Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

URAN U ZNACIMA I KUCAMA

+7
Dunja
hajkula
Dream catcher
beskraj2
Astrotanja
alea
Zorica
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 3:45 am

Dunja ::znaci-chudo,a?!! Very Happy

bljujem vatru...Very Happy

cura zmaj Very Happy
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dunja Ned Nov 21, 2010 3:51 am

hajkula ::
Dunja ::znaci-chudo,a?!! Very Happy

bljujem vatru...Very Happy

cura zmaj Very Happy

ko ce na megdan??? Basketball

Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 4:15 am

hajkula ::Mukice Very Happy Sta ucis? Zaposlis se u nekoj dinamicnoj, velikoj, multinacionalnoj kompaniji i super, pogotovo jer ti je vladar MC, jupiter u prvoj kuci, u ribama.

Mukica prava,kazem ja lepo Very Happy. U meni je vecito neka borba, stalno bih ja i ovo i ono heheh. Hajkula, sta mislis da ucim po mojoj karti? Ovo pitanje uvek postavim kad se dotakne tema o zanimanju jer me zanima da li se u mojoj karti vidi to sto sam odabrala, ali nazalost svima tek na kraju padne na pamet ono pravo Smile
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 4:26 am

Dream catcher ::
hajkula ::Mukice Very Happy Sta ucis? Zaposlis se u nekoj dinamicnoj, velikoj, multinacionalnoj kompaniji i super, pogotovo jer ti je vladar MC, jupiter u prvoj kuci, u ribama.

Mukica prava,kazem ja lepo Very Happy. U meni je vecito neka borba, stalno bih ja i ovo i ono heheh. Hajkula, sta mislis da ucim po mojoj karti? Ovo pitanje uvek postavim kad se dotakne tema o zanimanju jer me zanima da li se u mojoj karti vidi to sto sam odabrala, ali nazalost svima tek na kraju padne na pamet ono pravo Smile
Neka krv mora da je ukljucena u ovu kombinaciju Marsa0Meseca, te mora dati neku uniformu na kraju krajeva u trigonu sa Suncem??? Hm. Vladar ukljestenog 6 u 7. Borba i sa muskarcima? Ima vise muskaraca nego zena u tom pozivu? Nastavljas li karijeru nekoga iz porodice? Vladar MC - Jupiter retro u I polje babe ili dede? Ali najvise me zbunjujue sto iza svega stoji posao u kome se "krije" cast, a opozicija je Sunca i Jupitera?
A onda....da se vratimo i na otezavajuci Saturn i to NEaspektovan u 9-om, mada bolje nego moj Neptun(prekidi stalno)...i onda jos Uran 90 Sunce, sto mi prikazuje neki opasan posao? Sta? STa? STA? affraid

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 4:32 am

Ajmeeeeee nije nista od toga! Niko u porodici mi se nije bavio ovim sto studiram (jos nisam zaposlena), cak se niko nije bavio ni nekim slicnim poslom, ja sam nesto kao izrod u familiji Very Happy. Po mom nekom misljenju, rekla bih da u ovom poslu ima ipak vise muskaraca.A saturn mi pravi samo 90 sa asc i to procitah negde da kad se radi moze se raditi dugo bez prestanka i asketsku gradju sto kod mene i jeste tako kad radim nesto sto volim, prosto zaboravim na vreme, a i mogla bih koji kg da nabacim Smile). Studiram nesto sto je kreativno, mada ko zna gde cu na kraju zavrsiti. Eto,jesam li sad malo pomogla ili sam samo dodatno zbunila Smile?
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 4:43 am

There's no blood in this future job? Great.

Zbunila si me, ali sam laik. Jedva pronadjoh sebe na mapi Wink. U zivotu mogu reci na dobrom sam putu da se vratim tamo gde sam odavno stala. Uran onda jeste zasluzan za Tvoj posao. Dalje ne znam..
WEB dizajn??? silent


Poslednji izmenio mila2710 dana Ned Nov 21, 2010 5:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 4:47 am

Daleko si ti od laika, pratim tvoje postove na oba foruma, a mozda se meni kao apsolutnom pocetniku samo tako cini mada ne bih rekla, ide tebi ova mudrolija Wink.
Sacekacu jos da vidim sta ce Hajkula reci,pa ako joj ne bude islo, recicu vam Smile
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 4:54 am

Arhitektura

Jedva gledam - odoh na spavanje. Kuckamo se sutra, tj danas Cool
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 4:59 am

Nije web dizajn, a nije ni arhitektura

Ok, laku noc Smile
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 2:58 pm

confused

Saturn u strelcu u 9 - prava, cak i istorija, ali ne, ostatak horoskopa se ne uklapa a onda si i sama napisala da je nesto kreativno.

Vrh 9 skorpion, pluton u 8 sa venerom, ipak iskljucujem bankarstvo, finansije ali i merkur 90 neptun a devica si, podznak ribe - ne podrzavaju takav izbor (i sama si rekla kreativno).

Mesec i mars u 11 ali u jarcu, pa mi ne lici na marketing.

Reprodukcija neceg, violinista i slicno - merkur 90 neptun ali nedovoljno. Mesec mars u jarcu, vajarstvo ali u 11, i merkur 90 neptun... jok.

Bavljenje necim sitnim, nevidljivim, sto je vise neka vrsta energije nego materije, nesto mikro, neka oblast hemije, biologije, farmacije, ali sta ce saturn u strelcu i mesec i mars u 11?

Ajde odgovori, ne muci me scratch
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 3:29 pm

Jooooooooj tacno ste nabrojali sve ono sto mi inace govore sto kanda znaci da sam prema karti omasila zanimanje hehehe. Evo necu vise da mucim, u pitanju je primenjena fotografija Smile. Na ovo sigurno niko nije ni pomisljao Smile)))? Inace, zanimljivo mi je pravo ali ne bih mogla to da studiram jer mi je gradivo isuvise suvoparno, a volim i psihologiju, mislim da mi ide, mnogi mi zbog toga kazu da sam omasila zanimanje Very Happy.Videcemo jos gde cu zavrsiti na kraju...
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 4:10 pm

Pa zar nije psihologija dobar deo Tvog zanimanja? ako nista drugo, bar se po zavrsnom projektu, vidi u kakvom je stanju tog momenta bio "umetnik"! Very Happy Aha, dakle hvatas momente...DREAM CATCHER!!!!
...ja bas ne volim da se slikam. No

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 4:14 pm

Hehe pa dobro, ajde, ima malo i psihologije, ali sam mislila na nesto drugo kad sam rekla da volim psihologiju Wink
E, ne volim ni ja da se slikam, cak sta vise bezim od toga k'o djavo od krsta, zato se i nalazim iza objektiva Very Happy
A nick mi je ovde dosta povezan sa tim sto volim mnogo da sanjarim Smile
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 4:58 pm

Nisam znala da postoji fakultet - studije primenjene fotografije. Kao predmet na likovnoj akademiji ili na primenjenim umetnostima, na grafickom dizajnu, ili na marketingu - da, ali sam te fakultete odbacila.

Da je u pitanju zanimanje ali da se ne pominje fakultet, krenula bih od reprodukcije, pa...
Moj skolski drug u vreme krize, poceo da fotografise na svadbama, pa krstenjima, restoranima, sada ima par fotografskih radnji ...
Znas, jedno deriste Very Happy (drago) sa slicnim elementima u horoskopu, radi u jednoj velikoj inzenjerskoj firmi u kopirnici - razne vrste kopiranja, fotokopiranja, skeniranja, umnozavanja... Voli fotografiju, samo skljoca mobilnim sunny . Na pocetku strelca ima neka nekretnica zaduzena za fotografiju, pa je bivsem sefu hobi, zbog uticaja skorpionskog i 8 kuce, crno-bela fotografija. Inace, skorpionsko upucuje na graficare.

Cerkin decko, studira masinstvo, mada mu prvo padao na pamet elektrotehnicki (ima dara za oba). Zbog slicnih elemenata kao i kod tebe (ali mu je uran samo u dobrim aspektima) doduse egzaltirani jupiter koji ima opoziciju zbog koje ne podnosi lazne autoritete, lazni se naturaju, pravi utoritet se sam namece. Laughing Isao sa ocem da se raspita, na elektortehnickom ih ladno otkacili, brzo skinuli s vrata a na masincu bili vrlo strpljivi, ljubazni, cak ih ponudili kafom mada je bio kraj radnog vremena. Tako se odlucio za masinstvo. Elem. Kupio foto aparat za 500 evra, Rolling Eyes znas koje su to pare za studenta? Sam ih zaradio. Kako? Radi u nekoj radionici auto-limariju naravno i farbanje, cak i ono oslikavanje automobila i posebno motora (koji su mu ljubav, mora da ima neku manu Exclamation ). Voli fotografiju. A mogao je da kupi neki i za 200 evra.

Znaci, studiras primenjenu fotografiju. Volim kada vidim nejasan horoskop `tezak` - prilika da naucim nesto novo, a tvoj mi je bas bio zamagljen, nije ni cudo. Hvala sto si podelila sa nama.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 5:10 pm

Dream catcher :: ...da volim psihologiju...

Toliko i nista vise. Jer vidis detalj, tacku, slabu tacku, iz podsvesti, sakriveno, recimo neki strah, porok, slabost u karakteru, psihi... detalj kod osobe ali tesko uklapas celu sliku, licnost a da je ne obojis, uvek je u nekoj magli a psiholog treba da vidi celinu. Ili taj drug te ne razume, to sto kazes. To je odnos zamagljenih ogledala. Ali je odlicno za karikaturu. Kada se jedan detalj istakne a po tome svi znaju o kome se radi.

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 10:50 pm

hajkula ::Nisam znala da postoji fakultet - studije primenjene fotografije. Kao predmet na likovnoj akademiji ili na primenjenim umetnostima, na grafickom dizajnu, ili na marketingu - da, ali sam te fakultete odbacila.

Na pocetku strelca ima neka nekretnica zaduzena za fotografiju, pa je bivsem sefu hobi, zbog uticaja skorpionskog i 8 kuce, crno-bela fotografija. Inace, skorpionsko upucuje na graficare.

Cerkin decko, studira masinstvo, mada mu prvo padao na pamet elektrotehnicki (ima dara za oba). Zbog slicnih elemenata kao i kod tebe (ali mu je uran samo u dobrim aspektima) doduse egzaltirani jupiter koji ima opoziciju zbog koje ne podnosi lazne autoritete, lazni se naturaju, pravi utoritet se sam namece. Laughing Isao sa ocem da se raspita, na elektortehnickom ih ladno otkacili, brzo skinuli s vrata a na masincu bili vrlo strpljivi, ljubazni, cak ih ponudili kafom mada je bio kraj radnog vremena. Tako se odlucio za masinstvo. Elem. Kupio foto aparat za 500 evra, Rolling Eyes znas koje su to pare za studenta? Sam ih zaradio. Kako? Radi u nekoj radionici auto-limariju naravno i farbanje, cak i ono oslikavanje automobila i posebno motora (koji su mu ljubav, mora da ima neku manu Exclamation ). Voli fotografiju. A mogao je da kupi neki i za 200 evra.

Smer fotografija postoji na Akademiji umetnosti, a ovo moje znaci bas primenjena fotografija postoji na Visokoj tehnickoj skoli n NS-u.
Nasmejala sam se kad si pomenula cene foto aparata jer sam se setila sebe kad sam ga kupovala. Tacno je da ih ima raznih, jaftinijih, ali isto tako ne mogu svi za sve da se koriste. Profesionalni foto aparati kostaju od 400-500 evra do nekoliko hiljada evra. Profi aparati daju vise mogucnosti, e sad sve zavisi kome za sta treba aparat, pa shodno tome i cenovnik Smile
Inace, mnogo volim crno-belu fotografiju. Uopste mi se ne svidja sto je photoshop toliko zastupljen, malo njih ceni analognu fotografiju. Eto, meni su u skorpiji i venera i pluton jos u 8. kuci, mozda su oni zasluzni za moje opredeljenje studija Smile.
Iako me jos uvek privlaci fotografija, odkako mi je saturn usao u devicu, pocela sam da se mislim da li je to ono sto stvarno zelim, uneo mi je poprilicno pometnje na svim poljima zivota, a opet tu je i taj moj uranko koji voli da bude nestalan hehe
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Dream catcher Ned Nov 21, 2010 10:55 pm

hajkula ::
Dream catcher :: ...da volim psihologiju...

Toliko i nista vise. Jer vidis detalj, tacku, slabu tacku, iz podsvesti, sakriveno, recimo neki strah, porok, slabost u karakteru, psihi... detalj kod osobe ali tesko uklapas celu sliku, licnost a da je ne obojis, uvek je u nekoj magli a psiholog treba da vidi celinu. Ili taj drug te ne razume, to sto kazes. To je odnos zamagljenih ogledala. Ali je odlicno za karikaturu. Kada se jedan detalj istakne a po tome svi znaju o kome se radi.


U pravu si, dosta toga mi zapadne za oko, dobar sam slusalac, volim da analiziram ljude tj njihovo ponasanje, cak sta vise mogu da osetim kad je nekome lose/ima neki problem, ali mi cesto paznju odvuce neki detalj zbog cega mi treba vise vremena da sklopim celu sliku. Iz nekog razloga, ljudi mi se lako poveravaju, cak i oni koji me ne poznaju dobro. Nekad me to bas zna iznenaditi.
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  EMA66 Pon Nov 22, 2010 12:02 pm

U četvrtoj kući, nekonvencionalno obiteljsko okruženje, često rani odlazak od obitelji. Crying or Very sad

oni su otisli od mene a ne ja od njih nazalost takva mi je sudbina

ps. obicno kad god mi je neko gledao horoskop uglavnom je bilo tumacenje "nedostatak jednog od roditelja" ali kod mene je slucaj nedostatak dva roditelja

Oštar um, poriv prema savršenstvu, praktični idealizam, kritičnost.


uran u devici e tu sam se vec malo vize pronalazim ali ne u totalu ... mislim da sebe ne dozivljavam kao osobu ostog uma ( sunny mada ponekad)

mada mi uran ima dosta aspekata sa ostalim planetama


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Milica Pon Nov 22, 2010 5:56 pm

Uran u 5.

Nikad mi nije dosadno samoj sa sobom. sunny
Uvek nađem zabavu.

Oooobožavam sve one ekstremne zezalice, sportove- vožnja u onom brzom voziću u velikim luna parkovima, rendžer, brza vožnja i sl.
Volim široko obrazovane muškarce, da su tolerantni prema svakoj pojavi (ovo je lekcija koju sam relativno skoro završila tj. ukus koji mi se od skoro uobličio u tom smeru).


Vladar 8. u 5. - mislim da ću suštinu života shvatiti tek kad rodim jednog bebirona...seks igra bitnu ulogu u životu tj. partnerskom odnosu.

Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Natasha-77 Pet Jan 28, 2011 4:10 pm

Moja drugarica ima Urana u 7.,zanima me da li on uvek moze da dovede do razvoda???...Uran joj je vladar 11. a od losih aspekata ima kvadrat sa Ju koji je vladar 8 a nalazi se u 5...inace do sada bas nema srece sa vezama,sve su to kratke vezice,nista ozbiljno...evo i karte
https://2img.net/r/ihimizer/i/ivana.gif
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Čarobnica Pet Jan 28, 2011 4:27 pm

Natasha-77 ::Moja drugarica ima Urana u 7.,zanima me da li on uvek moze da dovede do razvoda???...Uran joj je vladar 11. a od losih aspekata ima kvadrat sa Ju koji je vladar 8 a nalazi se u 5...inace do sada bas nema srece sa vezama,sve su to kratke vezice,nista ozbiljno...evo i karte
https://2img.net/r/ihimizer/i/ivana.gif

Natasha, Uran upravo govori o kratkim, neuobičajenim vezama, u slučaju tvoje drugarice i o vezama sa prijateljima je je Uran vl. 11 kuće...Ju90Ur govori pak o tome da se te veze naglo prekidaju, pa možda čak stvaraju i neprijateljstvo...Mada ne znači da ona neće da ostvari i neku dužu vezu s obzirom na to da joj Uran pravi i egzaktni sekstil sa Saturnom u 5. kući što po meni govori da bi to mogao da bude i neki stariji muškarac...koji je povezan sa njenim poslom ili se svakodnevno na neki način pojavljuje u njenom životu...to je moje vidjenje sa skromnim poznavanjem...prema tome neka uživa u tome što joj se pruža i neka ne očekuje previše od veza jer se sa Uranom nikad ne zna...Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Astrotanja Sub Jan 29, 2011 12:16 pm

Netaša , tvoja prijateljica ima Uran na vrhu 7. u Škorpiji, pa je o na osoba kojanevoli da se drugi mešaju u njen život, postavljaju pravila, pa stogateže moći da uđe u partnerstvo.Saituacija u porodici, detinjstvo bilo je takođe nije bilo naročito srećne, bilo je tu borbi, svađa i slično, ponosna i dominatna majka itd.

Njojnije Jupiter u kvadratu sa uraboim, jer je orbis suviše veliki za jednu tako udaljenu planetu kao što je Jupiter, njoj je Saturn u sestilu sa Uranom u 7. Inače Mars u Raku ukazuje da će nailaziti na muškarce koji mogu težiti domu i porodičnom životu, ali biti neodlučni da to sprovedu,povodljivi, slabi,emotivni, ali se plaše da iskažu emocije. Do poznastva može doći i preko porodice, jednog roditelja, ali da se u njenom emotivnom životu ne bi ponavljala situacija kao u njenom domu, potrebno je da bude fleksibilna, da dopusti da neko uđe u njen svet, da se otvori i sama bude spremna da se daje. Ako podiže "zid", ako je ponosna i želi da ostane svoja u vezi i druga strana će se pre povući. Mesec u Lavu donosi često poteškoće u nalaženju srodne duše, mada donosi privlačnost i šanse za ljubav.Njoj kako je u četvrtoj, donosi i uticaj majke na nju, koja je veoma jak.

Inače istina da je kod nje u životu i ljubavi uvek postoje neka iznenadna događanja koja poremete ravnotežu i dovode do nagle promene.

Nije nezanemarljiv ni njen položaj Venere na 29, stepen Device, koja je na "klackalici" izmeđuDecvice i Vage. 29. stepen Device donosi da ima promišljanja i analiziranja u ljubavi i teškoće u predavanju drugima, pokazivanju osećanja. Može joj doneti sa godinama i više ljubavne mudrosti, kroz stečena ljubavna iskustva, ali i mogućnost gubitaka u ljubavi, završetka ljubavnih veza.Iskustvom i sticanjem mudrosti, biće je lakše, posebno ako ispuni simboliku Jupitera u petoj i naiđe na nekog ko bi mogao da je usreći, nekog žovijalnog tipa, starijeg od nje, dobrodušnog, plemenitog i itd.

Puno bi joj pomogao i rad na sebi, koji bi mogao da je u pozitivnom smislu menja. Intucija joj je takođe naglašena, tako da bi trebala nju da posluša pri ulasku u neku vezu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Natasha-77 Sub Jan 29, 2011 11:18 pm

Tanja,neverovatno ovo za njenu majku...njeni roditelji su razvedeni..otac se ponovo ozenio ali je ona u dobrim odnosima sa ocem i njegovom sadasnjom zenom kao i sa njenom decom,ali sa majkom ne govori vec duze vreme...pre par godina ona i sestra su se odselile od majke i sada zive same,otac im pomaze i on ih posecuje ali ona sa majkom nema nikakav kontakt...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Gost Sub Jan 29, 2011 11:58 pm

Natasha-77 ::Tanja,neverovatno ovo za njenu majku...njeni roditelji su razvedeni..otac se ponovo ozenio ali je ona u dobrim odnosima sa ocem i njegovom sadasnjom zenom kao i sa njenom decom,ali sa majkom ne govori vec duze vreme...pre par godina ona i sestra su se odselile od majke i sada zive same,otac im pomaze i on ih posecuje ali ona sa majkom nema nikakav kontakt...
Pa mozda u njenoj karti, ovakva kakva je, Mesec i nije majka, vec OTAC! A ona sa Asc.Bika i ima dobark "kontakt" sa MO 60`, dok se kao SO(Suncev znak u Devici) ODVAJA - tj.sparacija je od SA(majka) a i samim tim Sa je planeta koja hladi(u ovom slucaju "uticaj" na natus So - njenu energiju) pa joj i ne prija.
A i MO(otac) se skucio, on je u 4 polju, domacin. Dok je Sa ipak na nekom drugom polju Rolling Eyes Mada i SA ima 60 Uran egz.pa i majka moze ziveti u vanbracnoj zajednici.
Mesec se takodje odvaja od Venere, ali utice pozitivno na nju samu. Dakle mislim da otac je taj koji ce "pomoci" da ona ne gaji strah prema "zajednici" mada to ne mora biti brak sa papirom. Tako da se i ne mora - razvesti!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

URAN U ZNACIMA I KUCAMA - Page 2 Empty Re: URAN U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu