Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

+12
Arijana
Dunja
Formalhaut
Milica
Natasha-77
vedrana
Snezana
smesko
Strelica
Izida
Čarobnica
Astrotanja
16 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Čarobnica Pet Dec 24, 2010 3:03 pm

Natasha-77 ::Jako zanimljiva tema...evo da cu vam jedan natal sa tranzitima iz 2008...to je natal mog verenika,upoznali smo se jula 2007,druzili se celo leto i poceli da se zabavljamo novembra iste godine...mada nisam ozbiljno shvatala tu vezu jer je ipak stranac,bilo je ..kad se vidimo,lepo nam i ne razmisljamo sta ce biti..e posle je postalo ozbiljno ali ja sam skoro saznala da je on nakon 2 meseca zabavljanaj otisao na put da se vidi sa nekom drugom...u to vreme mi i nije bilo toliko stalo,imala sam drugih briga i nisam ga uzimala za ozbiljno ali sada mi smeta No..Zanima me moze li iz ovog natala sa tranzitima da se vidi sta ga je to navelo da ode na taj put ???
https://2img.net/r/ihimizer/i/tranziti.gif


Da li je ta sa kojom je išao da se vidi neka bivša možda bila?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Natasha-77 Pet Dec 24, 2010 6:50 pm

Pa bivsa u smislu da ju je upoznao pre mene,rekao mi je da se dogovorio jos pre sa njom za taj sastanak jer je ona iz Rusija pa je dogovor bio da se nadju tada u Rumuniji...,ali mi je rekao da je posao tamo sa namerom da naravno provede noc sa njom,ali kaze da ipak nista nije bilo nista i da bez obzira sto je samnom bio tek na pocetku shvatio je da je napravio gresku...mislim...neznam da li da verujem ili ne Neutral ...u stvari ja inace jako tesko sticem poverenje u ljude narocito muskarce,tako da iako je to bilo davno ja i dalje mislim o tome da li mu verovati ili ne....samo da kazem da nakon toga nasa veza je postala zaista ozbiljna i vidim da mu je zaista stalo do mene,sada smo vereni,ali u meni uvek postoji taj crv sumnje scratch
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Milica Pon Mar 14, 2011 2:51 pm

Ja bih mogla da budem neverna, ali nisam, imam ve120sa.
Seks doživljavam kao gimnastiku, ništa lično, duboke emocije mi nisu nužne.
VE u vodoliji u 8.
Vladar 8. UR u 5. polju.
Vladar 5. Mars u vagi u 4. polju- cvrc !!!

Vrhovi 5. i 8. u fiksnim znacima, VE u fiksnom znaku 120 sa....nisam ja neverna, neda mi moralni kodeks.


Ali moji momci su umeli biti.
Mars u padu vladar 5. kuće pa još u 4. kući koja je po derivatnom sistemu 12-ta od pete. Wink

Teši me činjenica da mi je MA u egzaktnoj opoziciji sa SO- moj muž će da bude drugačiji od momaka, a i SA u vagi mi je vladar 7. polja. Laughing
Onako, baš se nadam da neće još jedan nevernik da me skoleti. Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Formalhaut Pon Mar 14, 2011 8:55 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 1:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Formalhaut Pon Mar 14, 2011 9:09 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 1:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Dunja Uto Mar 15, 2011 1:41 am

Ja ne obmanjujem jer sam devica pa volim "ciste i lojalne" odnose, a asc. lav ima "osecaj casti", i nisko mu je da se na taj nacin igra sa nekim..

ta sam! Very Happy DIVNO SI GA REKLA U JEDNOJ RECENICI Smile)

Blago tebi.. ja sam u stanju da budem sama i godinama, ali ne mogu da imam seks sa nekim, a da ne gajim emocije prema tom nekom..

i ovo sam ja!! a nekad tako zavidim ljudima koji te stvari mogu da urade-eto cisto zato sto tako treba,i zato sto nije normalno ne upraznjavati sex duze vreme!! :)A TAKO BIH NEKAD VOLELA DA MOGU TO DA ODRADIM KAO TRENING U TERETANI!! Smile))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Formalhaut Uto Mar 15, 2011 2:50 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 1:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Arijana Sub Apr 09, 2011 4:00 am

Strelica ::Moram biti iskrena da sam ja misljenja da to svi rade,samo je pitanje na koji nacin. Ciji god sam horoskop videla (doduse moje 6.je takvo kakvo je) ali jos nisam videla neciji horoskop ko se do sad nije "okliznuo" po par puta. Mesec-Neptun sebi najvise "daje za pravo", je je uvek "zrtva" na neki nacin pa to nije prevara,nego "terapija" ,spas da kako kazu "izbegnu ludilo". Primetila sam da to rade i Venera-Neptun i Neptun u 7. Njima se desava da se zaljube posle par razgovora pa ako je jos Mars nekako umesan,oni postaju predmet manipulcije za tili cas. Generalno se ponasaju "pacenicki" i kao da nemaju dovoljno dostojanstva. Ako drugi elementi u horoskopu ne ukazuju na to da su oni spremni na "svrljanje" ,nece to uraditi,ali ce o tome mastati,ili potajno biti zaljubljeni u najgorim slucajevima patiti. Nije sija,nego vrat.

Mars120Venera to radi "'ladno" i bez grize savesti,jer joj se namestio trenutak,ali to je sve na fizickom nivou,pa ako je za utehu, ne mora da se vodi pod neverstvo.

Sve sto se nadje u Vodoliji i Strelcu,ne racunam,oni imaju posebnu filozofiju i licno mislim,da kad oni to rade,to zaista nema veze sa partnerom,plus sto cete u sve u vezi sa tim na vreme biti znati. Oni daju vremena i prostora da sacuvate svoje dostojanstvo i daju izbor. Vrlo covecno i korektno,zar ne?

Verovali vi,ili ne, ja se sretah sa puno Bicica,koje imaju asc u Jarcu i obrnuto. Venere i Marsevi u tim znacima...Za neverovati!!! Ko da vise affraid

Ove zenice sa Venerom u Vagi,ne daj Boze da je tu i Saturn, se ponasaju ko devojcice u pubertetu. Zgodna sam,lepa i neodoljiva. Pa od toliko mesa a nije vegetarijanac,neko parce mora da se uzme...Uzas. Etooo...

Za Skorpije vise ne znam sta da mislim,ali stvarno! Zenske kao da to ne rade,sem ako nisu "odlepile" skroz kako je neki tip gledao u njih a muske (ove koje ja znam) na kamaru! U istinu,jako su ljubomorni,pa mislim da je to "za svaki slucaj"


evo me Smile doduse,ja sam bila ta koju su varali....

dodala bih jos i los mesec ( u devici itd ) ce pre biti sklon...
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Natasha-77 Uto Sep 06, 2011 2:01 pm

Imam drugaricu koja ima Ne na vrhu VII u Strelcu,Ju je u IV,u kvadratu su..Mars je u XII kao i Sunce u Blizancima..Ve u I u Raku..da li to govori da ce njen suprug biti sklon tajnama i neverstvu...a sta ako je on vatrogasac,onda bi taj Ne ukazao na to,da li to ispunjava tu simboliku ili Ne u VII znaci neverstvo bez obzira na tu simboliku???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 06, 2011 3:34 pm

Natasha77,sa Suncem i Marsom u 12. i Blizancima,duplom znakukakav je Gemini i kući tajni 12. , mogućnost tajnih veza itekakoima, ali ne samo da partner bude ne veran, zbog Npetuna u 7, već i obratno, tu je međusobno neverstvo prisutno. Posebno ako joj je Merkur nepovoljno postavljen,a on vlada njenim Suncem i Marsom a svi znamo da Merkur označava kada je nepovoljno aspektovan neiskrenost, da može da asimboliše lopove i lažove. Treba i to prevariti. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  marijaS5 Uto Sep 06, 2011 8:24 pm

A sta se desava sa osobom koja ima kvadrat izmegu mesec(u jarac u prvoj kuci)i venera(u ovan,tretoj kuci),..Jer to ukazuje na nevjernost ?!


Poslednji izmenio marijaS5 dana Pon Sep 14, 2015 11:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 06, 2011 11:38 pm

Marija , taj aspekt ne govori o vernoisti, ili ne vernosti, ali obzirom na položaj Venere koja je u padu u Ovnu i Meseca koji je Jarcu takođe nepovoljani još kako su ove dve planete u kvadratu, ljubavnih probelema i nezadovoljstva,ili tendencije ka brzom hlađanju u vezi i nedovoljnom nesipoljavanju emocije, pa nije nemoguće da uz neke druge nepovoljne aspekte to dovede i do ulaska i u neku drugu vezu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  alea Pon Jan 09, 2012 8:34 pm

Ja imam SO0NE0ASC i MO u 12 p.
Mogla bih biti neverna, odnosno, imam neverovatnu potrebu za ushicenjem u ljubavi, zbog prenaglasenog NE. Takodje, vladar 5 p. je MA u Ovnu na vhu 5. koji ima 90 VE u Jarcu u 2 p. a VE u 2 p. je hedonista pa voli da voli i bude voljena...mogla bih mozda shvatati sex kao sport, mogla bih obmanjivati i muvati, da nemam vladara 8 p. MO u Skorpiji u 12...meni su potrebne jako duboke emocije kako bih se sa nekim osecala zaista ispunjena...a dodatno, vladar 7 p. je ME u Skorpiji...probala sam, nije da nisam, ali me sex ili odnos koji je lisen dubokih emocija, pri tome mislim na one prave Skorpionske, ne ispunjava...pa sam shvatila da me to ispuni jos vecim nezadovoljstvom.
Meni je potrebna dubina Ribe i Skorpije da bih osetila pravi zanos i pravu strast...ali taj MA 90 VE i to sto mi je MA u sedistu u Ovnu na vrhu 5. donosi mi da mi se stalno prizaju nove prilike, nemam problem sa udvaracima, uvek se pojavi neko nov. Uz to, ja sam u ljubavi jako srcana, dajem se vise nego sto treba i vrlo sam hrabra, nema toga sto ja ne bih ucinila za svoju musku princezu geek zaista mi nista nije tesko u ljubavi i dajem kao svaki Ovan sve od sebe!

Taj MA je suvladar moje 12 i vladar 5. a i zbog MO i SO u 12. jakog NE ja svoje veze cesto cuvam od javnosti. Nisu to tajne veze u smislu da su nemoralne, vec zato sto ja jednostavno ne volim da svako razvlaci moju intimu, em sto imam MO u 12 em sto mi je vrh IV polja u Ribama a NE tako jak na ASC ( osim na forumu a to je vec 12 polje Cool )

Problem mi napravi SA u Raku u 7 p. pa ja cesto imam nerasciscene odnose i repove koji se vuku, jer nisam u stanju da dovedem nekako odnose do kraja, nego se te osobe vracaju u moj zivot. Obicno, kada se veza zavrsi ja izvucem deblji kraj, jer moja VE u Jarcu zavrsi svoju sudbinu kao izgonjeni i ranjeni SA u 7. sto donosi neravnotezu u odnos, osecaj nevoljenosti i bola mojoj VE, ali dugorocno, najcesce mi se partneri opet vracaju u zivot, tako da uz nove prilike sa MA u 5. i tim SA u 7 p. ja sam primetila da konstantno imam gomilu ljudi u svom zivotu koji se petljaju pokusavajuci ili da udju u njega ili da se vrate Rolling Eyes

Stvarno ne znam da li je za to zasluzan taj SA u Raku u 7. koji je jos i retro, ali svaki muskarac mi se ponovo vratio u zivot, i desavalo mi se da posle ne mogu da ga se otresem, jer kao da ne mogu posle da prihvate cinjenicu da sam se ja, koja sam bila spremna na sve za njega, ohladila i prestala da volim! Da li je moguce da teret tog SA kasnije padne njima na ledja? Neutral
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty -

Počalji  malkav Sre Jan 11, 2012 8:35 pm

ljudi koje poznajem ne saraju (barem koliko znam:)) tako da nemam prakticnog iskuststva osim svog primera. ja bi najverovatnije sam sarao da nemam usadjenu generalnu empatiju u smislu ne cini drugima nista na zao. a znam da bi to povrdeilo zene sa kojima sam bio u vezi. to bi verovatno bio uticaj neptuna. e sad, kad razmislim zasto bih sarao kapiram da su 2 razloga u pitanju, dosada i znatizelja. prvo je ona varijanta hocu da probam, pretpostavljam cisto blizanacki (dupli), jer volim menjanje stvari. to mi stimulise mozak. mozda ce ovo glupo da zvuci ali menjanje partnera bih doziveo kao menjanje hrane ili paste za zube. ne mogu sebe da zamislim stalno okruzen istim stvarima pa tako ni ljudima. niti bih voleo da mene neko stalno gleda. verovatno sam zbog ovoga jednom u zivotu presao vezu od 3 meseca:). drugo je znatizelja, gotivno mi je da posmatram psihu kada radim nesto sto je "zabranjeno". e sad pojma nema sta bi to bilo u karti. mislim da bih mogao perfektno da funkcionisem sa zenom gde bi bili dozvoljeni "povremeni izleti". a da to pri tom nije stvar kompromisa nego nekog poimanja stvari. a pod povremenim izletima ne mislim varijantu izlazenja na ulicu i startovanja ljudi "imam praznu gajbu" nego varijanta ako se tako podese stvari. najbitnija stvar u vezi mi je mozak a telo manje vise ne dozivljavam ozbiljno. zanimljivo mi je tu i pitanje sta druge ljudi boli kada ih neko "prevari"? izneverena ocekivanja, sam seksualni cin, sramota, gubitak poverenja, sta ce reci ljudi:). to bi mi bilo zanimljivo da povezem sa znakovima i planetama.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strijelac Uto Sep 17, 2013 1:24 pm

Za nevjerstvo - jak Mars (Lav), slaba Venera (Djevica), Mjesec u Strijelcu i Neptun na Asc

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 3 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu