Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Jupitera

+52
Zorica
sladjana
sara
Dafni
ana n
Natasha-77
venerica
jassna
ena1976
mira
malamo
smajli
Rubiel
katja1
enca
lola
zelena dolina
jelenajeca
Maryah
Bambina
Mrvica
luna
tanjica
galaksija
Dream catcher
alea
vedrana
Darko
Angie
senka023
elaelena
Snezana
Tajna
IVA
joki22
Izida
Flora
Milica
nolita
gernica
afrodita
Čarobnica
Latica
nina4
Jane
Nale 83
inja
Lima
Supernova
Astrotanja
zeka
-menora-
56 posters

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  IVA Sub Jan 30, 2010 1:48 pm

Pa da li se otvara? Very Happy

MIlice, Mila, jel to znaci da jeste?

Moram sa vama da podelim jednu misao Duska Radovica:
,, Zali nam se jedan prijatelj: Ja sam lud sto sam glup pa uvek ispadnem blesav.,,
Wink Wink Wink
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Sub Jan 30, 2010 2:16 pm

Otvara se draga,samo tako..samo ja vise znam kad se otvori solja nego natal...ali vise verujem natalu, pa hajde da pricekamo nekog iskusnijeg.. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Sub Jan 30, 2010 3:49 pm

Evo sta sam ja zapazila u slucaju mojih roditelja. A mislim da ima veze sa tranzitnim Jupiterom. Ne mogu da postavim karte jer ne znam tacna vremena, ali aspekti se ne menjaju.. Oboje imaju u Ribama natalno:
Otac: Ma0Ju120Uran
Mama:Ma0Ve0SMCOJU120Ur0Mo
pre 12god.su kupili plac na kome sad radimo kucu. Mislim zivimo, u to vreme su prodali objekat zapocet van grada, vikendicu mada sa mnogo manje dobijenog nego ulozenog.
Pocetkom 2008, mama pravi dogovor sa komsinicom oko prodaje stana, mada ugovor nisu pravile, tada je ta zena koja je neocekivano(ocekivano) dobila veci novac, uplatila mami sumu od 50.000,00 s tim da mi ostanemo u stanu dok ovde ne steknemo uslove najosnovnije.. Medjutim dolazi do promene i mama je avgusta zbog toga sto se zena predomislila morala prodati stan i da joj vrati novac. Pukom slucajnoscu tada je skocio kvadrat, pa je mama dobila 70.000, i vratila zeni novac.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  IVA Sub Jan 30, 2010 5:15 pm

mila2710 ::Evo sta sam ja zapazila u slucaju mojih roditelja. A mislim da ima veze sa tranzitnim Jupiterom. Ne mogu da postavim karte jer ne znam tacna vremena, ali aspekti se ne menjaju.. Oboje imaju u Ribama natalno:
Otac: Ma0Ju120Uran
Mama:Ma0Ve0SMCOJU120Ur0Mo
pre 12god.su kupili plac na kome sad radimo kucu. Mislim zivimo, u to vreme su prodali objekat zapocet van grada, vikendicu mada sa mnogo manje dobijenog nego ulozenog.
Pocetkom 2008, mama pravi dogovor sa komsinicom oko prodaje stana, mada ugovor nisu pravile, tada je ta zena koja je neocekivano(ocekivano) dobila veci novac, uplatila mami sumu od 50.000,00 s tim da mi ostanemo u stanu dok ovde ne steknemo uslove najosnovnije.. Medjutim dolazi do promene i mama je avgusta zbog toga sto se zena predomislila morala prodati stan i da joj vrati novac. Pukom slucajnoscu tada je skocio kvadrat, pa je mama dobila 70.000, i vratila zeni novac.

Smile mama ti je kao prvo ispala postena, a i ima srece:) Very Happy Very Happy Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  galaksija Uto Feb 02, 2010 10:07 pm

Sta ja mogu ocekivati od tranyita jupitera s obzirom da ce tranz bounce itirati moje prvo polje i praviti lepe aspekte?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Uto Feb 02, 2010 10:23 pm

Galksija, lakše ćeš dobijati podršku od drugih i imati šanse da napreduješ, ili poboljšaš svoj život kako na emotivnom, ljubavnom planu, da se osećaš vioše zadovoljna.
Ako spadaš u aktine osobe, koje su spremne da ulažu sebe, svoje obraziovanje, edukaciju, onda bi moglo bti napredka za tebe. međutim, pripazi se da se ne odaš lenjosti i uživanju, debljanju, što ponekad može doneti Jupiter u prvoj.

Veruj u sebe, neguj optimistički stav i potrudi se da iskoristiš mogućnosti koje će se pojaviti, pa bi mogala da budeš zadovoljna i da osetiš blagodeti koje Jupiter može da donese tranzitirajući tvojom prvom i praveći dobre aspelte sa tvojom planetama u osmom, drugom i četvrtom-tj. petom. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  galaksija Uto Feb 02, 2010 10:57 pm

Hvala vam Tanja puno!A da li se mogu udati u godini ovog tranzita ili otici u inostranstvo na duzi period?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Snezana Uto Feb 02, 2010 11:15 pm

galaksija ::Hvala vam Tanja puno!A da li se mogu udati u godini ovog tranzita ili otici u inostranstvo na duzi period?

Ako mogu da se umešam Very Happy , tra Ju će iz Ari praviti opoziciju na natalni Pl a u isto vreme tu će biti i retro Sa u Lib, to je 2011 godine, milim da je to važan trenutak Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 2:06 pm

Moj natalni JU je u prvom polju i to u raku,sta mogu ocekivati od tranzita Ju?Molim vas..."neznalica sam"!Pozdrav za sve pozitivne ljude na ovom forumu Smile

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 2:32 pm

tanjica ::Moj natalni JU je u prvom polju i to u raku,sta mogu ocekivati od tranzita Ju?Molim vas..."neznalica sam"!Pozdrav za sve pozitivne ljude na ovom forumu Smile
Pa natalno imas Jupiter120Uran120Mars,a to bese daje za neke dobitke, srecu..(e sad u kom smislu) ljudi hoce li je neka ogromna para tranzitno Ju0Ma120Ur120Ju??? A mozda na nekoj nagradnoj igri dobijes nako putovanje Wink ...
Ja pokusala, ali mi ne ide..neko ce pripomoci..nadam se!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 3:06 pm

mila2710 ::
tanjica ::Moj natalni JU je u prvom polju i to u raku,sta mogu ocekivati od tranzita Ju?Molim vas..."neznalica sam"!Pozdrav za sve pozitivne ljude na ovom forumu Smile
Pa natalno imas Jupiter120Uran120Mars,a to bese daje za neke dobitke, srecu..(e sad u kom smislu) ljudi hoce li je neka ogromna para tranzitno Ju0Ma120Ur120Ju??? A mozda na nekoj nagradnoj igri dobijes nako putovanje Wink ...
Ja pokusala, ali mi ne ide..neko ce pripomoci..nadam se!
Ooooo,hvala ,mila,divno Shocked a ja,bas nikada ne igram nagradne igre,cak zaboravljam da odlepim one instant igrice koje su na naslovnim stranama dnevne stampe!Glupo clown Ako jos neko moze neka se prikljuci mili,delimo nagradu jocolor

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  alea Sre Feb 03, 2010 3:17 pm

tanjica ::
mila2710 ::
tanjica ::Moj natalni JU je u prvom polju i to u raku,sta mogu ocekivati od tranzita Ju?Molim vas..."neznalica sam"!Pozdrav za sve pozitivne ljude na ovom forumu Smile
Pa natalno imas Jupiter120Uran120Mars,a to bese daje za neke dobitke, srecu..(e sad u kom smislu) ljudi hoce li je neka ogromna para tranzitno Ju0Ma120Ur120Ju??? A mozda na nekoj nagradnoj igri dobijes nako putovanje Wink ...
Ja pokusala, ali mi ne ide..neko ce pripomoci..nadam se!
Ooooo,hvala ,mila,divno Shocked a ja,bas nikada ne igram nagradne igre,cak zaboravljam da odlepim one instant igrice koje su na naslovnim stranama dnevne stampe!Glupo clown Ako jos neko moze neka se prikljuci mili,delimo nagradu jocolor

E drage, ja naslepo...hihihi...
U svakom slučaju, Tanjice, JU u raku je egzaltiran, znači da ti donosi sve najbolje od JU. Ako si i ASC rak, onda ti daje dobrodušnost, toplinu, nežnu prirodu, posvećenu porodici i kući...žene su onako prave žene, oble, jedrije, sa vedrim osmehom, toplim očima, nežne, prijatne, srdačne. U kombinaciji sa MA u raku naglašava emotivnost.
Mila je ovo baš dobro skapirala, i ja mislim da može dati u kombinaciji sa 5 p. iznenadne dobitke u igrama na sreću Smile A daće ti verovatno i sreću u ljubavi i kroz decu...
Ja ovako, napamet...po običaju !!!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 3:33 pm

alea ::
tanjica ::
mila2710 ::
tanjica ::Moj natalni JU je u prvom polju i to u raku,sta mogu ocekivati od tranzita Ju?Molim vas..."neznalica sam"!Pozdrav za sve pozitivne ljude na ovom forumu Smile
Pa natalno imas Jupiter120Uran120Mars,a to bese daje za neke dobitke, srecu..(e sad u kom smislu) ljudi hoce li je neka ogromna para tranzitno Ju0Ma120Ur120Ju??? A mozda na nekoj nagradnoj igri dobijes nako putovanje Wink ...
Ja pokusala, ali mi ne ide..neko ce pripomoci..nadam se!
Ooooo,hvala ,mila,divno Shocked a ja,bas nikada ne igram nagradne igre,cak zaboravljam da odlepim one instant igrice koje su na naslovnim stranama dnevne stampe!Glupo clown Ako jos neko moze neka se prikljuci mili,delimo nagradu jocolor

E drage, ja naslepo...hihihi...
U svakom slučaju, Tanjice, JU u raku je egzaltiran, znači da ti donosi sve najbolje od JU. Ako si i ASC rak, onda ti daje dobrodušnost, toplinu, nežnu prirodu, posvećenu porodici i kući...žene su onako prave žene, oble, jedrije, sa vedrim osmehom, toplim očima, nežne, prijatne, srdačne. U kombinaciji sa MA u raku naglašava emotivnost.
Mila je ovo baš dobro skapirala, i ja mislim da može dati u kombinaciji sa 5 p. iznenadne dobitke u igrama na sreću Smile A daće ti verovatno i sreću u ljubavi i kroz decu...
Ja ovako, napamet...po običaju !!!
Da,moj Ju u raku je toliko cakan,najvise volim svoj Ju.Tacno je Alea da sam vedra i prijatna u ophodjenju sa drugim ljudima.Drago mi je sto ste na forumu.Jedino sto mene muci je ovaj uran u skorpiji i to u 5.kuci,mada ima dobar aspekt sa Ju. flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  alea Sre Feb 03, 2010 3:35 pm

Pa UR u Škorpiji je egzaltiran i 120JU koji je isto egzaltiran, šta može da ti donese? Sve najbolje što daju dve egzaltirane planete u trigonu, koji je prirodni aspekt Jupitera! I sve to iznenada, kada se najmanje nadaš...onako, senzualne veze, harizmatične i neobične mladiće itd...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  galaksija Sre Feb 03, 2010 3:44 pm

Snezana ::
galaksija ::Hvala vam Tanja puno!A da li se mogu udati u godini ovog tranzita ili otici u inostranstvo na duzi period?

Ako mogu da se umešam Very Happy , tra Ju će iz Ari praviti opoziciju na natalni Pl a u isto vreme tu će biti i retro Sa u Lib, to je 2011 godine, milim da je to važan trenutak Very Happy
Za sta mislite vazan momenat?Ja vece nade polazem trigonu jupitera sa natalnim mesecom,uranom,pa suncem merkurom i marsom iz 8 polja.Sekstilom jupitera na natalni jupiter!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  tanjica Čet Feb 04, 2010 8:34 pm

Drage moje,sta mislite o tranzitnom JU kroz 8.pollje u natalu?8. polje pocinje na 0 stepnu riba? flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Čet Feb 04, 2010 8:51 pm

Tanjice, najpre d ase nadovežem na ovog tvog Urana u petoj, koji će ti doneti i iznenadnu, neočekivanu trudnoću.

Dok tranzitira Jupiter osmom onda podršaka i pomoć može dolaziti od drugih,ili novac, a ponekad i nasledstvo može da donese Jupiter dok tranzitria osmom.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  tanjica Čet Feb 04, 2010 9:06 pm

Astrotanja ::Tanjice, najpre d ase nadovežem na ovog tvog Urana u petoj, koji će ti doneti i iznenadnu, neočekivanu trudnoću.

Dok tranzitira Jupiter osmom onda podršaka i pomoć može dolaziti od drugih,ili novac, a ponekad i nasledstvo može da donese Jupiter dok tranzitria osmom.
flower Hvala Tanja na podgovoru,dobro bi mi doslo neko nasledstvo bounce mada,po prirodi nisam materijalista.A za urana u 5.kuci,to je vec proslost,Ur je ucinio svoje i zavrsilo se.Znaci,gledamo sada 7.polje koje je u jarcu i to na 24.stepenu,a vladar Sa je otisao u 3.kucu koja je u devici.

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Ned Feb 07, 2010 3:09 am

Astrotanja :: sunny flower flower flower


Dejstvo Jupitera zavisi kakve smo mi osobe, i gde je Jupiter u našem natalu i kakve natalne aspekte pravi. Ko ima jako naglašen, jak Jupiter on će osetiti njegov uticaj i to u pozitivno, pre nego neko ko ima slab uticaj Jupitera i koji tranzite Jupitera slabije doživljava.

On je u emotivnom, vodenom znaku pa može uticati i na osećanja, opsebno u povoljnom aspektu sa Mesecom, Venerom, Suncem, ili Marsom i ako trnzitira petom, sedmom, četvrtom. sunny
A ako tranzit Ju dolazi iz 12og polja, onda bi to znacilo da se ta osecanja desavaju u tajnosti..moja trenutna "tiha patnja" recimo. S druge strane na Mars u 6-oj, to sto imam u tajnosti neke planove vezane za nastavak posla.. Suspect


Poslednji izmenio mila2710 dana Ned Feb 14, 2010 9:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty re

Počalji  IVA Sre Feb 10, 2010 2:34 am

\Eleem,
Meni jupiter sutra prekosutra prelazi acs i ulazi u prvu kucu. Very Happy , a ja se danas bas ubedacila Crying or Very sad
Prvi uticaj jupitera sam osetila u domenu nabacivanja kg, sad sam na dijeti, i vidi se pomak Smile, raspolozenje mi je uglavnom pozitivno,osecam bas spokojstvo i mir ,al i vecu emotivnost. Stalno razmisljam o novim krpicama i promeni stila. jocolor
Nesto mi bas tesko pada da se pokrenem, kao da mi nedostaje motivacije. Ja to tako dozivljavam jer sam inace bila dosta aktivna i pokretljiva. A mozda sam i sazrela.
Sve ono sto ste mi do sad protumacili se ispoljava bas tako.
Nesto me privlaci neki posao u vezi inostranstva, ne znam da li to moze da se ostvari?
da li bi neko mogao da mi kaze sta mogu da ocekujem? Danas mi se celi dan vrti u glavi, i ko da cu uvatiti neki grip na kraju sezone tongue
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Flora Ned Feb 14, 2010 4:33 pm

Evo mene da se oglasim danas sa egzaktnim tr.JU0JU.

Natalni JU vladar VI i kovladar X prvo je stao na VE, pre mesec dana i doneo mi pojacan apetit i zelju za slatkisima. Mad
Takodje i kupovinu sitnih kucnih aparata koji imaju neku vezu sa vodom... Idea
Na poslu je bilo radno, dugo ostajanje na istom, pozitiva atmosfera, puno problema i nedoumica koje su resavane jako brzo, bez nekih vecih stresova i nervoze.
U periodu od JU0VE do JU0JU ja sam dobila cetri kilograma i postigla apsolutni rekord u svojoj tezini. Jupiter je doneo dobar apetit, VE se pobrinula za slatkise, tako podrzan natalni JU120ASC i doslo je do fizicke ekspanzije mog tela.
Eto, tako se kod mene ispoljio tranzit JU, a ja sam od danas na dijeti, a od sutra krece Uskrsnji post, pa ce JU biti usmeren da radi u drugom smeru!
Interesantno je da je nocas tr.JU stao na natalni JU na 06 17 u momentu kada je bio mlad mesec i kada je bilo SO0MO na 25 Vodolije na vrhu moje IX kuce u blizini Ceresa i VE... confused

Na ljubavnom planu, nema nikakvih novosti...mrtvo more... Sleep
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Gost Ned Feb 14, 2010 6:59 pm

Flora ::
a od sutra krece Uskrsnji post, pa ce JU biti usmeren da radi u drugom smeru!

Interesantno je da je nocas tr.JU stao na natalni JU na 06 17 u momentu kada je bio mlad mesec i kada je bilo SO0MO na 25 Vodolije na vrhu moje IX kuce u blizini Ceresa i VE... confused

Hvala na potsecanju, za post..moram da priznam da sam zaboravila.. Zasto mislis da je zanimljivo So0MO confused

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Ned Feb 14, 2010 8:41 pm

Flora, je li pored povećanog apetita bilo nekih događanja vezanih za 9, bilo za kontakte sa ljudima koji žive dalko, bilo sa rodbinom, ili nečega vezanog za neka nova saznanja, ili za duhovnost, ili društveni život?

Mald Mesec je uopšteno dobar za nove početke,samo kako je u vodoliji, može biti i više idela, posebno jer je Mald Mesec bio u konjukciji sa neptunom, a to može da donese i obmane i razočarenja, ne tebi lično Flora, već uopšteno.

Treba biti realan u očekivanjimai paziti se obmana, samoodbna, iluzija i sl. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Flora Ned Feb 14, 2010 9:13 pm

Astrotanja ::Flora, je li pored povećanog apetita bilo nekih događanja vezanih za 9, bilo za kontakte sa ljudima koji žive dalko, bilo sa rodbinom, ili nečega vezanog za neka nova saznanja, ili za duhovnost, ili društveni život?

sunny

Hvala, Tanja sunny
Drugarica i ja smo planirale da idemo u inostranstvo na dvodevnu turisticku ekskurziju i to bi se super uklopilo u simboliku JU. I love you
Medjutim, ja sam bila sprecena jer smo na poslu imali visednevnu posetu iz inostanstva od strane kolega i sa njima smo radili na pripremama za neke potencijalno nove projekte
. jocolor
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  luna Ned Feb 14, 2010 9:21 pm

Tranzit Ju kroz V, jos par dana tranzit Ju120Ju (I). Sagladavanje perspektive, oporavak posle teskog perioda, vreme za putovanja, pisanje, obrazovanje. Kako je natalni Ju u I, ovaj tranzit moze da znaci i povecanje popularnosti.
Na pocetku teme procitah da treba pogledati aspekte Ju u natalu, kako Ju u natalu pravi T kvadrat Ju180Sa0Ma90Mo, ovaj tranzit nisam osetila confused


Poslednji izmenio eowwyn dana Uto Feb 16, 2010 7:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 6 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu