Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem

3 posters

Ići dole

Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem Empty Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem

Počalji  Astrotanja Sre Apr 29, 2009 12:01 pm

Mesec je upravo u ovim pr podnevni satima, dakle oko 10,11. u kvadratu sa Marsom u Ovnu. Ovo je aspekt povećane osetljivost, sklonosti ka utzbuđenjima, emotivnim problemima.Odnosi prodični mogu biti narušeni, moguće su svađe, netrpeljivost, nepormišlejnost u postupcima, konflikti. zato nasojte da ne regujete impulsivno, obzdavajte svoju emotivnost, kontrolišite svoje strasti, da bi vam bilo bolje. dobro je da ovu energiju kanališete konstruktivno, da je usmerite u nešto što će imati smisla, nego da radite protiv sebe, ili a se zamerate sa drugima.

Inače pre ovogaspekta u ranim jutarnjim satima Mesec je bo u kvadratu sa Venerom, što je nepovoljno uticalo na osećanja, veze, odnose, ali nadm se da ste to prespavali i da je to eventualno moglo da se odrazi kroz vaše snove..Zatim je bio u opoziciji sa Plutonom oko 6, 7. i to je moglo uticati nepovoljno na raspoloeženje, ili odnose sa drugima, ili na snove, kao kod mene.

Oko 17. sti, nešto malo pre i posle biće u lepom aspektu, sekstilu sa wsuncem i to će dovesti do priajtnih događanja, većeg sklada u odnosima sa drugima, ili veće unutrašnje usaglašenosti.

ne zaboravimo da je Mesec u Raku sklon promenam raspoloženja, sklon uticajima drugih i okoline, ali u dobaru dobrim aspektima za porodične odnose, događanja u domu ili za javna događanja.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem Empty Re: Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem

Počalji  Strelica Sre Apr 29, 2009 1:38 pm

Za neverovati! Evo sad se posvadjah sa kevom affraid Za sve one,koji imaju Mesec u Raku: Drzite majke na distanci,inace... Ja nikako da provalim,kako to Mesec u Raku moze da se ponasa i reaguje,onako kako je opisano u svim astroloskim spisima kad je u dobrim aspektima. Videh ga milion puta i sve sto primetih,to je da,kakav god da je keva ima nekakve "manije" Stisnuti,stegnuti,brinuti... Sad sve ovo i lici na moj natalni,ali svugde sam to primetila,neverovatno! Ja to ne mogu da skontam kao "dobar" Mesec. O njegovim tranzitima da i ne pricam...Jos je i najbolje kad se samo place i kuka i kad samo sazaljenje sljaka...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem Empty Re: Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem

Počalji  Snezana Sre Apr 29, 2009 5:18 pm

Strelica ::Za neverovati! Evo sad se posvadjah sa kevom affraid Za sve one,koji imaju Mesec u Raku: Drzite majke na distanci,inace... Ja nikako da provalim,kako to Mesec u Raku moze da se ponasa i reaguje,onako kako je opisano u svim astroloskim spisima kad je u dobrim aspektima. Videh ga milion puta i sve sto primetih,to je da,kakav god da je keva ima nekakve "manije" Stisnuti,stegnuti,brinuti... Sad sve ovo i lici na moj natalni,ali svugde sam to primetila,neverovatno! Ja to ne mogu da skontam kao "dobar" Mesec. O njegovim tranzitima da i ne pricam...Jos je i najbolje kad se samo place i kuka i kad samo sazaljenje sljaka...

U toku života i dobro aspektovan Mesec može da bude oštećen nekim teškim tranzitima, pa eto onda i takvih priča, ali obzirom da se ti posvađa sa mamom tu je u igri i tvoj natal a tebi je Mo90Sa i bez obzira na malo veći orbis Mo je svetlo pa orbisi mogu biti mnogo veći od nekih drugih planeta. Tvoj je zadatak da radiš na svom Mo pa će i mama valjda drugačije da reaguje Question
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem Empty Re: Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem

Počalji  Strelica Sre Apr 29, 2009 5:52 pm

Ma pusti mamu,mama ima Mesec Uran,ko ce nju razumeti,eeeeeeej. hahahhahahaha Inace Devica-Strelac,Jupiter u Ovnu180Neptun i krcata Devica. Mars u Lavu. Uh... Ajd da ne uprskam temu. Znam ja sta moram sa svojim Mesecom,ali tako kako sam ja to definisala,kao naj bezbolnije,moraju i drugi da prihvate,a njima nije lako...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem Empty Re: Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem

Počalji  Astrotanja Čet Apr 30, 2009 10:38 am

Juče mi je dan kako je odmicao bio sve bolji i zanimliviji.
Prolazio je kroz moje 11. polje i družila sam se, komunicirala, razmenjivala poztivnu energiju.

Najsrćnija sam bila uveče kada sam pronašla, zapravo suprug nešto što smo davno zaturili i što sam jako želela da pronađem. Bila sam baš srećana i ponenešena poztivnom energijom.Mesec je bio blizu vrha 12. kuće, a vl. je 12.

bounce bounce bounce sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem Empty Re: Mesec u Raku u kvadratu sa Venerom, Marsom, trigonu sa Suncem

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu