Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solar 09

2 posters

Ići dole

Solar 09 Empty Solar 09

Počalji  gernica Ned Maj 31, 2009 7:26 pm

Ineresantna mi je ova konjukcija VeMo na istom stepenu u blizancima i dispozicija koja odlazi na 2* LAva.
Kako da tumacim ovaj ruzan kvadrat sa Saturnom koji imam i u natalu sa VE, a sada je tu i MO, dobro tu je i lep trigon sa JuNE iz VII, ali ovaj Saturn mi se ni malo ne dopada. Exclamation
Kakva su to ogranicenja? Obzirom da je Asc u Lavu kao i u natalu, ta bi se ogranicenja
trebala odnositi na citav sl cilus, zar ne?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solar 09 Empty Re: Solar 09

Počalji  gernica Pon Jun 15, 2009 3:33 pm

Bilo sta o ljubavi u solaru za 09...? Neutral
Vidim i ja da ce biti dinamicno, ali ako bi neko napisao koji redak, bila bih zahvalna... sunny
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solar 09 Empty Re: Solar 09

Počalji  gernica Sre Jul 15, 2009 4:55 pm

Psst
Samo da vas podsetim da mi je rodjendan u nedelju, da, da!
Ovaj Sat 90 VeMo u Gem - nagovestava li to mozda da cu morati da biram ili da sedim na
dve ili vise stolica, mozda da cekam ili mozda cak i nekog povredim? Cool
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solar 09 Empty Re: Solar 09

Počalji  Astrotanja Sre Jul 15, 2009 5:16 pm

Biće tu baš dvostrukosti i neodiumice, jer Ve u kvadratu sa Saturnom je i sumnja, neposvećost u potpunosti, a pogotovo što su obe planete emocija Venera i Mesec u dvostrokom znaku Blizancima.
To što se Ascednti poklapaju i što je solarni u Lavo pokazuje da će ljubav biti važna za tebe ove godine i da ćeš ako je u 11. dobjiti ljubav, a ako je u desetoj da će te drugi podržavati, podsticati u ispunjanju tvojim težnji. To može biti i od osoba sa kojima si bliska.
Venera u konjukciji sa Mesecom ukazuje i da će ti emotivna komunikacija biti bliska, ali ćeš se i tu malo ustezati, ako dopustiš Saturnu da obuzdava tvoje emocije i da unosi sumnju itd.

Jupiter i Neptun u sedmoj sigurno će uticati pozitivno ako se odlučiš za nekoga, da otpočneš zajednički život sa njima.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Solar 09 Empty Re: Solar 09

Počalji  gernica Sre Jul 15, 2009 6:11 pm

Uvek taj Saturn...
Aspekt ve90sat se ponavlja iz natala. Evil or Very Mad
Sumnja je uvek prisutna bas zbog tog aspekta, ali trudim se da to prevazidjem.. Rolling Eyes
Kako Ve predstavlja i brak, znaci li to da se ja ili moj partner necemo posvecivati jedno druogm ili
cu ja tu da izvucem deblji kraj? Ko tu u koga sumnja? Question
Ili pak gledam pre Mesec, koji ce predstavljati mene kao zenu?
Venera ima i trigon sa Mesecom i Uranom koji je suvladar VII. Koliko ovaj trigon obecava kada je ocuvanje
braka u pitanju...?
A, to da se na ljlubav ceka, to mi je i te kako poznato, sto zbog prostorne sto zbog emocionalne
udaljenosti..
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solar 09 Empty Re: Solar 09

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu