Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7.KUCA

+50
Zorica
Lihnidos
helen_of_m
Rasheljka
ena1976
Vita83
Arijaaa
sputana
Tanja1
tvigy
bubili30
Sesi
strelicica
likac
zina
marijaS5
biljana2341973
chipsym
malamo
Natasha-77
makki
nale777
vilabezkrila
Crnka88
Annabel Lee
beli lav
barbus
orhideja
tanjica
Jane
Milica
jassna
Angie
galaksija
elizabetbenet
Avalanche
Čarobnica
senka023
afrodita
IVA
andjela pizelli
luna
hajkula
Tina
vedrana
Astrotanja
mesmerized
gernica
Strelica
Izida
54 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty ....

Počalji  anjaa13 Uto Jul 02, 2013 10:56 pm

Zorice,jel mozete molim VAs da pogledate moju 7.kucu,posto vidim da dajete bas dobre opise partnera?!
(stalno mi govore da ce ta osoba imati neke veze s inostranstvom,da je sportista i sl.)
...unapred hvala!
(posto mi je natalni u potpisu,zakacicu i solarni,mozda se i tu nesto krije Smile

http://www.dodaj.rs/f/I/R/OXe33zr/solar.gif

anjaa13

Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 11:01 pm

Tvog buduceg supruga ces upoznati negde u komsiluku. Volece da vozi brzo automobil i bavice se nekim sportom koji zahteva veliku kolicinu energije. Ukoliko ga upoznas preko nekoga iz komsiluka dobro proveri informacije o njemu koje ti se plasiraju da nebi dobila ili lazno dobru ili zlonamerno losu sliku , jer mu je u blizini neptun. Mars obicno u 7 kuci nosi opasnosti od razvoda i svadja pa zato pazi da se ne svadjas a ako tvoj buduci ima neki porok pomogni mu da to u pocetku braka prebrodi. Zaboravila sam da napisem da ce biti visok, imace izrazito lepe oci i bice ljubitelj putovanja.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty ...

Počalji  anjaa13 Uto Jul 02, 2013 11:07 pm

hvalaaa na brzom odgovoru
svidja mi se ovo za putovanja Smile
jedino sto bas i nisam nesto dobra sa komsilukom,ne znam preko koga bih upoznala nekog, al videcemo....


Poslednji izmenio anjaa13 dana Uto Jul 02, 2013 11:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

anjaa13

Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 11:09 pm

mozes i preko brata ili sestre i svega sto je simbolika 3 kuce.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty ....

Počalji  anjaa13 Uto Jul 02, 2013 11:15 pm

e to mi se vec vise svidja Smile...hvalaaa puno....
a recite mi jos samo u muskom natalu kad je mesec u biku,kakve zene trazi,posto ima jedan strelac koji mi se bas svidja....

anjaa13

Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Sre Jul 03, 2013 12:38 am

Vladar 7. u trećoj može doneti i da upoznavanje bude na kraćem putovnju, ili u sobraćaju, jer je sve to simbolika treće kuće, posebno kada je ona u Strelcu, znaku koji se odnosi na putovnja, ali i na obrazovanje, pa to može da bude i na nekoj obuci, ili tamo gde se nešto uči, često vožnja, ili vezana za strane jezike. Važno je i gde je dispozitor Marsa , to je Jupiter i kakve on aspekte pravi itd.  Mars u Strelcu daje muškarce i nezavisnog duha, često i  slobodnjake, ljude koji ne vole stege i koji se ne zdržavaju dugo na jednom mestu itd. Važno je dobro proučiti i Jupitera, kojim vlada Marsom u  Strelcu.Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Sre Jul 03, 2013 2:53 pm

Da li znaci da do braka nece nikada doci ako vladar 7. kuce ima samo lose aspekte? Ili znaci otezavajuce okolnosti za ulazak u brak? Ako do braka nece doci, lepo da na vreme odustanem i budem mirna ceo zivot... Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Sre Jul 03, 2013 5:10 pm

Tanja, nije lako tako nešto reći, odnosno zavisi i gde je dispozitor, u ovom slučaju tvog Meseca i koliko on može da pomogne. Treba dobro razmotriti natal , pa onda sugeristi nešto osobi, da se ne bi vršila negativnu sugestiju, koja može nepovoljno da deluje. sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty ....

Počalji  anjaa13 Sre Jul 03, 2013 5:44 pm

Astrotanja ::Vladar 7. u trećoj može doneti i da upoznavanje bude na kraćem putovnju, ili u sobraćaju, jer je sve to simbolika treće kuće, posebno kada je ona u Strelcu, znaku koji se odnosi na putovnja, ali i na obrazovanje, pa to može da bude i na nekoj obuci, ili tamo gde se nešto uči, često vožnja, ili vezana za strane jezike. Važno je i gde je dispozitor Marsa ,  to je Jupiter i kakve on aspekte pravi itd.  Mars u Strelcu daje muškarce i nezavisnog duha, često i  slobodnjake, ljude koji ne vole stege i koji se ne zdržavaju dugo na jednom mestu itd. Važno je dobro proučiti i Jupitera, kojim vlada Marsom u  Strelcu.Wink

hvala Vam....
nisam nesto ljubitelj jezika,a ni voznje, tako da se verovatno na tim casovima necemo upoznati....al uvek ostaju ova putovanja,i naravno mozda neke druge obuke
a Jupiter mi je u drugoj kuci,u skorpiji,mislim da to ima neke veze s mutnim poslovima,valjda necu bas na takvog naleteti Smile

anjaa13

Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Čet Jul 04, 2013 2:43 am

Astrotanja ::Tanja,  nije lako tako nešto reći, odnosno  zavisi i  gde je dispozitor, u ovom slučaju tvog Meseca i koliko on može da pomogne. Treba dobro razmotriti  natal , pa onda  sugeristi nešto osobi, da se ne bi vršila negativnu sugestiju, koja može nepovoljno da deluje. sunny 

Sunce je dispozitor, nalazi se u Strelcu, jedini aspekt koji pravi je taj neki sesqui kvadrat (135), a ne verujem da je to lep aspekt... Pri tom je Mo na 11 stepenu, stepen Vodolije, a i Sunce je u 11. kuci... Ja stvarno ne uocavam nijedan aspekt koji bi isao u prilog tom braku... stvarno mislim da je bolje na vreme odustati, nego ceo zivot cekati nesto... ne kazem da treba vrsiti negativnu sugestiju, ali i taj brak je nekako pojam, pa ko nije stupio u njega kao da nije normalan, i ljudi se pitaju: Pa sta mu fali pa se nije ozenio/udala...

Takodje Smc u Vodoliji u 1. kuci, mislim da uopste ne doprinosi bracnoj zajednici, ispravite me ako gresim.

I nisam pesimisticna, samo hocu realno da sagledam stvari... Smile

Ima da napravim neku antibracnu kampanju Laughing  Twisted Evil 

Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Čet Jul 04, 2013 10:07 am

Tanja1612 ::
Astrotanja ::Tanja,  nije lako tako nešto reći, odnosno  zavisi i  gde je dispozitor, u ovom slučaju tvog Meseca i koliko on može da pomogne. Treba dobro razmotriti  natal , pa onda  sugeristi nešto osobi, da se ne bi vršila negativnu sugestiju, koja može nepovoljno da deluje. sunny 
Sunce je dispozitor, nalazi se u Strelcu, jedini aspekt koji pravi je taj neki sesqui kvadrat (135), a ne verujem da je to lep aspekt... Pri tom je Mo na 11 stepenu, stepen Vodolije, a i Sunce je u 11. kuci... Ja stvarno ne uocavam nijedan aspekt koji bi isao u prilog tom braku... stvarno mislim da je bolje na vreme odustati, nego ceo zivot cekati nesto... ne kazem da treba vrsiti negativnu sugestiju, ali i taj brak je nekako pojam, pa ko nije stupio u njega kao da nije normalan, i ljudi se pitaju: Pa sta mu fali pa se nije ozenio/udala...
Takodje Smc u Vodoliji u 1. kuci, mislim da uopste ne doprinosi bracnoj zajednici, ispravite me ako gresim.
I nisam pesimisticna, samo hocu realno da sagledam stvari... Smile
Ima da napravim neku antibracnu kampanju Laughing  Twisted Evil 
Ja ću prva da se pridružim tvojoj antibračnoj kampanji cheers 
Ni ja u mom hor. ne uočavam ni jedan aspekt koji bi išao u prilog braku: VII u Vodoliji, UR u Škorpiji (UR180JU) a SA u Raku i to u XII (SA180SO). T kvadrat PL180VE90MA90PL.
I slažem se da treba zrelo prihvatiti situaciju i ne zanositi se i čekati da se desi nešto nerealno. Potpuno te podržavam sunny 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Čet Jul 04, 2013 4:18 pm

ena1976 ::
Ja ću prva da se pridružim tvojoj antibračnoj kampanji cheers 
Ni ja u mom hor. ne uočavam ni jedan aspekt koji bi išao u prilog braku: VII u Vodoliji, UR u Škorpiji (UR180JU) a SA u Raku i to u XII (SA180SO). T kvadrat PL180VE90MA90PL.
I slažem se da treba zrelo prihvatiti situaciju i ne zanositi se i čekati da se desi nešto nerealno. Potpuno te podržavam sunny 

Uraaa cheers Sad smo vec dve, to je odlican napredak, a mislim da ovim udruzivanjem potuno ispunjavamo simboliku ove iste Vodolije koja nam ovo i radi, ha! alien 
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Pet Jul 19, 2013 5:22 pm

Tanja1 ::
ena1976 ::Daj aspekte njegovog Meseca, ja samo tako umem da opišem ženu
Mo 0 Fortuna 0 Me 0 Ve, sve je u Ovnu
Mo 90 Ne
Mo 150 Pl
Mo 120 Sa (a Sa u Sco)
Mislila sam da sam ti odgovorila na ovu poruku, šta više sigurna sam da sam kuckala, ali vidim da odgovora nema Question Exclamation , moguće jer je kuckan u vreme retro ME Smile
Nadovezaću se na Zoricino tumačenje, mada ne bih rekla da je sponzoruša u pitanju, nego jaka, sposobna žena, koja ume da se raspravlja i svađa da bi isterala svoje. Moguće da je sportski tip, mišićava, pre mršava nego sa oblinama. Aspekt sa NE, ume da da ženu sklonu porocima (na pr.alkoholu) ili lekovima, ali meni je ovo pre slika tajnovite, mistične žene, sa nekom tajnom, eventualno neverne. Nije strašan ovaj SA u Škorpiji, obzirom na 120MO, daje ozbiljnost. Znači u ženi traži oslonac i sigurnost. Moguće je da će njegova partnerka biti starija od njega. Ovo je i slika žene koja brine o svojoj porodici i domu.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Sub Jul 20, 2013 12:11 am

U ovom tumacenju vec i mogu da se nadjem, ali sad je mozda ipak malo kasno, razisli smo se. ja bih volela da se pomirimo, ali vise ni ne znam na koji nacin da to izvedem. jedino sto nisam starija od njega, ali imam tog Sa kao vladara asc, pa eto, mozda je to to. nista, mogu samo da se nadam nekom cudu... Smile

Hvala ena. Smile 
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Strijelac Pet Sep 13, 2013 12:18 pm

Pozdravljam vas sve!!!

Imam nedoumicu vezano za drugi brak, da li će ga biti, da li treba gledati devetu kuću i sl. pogotovo što imam Merkura u sedmoj kući koji zna dati više brakova


Najviše me brine što se Saturn proteže i na devetu kuću kao suvladar Vodolije. Da li to znači da će mi eventualni drugi muž biti kao prvi? Pogotovo što je Saturn u kvadratu sa Uranom, nije valjda neki nestabilni ... mogao bi biti razveden (deveta u Vodoliji, pa u Ribama), stariji (radi Saturna suvladara), da ga upoznam na nekoj zabavi (Uran u petoj) vezanoj za finansije (Saturn u drugoj), neka neformalna zajednica (Vodolija), dispozitor Urana Mars u 12. kući - tajna veza, još Mars retrogradan, bez akcije, ... Nije baš sjajno ... Uran u kvadratu sa Mjesecom - stres, nestabilnost ... A Saturn u konjukciji sa Mjesecom, oba u Lavu, težak aspekt, Saturn u padu, jedino me tješi što je retrogradan ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Pet Sep 13, 2013 9:32 pm

Strijelac ::Pozdravljam vas sve!!!

Imam nedoumicu vezano za drugi brak, da li će ga biti, da li treba gledati devetu kuću i sl. pogotovo što imam Merkura u sedmoj kući koji zna dati više brakova

Najviše me brine što se Saturn proteže i na devetu kuću kao suvladar Vodolije. Da li to znači da će mi eventualni drugi muž biti kao prvi? Pogotovo što je Saturn u kvadratu sa Uranom, nije valjda neki nestabilni ... mogao bi biti razveden (deveta u Vodoliji, pa u Ribama), stariji (radi Saturna suvladara), da ga upoznam na nekoj zabavi (Uran u petoj) vezanoj za finansije (Saturn u drugoj), neka neformalna zajednica (Vodolija), dispozitor Urana Mars u 12. kući - tajna veza, još Mars retrogradan, bez akcije, ... Nije baš sjajno ... Uran u kvadratu sa Mjesecom - stres, nestabilnost ... A Saturn u konjukciji sa Mjesecom, oba u Lavu, težak aspekt, Saturn u padu, jedino me tješi što je retrogradan ...
Strijelac, za početak postavi kartu.
Drugi brak se gleda kroz IX, a ME u VII može da znači i mlađeg partnera, a ne samo više brakova, takođe zavisi od aspekta koje ME pravi, dispozitora VII i nejgovih aspekata itd itd...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Strijelac Pon Sep 16, 2013 12:23 pm

Pokušavam ali ne ide .... čim mi istekne ovih sedam probnih dana postavit ću je Smile


Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Strijelac Pon Sep 16, 2013 12:30 pm

Mlađi partner nije, tako da je onda ovo drugo ... Žao mi je što ne mogu da postavim kartu ... Merkur od aspekata pravi kvadrate sa Jupiterom u Ovnu u 11. kući i Plutonom u Vagi u 4. kući, a Saturn kao njegov dispozitor konjukciju sa Mjesecom u Lavu u 2. kući i kvadrat sa Uranom u Škorpiji u petoj kući ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Strijelac Pon Sep 16, 2013 12:32 pm

A Merkur ima i dva sekstila - sa Venerom i sa Uranom ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Strijelac Pet Sep 20, 2013 1:05 pm


Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  andjelija789 Sre Feb 18, 2015 4:49 am

7 kuca u znaku Riba,sto mi se uopste ne svidja al sta je tu je.Ne u 5p u znaku Jarca.Sve same konjukcije.(Ur,So,Me,Ma,Ve) i trigon sa Mo.Kod mene gledam kao na ulazak u brak iz ljubavi ili iznenadne trudnoce (Ur) medjutim ono sto mi se ne svidja je sto Ne na vrhu 7p daje idealizovanje partnera,tajne (partner-moje 7p gledamo kao njegovo 1) kao i mogucnost vise brakova.Mislim da ce brak doci negde oko moje 28 godine sa Saturnovim povratkom (Vodolija),medjutim muci me Ur u 5 polju koji moze da da i gubitak deteta?Koji aspekti jos mogu to da potvrde?

andjelija789

Broj poruka : 11
Datum upisa : 18.02.2015

http://astropredvidjanja.serbianforum.info/forum

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty 7. kuća....brak

Počalji  Ana1511 Čet Dec 21, 2017 4:25 pm

Pozdrav, nova sam na vašem forumu i imam jednu molbu, a to je da mi pogledate polje braka koje je na 18.43 Jarca a saturn kao njegov vladar u 5. kući u znaku Strijelaca na 9.59, sad kako sam ja to shvatila, da će taj netko biti stranac, moguće regija da je u pitanju pošto sam ja u HR, puno putuje radi posla, mjesto upoznavanja je mjesto zabave (može li to bit društvena mreža)...zanima me što više moguće...sama sam proučavala koliko se razumijem u to Smile, međutim voljela bi i vaše viđenje. U prilogu je i moja natalna karta. Hvala
http://prntscr.com/hpmirt
Ana1511
Ana1511

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 8 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu