Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znacenje brojeva

+10
EMA66
Sparrow
Still_dreaming
Black-Woman
Dunja
vedrana
Strelica
joki22
smesko
beli lav
14 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Znacenje brojeva Empty Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Pet Maj 15, 2009 8:15 pm

treba od nekud poceti.ja cu poceti objasnjavajuci brojeve,dakle znacenja svakog ponaosob.
kao sto vecina zna vas numeroloski kod se dobija sabiranjem brojeva vaseg rodjenja.sabiranjem datuma i meseca dobijate bioritamski broj,sabiranjem samo brojeva koji cine vasu god.rodjenja dobijate vas generacijski broj,a sabiranjem bioritamskog i generacijskog-vas numeroloski broj.
npr.neko je rodjen 20.5.1986
20+5=25=2+5=7-bioritamski broj
1986-1+9+8+6=24=2+4=6-generacijski broj
7+6=13=1+3=4-numeroloski broj
napomena:sve brojeve treba svesti na jednocifrene!
neki smatraju da je numeroloski broj najvazniji,i samo njega isticu.ne bih se u potpunosto slozila.mislim da je svaka osoba kombinacija bioritamskog,numeroloskog i broja koji cini njegov datum rodjenja.
numerologija je nauka koja tumaci brojeve,jer smatra da svaki broj ima odredjenu energiju,tako da mi sami mozemo da zakljucimo da nam odredjeni datumi i brojevi ne prijaju jer nismo na istoj talasnoj duzini.
svaki broj odgovara odredjenoj planeti,pa ce tako oni koji poznaju znacenja planeta lakse moci da shvate znacenja brojeva.
sada,ako su svi izracunali svoje brojeve,krecemo cheers
BROJEVI I PLANETE
broj 1-Sunce
broj 2-Mesec
broj 3-Jupiter
broj 4-Saturn
broj 5-Merkur
broj 6-Venera
broj 7-Uran
broj 8-Mars
broj 9-Neptun i Pluton
jedan autor,Haris Johari(bas je dobra inace knjiga,preporucujem je)malo drugacije posmatra brojeve,pa tako su kod njega isti svi,sem sledecih:
broj 4-Rahu
broj 7-Ketu
broj 8-Saturn
broj 9-Mars
ovo je za one koji pronadju ovakvo tumacenje sunny
BROJ 1
SUNCE
kao sto se sve planete vrte oko Sunca,tako i jedinice ocekuju da se sve vrti oko njih.kao sto im i broj kaze(1),ceo zivot teze da budu prvi ili ti number one.tipicna muska energija i muski princip,velika ambicija,vole inovacije,vitalni(mada vole slatkise),ponosni,sa britkim jezikom,vole visoke pozicije i status u drustvu,materijalisti,ljubazni,tvrdoglavi,snalazljivi u bilo kojoj situaciji,vole zivot i prijatelje,mogu na kafanu da potrose bas,bas puno.
PREPORUCLJIVE BOJE
zuta,narandzasta,zlatna
KRISTALI
granat,rubin(ali samo muskarci mogu nositi rubin,kazu da je za zene jedinice on nesrecan),crveni koral
ZDRAVLJE
visoki pritisak,zuc,kiselina u zeludcu
PRIJATELJSKI BROJEVI
2,3,9
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
4,6,8
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
1,4,8,9
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,2,4,8,9
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
1,3,4,6,8
DOBA NAJJACEG UTICAJA
22-24
KARMICKA PORUKA
samoodricanje
moram samo da pomenem da je ovo broj odlican za bilo kakve pocetke,narocito poslovne jer je okrenut ka biznisu i materijalnom,pa bi bilo pozeljno da firme otvarate na ovaj dan,predajete neke papire,da vam broj lokala bude 1 itd.smatram takodje da su te osobe zasticene u zivotu i da ih prati sreca.poslovica kaze sreca prati hrabre,to je ovde 100% tacno.mozda ga samo ne smatram dobrim za ljubav i veze uopste jer kao sto i broj kaze -1,postoji samo jedna osoba,cak i kada su realno tu dve,i vrlo se cesto kao problem javlja samoljublje te osobe ili ponos koji unisti vezu,pa cak i svadje oko novca.
nastavak sledi uskoro king


Poslednji izmenio beli lav dana Ned Maj 17, 2009 9:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  smesko Pet Maj 15, 2009 10:21 pm

cheers bounce
jedva cekam nastavak lavicu! queen

divno i jasno objasnjavas!
jeedva ceeekam!
bas mi je drago sto si otvorila temicu!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Ned Maj 17, 2009 9:35 pm

hvala,Smesko Embarassed
idemo dalje
BROJ 2
MESEC
ovaj broj obozava da bude u paru ili grupi,cak mislim da ostaje u losim vezama samo da bi bio sa nekim.vrlo osecajne,osetljive,promenljive i prijemcive osobe.posto nisu jake licnosti,cesto menjaju ponasanje kako okolina nalaze i nemaju svoje ja.mozete da primetite kako su povodljivi i kako ponavljaju ponasanje,reci ili delo nekoga ko je bio u njihovom prisustvu a ko je na njih ostavio utisak.zato su izvrsni glumci i plesaci.majke,i uopste zenske osobe,npr.bake,drugarice su im jako bitne.zene koje imaju ovaj broj su jako zenstvene,rodjene da budu majke.miroljubivi,su i nezni,vole pravdu.jako,ali jako su empaticne,prijemcive i za dobro i lose,tako da moraju u zivotu pozitivno razmosljati.veliki broj njih nije ni svestan da ono sto oseca,nisu njihova osecanja vec osobe koja im je u blizini.zato,bi mozda i mogli da izbegavaju velike guzve npr.neki veci koncerti i slicno.ne vole svadje,zato su dobri mirotvorci i diplomate.sramezljivi,ne toliko ambiciozni,ne uce iz svojih gresaka.vrlo se brzo zamaraju,i zato su im potrebni cesti odmori,ne treba ih suvisr fizicki angazovati,jer oni nisu za to.
PREPORUCLJIVE BOJE
bela,plava,bez,svetlozelena
KRISTALI
biseri,gorski kristal,mesecev kamen,zad,beli ili zelenkasti ahat
ZDRAVLJE
sistem za varenje,genitalije,jetra,ceste prehlade,napetost,meteoropate(bolesljivi su inace jer su dosta osetljivi)
PRIJATELJSKI BROJEVI
1,3
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
5,4
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
2,7,8
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,2,7,8
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
2,3,7,8
DOBA NAJJACEG UTICAJA
22-25
KARMICKA PORUKA
licna srabilnost
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Ned Maj 17, 2009 9:56 pm

BROJ 3
JUPITER
vecita ekspanzija i sirenje,sto moze i da se ocekuje od najvece planete.potomstvo,obrazovanje.sada kad smo kod toga,ove osobe su sklone ljubavnim trouglovima,imaju ili zele troje dece i bar imaju visu skolu ili gomilu kurseva.ako ne,zbog prevelike kolicina emocija koje su im potrebne,a nisu uzvracene postaju i agresivni.dobro se izrazavaju,zato mogu biti dobri pisci i govornici.umetnicke duse,vrlo kreativni.religiozni,mogu da istovremeno rade na vise strana,ali su skloni da ne zavrse nista.dok ih drzi interesovanje,dotle ce i biti na nekom projektu.optimisti,veseli,sa smislom za humor.nagli u ponasanju i cesto ne znaju da nesto precute.obozavaju da putuju i uvek od toga imaju koristi,broj koji je simbol za inostranstvo,mada ne mnogo daleko.lako nesto obecaju,ali onda ne ispune.njihova parola je sto vise i sto vece,to bolje!vrlo srecan broj,voli i da se kocka,i prati sport.
PREPORUCLJIVE BOJE
zuta,plava,ruzicasta
KRISTALI
zuti safir i zuti topaz
ZDRAVLJE
zivci,problemi s kozom,nemiran um,necista krv,preterani seksualni nagon,srce,secer
PRIJATELJSKI BROJEVI
1,2,9
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
5,6
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
3,5,6,7,9
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
3,5,6,7,9
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
1,3,6,9
DOBA NAJJACEG UTICAJA
12-22
KARMICKA PORUKA
nesebicno sluzenje
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Pon Maj 18, 2009 10:45 pm

BROJ 4
SATURN
pa hajde odmah da spomenem da ove osobe osecaju tezinu zivota u bukvalnom smislu i da se od njih zahteva dobra organizacija i disciplina.karma.povoljno aspektovan donosi lepotu,sklonost umetnosti,slavu,a lose probleme sa kozom,sebicnost,pesimisticnim,nasilnim.uvek sumnjaju u sve i svakoga,ljubomora.promenljiva narav,mogu cak reci da su nedrustveni i zato cesto sami.ali oni i vole samocu.nemaju srece u ljubavi,u poslu mnogo vise srece ako su sistematicni i vredni.veliki fizicki radnici,mogli bi volu rep da iscupaju.postovane su tek posle 40te godine.veliki broj stvari u zivotu moraju da rade uz pomoc misica i dosta znoja.veliki postovaoci tradicije,folklora,svog naroda.
PREPORUCLJIVE BOJE
plava,siva,'kaki',sve sjajne boje
KRISTALI
hesonit,karneol
ZDRAVLJE
koza,visoki ili niski pritisak,kolena,kosti,kasalj
PRIJATELJSKI BROJEVI
5,6,8
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
1,2,9
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
1,4,6
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,4,6,8
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
1,4,6,8
DOBA NAJJACEG UTICAJA
27-41
KARMICKA PORUKA
zadovoljstvo
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  joki22 Pet Maj 22, 2009 12:25 pm

Beli lave kad ce nastavak ja sam numeroloski broj 8!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Strelica Pet Maj 22, 2009 1:37 pm

joki22 ::Beli lave kad ce nastavak ja sam numeroloski broj 8!
Jeste,kad ce osmica? I ja sam 8 bounce
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty vedrana

Počalji  vedrana Pet Maj 22, 2009 5:48 pm

beli lav- hvala o textu za br. 4.
To je moj licni,ali mislim da treba uzeti u obzir i zbir dan+mesec i broj godine u kojoj smo rodjeni.I da na osnovu toga mozemo dobiti kompletniju sliku o sebi,drugima..
Samo nastavi ,ja jedva cekam ostale brojeve.pozz flower
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Pet Maj 22, 2009 10:36 pm

znaci pratite cheers ,jeee.htela sam juce da kuckam ali sam bila zamoljena na jednom drugom forumu da nesto kuckam pa se to oduzilo i tako.
vedrana,svakako,slazem se sa tobom.u obzir treba uzeti datum rodjenja+mesec(sto je bioritamski broj),sve brojeve koji se kod vas ponavljaju npr.u zivotu,a primetili ste to.ovo sto kuckam vazi i za bioritamske brojeve ne samo licne.dakle,za dvojku npr.slobodno citajte bilo da je nekome to bioritamski broj ili licni.posto sam npr.ja rodjena 1983,generacijski broj mi je 3(inace tada je Jupiter bio u Strelcu)i primecujem da cela moja generacija ima pomalo osobine te trojke,a i Jupitera. Wink

BROJ 5
MERKUR

vecita deca,sindrom Petra Pana,izgledaju mladoliko,stalno potrebna promenljivost jer im stvari brzo dosade,govor,zelja za znanjem,najbolji trgovci jer imaju dobru pricu.duhoviti su,vole zabavu,vole putovanja.stalno aktivan mozak,mozda cak i previse.prijateljstva su im vazna,ali cesto ne traju dugo,kada su razocarani,prekidaju prijateljstva.velika prilagodljivost.mogu i da se kockaju i najcesce i imaju srece.ne slusaju popovanja i savete drugih.vode racuna o svojoj ishrani.vrlo tvrdoglavi,zele slobodu iznad svega u svakom smislu.muskarci petice jako vole automobile,motore.mogu da budu strasno pricljivi.
PREPORUCLJIVE BOJE
zelena,tirkizna,svetlo smedja,dim-siva,bela
KRISTALI
smaragd,tirkiz,svo kamenje plave boje,plavi kalcit,kalcedon isto plavi
ZDRAVLJE
zatvor,zeludac,losa probava,grip,kasalj
PRIJATELJSKI BROJEVI
1,4,6
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
2
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
3,5,9
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
3,5,9
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
3,5,6,8
DOBA NAJJACEG UTICAJA
25-33
KARMICKA PORUKA
ozbiljnost
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  smesko Sub Maj 23, 2009 1:05 pm

lavicu, potpun pogodak!
svaka cast!
sada sam sve iscitala o petici..doduse i o dvojci jer je decko dvojka..
odlicnaa analizaaaaa!potpuna!zaokruzena! cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Pon Maj 25, 2009 12:39 am

hvala,Smesko Very Happy
BROJ 6
VENERA

lepota,romantika,lepe oci,muzika i sve vrste umetnosti,osecajni,ljupki.preterano paze na svoj izgled,estete.jako im je vazna porodica.neodlucni,vedri,usled sarma su im otvorena mnoga vrata.najbolje rezultate daju kad rade sporo.novac im se cesto rasipa iz ruku.obozavaju lepe mirise,kozmetiku,odecu,nakit i drago kamenje.osobe kojima je vazna ljubav,koja ih jedino i zanima u zivotu,pa tu ima i najvise problema.isuvise brinu o drugima i ne znaju da kazu NE.bukvalno hoce svima da ugode,a o sebi ni ne razmisljaju,cak tako i svoju decu vaspitavaju.ne vole da idu kod lekara i to izbegavaju maksimalno.
PREPORUCLJIVE BOJE
bela,svetloplava,ruzicasta,zuta
KRISTALI
dijamant,beli safir,beli cirkon,beli turmalin,rozenkvarc
ZDRAVLJE
srce,bubrezi,zatvor(jer vole slatkise)
PRIJATELJSKI BROJEVI
4,5,8
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
1,2
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
3,6,9
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
3,6,9
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
2,1,5,6,8,9
DOBA NAJJACEG UTICAJA
25-28
KARMICKA PORUKA
disciplina
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Čet Maj 28, 2009 6:15 pm

BROJ 7
URAN

mudrost,moc rasudjivanja,psihicke sposobnosti,vole rasprave,jaka intuicija.nemirni i druzeljubivi,mozda cak hipernervozni.ne mogu se lako prevariti jer kao da ljudima citaju misli.kod njih su promene neizbezne,ali posto imaju uvek jedno bolno iskustvo,plase se promena.umetnicki nastrojeni.tesko pronalaze partnere i veliki procenat njih se razvede ili pre braka u koji udje posle kratke veze ima dugu vezu koju odjednom raskine.privlacni su suprotnom polu,ali im nije stran ni isti pol.zene sedmice su uvek zabrinute za buducnost.ne znaju da stede.
PREPORUCLJIVE BOJE
svetlozelena,svetloplava,bela.izbegavati crnu!
KRISTALI
tigrovo oko
ZDRAVLJE
infekcije,losa probava,genitalije,slabokrvnost,nervni sistem
PRIJATELJSKI BROJEVI
8,6,7
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
1,2,9
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
2,3,6,7
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
2,3,6,7
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
2,3,7,9
DOBA NAJJACEG UTICAJA
36-42
KARMICKA PORUKA
prakticnost
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Čet Maj 28, 2009 6:36 pm

BROJ 8
MARS

mudrost,osecaj za pravdu i nepravdu,nezavisnost,sposobnost predvodjenja.buntovnost.drugi im ne pomazu narocito,zato sto vole da rade sami i ne vole niti traze tudju pomoc.zivot im je pun borbi,ali se ne predaju dok ne postignu ono sto zele.prijatelji i rodbina ih tesko i uglavnom pogresno shvataju.u srcu su usamljeni.najgori su neprijatelji.u ranim godinama mogu proceniti druge ljude.ne interesuje ih isuvise religija ali kada pronadju dobrog duhovnog vodju postizu duboka stanja meditacije.nose masku ozbiljnosti.uplaseni su od odbacivanja i razvoda.
PREPORUCLJIVE BOJE
crna,siva,grimizna,tamnoplava
KRISTALI
plavi safir,ametist,lapis lazuli,crni biser
ZDRAVLJE
gubitak govora,paraliza,reuma,proliv,depresija,srce
PRIJATELJSKI BROJEVI
4,5,6
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
1,2,9
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
1,2,8
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,2,4
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
1,2,4,5,7
DOBA NAJJACEG UTICAJA
36-42
KARMICKA PORUKA
prastanje
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  beli lav Čet Maj 28, 2009 6:53 pm

BROJ 9
NEPTUN I(LI)PLUTON

ove dve planete u stvari idu zajedno,jer ove osobe pokazuju dvojnu prirodu.one su u stvari Neptun ali kada naidju problemi ili ih neko napadne one su Pluton.kod njih uvek postoji neka misterija ili tajna koju ne zele da otkriju.skrivace ono sa kojim su brojem povezani,ako je 9 vezan za 1-o svojim finansijama i nesto licno vezano za njih,ako je za broj 6-onda neku porodicnu tajnu itd.za njih je najkomplikovanije kada su bolesni odrediti im pravu dijagnozu jer Neptun pravi izmaglicu oko njih i daju im pogresne terapije.kao zadnji broj,vole da rade sve do kraja,sto zapocnu naravno,ali inace nisu puno vredni.nesigurni,sumnjicavi po prirodi,veliki umetnici.rodjeni za zivot daleko,daleko od mesta rodjenja.
PREPORUCLJIVE BOJE
crvena,ruzicasta
KRISTALI
koral,karneol,crveni jaspis,crveni ahat
ZDRAVLJE
groznice,trovanje,cir,jetra,pluca,depresija
PRIJATELJSKI BROJEVI
1,2,3
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
5,4
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
1,3,6,9
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,3,6,9
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
1,3,7,9
DOBA NAJJACEG UTICAJA
26-33
KARMICKA PORUKA
strpljenje
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Dunja Ned Jan 31, 2010 1:31 am

lavicu,svaka cast na tumacenju....u potpunosti je tacna analiza za moj br... I love you
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Black-Woman Pon Apr 26, 2010 3:19 pm

BROJ 8
MARS

mudrost,osecaj za pravdu i nepravdu,nezavisnost,sposobnost predvodjenja.buntovnost.drugi im ne pomazu narocito,zato sto vole da rade sami i ne vole niti traze tudju pomoc.zivot im je pun borbi,ali se ne predaju dok ne postignu ono sto zele.prijatelji i rodbina ih tesko i uglavnom pogresno shvataju.u srcu su usamljeni.najgori su neprijatelji.u ranim godinama mogu proceniti druge ljude.ne interesuje ih isuvise religija ali kada pronadju dobrog duhovnog vodju postizu duboka stanja meditacije.nose masku ozbiljnosti.uplaseni su od odbacivanja i razvoda.
PREPORUCLJIVE BOJE
crna,siva,grimizna,tamnoplava
KRISTALI
plavi safir,ametist,lapis lazuli,crni biser
ZDRAVLJE
gubitak govora,paraliza,reuma,proliv,depresija,srce
PRIJATELJSKI BROJEVI
4,5,6
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
1,2,9
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
1,2,8
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,2,4
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
1,2,4,5,7
DOBA NAJJACEG UTICAJA
36-42
KARMICKA PORUKA
prastanje

Oko ove karmičke lekcije se baš mučim k'o crnac Laughing teško mi nešto ide...
Black-Woman
Black-Woman

Broj poruka : 23
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Still_dreaming Čet Sep 09, 2010 3:38 pm

Moj numerološki broj je 1. I delimično je tačno...

Generacijski je 8, a bioritamski 2. E sad, da li da čitam i ova tumačenja za 2 i 8, pošto si napisala da je ličnost kombinacija bioritamskog, genercijskog i numerološkog broja? Ili su tumačenja za bioritamski i generacijski broj drugačija?
Still_dreaming
Still_dreaming

Broj poruka : 23
Godina : 36
Datum upisa : 22.08.2010

http://wall.serbianforum.info/index.htm

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  joki22 Pet Sep 10, 2010 11:43 am

Still_dreaming ::Moj numerološki broj je 1. I delimično je tačno...

Generacijski je 8, a bioritamski 2. E sad, da li da čitam i ova tumačenja za 2 i 8, pošto si napisala da je ličnost kombinacija bioritamskog, genercijskog i numerološkog broja? Ili su tumačenja za bioritamski i generacijski broj drugačija?
Neki numerolozi daju prednost samo ličnom broju. Po meni je jako bitno od kojih brojeva se sastoji lični broj. U tvom slučaju bioritamski broj je 2 (Mesec) generacijski 8 (Mars) i lični broj 1 (Sunce).

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Dunja Pet Sep 10, 2010 1:39 pm

pa znas sta?? sad kad procitah mojbioritamski (Cool i moj generacijski broj (3)-pravo da ti kazem,vise se pronalazim u njima nego li u mom licnom broju...Smile i po zdravstvenim problemima,i po kristalima...tako da,verovatno si u pravu,ipak je vazno od kojih brojeva izlazi licni br...Smile

pozzzzz
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Dunja Pet Sep 10, 2010 1:41 pm

mada,ne mog da gresimdusu..ja sam i trojka!! Very Happy cheers bounce
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Still_dreaming Pet Sep 10, 2010 1:56 pm

Hvala joki22 Smile
Still_dreaming
Still_dreaming

Broj poruka : 23
Godina : 36
Datum upisa : 22.08.2010

http://wall.serbianforum.info/index.htm

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Sparrow Čet Okt 07, 2010 9:43 pm

BROJ 9
NEPTUN I(LI)PLUTON

ove dve planete u stvari idu zajedno,jer ove osobe pokazuju dvojnu prirodu.one su u stvari Neptun ali kada naidju problemi ili ih neko napadne one su Pluton.kod njih uvek postoji neka misterija ili tajna koju ne zele da otkriju.skrivace ono sa kojim su brojem povezani,ako je 9 vezan za 1-o svojim finansijama i nesto licno vezano za njih,ako je za broj 6-onda neku porodicnu tajnu itd.za njih je najkomplikovanije kada su bolesni odrediti im pravu dijagnozu jer Neptun pravi izmaglicu oko njih i daju im pogresne terapije.kao zadnji broj,vole da rade sve do kraja,sto zapocnu naravno,ali inace nisu puno vredni.nesigurni,sumnjicavi po prirodi,veliki umetnici.rodjeni za zivot daleko,daleko od mesta rodjenja.

Ovo podvučeno je definitivno tačno , osim možda to da sam neki umetnik...mada imam prilično izražena interesovanja i za to. sunny

Sparrow

Broj poruka : 5
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  EMA66 Čet Okt 28, 2010 5:12 pm

Black-Woman ::BROJ 8
MARS

mudrost,osecaj za pravdu i nepravdu,nezavisnost,sposobnost predvodjenja.buntovnost.drugi im ne pomazu narocito,zato sto vole da rade sami i ne vole niti traze tudju pomoc.zivot im je pun borbi,ali se ne predaju dok ne postignu ono sto zele.prijatelji i rodbina ih tesko i uglavnom pogresno shvataju.u srcu su usamljeni.najgori su neprijatelji.u ranim godinama mogu proceniti druge ljude.ne interesuje ih isuvise religija ali kada pronadju dobrog duhovnog vodju postizu duboka stanja meditacije.nose masku ozbiljnosti.uplaseni su od odbacivanja i razvoda.
PREPORUCLJIVE BOJE
crna,siva,grimizna,tamnoplava
KRISTALI
plavi safir,ametist,lapis lazuli,crni biser
ZDRAVLJE
gubitak govora,paraliza,reuma,proliv,depresija,srce
PRIJATELJSKI BROJEVI
4,5,6
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
1,2,9
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
1,2,8
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,2,4
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
1,2,4,5,7
DOBA NAJJACEG UTICAJA
36-42
KARMICKA PORUKA
prastanje

Oko ove karmičke lekcije se baš mučim k'o crnac Laughing teško mi nešto ide...

IMAM DODIRA SA 8 MUSKARCEM
I TESKO MI JE

on 29.03.1965 5+3=8
JA 22.02.1966 6+4=1 ZAJEDNICKI 2+7=9 I LJUBAVNA BAR SMOJE STRANE i poslovna i prijateljska veza uzas Wink ja nezadovoljna Sad

njegova bivsa zena 22.09.1973 4+2=8 zajednicki broj 9+5=5 nikakav odnos cudan, sta reci i ona je bila nezadovoljna i za sto sta reci confused

posto pricamo o 8 cisto da je malo rastumacim sa mojim zivotnim primerom

pozdrav

ema




EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Natasha-77 Čet Okt 28, 2010 5:47 pm

Ovo je bas interesantno sa brojevima Very Happy....ja sam rodjena 24.12.1977 kada saberem ja sam 966 a zbir na kraju daje 3,sve sto je napisano za 6 tu se pronalazim mada i za 3...moj partner 29.04.1980 , 696 znaci i on je 3 na kraju a kada saberemo njega i mene zajedno smo 6 Very Happy ...to bi znacilo da nas predstavlja Venera(6),Mars(9) i Jupiter(3),moram da navedem da je moj dragi stranac
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  joki22 Pon Dec 13, 2010 3:16 pm

Natasha-77 ::Ovo je bas interesantno sa brojevima Very Happy....ja sam rodjena 24.12.1977 kada saberem ja sam 966 a zbir na kraju daje 3,sve sto je napisano za 6 tu se pronalazim mada i za 3...moj partner 29.04.1980 , 696 znaci i on je 3 na kraju a kada saberemo njega i mene zajedno smo 6 Very Happy ...to bi znacilo da nas predstavlja Venera(6),Mars(9) i Jupiter(3),moram da navedem da je moj dragi stranac
Sad sam tek videla da si pogrešila
Ti 966
ON 696
Zajedno 663

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu