astrolg već radio horoskop?Razlila od nekoliko minuta mogla bi veoma da promeni stvari. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  nancy09 Pon Sep 06, 2010 11:27 pm

Astrotanja, nije mi astrolog radio natal to sam izračunala na astro.com Smile
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Sep 06, 2010 11:34 pm

Dobro bi bilo utvrditi vreme po nekim važnim događanjima, vezanim za tranzite planeta. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  nancy09 Pon Sep 06, 2010 11:40 pm

Mislite na vrijeme rođenja? To sam sigurna da je 14:00. flower
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Fearia Uto Sep 07, 2010 6:29 pm

Pozdrav,
pošto sam prvi put na Forumu i astologijom sam nedavno počela da se zanimam, nije mi sve baš najjasnije, posebno ovo oko "životnog saputnika" i DC i pozicije Juno. Pogledala sam natalne karte svojih roditelja (koji su još uvek u braku) i na osnovu njih ipak imam utisak da su neki drugi aspekti presudni za zasnivanje braka a ne DC i Juno:

majka Devica (Rak) – DC u Jarcu, Juno u Lavu
otac Ovan (Bik) – i DC i Juno u Strelcu

ja sam Škorpija (Vaga) - moj DC je u Ovnu, (Juno u Ribama) a ja sa Ovnovima inače jako teško komuniciram i sarađujem, po svim pitanjima, bilo da je reč o prijateljstvu ili poslu – do sada nisam srela ni jednu osobu u znaku Ovna a da sam sa njom mogla da ostanem u nekom stabilnijem i prijateljskom/poslovnom/emotivnom odnosu (uključujem tu i svog oca).

Dakle, sigurna sam da su ipak neki drugi aspekti od većeg značaja.

Fearia

Broj poruka : 1
Godina : 49
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 07, 2010 11:35 pm

Dobro nam došla Fearia!

U pravu si. Sedma kuća se odnosi i na javne neprijatlje, ne samo na partnere, pa je zato bitno gde se nalazi vl. te kuće i kakve apekte pravi, zatim gde su kod ženske osobe Mars i Sunce, zatim Mesec koj predstavlja porodicu, kod muške pord vladara Dc i gde su Mesec i Venera☀ flower flower flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  abobban1981 Sub Sep 11, 2010 2:28 am

Pozdrav,

Zbog ove teme se "igram astrologije" (ne mogu reci nista drugo jer zaista vidim da nista ne znam) vec vise od dve godine.
Moji podaci stoje u potpisu i generalno problem koji imam je da ne umem da ostvarim vezu.... uopste. Ukoliko neku osobu posmatram kao "dobrog partnera za zabavu" nemam nikakvih problema. Medjutim ukoliko se zaniteresujem za nekoga sa nadom da sa tom osobom mogu da ostvarim neku "normalnu vezu" sve ode do djavola. Zato bilo kakva pomoc u prepoznavanju "one prave" bio bih veoma zahvalan.

Vrh sedme kuce je na samom pocetku vage, ali mene generalno vage i njihova neodlucnost nerviraju.
Venera je u blizancima (mislim da mi to objasnjava onaj deo "zabava") i u trecoj je kuci.
Mesec je u biku u drugoj kuci, kao i Mars. Ova dva su u konjukciji i rekli su mi da zbog ovoga umem veoma burno da odreagujem.
Pretpostavljam da ovo u kombinaciji sa saturnom u vagi u sedmoj i plutonom u skorpiji u sedmoj ume da napravi veliki lom na ljubavnom planu.
Opet generalno ljudi me vide kao prilicno mirnu i stalozenu osobu (pretpostavljam posledica Marsa u Biku)
Na astro.com su mi i Jupiter ubacivali u sedmu kucu iako je u stvari na kraju seste kuce. Pa ovo ne znam ni kako da posmatram.
I na kraju moja peta kuca je prazna, a vrh pete kuce je u raku.

abobban1981

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  MalaMisi Pon Sep 13, 2010 2:12 pm

Jel možete i meni nešto više da kažete o budućem bračnom partneru???Više me interesuje njegov fizički izgled,čime bi mogao da se bavi,da l je iz mog okruženja,gde bih mogla da ga upoznam.....
Do sad nisam imala nijednu ozbiljnu vezu....
Moj natal: https://2img.net/r/ihimizer/img709/1365/astrow2at01malamisihp33.gif

MalaMisi

Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  sladjana Pet Sep 17, 2010 8:59 pm

sladjana ::Meni ovaj moj budući može biti ovako -- S'obzirom da mi je Dsc u Raku moj bracni partner bi mogao biti jako osetljiv,ili ono "mekusac"...ali osoba koja ce biti jako privrzena svojoj majci.Nekako postoji mogucnost mesanja porodice u nas brak i da to bude uzrok problema ili svadja.
Ili ovako pozicija Marsa u VII polju,oznacava da ce možda moj potencijalni partner biti jako dominantna licnost,autoritativna i moguce da ce biti neka uniformisana osoba,osoba koja moguce iam kompleks "vise vrednosti"..i td..
Ali svakako kad se Mars nadje u VII kuci to nije najsjajnija pozicija,jer ce ovde biti cestih svadja i sukoba izmedju partnera.
Možda preterujem tako mi reče drugarica koja je malo više obrazovana u astrologiji jer je
Marsa jeste retro,a i tu mu je dejstvo "oslabljeno"... Question Very Happy

Vladar mog VII polja je u II kuci u Ribama , moguć novac od njega a moguće da njemu samnom bude 2 brak ?!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Pon Sep 20, 2010 5:49 pm

negde sam procitala da se buduci partner u horoskopu moze videti po planetama koje su postavljene istocno od sunca u rasponu od 180 stepeni...takodje treba uzeti u obzir i polozaj sedmog polja kao i polozaj vladara sedmog polja za prvi brak devetog za drugi itd...kod mene licno to izgleda ovako...sedma kuca mi je u ovnu sto ponekim knjigama znaci brak nabrzaka zbog silovitosti marsa koji vlada ovnom..ali isto tako i raskid ili razvod odjednom...moja prva planeta od sunca je mars...moj prvi muz je skorpija...skorpijom vlada mars i pluton,ali je moj muz skorpija sa podznakom raka...upoznali smo se i vencali u roku od dva meseca...i rastali posle 16 godina braka, posle dva meseca intezivnih svadja...moj drugi partner, koji mi jos nije muz, ali ko zna je jarac u horoskopu sa podznakom u vodoliji...moja druga planeta od sunca je saturn koji je u trigonu sa uranom...jarcom vlada saturn...saturn mi je smesten u blizancima a blizanci predstavljaju prirodnu trecu kucu koja opet predstavlja blize rodjake, komsiluk itd...moj Jarac je i moj komsija...Saturn predstavlja i starije osobe, a moj Jarac je od mene stariji 17 godina...Deveta kuca (kuca drugog braka) je u blizancima...
Mozda ja gresim u ovom tumacenju...slobodno iznesite svoje misljenje
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  barbus Sre Sep 22, 2010 12:20 am

pa zasto me svi preskacu ,mislim da ce se moj buduci baviti nekom vrstom hirurgije po sistemu derivatnih kuca,6.skorpija tu i uran (savremeno) 10.ribe kozmetika sta vi mislite Very Happy
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Crnka88 Sre Sep 22, 2010 8:51 pm

Ispravite me ako gresim,ali po svemu sudeci,moj potencijalni ce biti agresivan,bavice se nekom opasnom profesijom,profesijom vezanom za uniformu,bice agresivan,i imacu napet i nestabilan brak ? Shocked

http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?go.x=21&btyp=ack&lang=e&go.y=7&go=Go&nhor=1&go.x=16&go.y=12&go=Go

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Sre Sep 22, 2010 9:37 pm

Crnka88 ::Ispravite me ako gresim,ali po svemu sudeci,moj potencijalni ce biti agresivan,bavice se nekom opasnom profesijom,profesijom vezanom za uniformu,bice agresivan,i imacu napet i nestabilan brak ? Shocked

http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?go.x=21&btyp=ack&lang=e&go.y=7&go=Go&nhor=1&go.x=16&go.y=12&go=Go


crnka ....pogledaj moju natalnu kartu....mozda ces se i iznenaditi...jesi li ti moja astroloska bliznakinja ? Very Happy

vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  katja1 Sre Sep 22, 2010 9:58 pm

a mozda i ja kao treca imam nekih slicnosti sa crnkom Shocked u pogledu partnera i toga kakav ce biti confused http://www.fotorola.com/uploads/9b6003042c.gif
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Crnka88 Sre Sep 22, 2010 10:45 pm

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.70895.25545.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Nadam se da je sada ispravna natalna karta...i nadam se odgovoru na moje pitanje Smile onaj link svakom otvara licnu natalnu kartu,izvinjavam se zbog zabune Smile

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Sre Sep 22, 2010 11:24 pm

Crnka88 ::http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.70895.25545.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Nadam se da je sada ispravna natalna karta...i nadam se odgovoru na moje pitanje Smile onaj link svakom otvara licnu natalnu kartu,izvinjavam se zbog zabune Smile


da...sada je jasnije....sedmo polje u ovnu daje brz ulazak u brak...ne mora da bude nasilan muz niti uniformisan...ali do razvoda uglavnom dolazi...saturn u cetvrtoj i nije bas srecna varijanta...donosi probleme u domu i porodici..mesec u ribama a venera u raku oznacavaju te kao veoma osecajnu i porodici privrzenu osobu...retrogradni mars u sedmoj u ovnu koji se tu nalazi u sedistu ili kako bi ja rekla svoj na svome moze da znaci da si sa tom osobom vec bila u vezi pa da ces ponovo biti i da ce se tada ta veza zavrsiti tako sto ces stupiti u brak...ono najbitnije je sto astrologija ne funkcionise po drustvenim normama,za astrologiju vencani list ne znaci nista,vec je brak svak aveza koja iz neke plaktonske veze preraste u ozbiljnu(da zivite zajedno, da ste intimni...)ono sto vidim je da je od tvog sunca prva planeta merkur, sto bi moglo da znaci da si prvu ozbiljniju vezu ostvarila sa nekim blizancem ili devicom..tada na scenu stupa pluton u skorpiji sto je analogno marsu u ovnu...mozda ce ta skorpija da se vratiu tvoj zivot i dasa njim zapocnes nesto ozbiljnije...skorpije su jako posesivne i ljubomorne tako da moze da ti se desi da budes i fizicki maltretirana...moze da bude i uniformisano lice ali ne policajac vec na primer hirurg...ili tako nesto...kao god zbog polozaja meseca, venere i saturna ti sve dozivljavas mnogo dublje i vise primas k srcu neko neko drugi i to je ono sto te u stvari moze najvise povrediti...
Postoji jedna izreka...niko nas ne moze emotivno povrediti sem nas samih...
veliki pozdrav i izvini jos jednom
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  katja1 Sre Sep 22, 2010 11:34 pm

da li bi mogla da pogledas moju natalnu u vezi ove teme Rolling Eyes http://www.fotorola.com/uploads/9b6003042c.gif
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Crnka88 Sre Sep 22, 2010 11:48 pm

vilabezkrila ::
Crnka88 ::http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.70895.25545.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Nadam se da je sada ispravna natalna karta...i nadam se odgovoru na moje pitanje Smile onaj link svakom otvara licnu natalnu kartu,izvinjavam se zbog zabune Smile


da...sada je jasnije....sedmo polje u ovnu daje brz ulazak u brak...ne mora da bude nasilan muz niti uniformisan...ali do razvoda uglavnom dolazi...saturn u cetvrtoj i nije bas srecna varijanta...donosi probleme u domu i porodici..mesec u ribama a venera u raku oznacavaju te kao veoma osecajnu i porodici privrzenu osobu...retrogradni mars u sedmoj u ovnu koji se tu nalazi u sedistu ili kako bi ja rekla svoj na svome moze da znaci da si sa tom osobom vec bila u vezi pa da ces ponovo biti i da ce se tada ta veza zavrsiti tako sto ces stupiti u brak...ono najbitnije je sto astrologija ne funkcionise po drustvenim normama,za astrologiju vencani list ne znaci nista,vec je brak svak aveza koja iz neke plaktonske veze preraste u ozbiljnu(da zivite zajedno, da ste intimni...)ono sto vidim je da je od tvog sunca prva planeta merkur, sto bi moglo da znaci da si prvu ozbiljniju vezu ostvarila sa nekim blizancem ili devicom..tada na scenu stupa pluton u skorpiji sto je analogno marsu u ovnu...mozda ce ta skorpija da se vratiu tvoj zivot i dasa njim zapocnes nesto ozbiljnije...skorpije su jako posesivne i ljubomorne tako da moze da ti se desi da budes i fizicki maltretirana...moze da bude i uniformisano lice ali ne policajac vec na primer hirurg...ili tako nesto...kao god zbog polozaja meseca, venere i saturna ti sve dozivljavas mnogo dublje i vise primas k srcu neko neko drugi i to je ono sto te u stvari moze najvise povrediti...
Postoji jedna izreka...niko nas ne moze emotivno povrediti sem nas samih...
veliki pozdrav i izvini jos jednom

Sve je u redu Smile
Hvala ti punoooooo na tumacenju...Tacno je da sam emotivna i privrzena porodici...sto se tice veza,uzasna sam,nikako da imam neku normalnu i ozbiljnu vezu...pretpostavljam da sam ja problem,strasno sam komplikovana...Ne mogu ti potvrditi ovo za znake momaka sa kojima sam bila u ozbiljnoj vezi...jer ozbiljnu vezu jos imala nisam,a po svemu sudeci i necu skoro... Sad

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Sre Sep 22, 2010 11:59 pm

Crnka88 ::
vilabezkrila ::
Crnka88 ::http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.70895.25545.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Nadam se da je sada ispravna natalna karta...i nadam se odgovoru na moje pitanje Smile onaj link svakom otvara licnu natalnu kartu,izvinjavam se zbog zabune Smile


da...sada je jasnije....sedmo polje u ovnu daje brz ulazak u brak...ne mora da bude nasilan muz niti uniformisan...ali do razvoda uglavnom dolazi...saturn u cetvrtoj i nije bas srecna varijanta...donosi probleme u domu i porodici..mesec u ribama a venera u raku oznacavaju te kao veoma osecajnu i porodici privrzenu osobu...retrogradni mars u sedmoj u ovnu koji se tu nalazi u sedistu ili kako bi ja rekla svoj na svome moze da znaci da si sa tom osobom vec bila u vezi pa da ces ponovo biti i da ce se tada ta veza zavrsiti tako sto ces stupiti u brak...ono najbitnije je sto astrologija ne funkcionise po drustvenim normama,za astrologiju vencani list ne znaci nista,vec je brak svak aveza koja iz neke plaktonske veze preraste u ozbiljnu(da zivite zajedno, da ste intimni...)ono sto vidim je da je od tvog sunca prva planeta merkur, sto bi moglo da znaci da si prvu ozbiljniju vezu ostvarila sa nekim blizancem ili devicom..tada na scenu stupa pluton u skorpiji sto je analogno marsu u ovnu...mozda ce ta skorpija da se vratiu tvoj zivot i dasa njim zapocnes nesto ozbiljnije...skorpije su jako posesivne i ljubomorne tako da moze da ti se desi da budes i fizicki maltretirana...moze da bude i uniformisano lice ali ne policajac vec na primer hirurg...ili tako nesto...kao god zbog polozaja meseca, venere i saturna ti sve dozivljavas mnogo dublje i vise primas k srcu neko neko drugi i to je ono sto te u stvari moze najvise povrediti...
Postoji jedna izreka...niko nas ne moze emotivno povrediti sem nas samih...
veliki pozdrav i izvini jos jednom

Sve je u redu Smile
Hvala ti punoooooo na tumacenju...Tacno je da sam emotivna i privrzena porodici...sto se tice veza,uzasna sam,nikako da imam neku normalnu i ozbiljnu vezu...pretpostavljam da sam ja problem,strasno sam komplikovana...Ne mogu ti potvrditi ovo za znake momaka sa kojima sam bila u ozbiljnoj vezi...jer ozbiljnu vezu jos imala nisam,a po svemu sudeci i necu skoro... Sad


nisi tikomplikovana..ti si analiticna...odlika sunca u devici...kriticna i mislis pomalo da si savrseena...ne prihvatas tudjemane i kad pocnes da kritikujes i da menjas partnera, tj. da ga krojis prema sebi tada veza pukne...obzirom da je to sve u 12 polju sve se desava unutar tebe i partner nema pojma sta nije u redu i odlazi ili ga pak ti napustas uvredjena sto ne shavat atvoju potrebu da svet bude savrsen Smile nije to nista strasno...sto se veza tice savetovalabih ne samo tebi vec svima da ne ulaze u ozbiljne veze dok saturn tranzitira vagom posto ce te veze biti na teskim mukama...svaka veza u kojoj si ostvarila seksualni odnos vise od (lupam bzv) 20 puta moze se nazvati ozbiljnom...pozdrav
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Čet Sep 23, 2010 12:03 am

katja1 ::da li bi mogla da pogledas moju natalnu u vezi ove teme Rolling Eyes http://www.fotorola.com/uploads/9b6003042c.gif

vrh sedme u blizancima...pra planeta od sunca merkur...verovatno neki blizanac ili mozda devica...verovatno ce to biti i jedini brak tj. ozbiljnija veza
jedan fin horoskop... Smile pozdrav

vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Crnka88 Čet Sep 23, 2010 12:11 am

vilabezkrila ::
Crnka88 ::
vilabezkrila ::
Crnka88 ::http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.70895.25545.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Nadam se da je sada ispravna natalna karta...i nadam se odgovoru na moje pitanje Smile onaj link svakom otvara licnu natalnu kartu,izvinjavam se zbog zabune Smile


da...sada je jasnije....sedmo polje u ovnu daje brz ulazak u brak...ne mora da bude nasilan muz niti uniformisan...ali do razvoda uglavnom dolazi...saturn u cetvrtoj i nije bas srecna varijanta...donosi probleme u domu i porodici..mesec u ribama a venera u raku oznacavaju te kao veoma osecajnu i porodici privrzenu osobu...retrogradni mars u sedmoj u ovnu koji se tu nalazi u sedistu ili kako bi ja rekla svoj na svome moze da znaci da si sa tom osobom vec bila u vezi pa da ces ponovo biti i da ce se tada ta veza zavrsiti tako sto ces stupiti u brak...ono najbitnije je sto astrologija ne funkcionise po drustvenim normama,za astrologiju vencani list ne znaci nista,vec je brak svak aveza koja iz neke plaktonske veze preraste u ozbiljnu(da zivite zajedno, da ste intimni...)ono sto vidim je da je od tvog sunca prva planeta merkur, sto bi moglo da znaci da si prvu ozbiljniju vezu ostvarila sa nekim blizancem ili devicom..tada na scenu stupa pluton u skorpiji sto je analogno marsu u ovnu...mozda ce ta skorpija da se vratiu tvoj zivot i dasa njim zapocnes nesto ozbiljnije...skorpije su jako posesivne i ljubomorne tako da moze da ti se desi da budes i fizicki maltretirana...moze da bude i uniformisano lice ali ne policajac vec na primer hirurg...ili tako nesto...kao god zbog polozaja meseca, venere i saturna ti sve dozivljavas mnogo dublje i vise primas k srcu neko neko drugi i to je ono sto te u stvari moze najvise povrediti...
Postoji jedna izreka...niko nas ne moze emotivno povrediti sem nas samih...
veliki pozdrav i izvini jos jednom

Sve je u redu Smile
Hvala ti punoooooo na tumacenju...Tacno je da sam emotivna i privrzena porodici...sto se tice veza,uzasna sam,nikako da imam neku normalnu i ozbiljnu vezu...pretpostavljam da sam ja problem,strasno sam komplikovana...Ne mogu ti potvrditi ovo za znake momaka sa kojima sam bila u ozbiljnoj vezi...jer ozbiljnu vezu jos imala nisam,a po svemu sudeci i necu skoro... Sad


nisi tikomplikovana..ti si analiticna...odlika sunca u devici...kriticna i mislis pomalo da si savrseena...ne prihvatas tudjemane i kad pocnes da kritikujes i da menjas partnera, tj. da ga krojis prema sebi tada veza pukne...obzirom da je to sve u 12 polju sve se desava unutar tebe i partner nema pojma sta nije u redu i odlazi ili ga pak ti napustas uvredjena sto ne shavat atvoju potrebu da svet bude savrsen Smile nije to nista strasno...sto se veza tice savetovalabih ne samo tebi vec svima da ne ulaze u ozbiljne veze dok saturn tranzitira vagom posto ce te veze biti na teskim mukama...svaka veza u kojoj si ostvarila seksualni odnos vise od (lupam bzv) 20 puta moze se nazvati ozbiljnom...pozdrav

Svaka cast! Apsolutno tacno! Smile Izvini ako sam dosadna-a kad se taj tranzit saturna zavrsava? Smile

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  katja1 Čet Sep 23, 2010 12:17 am

hvala...mada si ti prva koja mi je rekla jedan brak cyclops zbog blizanaca a i jupko mi je u 1 kuci... neko mi je rekao za brak vise od jedan manje nego zaza gabor lol!
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  vilabezkrila Čet Sep 23, 2010 9:17 pm

katja1 ::hvala...mada si ti prva koja mi je rekla jedan brak cyclops zbog blizanaca a i jupko mi je u 1 kuci... neko mi je rekao za brak vise od jedan manje nego zaza gabor lol!


da...vrh sedme kuce u blizancima obicno znaci vise brakova, ali po nekim ucenjima planete istocno od sunca tedom oznacavaju partnere, ti imas samo jednu planetu...jupiter u prvij znaci da si ti jedna fina osoba i dobrocudna..sto bi rekli ni mrava ne bi zgazila..vesel eprirode i volis da klopas...eto...
pozdrav


vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 13 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 22 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu