Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta nas čini hrabrim, odvažnim?

2 posters

Ići dole

Šta nas čini hrabrim, odvažnim? Empty Šta nas čini hrabrim, odvažnim?

Počalji  Astrotanja Sub Mar 21, 2009 1:36 pm

Povoljni aspekti Marsa su oni koji utiču na hrabrost, smelost, ali šta još.

Postoje više vrsta hrabrosti. Na fizičku hrabrost utiče Mars, bez obzira da li je u pitanju harmoničan, ili disharmoničan aspekt. Mars u Ovnu utiče na hrabrost.

Ovnovi se smatraju hrabrim, ali i među Škorpijama ima ljudi koji su skloni izazovima i imaju jaku volju, koja podstiče njihovu hrabrost i istrajnost u toj hrabrosti, koja im pomaže savladavaju za mnoge druge prpreke gde bi lako odustali.
Morralna hrabrost ješto je tipična za aspekte Marsa i jupitera, pa čak i opozicija koju nalazimo kod ljudi koji su revolicinarnog duha. Posebno ukoliko je ona u znacima volj, kao što su Bik, Lav, Škorpija i vodolija.
Aspekti Masra i Urana, takođe ukazuju na izdržljivost i smelost u podihvatima, pa ga ima kod ljudi istraživačkog duha, koji se "bore" za novine, reforme, ili pak sreljaju u opasnost rizik kada su ove dve planete u konjukciji.
Moja prijateljica ima ove dve planete u konjukciji u Lavu, a pri tome Mesec u kvadratu sa njima u Ovnu i ona je osoba koja je izuzetno odvažna, hrabra u ispoljavanju svog mišljenja, u borbi za pravednije i moralnije društvo.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta nas čini hrabrim, odvažnim? Empty Re: Šta nas čini hrabrim, odvažnim?

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 4:36 am

Pa sad... Meni mnogi kazu da nikad ne bi mogli da rade stvari za koje sam ja spremna u svako doba. Mars mi i nije neki s obzirom da je u kvadratu sa Neptunom,ali izaziva i Merkura pa ja moram reci ono sto mislim po svaku cenu i to bez uztezanja, s obzirom da je taj Merkur u Strelcu.
Mislim da je moj prvi i mozda ne jedini,ali sigurno najjaci pokretac, Jupiter na asc-u,kojim vlada pluton u konjukciji sa Saturnom iz Vage plus Mars u 11 i eto ti vecite potrebe za isterivanjem pravde + SaPl 60 SoMe mi daju veeeliku izdrzljivost,pa ja nikad ne odustajem! Sve dok stvari ne budu na cistac izvedene!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu