Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove

5 posters

Ići dole

Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove Empty Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove

Počalji  Micko Uto Jun 30, 2009 5:40 am

Evo ovako treba sta treba da shvatite kod snova a to je sto u snu stvaras u javi to potvdi.Citao sam knjige u snovima bio u proslosti i buducnosti i da ovo je najludje proucio sam san do te moci da mogu udji u drugi naravno nikad nisam cinio zlo samo dobro i nagradjivao ga 1000 puta to jest ljude jer sam shvatio da covek kad nesto nema pa ga prouci mora da postupa dobro

Micko

Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove Empty Re: Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove

Počalji  zima2013 Uto Jan 15, 2013 4:22 am

Ako ja tebe išta razumem .... cyclops
zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove Empty Re: Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove

Počalji  ena1976 Uto Jan 15, 2013 7:25 pm

zima2013 ::Ako ja tebe išta razumem .... cyclops

auuu ni ja ništa ne razumem šta je čovek hteo da kaže, još nema i znakova interpunkcije?!
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove Empty Re: Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove

Počalji  Vita83 Uto Jan 15, 2013 7:36 pm

Hahahahah, mora da je tu noć bio došao iz provoda ili se probudio usljed košmara... Laughing

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove Empty Re: Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove

Počalji  sputana Uto Jan 15, 2013 10:20 pm

Micko ::Evo ovako treba sta treba da shvatite kod snova a to je sto u snu stvaras u javi to potvdi.Citao sam knjige u snovima bio u proslosti i buducnosti i da ovo je najludje proucio sam san do te moci da mogu udji u drugi naravno nikad nisam cinio zlo samo dobro i nagradjivao ga 1000 puta to jest ljude jer sam shvatio da covek kad nesto nema pa ga prouci mora da postupa dobro

jel pricas o lucidnim snovima ??
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove Empty Re: Nov sam na ovom forumu pa cu vam pomoci da naucite svoje snove

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu