Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

+5
Strelica
Nea
gernica
Snezana
Astrotanja
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? - Page 2 Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Astrotanja Sre Apr 01, 2009 12:54 am

Pandora, nije to ništa tako strašno. Ne prizivaj svojim strahom nešo loše.
meni je ova konjukcija bila u subotu i to u natalnoj 8., a Sturn mi je vl 6. i donela mi je naprezanje napor dok sam išla na breg pešice, uz 1001 stepenicu, mislim skoro. Pravila sam pauze i srce mi je kucalo ubrzano, ali ne da sam preživel, već sam posle uživala gledajući panoramu Vršca sa vidikovca. Dan je bio sunčan i bila je uživanje provoditi ga u priridi. Ishod ovog mog napora j bila mala upala mišića, koje sam se brzo rešila.

Istina meni je tada Mars bio u egzaktnoj konjukciji sa saturnom, a istovremeo je počeo da ulazi i u sekstil sa nat. Venerom, ali opet nije sve tako strašno , kako se čini. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? - Page 2 Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Strelica Sre Apr 01, 2009 11:10 am

nina4 ::Ako budem iskrena odgovor na ovo pitanje bi bio nemam ni snage ni volje,a ne znam zasto. Crying or Very sad

Placi Nina,placi i to je Mars u Ribama... A ovo nemanje volje sam ti pojasnila u drugim postovima,da se ne ponavljam.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? - Page 2 Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Strelica Sre Apr 01, 2009 11:16 am

pandora* ::Evo mi ga tranzitni Mars u 1.polako ide ka nat. SA uh.. No hvata me panika od ovog susreta i jos je u 1 natalnoj No No
Da li ovo moze imati ikakve veze sa hormonskim poremecajem...dobih uput od ginekologa za hormonsku analizu jer su mi se ciklusi poremetili..bas me strah narode pale

Ne panici!!! Ta konjukcija u 1. moze da ti donese antagonizam i da se recimo samo na tome i zavrsi...
A hormone u svakom slucaju treba proveravati zbog venere i 6.
Ja sam do sad trebala 100x da istrulim u bolnici,pa evo me,ziva i zdrava i puna energije,ko da je Mars u Ribama,pa pisem,citam,gledam filmove,razmatram sa deckom pitanje religije,on hoce da me "prosvetli" a ja se ne dam ( i meni se Saturn blizi Marsu) i takooo...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? - Page 2 Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Izida Sre Apr 01, 2009 11:27 am

Astrotanja ::Pandora, nije to ništa tako strašno. Ne prizivaj svojim strahom nešo loše.
meni je ova konjukcija bila u subotu i to u natalnoj 8., a Sturn mi je vl 6. i donela mi je naprezanje napor dok sam išla na breg pešice, uz 1001 stepenicu, mislim skoro. Pravila sam pauze i srce mi je kucalo ubrzano, ali ne da sam preživel, već sam posle uživala gledajući panoramu Vršca sa vidikovca. Dan je bio sunčan i bila je uživanje provoditi ga u priridi. Ishod ovog mog napora j bila mala upala mišića, koje sam se brzo rešila.

Istina meni je tada Mars bio u egzaktnoj konjukciji sa saturnom, a istovremeo je počeo da ulazi i u sekstil sa nat. Venerom, ali opet nije sve tako strašno , kako se čini. Wink

Necu Tanja Smile
Ali kad vidim MA u 1 ili 12 malo mi je onako Idea jos kad se sudari sa SA a mene SA bas muci..uh..ma imam sol MO u 6 sol. a u 9 nat.pa mi to bas nekako izaziva neki strah..moram da radim hormonsku analizu,kao i stitnu zljezdu /a pod stresom sam vec poduze vreme/ pa ako nije u redu Sad onda me kljuka hormonima a toga se bojim jer imam lose iskustvo s tim-od njih sam dobila fibroadenom u grudima koji sam operisala 2004 god..i po natalnoj karti imam predispozicije za probleme ove vrste, poremecaj ciklusa, hormoni,zljezde... Sad Sad ali opet imam osecaj da ce sve biti ok a on me nikada bar do sada nije prevario flower
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? - Page 2 Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu