Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merlin Monro

+8
mrs_r
Tajna
-menora-
Izida
hajkula
DUH
Astrotanja
Strelica
12 posters

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Merlin Monro Empty Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 6:06 pm

E,juce sam na "History" gledala nesto o Merlin Monro a nikada do sad joj nisam videla natal... Pa kad smo vec kod Meseca,kako nju da preskocimo... Mesec joj je u Vodoliji a Uran u 8. Saturn u Skorpiji koji je vladar 6. Mars je u 8. a Pluton u Raku. Njeni ginekoloski problemi su poznati... Endometrioza,abortusi,vanmatericna trudnoca... Taj Mesec je u Kvadratu sa Saturnom i opoziciji sa Neptunom na asc. Ima "bogatu" istoriju psihickih bolesti u porodici. Majka sizofrenicarka,deda se ubio...Pa ona je bre jos i dobra bila... pale

a evo i natala...
http://www.fotorola.com/uploads/bdd23577ac.gif


Poslednji izmenio Strelica dana Uto Jul 21, 2009 3:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Uto Jul 21, 2009 2:18 am

Strelice, a da postaviš natal?

Ona je Blizan.-Lavica, sa Suncem i 11. u Blizancima i Merkurom u blizancima, ali aspekte sam zabopravila.
Zapamtila sam da ima neptun na Ascedewntu u Lavu, što joj daje harizmatičnost, ali i utiče i na njenu probleme u indetifijaciji, potrazi za sobom, ali zajedno sa MEsecom na bekstvo od stvarnosti, osetljivost psihe i nemogućnost relanog sagledavanje sebe.

p.s. Strelice, tebi je Neptun u sedmoj, pa te fasciniraju osobe koje imaju NEptun u prvoj., čiji život je obavijen tajnama, ilizijom, harizmatičnošću. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 2:50 am

Tanjo,ja imam Ne u 2. ali kao da je u 7, Imam So0Ne to ti dodje slicno Rolling Eyes
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Uto Jul 21, 2009 10:39 am

Vidi stvarno, isto kao ja. Laughing Nešto sam ja kasno noćas bila pospana. Rolling Eyes
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 11:59 am

Strelica ::E,juce sam na "History" gledala nesto o Merlin Monro a nikada do sad joj nisam videla natal... Pa kad smo vec kod Meseca,kako nju da preskocimo... Mesec joj je u Vodoliji a Uran u 8. Saturn u Skorpiji koji je vladar 6. Mars je u 8. a Pluton u Raku. Njeni ginekoloski problemi su poznati... Endometrioza,abortusi,vanmatericna trudnoca... Taj Mesec je u Kvadratu sa Saturnom i opoziciji sa Neptunom na asc. Ima "bogatu" istoriju psihickih bolesti u porodici. Majka sizofrenicarka,deda se ubio...Pa ona je bre jos i dobra bila... pale

a evo i natala...
http://www.fotorola.com/uploads/bdd23577ac.gif

A šta misliš, koji aspekt govori o njenoj nasilnoj smrti i zašto, mislim ovo je školski primer samoubistva a ne ubistva ???? Mislim ja znam, opet jedno staro pravilo vezano za aspekte ali da čujem ako hoćeš da mi kažeš po tvome šta ovde upućuje na samoubistvo ?????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 2:52 pm

DUH ::A šta misliš, koji aspekt govori o njenoj nasilnoj smrti i zašto, mislim ovo je školski primer samoubistva a ne ubistva ???? Mislim ja znam, opet jedno staro pravilo vezano za aspekte ali da čujem ako hoćeš da mi kažeš po tvome šta ovde upućuje na samoubistvo ?????

Je l' mislis na to sta je dovelo do toga da se ona tako ophodi prema sebi,ili do kraja? Mislis na 4. i 8 i aspekte,ili na Mesec...?
Ja licno mislim da nije bilo ubistva i da se njoj ovakav i bas u tom momentu kraj, "omakao" bas zbog Meseca i Neptuna i vladara 4...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 2:57 pm

Strelica ::
DUH ::A šta misliš, koji aspekt govori o njenoj nasilnoj smrti i zašto, mislim ovo je školski primer samoubistva a ne ubistva ???? Mislim ja znam, opet jedno staro pravilo vezano za aspekte ali da čujem ako hoćeš da mi kažeš po tvome šta ovde upućuje na samoubistvo ?????

Je l' mislis na to sta je dovelo do toga da se ona tako ophodi prema sebi,ili do kraja? Mislis na 4. i 8 i aspekte,ili na Mesec...?
Ja licno mislim da nije bilo ubistva i da se njoj ovakav i bas u tom momentu kraj, "omakao" bas zbog Meseca i Neptuna i vladara 4...

Nije važno šta je dovelo nego koji aspekt govori konkretno o samom činu samoubistva, sve drugo je jasno i logično ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 3:15 pm

DUH ::Nije važno šta je dovelo nego koji aspekt govori konkretno o samom činu samoubistva, sve drugo je jasno i logično ?

Sve je logicno,kao i to. Ju90So je to odradio i bas zato i ne mislim da je smrt bila nasilna... Ona je bre umrla u snu,lagano,nikako nasilno,pa pogleda ovaj trigon Ma,Sa,Pl...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 3:39 pm

Strelica ::

Sve je logicno,kao i to. Ju90So je to odradio i bas zato i ne mislim da je smrt bila nasilna... Ona je bre umrla u snu,lagano,nikako nasilno,pa pogleda ovaj trigon Ma,Sa,Pl...

Greška, JU 90 SO ne nose smrt, to su benefici, JU to može (smrt) ali samo 180 MA, osim toga JU vlada 5 poljem koje nema veze sa smrću.

Dakle, da probam ja - Rak na vrhu 12 polja ili MO u 12 polju uvek nosi misli o samoubistvu a loš aspekt izmedju vladara 12 i 8 polja uvek nose nasilnu smrt, ovde imamo vl. 12 MO 180 NE vl. 8 a pošto je NE u 1p znači sama je kriva a MO je njena duša i ako ovome dodamo NE kao pilule i droge, mislim da sve postaje jasno.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 3:53 pm

DUH ::
Strelica ::

Sve je logicno,kao i to. Ju90So je to odradio i bas zato i ne mislim da je smrt bila nasilna... Ona je bre umrla u snu,lagano,nikako nasilno,pa pogleda ovaj trigon Ma,Sa,Pl...

Greška, JU 90 SO ne nose smrt, to su benefici, JU to može (smrt) ali samo 180 MA, osim toga JU vlada 5 poljem je nema veze sa smrću.

Dakle, da probam ja - Rak na vrhu 12 polja ili MO u 12 polju uvek nosi misli o samoubistvu a loš aspekt izmedju vladara 12 i 8 polja uvek nose nasilnu smrt, ovde imamo vl. 12 MO 180 NE vl. 8 a pošto je NE u 1p znači sama je kriva a MO je njena duša i ako ovome dodamo NE kao pilule i droge, mislim da sve postaje jasno.....

Pa naravno da je Mesec u opoziciji sa neptumom to doneo,ali ja lepo pitah na pocetku,da li sta je okinulo ili sta je dovelo do toga da ona o tome razmislja? Ti imas misiju da me "sjebes"? Laughing Ne razumem te...
Ju itekako ima veze sa smrcu uopste,mnogima je bio na Suncu u tom trenutku,ali kod nje ima veze,jer joj je u 10 a ona je posezala za barbituratima,bas da bi mogla da ustaje na snimanja a danju anfetamine,da bi ostajala budna,no to je druga tema,da je ne sirimo.
Ako hoces da vidimo sta je okinulo u njenom slucaju,ne mislis li da bi trebalo da vidimo tranzite?!
I jos jednom! Da,Mesec-Neptun su krivi za ceo njen zivot,pa i smrt...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 4:21 pm

Strelica ::

Pa naravno da je Mesec u opoziciji sa neptumom to doneo,ali ja lepo pitah na pocetku,da li sta je okinulo ili sta je dovelo do toga da ona o tome razmislja? Ti imas misiju da me "sjebes"? Laughing Ne razumem te...
Ju itekako ima veze sa smrcu uopste,mnogima je bio na Suncu u tom trenutku,ali kod nje ima veze,jer joj je u 10 a ona je posezala za barbituratima,bas da bi mogla da ustaje na snimanja a danju anfetamine,da bi ostajala budna,no to je druga tema,da je ne sirimo.
Ako hoces da vidimo sta je okinulo u njenom slucaju,ne mislis li da bi trebalo da vidimo tranzite?!
I jos jednom! Da,Mesec-Neptun su krivi za ceo njen zivot,pa i smrt...

Ma nemam nikakvu nameru da te "sjebem" nego ili nisam dobro postavio pitanje ili si pofrešno razumela, pitao sam kojim aspektom se ubila, mislim, to što pričaš o SO su preduslovi ali misli o samoubistvu nosi MO u 12 ili Rak na vrhu 12 polja a loš aspekt izmedju 12 i 8 nosi nasilnu smrt
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 4:50 pm

DUH ::Ma nemam nikakvu nameru da te "sjebem" nego ili nisam dobro postavio pitanje ili si pofrešno razumela, pitao sam kojim aspektom se ubila, mislim, to što pričaš o SO su preduslovi ali misli o samoubistvu nosi MO u 12 ili Rak na vrhu 12 polja a loš aspekt izmedju 12 i 8 nosi nasilnu smrt

Pa da,ali ona nije nasilno umrla,naprotiv,natenane. Samo je pojacavala dozu barbiturata i u jednom momentu je bilo previse,to se ne smatra nasilnim,ili ja gresim...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 4:57 pm

Strelica ::

Pa da,ali ona nije nasilno umrla,naprotiv,natenane. Samo je pojacavala dozu barbiturata i u jednom momentu je bilo previse,to se ne smatra nasilnim,ili ja gresim...

Pa ako imaš nameru da se ubiješ, da li je važno da li to radiš polako ili brzo, pogotovo što je tog dana imala snimanje.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 5:27 pm

DUH ::Pa ako imaš nameru da se ubiješ, da li je važno da li to radiš polako ili brzo, pogotovo što je tog dana imala snimanje.

Nije ni bitno kako ces to da uradis! Ja se osvrnuh na ono sto si spomenu to da je ona umrla nasilno!!! Jesi li ti lud,pravis se,ili me zezas,radis to nesvesno,namerno,ako da,sta je cilj. Citaj postove,majku mu!!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 5:33 pm

Strelica ::

Nije ni bitno kako ces to da uradis! Ja se osvrnuh na ono sto si spomenu to da je ona umrla nasilno!!! Jesi li ti lud,pravis se,ili me zezas,radis to nesvesno,namerno,ako da,sta je cilj. Citaj postove,majku mu!!!

Jel ti hoćeš da kažeš da nasilna smrt nije ako odlučiš da se ubiješ pa na polako piješ lekove sa kojima možeš da se predoziraš i tako umreš. Svesna odluka o svojoj smrti je samoubistvo ma kako to neko izveo.

Osim toga, zvanična verzija ili verzije ima dve, prva da se ubila, druga da su je ubili, po horoskopu se ubila....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 5:48 pm

DUH ::Jel ti hoćeš da kažeš da nasilna smrt nije ako odlučiš da se ubiješ pa na polako piješ lekove sa kojima možeš da se predoziraš i tako umreš. Svesna odluka o svojoj smrti je samoubistvo ma kako to neko izveo.

Osim toga, zvanična verzija ili verzije ima dve, prva da se ubila, druga da su je ubili, po horoskopu se ubila....

Svaka smrt koja nije prirodna je na neki nacin nasilna,ali se popularno koristi za nekakve druge nacine umiranja,nije ni bitno.
Ona nije odlucila da se ubija lekovima,naprotiv,mislila je da ce da "zivi",ako njih bude uzimala,jer je mislila da su joj neophodni da funkcionise. Sa barbituratima je to tako,kao i sa masom drugih lekova,moras da povecavas dozu. Njoj se omaklo a da je sklona depresijama i kojekakvim "ludilima",jeste i to je taj Mesec-Neptun...
Da bi neko imao zelju da sebi ugasi zivot, trebalo bi da ima malo drugaciju konstelaciju,ipak...
Koliko je ona zapravo razmisljala o smrti,kako ti to gledas?
Nesto ju je vuklo,to je podsvest,ne svest! A da bi odlucila da se ubije,podvest mora da ima neku kontakt sa svescu,jel? Ili, opet ja gresim? Ja mislim da je ona vise razmisljala o zivotu...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 6:05 pm

Strelica ::

Svaka smrt koja nije prirodna je na neki nacin nasilna,ali se popularno koristi za nekakve druge nacine umiranja,nije ni bitno.
Ona nije odlucila da se ubija lekovima,naprotiv,mislila je da ce da "zivi",ako njih bude uzimala,jer je mislila da su joj neophodni da funkcionise. Sa barbituratima je to tako,kao i sa masom drugih lekova,moras da povecavas dozu. Njoj se omaklo a da je sklona depresijama i kojekakvim "ludilima",jeste i to je taj Mesec-Neptun...
Da bi neko imao zelju da sebi ugasi zivot, trebalo bi da ima malo drugaciju konstelaciju,ipak...
Koliko je ona zapravo razmisljala o smrti,kako ti to gledas?
Nesto ju je vuklo,to je podsvest,ne svest! A da bi odlucila da se ubije,podvest mora da ima neku kontakt sa svescu,jel? Ili, opet ja gresim? Ja mislim da je ona vise razmisljala o zivotu...

Vladar 3 VE 60 MO vladar 12, vladar VE je MA u 8 a MA takodje govori o nasilnoj smrti MA 90 SO (SO poluorbis 7 MA poluorbis 3,5)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 6:13 pm

DUH ::Vladar 3 VE 60 MO vladar 12, vladar VE je MA u 8 a MA takodje govori o nasilnoj smrti MA 90 SO (SO poluorbis 7 MA poluorbis 3,5)

Ma,jok... Slabo je to Duse u odnosu na ovo sto sam ti navela,veruj mi!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 6:21 pm

Strelica ::
DUH ::Vladar 3 VE 60 MO vladar 12, vladar VE je MA u 8 a MA takodje govori o nasilnoj smrti MA 90 SO (SO poluorbis 7 MA poluorbis 3,5)

Ma,jok... Slabo je to Duse u odnosu na ovo sto sam ti navela,veruj mi!

Lično mišljenje nije argument, osim toga to joj nije bipo jedini put, imala je i neuspešno samoubistvo a genetika tako loša da ti ne treba ni astrologija da se to zaključu osim toga valjda oni koji su izdali zvaničnu verziju znaju bolje od tebe a novinari su zbog zarade lansirali verziju da je možda ubijena, uglavnom zvanična verzija kojoj ću oprosti pre verovati nego tebi, je da se ubila a horoskop je to dokazao sad, što ti želiš pošto poto da tvrdiš da se nije ubila i da tako veruješ, nemam ništa protiv, uostalom ima vremena, srešćeš ti bolje i profesionalce astrologe prave tokom života pa njih pitaj i posle nekoliko njih možda i shvatiš, ja više nemam nameru na ovoj temi da diskutujem jer sam ti nacrtao a ne objasnio i ti nećeš da razumeš i šta dalje o ovome da pričamo...

Idemo dalje, ima još tema, ti si rekla svoje, ja sam rekao svoje, pa ko pročita neka sam izabere šta je logičnije, ja mislim da je to sasvim prihvatljivo i za tebe i za mene Laughing mada se iskreno pitam koje si ti knjige čitala ili je i nasilna smrt prilagodjena vremenu pa promenila aspekte Very Happy
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 7:51 pm

DUH ::Lično mišljenje nije argument, osim toga to joj nije bipo jedini put, imala je i neuspešno samoubistvo a genetika tako loša da ti ne treba ni astrologija da se to zaključu osim toga valjda oni koji su izdali zvaničnu verziju znaju bolje od tebe a novinari su zbog zarade lansirali verziju da je možda ubijena, uglavnom zvanična verzija kojoj ću oprosti pre verovati nego tebi, je da se ubila a horoskop je to dokazao sad, što ti želiš pošto poto da tvrdiš da se nije ubila i da tako veruješ, nemam ništa protiv, uostalom ima vremena, srešćeš ti bolje i profesionalce astrologe prave tokom života pa njih pitaj i posle nekoliko njih možda i shvatiš, ja više nemam nameru na ovoj temi da diskutujem jer sam ti nacrtao a ne objasnio i ti nećeš da razumeš i šta dalje o ovome da pričamo...

Idemo dalje, ima još tema, ti si rekla svoje, ja sam rekao svoje, pa ko pročita neka sam izabere šta je logičnije, ja mislim da je to sasvim prihvatljivo i za tebe i za mene Laughing mada se iskreno pitam koje si ti knjige čitala ili je i nasilna smrt prilagodjena vremenu pa promenila aspekte Very Happy

Meni ne lezi nacin na koji ti gledas,tebi moj,pa je jasno da se ne slazemo. Da je htela da se usmrti,pucala bi sebi u glavu,ili bi se bacila pod voz,sta god...
Ma pusto to sad,kad si vec pokrenuo sta je to sto je okinulo kod nje da njena dusa napusti telo u tom momentu. Ko je "odveo"? Jupiter,Mars...KO?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 8:04 pm

Strelica ::

Meni ne lezi nacin na koji ti gledas,tebi moj,pa je jasno da se ne slazemo. Da je htela da se usmrti,pucala bi sebi u glavu,ili bi se bacila pod voz,sta god...
Ma pusto to sad,kad si vec pokrenuo sta je to sto je okinulo kod nje da njena dusa napusti telo u tom momentu. Ko je "odveo"? Jupiter,Mars...KO?

U astrologiji ne bi trebalo da postoji moj ili tvoj način već ispravan način i već sam ti rekao,okidač je RAK na vrhu 12 ili MO u 12 i najčešće ćeš naći još aspekata koji vuku na samoubistvo ili bar pokušaj

I rekao sam ti to je pravilo Dupora da vladari 12 i 8 u lošem aspektu nose nasilnu smrt, ne samo samoubistvo već i ostale načine kao i MA u 8 ili 10 polju, naravno uz vezu sa vladarima ili ličnim planetama...

Pošto misliš drugačije, napiši koji po tebi aspekti ukazuju na samoubistvo ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 9:13 pm

DUH ::U astrologiji ne bi trebalo da postoji moj ili tvoj način već ispravan način i već sam ti rekao,okidač je RAK na vrhu 12 ili MO u 12 i najčešće ćeš naći još aspekata koji vuku na samoubistvo ili bar pokušaj

I rekao sam ti to je pravilo Dupora da vladari 12 i 8 u lošem aspektu nose nasilnu smrt, ne samo samoubistvo već i ostale načine kao i MA u 8 ili 10 polju, naravno uz vezu sa vladarima ili ličnim planetama...

Pošto misliš drugačije, napiši koji po tebi aspekti ukazuju na samoubistvo ?

Al' si ti naivan... Pa ti zaista mislis da je neko doakao astrologiji?! Boze... Naravno da mora da postoji ispravan nacin gledanja,ali nema od toga nista,ako se mi drzimo teorija,koje nam je ostavio Dupor,ili bilo ko drugi,aman!!! Nije on stigao sve da napise,cak i da je "on sam akasa"!!! Boze,sto ne odustanem...
Vidi... Kod mene i tebe nikad nece dolaziti iste osobe,to je jasno! Vec sam pisala kakvi ljudi kod mene dolaze... Imam neke primere samoubistva,koje sam dobila od jedne neuropsihijatrice koja se isto bavi astrologijom,ali to nije dovoljno,ocigledno,jer tako ne pise u drugim knjigama... Da,obavezno je umesan Urani Mars,ali oni su se obicno besili,ili pucali u glavu...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 9:23 pm

Strelica ::

Al' si ti naivan... Pa ti zaista mislis da je neko doakao astrologiji?! Boze... Naravno da mora da postoji ispravan nacin gledanja,ali nema od toga nista,ako se mi drzimo teorija,koje nam je ostavio Dupor,ili bilo ko drugi,aman!!! Nije on stigao sve da napise,cak i da je "on sam akasa"!!! Boze,sto ne odustanem...
Vidi... Kod mene i tebe nikad nece dolaziti iste osobe,to je jasno! Vec sam pisala kakvi ljudi kod mene dolaze... Imam neke primere samoubistva,koje sam dobila od jedne neuropsihijatrice koja se isto bavi astrologijom,ali to nije dovoljno,ocigledno,jer tako ne pise u drugim knjigama... Da,obavezno je umesan Urani Mars,ali oni su se obicno besili,ili pucali u glavu...

Da niko nije popio pilule, niko nije skočio sa zgrade, niko nije
presekao vene, imaš milion načina za samoubistvo i lepo ti kažem daj
toj tvojoj ženi neuropsihjatar horoskop Merlin Monro pa mi posle javi.

Ovde
imamo pravila , imamo horoskop , aspekti se poklapaju, tebi nije
dovoljno , i sad stvarno više na ovu temu nemam šta da kažem, pitaj
uostalom astro Tanju ona je starija i setiće se šta su novine pisale,
upostalom idi na goougle pa pročitaj o Merlin Monro šta piše...

Ja uopšte ne znam šta hoćeš da dokažeš nijedan argument nisi oborila osim rečima neslažem se, mislim ja tebe ne razumem, oćeš da ti kažem da si u pravu, eto u pravu si....

Ti si veći astrolog od Dupora i MIlekića koji je umro pre par godina i sve se 100% promenilo i aspekti i sve i ti si u pravu ...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 9:40 pm

Sta hoces?! Da se vratimo na pocetak?! Jesam li rekla da je moje znanje zasnovano prvo na Duporu i Milekica,pa ostalima?! I ko kaze da se ja ne slazem s tim da je ona bila depresivna i pila tablete i da to nema veze sa njenim Mesecom,koji je u Vodoliji u kvadratu sa Saturnom i opoziciji sa Neptunom i ciji su vladari jedan u skorpiji u 4,jedan u Ribama u 8?!!! Sve se vrti oko "Meseca,Neptuna i Marsa,Plutona"... da ne spominjem sto joj je vladar 12 taj Mesec,gde se mi tu ne slazemo,ja sam to pisala na pocetku ove teme???!!!
O cemu bi ti pisao,majke ti,da ti ja nisam dala povoda,ne kukaj i ne drami,molim te!!!
Nismo se oko jedne,jedine stvari slozili !!! Oko te "nasilne" smrti,koji ti je vrag???!!! Sta je donelo smrt,to je jedino i ne razumem te,nismo ni otvorili tranzite a raspravljamo se. Natal je "slika najave,mogucnosti i ost a tranziti valjda "okidaju"... Jel rekao to Dupor?! Proveri,pa mi javi!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 10:45 pm

Strelica ::Sta hoces?! Da se vratimo na pocetak?! Jesam li rekla da je moje znanje zasnovano prvo na Duporu i Milekica,pa ostalima?! I ko kaze da se ja ne slazem s tim da je ona bila depresivna i pila tablete i da to nema veze sa njenim Mesecom,koji je u Vodoliji u kvadratu sa Saturnom i opoziciji sa Neptunom i ciji su vladari jedan u skorpiji u 4,jedan u Ribama u 8?!!! Sve se vrti oko "Meseca,Neptuna i Marsa,Plutona"... da ne spominjem sto joj je vladar 12 taj Mesec,gde se mi tu ne slazemo,ja sam to pisala na pocetku ove teme???!!!
O cemu bi ti pisao,majke ti,da ti ja nisam dala povoda,ne kukaj i ne drami,molim te!!!
Nismo se oko jedne,jedine stvari slozili !!! Oko te "nasilne" smrti,koji ti je vrag???!!! Sta je donelo smrt,to je jedino i ne razumem te,nismo ni otvorili tranzite a raspravljamo se. Natal je "slika najave,mogucnosti i ost a tranziti valjda "okidaju"... Jel rekao to Dupor?! Proveri,pa mi javi!

Kod ovako očiglednih horoskopa ne gledam ništa, što nisi jasnije napisala da pogledamo šta se dešavalo te godine kada je umrla po primarnim dirakcijama, po solaru i naravno tranzitima.

Kada je ovako sve jasno ne gledam ništa, mene najviše interesuje samo natal i tu se sve vidi a kada će nešto da se dogodi samo ako sam posebno zainteresovan onda pogledam ....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu