Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neptun u 7.kuci...

+9
kaktus-vila
Milica
Milan.bombona
Snezana
mesmerized
Astrotanja
vedrana
Izida
Strelica
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  Milan.bombona Pet Dec 17, 2010 2:49 pm

...istina...ko bi rekao da je sve to zbog neptuna u 7.kuci...
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  Astrotanja Pet Dec 17, 2010 7:25 pm

Povređivanje drugih ne ide od Neptuna, tu mora biti umešana neki nepovoljan aspekt, ili vladar. Dc.

Moj stomatolog je sa Neptunom u sedmoj. Pre nego što mi je krenulo vađenje zuba, pušten mi je film rađen o pitanju vere, otkrivanju nekih zabluda.Tako nešto nikada nisam doživela kod zubara, a i drugi put, muzika, atmosfera, sve je bilo opuštajuće i davalo osećaj "druge stvarnosti". Reč je naravno o čoveku koji se bavi pomaganjem drugima, pa on svoju energiju drugačije koristi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  Milica Pet Dec 17, 2010 7:54 pm

Ma, sve je do vladara ascedenta...ako je loš, i najbolji Neptun će biti loše korišćen.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  Gost Pet Dec 17, 2010 8:12 pm

Milica ::Ma, sve je do vladara ascedenta...ako je loš, i najbolji Neptun će biti loše korišćen.
Pa naravno. Ja ne poricem da se Ne120So ne oseca, kako Ti kazes ali u pozitivne svrhe. Ima tu dosta toga. O primeru gde mnogi ne znaju zasto su tretirani tako, jeste umesan vladar Asc sa losijim aspektima, izazovnim.
Pa jos ako dodamo da je Tanja rekla da potice od vladara DC, kao polja u kome je Ne..i on upravo taj(ako ima vise vladara) koji ima te izazovne aspekte sa vladarem Asc. onda su maximalno umanjene lepe strane, manje vidljive i ovog lepog aspekta koji zaista zraci sunny

Takodje, to se moze videti i kod mene! Moj vladar Asc.nema kontakta sa Ne(iako je u 9, a ne u 7)..pa kako mogu biti iziritirana nakon duge gradnje necega cvrstog samo detaljem(Ma90Ur) u stanju sam da sve srusim i krenem ispocetka(Ma60MO0Pl60Ne)..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  kaktus-vila Pon Apr 16, 2012 3:11 pm

A šta znači kad je neptun u 7-oj u opoziciji sa suncem u 1-oj?
kaktus-vila
kaktus-vila

Broj poruka : 10
Godina : 38
Локација : Belgrade
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  darling09 Pet Maj 25, 2012 10:13 am

Meni je Ne u 7,NE 0 So, NE 0 Me u strelcu...Ne 90 Ma U devici u 5 kuci..Jedini laksi aspekti su Ne 60 Pl i Ne 60 Sa....u sestoj kuci, u vagi..Tako da ga smatram bas licnom planetom...I odkada sam se zainteresovala za astrologiju...pocela sam stalno da sumnjam...u ono sto vidim i dozivljam... Very Happy
darling09
darling09

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  sputana Pet Sep 14, 2012 3:56 pm

meni je neptun u sedmoj na descedentu, lose aspektovan od marsa, meseca, hirona i ne znam cega jos, i mogu reci da sam puno propatila zbog njega, ali nikako da skinem ruzicaste naocari i da shvatim da ljudi nisu tako dobri kao sto ih ja percipiram.. I opet, kroz simboliku partnera trudim se da gledam pozitivno i da neptuna povezem sa umetnoscu, duhovnoscu i visim nivoima svesti uopste, mada neptun u strelcu i to na stepenu ribe, ne bi me cudilo da bude i neki glumac, a ne bih se uopste bunila Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  Vita83 Čet Nov 01, 2012 11:59 am

Neptun položen u 7. kući magnetski privlači osobu da uđe u brak. To je osoba koja uglavnom nikad u pravom realnom svijetlu ne upozna svog partnera, Neptun tu zamagli i uglavnom uljepša. A partner može biti na prvu loptu fina, ljubazna, humana, otvorena osoba, ali to je samo šminka, lažna dobrodušnost. Izuzetno, u harmoničnim aspektima, osoba za partnera bira ljekare, socijalne radnike koji se bave humanitarnim radom, umjetnike i slično, ali je ipak karakter tih osoba sumnjiv. E izuzetno, Neptun može da da stvarno dobrodušnu i poštenu osobu, velikog vjernika i filantropa, ali to je rijetkost, jer znamo da inače ima malo takvih ljudi. Ovo je normalno moje mišljenje. Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  pcelica303 Sub Mar 03, 2018 10:55 pm

Sta oznacava Jupitet na samom DC odnosno na pocretku 7 k.Oznacava li to mozda izlazak u javnost preko partnera ili dobitak od partnera?Ako moze neko pojasnjsnje za ovaj polozaj Jupitera?

pcelica303

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Neptun u 7.kuci... - Page 2 Empty Re: Neptun u 7.kuci...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu