Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

venera u znacima

+48
ena1976
sputana
Arijaaa
Natasha-77
Vita83
AfRoDiTiCa
ana80
vjera
Formalhaut
sara
venerica
Dunja
lijana
Rubiel
wanja
Keti
EMA66
magetto
DzindzerSumadinka
MalaMisi
Lucija
sladjana
Musiclife
alea
tanjica
jassna
Rebeka
nena
Angie
danijela
Katarinaki
afrodita
Doree
Sophi
gernica
beli lav
Darko
Ascaron
Bambola
Zorica
nina4
joki22
Izida
Strelica
Čarobnica
Snezana
Astrotanja
vedrana
52 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  beli lav Pet Jun 12, 2009 7:11 pm

moja Venera je u Ovnu u 9 kuci.volim plave momke ili svetle kose,svetle oci,i da musko bude musko,da ima tu energiju,mada mislim da je uvek bilo obrnuto Razz ,i da mnogo volim strance i oni mene,a i mlade popove Laughing
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Strelica Uto Jun 16, 2009 11:50 am

beli lav ::a i mlade popove Laughing

Jel u crvenim mantijama? Hahahahahahah... Sram te bilo lol!

Opaaaa! Vladar 7. u konjukciji sa Ju i to jos u Strelcu pa u trigonu sa Ma i Ve... Ti ces sigurno zavrsiti sa nekim tipom koji ima "debele" veze sa inostranstvom a nije iskljuceno da bi na nekom odmoru mogla da ga upoynas,ako vec nisi...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  beli lav Uto Jun 16, 2009 12:47 pm

hahahaha....ja i popovi,taman da se malo smejemo.nesto ne volim crvenu boju,tek u zadnje vreme mi se svidja bordo.sadasnjeg decka sam upoznala na svadbi bounce,rodjen je u Zadru. a vole me inace stranci,svaki put kada odem u inostranstvo neki se zalepi za mene,ma vise njih, lol!
da znate sta mi sinulo juce!i sama sam bila zaprepascena.prva moja simpatija oko 12god.,bas mi se mnogo svidjao taj momak,ima nadimak Pop Shocked .svi ga u gradu znaju kao Pop,zovu ga tako jer se preziva Popovic.ludo,jel da. bounce
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Strelica Sub Jun 20, 2009 11:24 am

Jel svadba bila pored magistrale,hahaha? Ima li kakve veze ta sadasnja prica sa ovim sto ja napisah gore,a?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Katarinaki Pet Avg 28, 2009 3:13 am

Meni je venera u skorpiji u drugoj kuci.......sta to znaci??? Manje-vise sve ljubavi su mi bili stranci.....raznih nacionalnosti.... Very Happy Very Happy

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  danijela Pon Dec 28, 2009 9:55 pm

Moja je venera u 8 kuci u biku,dali netko nesto vise reci o mojoj venerici?? Smile
https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2gw01rakvagahp457l.gif/
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Jan 24, 2010 5:38 am

Venera u Strelcu, u 9-om polju. Sem sekstila sa Saturnom, Merkurom, Jupiterom i Plutonom ima konjukciju sa Neptunom orbis 2`. Da li je moja Venera slaba?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Ned Jan 24, 2010 1:35 pm

Mila, ne vidi ti se natal. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Jan 24, 2010 4:41 pm

Astrotanja ::Mila, ne vidi ti se natal. Smile
https://2img.net/r/ihimizer/img251/5950/soula.gif

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Angie Ned Jan 24, 2010 5:27 pm

Ja imam VE u LAvu u 12.polju! i ima bas lepe aspekte VE120 MA, VE120JU, VE 60 NE,osim VE90MO...ali stvarno nisam nikad ni mogla da primirisem glamuroznim zabavama niti nekim prijemima na kojima su uticajni ljudi!...ja uopste nemam dodira sa takvim ljudima!..a i kako bih kad radim u skoli!!???...ja prosto ne znam ko uopste pise takve tekstove u astroloskoj literaturi??? kazu VE u lavu daje ljubav u lukzuznim hotelima,prijemima,sa uticajnim ljudima...ma kaka da ne?!????....ja bih zaista volela ...ali znate vi uopste koliko je tesko biti neko i nesto u zivotu???pa da sretnem osobe od vaznosti????
ponekad me astrologija zaista razocara...i takvi tekstovi na koje nailazim!

ja se samo pitam sta meni ta VE u 12.polju donosi???kakvu ljubav???sve moje ljubavi bile su sa muskarcima koji su neobrazovani!...a bas cudno! imam VE120JU!...ja sam jedina od svih tih mojih muskaraca bila visoko obrazovana....doduse samo 1 je bio po zanimanju ekonomista!ali to je jako kratko trajalo!

e sad...VE60NE mogu da kazem da je istina da sam 2 muskarca upoznala preko interneta...ali ni to nije dugo trajalo....zato sam se povukla u svoju samocu...i sve sto imam je povremena komunikacija preko neta sa jednim muskarcem ciju sinastriju ovde niko nece da pogleda...ali inace nikakvog sexa nisam imala mesecima... Very Happy Very Happy ..kad vec moram da kazem...eto jedino mozda mi se tako odigrava moja VE u 12.polju!!zatvorenost u kuci!!!

a inace mi ta VE vlada mojim MC-om!!!...i sad..kazite vi meni kakva karijera mene ceka?????u ludnici??kad jednom poludim od ove samoce... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Jan 24, 2010 6:38 pm

Pokusala sam da promenim, da li mozete sada da mi kazete nesto? flower

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Čet Feb 04, 2010 4:15 am

Astrotanja ::Venera u trećoj tebi Strelice kao što si i rekla donosi kontakt sa nekim sa kojima se susrećeš u svojoj blizini, ili kroz komunikaciju, ili na prometnim mestima, ili na putu ( stanici), dakle direktno komunicijom, dok je Pandori u prvoj, pa to može biti i kroz nenu ličnu incijativu, na neki način, ali kroz neku vrstu druženja, pa i preko interneta, jer njoj radi i 12, a ona je zadužena za internet, kao i Merkur, vl. 5, u 12, dakle ljubav ide kroz nepozento, tajanstveno i ne vide se odmah, a vl. 7. drugih je u 12, pa je i tu simbolika dvanaeste prisutna. sunny
Astrotanja, a da li mi mozete povezati Veneru koja je u Lavu u 4-oj kuci? Gde ta osoba upoznaje svoju pravu, a govorim o muskarcu.. kog sam ja ga zvanicno upoznala u njegovoj kuci u prisustvu majke, vrh 4polja skoro pa 5`, Ve na 6`. A to je bilo za 1.maj prosle godine..kada se iznenda vratio kuci sa tadasnjom devojkom. Venera je vladar 1-og i 6-og. Ve90Ju0Ma u Skorpiji i VE120Ur Ur `0Strelca. Uran je u 7-mom polju odmah na DC29`Skorpijona. Sad Ili mozda ova sedma kuca koja je vecinom u Strelcu, mada kako god okrenete vladar je u 6-om, a opet vuce me zbog Strelca, da kazem da ce tu osobu upoznati preko posla, a na putu..ili na putu a na poslu te osobe. Neutral

venera u znacima - Page 3 Tajna

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  nena Uto Mar 16, 2010 2:42 am

Moja Venera u PI na 27-om stepenu u 3 polju.Imala sam i imam jako dobru komunikaciju sa okolinom,divno detinjstvo,i dve velike ljubavi,takodje u bliskom okruzenju.Nekako sam uvek volela da ja biram,ne da budem birana.Dopadam se muskarcima,nekako vise sad u zrelim godinama,nego kad sam bila mladja,no mozda tada nisam obracala paznju,jer sam vec nasla ljubav svog zivota(jesam li Question )..Cudno je kod ove venere,bar kod mene,da je sve ok dok osvajam,a kad osvojim vise mi nije stalo...Volim da plesem,dispozitor Venere Ne(noge),lepo pevam,volim muziku,nekad sam pisala prozu,volim umetnost,sport,veliki sam esteta.Ve vlada 5 i 6 poljem,u ljubavi puno dajem,puno i trazim,vrlo mi je bitan dodir,romanticna sam,i ako muz ikada prestane da mi pokazuje ljubav koju gaji prema meni,postace bivsi..ljubav i neznost su moja pokretacka snaga..no ima istine u tome sto kazu da gledamo kroz ruzicaste naocare,no kad ih skinem bude ono *slepac kad progleda daleko vidi*
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Uto Mar 16, 2010 12:04 pm

Angie, kod tebe je Venera iako u Lavu, u 12. polju, a to bitno menja neke stvari, zbog prirode 12. kuće, koja kao i što sama vidiš je zatvorena, udaljena od javnih dešvanja, pozatih ličosti. Zbog toga što je u 12. ima i teškoće u nalaženju ljubavi, jer tu postoji tendencija da se ljubav idelaiše, da su očekivanja velika. Dipoztor tvoje Venere je Sunce u Raku, u 11., u znaku kome odgovara dom i porodični odnosi,porodično okruženje, ali u 11. kući, koja može da donese donosi iznenedne preokrete u stalnim vezama, posebno ako Mesec upućuje na to.

Trenutno mi pada na pametprimer osoba koja ima Veneru u Lavu na Regulisu i na Dc-tu. Ona je voditeljka na televiziji i njena ljubav je javna ličnost. Ona upoznaje i preko posla mnoge poznate ličnosti i nalazi se često na javnim mestima. Ima jaku i 5. kuću i dispoztor Sunce u 5., a dispoztor Sunca Mesec je u Vagi u konjukciji sa Jupiterom, što joj donosi da je i sama poznata, zahvaljujući poslu kojim se bavi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Rebeka Uto Mar 16, 2010 4:11 pm

Meni je Venera smještena u desetoj kući (Jarac), ali ona je u znaku Vodenjaka.
To bi moglo značiti i upoznavanje na poslu (zbog desete kuće) ?? A moguće je i na internetu, priznajem.. Cool
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Uto Mar 16, 2010 8:57 pm

Rebeka, imala sam prilike baš sa Venerom u 10. u Vodoliji da se uverim da upoznavanje može biti preko posla. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Mar 18, 2010 1:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Rebeka Sre Mar 17, 2010 11:15 pm

Znači to je to. Oprosti što je malo off topic, ali gdje da gledam naznake kakav će biti taj netko? Da gledam ostatak desete kuće, aspekte Venere ili?
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  jassna Čet Mar 18, 2010 12:59 am

Kakvi su muskarci sa Venerom u Vagi? Onako uopsteno

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Čet Mar 18, 2010 1:50 am

Ako je vnera povoljno aspektovana, posebno sa Mesecom, može da dovede da mu se dopadju lepe, šarmantne devojke, žene. Obično teži ljubavi u vezi i osetljiv je na ženski šarm, lepotu, često se i divi ženi. Teži skladu u vezi, zadovoljstvu, lepoti, skladu.
tu je često Venerea lepršava, nekada i nestalna, zaljubljen u samu ljubav, posebno ukoliko je u nekom aspektu i s
NEptunom. Često vole umetnost, uživju u lepoti, a nekad se i bave umetnošču,što zavisi i od ostatka natala.

Osobe sa Vnerom u vagi su često društvene, imaju dosta kontakta, sarađuju lako sa drugima i prijateljski su orjentisani. Ugrožena Venera, naravno, ovo može da promeni.

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  jassna Čet Mar 18, 2010 1:59 am

Nije ugrozena, ima sekstil sa Uranom u Lavu..I pravi trigon sa njegovim Ac (sep)..A jel mogu ja da mu se basss dopadnem jer je meni pola planeta u Vagi, i Mo takodje? On jeste umetnik sunny A Sunce mu je u Strelcu (NARAVNO sunny sunny sunny sunny sunny )..

Jao, cim ja ovo pitam znaci da sam se zaljubila (AGAIN) flower flower flower flower Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce bounce sunny sunny sunny sunny

Sta cu kad sam zaljubljiva zena lol!

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Čet Mar 18, 2010 1:47 pm

Jassna, znam gde mu je Venera tačno, da li pravi neki aspekt sa tvojim natlnim planetama, posebno ličnom? Dobro bi bilo da pravi, jer su tada šanse da mu se dopadneš veće. Smile sunny[i]
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  tanjica Sre Apr 07, 2010 7:44 pm

Moja venerica je u 8.kuci na 0* riba.Da,ponekad sam sebi neshvatljiva sa ti stalnim trazenjem potvrde da me neko voli...a ljubav svog zivota sam upoznala na veoma neobican nacin.Pogadjate????Karta je u potpisu. Surprised

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  alea Čet Apr 08, 2010 3:54 pm

Astrotanja ::Jassna, znam gde mu je Venera tačno, da li pravi neki aspekt sa tvojim natlnim planetama, posebno ličnom? Dobro bi bilo da pravi, jer su tada šanse da mu se dopadneš veće. Smile sunny[i]

Koje je tvoje mišljenje Tanja, ako muška VE recimo pravi 90 ASC ženski, šta bi onda to značilo, da mu se ne sviđa, ili će mu se jedno vreme sviđati pa će ta simpatija prestati...baš me zanimaju aspekti koje pravi muška VE u uporednim generalno, šta konkretno oni znače?

A šta bi značio recimo kvadrat ili opozicija muškog MO i ženske VE?

Ili recimo muške VE 90/180 SO žensko i tako slično...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Ned Apr 11, 2010 12:39 pm

Venera muška u skladnom aspektu sa Ascdentom donosi ono istinko dopadanje i privlačnost i ima uticaja na vezu, dok kvadrat nije povoljan za ljubavne i bračne odnose, jer narušava sklad,, bilo zbog toga što njen izgled, ili neki društveni maniri, ponašanje se ne dopadaju osobi Venere.


Mesec u kvadratu s venerom dovodi da osobe nisu u stanju da razumeju raspoloženje i emocije jedna druge. Ne mogu da saosećju, ili da imaju razumevanje za osećnja jedne druge, jer su različita. Često se događa da postoji privlačnost samo od jedne osobe. Nekada ima popustljivosti, ali i hedonizma u ovom odnosu. Ukoliko su dispoztori Meseca i Venere u dobrim spektima, onda se satvri nešto popravljaju i upućuju kako da prevaziđue razlčitosti i bolje shvate osećanja i raspoloženje jedna drugoj. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Apr 11, 2010 3:10 pm

Ako musko Ve ima 90` zensko Sunce ili Mesec, a dispozitori su im u konjukciji, sto opet nije toliko povoljno ukoliko ne dodje do popustanja Ve mislim u ovom slucaju, ali ni popustanje nije dobro ukoliko ce ih udaljiti.
A ako u istom tom odnosu zenska VE ima 120` musko Sunce? A dizpozitori u konjukciji, ili losem aspektu. Hoce li ipak zenska Ve uspeti da ga raznezi i uspe da ga uputi gde je problem. Ili ona samo razume So, a posto muska Ve stoji lose sa zenskim So, on nju ne. Isti ti dispozitori su u uporednom recimo dobro postavljeni, ali kako idemo redom nailazimo zapravo gde je problem. Ko je taj ko treba da napravi korak ka poboljsanju, posto su ipak izmesani aspekti - naizmenicno.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 3 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu