Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12.kuca i njeni vladari

+32
sweety
Tanja1
Marina N
medgirl85
malkav
Nikolina
Black-Woman
jassna
skorpijica
Dunja
Natasha-77
nale777
katja1
Crnka88
tanjica
alea
suncevenera
Katarinaki
hajkula
Corto Maltese
lado06
Jane
Bambola
joki22
Astrotanja
Tina
DUH
Čarobnica
nolita
gernica
Izida
Strelica
36 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Marina N Sre Feb 15, 2012 12:27 am

Hvala Very Happy .Srecan Dan ljubavi!
Nemam lepe uspomene u gradu gde sam rodjena.Sa roditeljima nisam bas bliska.Jesam dosta povucena osoba.
Kako vidis taj kvadrat sa merkurom i retro saturna?Slobodno napisi na sta te asocira,nemoj imati kocnice u izrazavanju misljenja.Puno toga sam prozivela,a svi znamo da u astrologiji svaki pojam moze da se tumaci na vise nacina.
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  medgirl85 Sre Feb 15, 2012 12:59 am

Da li si i ranije bila toliko povucena?
uglavnom za tog merkura ti je vezana i IV i V kuca...problemi u kuci,detinjstvu..pa je mozda i peta kuca time posledicno blokirana ,tom prosloscu...to je ono sto te sputava,ogranicava..umes li da oprostis,da ostavis u proslosti sta treba?
u kvadratu sa saturnom...da li su tebe obmanjivali ili ti nekog ...u osmoj u konj sa plutonom..smrt,nasledstvo...
kakvo ti je zdravlje?
karmicka astrologija da se bolje prouci...


medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Marina N Sre Feb 15, 2012 1:13 am

Kao dete i adolescent sam dozivela dosta odbacivanja,nasilja,nedostatka neznosti i ljubavi.Uglavnom sam bila manipulisana zbog svoje preterane savesti i osecajnosti.Dom nije bio toplina i sigurnost,vec strah i zatvor.Stalno ocekivanje da se zrtvuje sopstveno zadovoljstvo i ispunjenje zarad porodice u kojoj nisu svi imali ista prava.Privlacila sam dosta nasilnih muskaraca pogotovo toko ranih tinejdzerskih godina.
Inace svi u porodici su barem jednom bili u bolnici i niko nije zdrav.Mada saturn ne pravi los aspekt sa vldarem 6.kuce tj mesecom.Vecina mojih zdravstvenih problema jeste zbog potisnutih emocija.
Mislim da su ta negativna desavanja i potisnuta u podsvesti a onda dolazi do manifestacije u vidu bolesti tela.Zato i zelim osloboditi svoju podsvest tog tereta.
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Astrotanja Sre Feb 15, 2012 1:48 pm

Marina N, dobro je što ste to shvatili , jer ste sada na pravom putu da menjate sebe, oprostite i zaboravite negativno i koristite svoju podsvest na drugačiji način, želeći i maštajaću, prizivajući dobro da vam se dogodi. Astrološki u tom procesu samosizlčenja emotivnog, ili emotivne regeneracije može vam pomoći Pluton u 11. u sektilu sa Mesecom natalnim, a zatim uskoro u martu i Jupiter u sekstilu sa vašim Mesecom.
Znam da trenutno Saturn pravi kvadrat sa vašim Merkurom u 12. ali kvadrati su podsticajni da uvidimo šta to trebamo da menjamo, a kad asu na MErkur u načinu razmišlajanja i sagledavanja stvarnosti. Moć je podsvesnog je velika, a Merkur u 12. je odličan da se razmišlja i privuče poztivnim mislima nešto što je dobro, a kako je u kvadratu sa Plutonom, to zahteva i jednu vrdtu raskida sa prošlošću i napor da se transormiše način razmišljenje iz destruktivnog u pozitivno. Poznato je da naše misli određuju naš život, da su u stanju da privuku dobro i pozitivno, ono što želimo. Potrebno je samo da razvijamo nekada, kada to nemamo u svojoj prirodi poztivni način razmišljanja i da samom sebi budemo najveći prijatelj, koji želi sebi dobro. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Marina N Sre Feb 15, 2012 4:33 pm

Astrotanja,hvala na odgovoru Very Happy
Bas mi se u zadnje vreme desavaju oni cuveni a-ha momenti,kad odjednom shvatim zasto se nesto desilo i odjednom sve ima smisla.Sve vise srecem osebe koje zele i mogu da mi pomognu,a to je za osobu koja je godinama lupala glavom u zid(cak sam mislila i da sam ukleta) pravi blagoslov.Tranzitni pluton u jarcu koji radi pozitivu na moj natalni mesec,verovatno predstavlja grupu ljudi koji ruse i grade nesto novo. U kontaktu sa njima mogu osetiti pripadnost i zadovoljstvo jer radim nesto pozitivno i vredno kako za svoje tako i za dobro drugih . I pritom mogu steci nov pogled na svoj zivot.Kontakt jupitera i meseca imam natalno i ranije sam bila sklona onoj unutrasnjoj drami kada se film iznova u mislima vrti do te mere da imam nesanice ,i sve to zbog neke sitnice.
Koliko sam shvatila svojim merkurom(tj svesnim razmisljanjem) menjam strukturu podsvesti.Znaci nije ovaj merkur toliko los i izgubljen cheers
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Stelijum u XII

Počalji  Tanja1 Ned Apr 22, 2012 5:18 am

Pozdrav svima... u mojoj XII se nalaze Uran 0 Neptun 0 Merkur 0 Saturn (koji je vl. ASC) 0 ASC. XII pocinje u Strelcu, stelijum je u Jarcu kao i ASC. Pretpostavljam da imam veliki dug, al bih jako volela da cujem vasa misljenja. Smile Hvala svima...
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty gde mogu ostaviti podatke za tumacenje natalne karte, ja ovdje nista ne kontam, ni gde da pisem, ni kome da se obratim :) ako sam "upala" gde ne trebam izvinite :D

Počalji  sweety Pet Jun 08, 2012 2:50 am

Strelica ::Evo ovde mozemo o 12.kuci i njenim vladarima...

sweety

Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Vita83 Uto Dec 04, 2012 11:11 am

Dvanaesta kuća mi počinje u blizancima, vladar 12. u 5. je Merkur na 21 škorpije na fiksnoj zvijezdi Unulkahai. Od aspekata pravi samo dva: So0Me i Me60Ma. Čitala sam da ova zvijezda može dati ljekara, iscjeljitelja, pa kako je moj Merkur na njoj, po tome bi ja trebala da liječim rukama tj. šakama. Ova pozicija daje neostvarene ljubavi, nije bilo tajnih veza, jer ja čim krene neka ljubavna priča odmah na početku svima ispričam, ne umijem sakriti ništa. Mada još uvijek nijesam uspjela provaliti na šta mi se tačno odnosi vladar 12. kuće. Question
Inače, u 12. kuću mi padaju mamino i tatino Sunce, tatin Merkur i Mars Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  ena1976 Sre Dec 05, 2012 9:05 pm

XII mi počinje u Raku (mada je većim delom u Lavu). U njoj je "samo" gospodin SA. Vladar XII, MO mi je u IV i osim inkonjukcije sa SO i kvadrata sa ASC, imam MO120SA.
Nisam povučena i ljudi me ne vide kao takvu (valjda zbog ASC) ali često imam potrebu da neko vreme posvetim samoj sebi. Povlačim se u neki sopstveni svet, najčešće uz dobru knjigu i laganu muziku i odlično se osećam u svojoj kući. Volim jogu, nekad kod kuće meditiram i posle toga se osećam savršeno, sve negativno kao da nestane iz moje glave.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Rasheljka Pon Jan 07, 2013 4:52 am

Meni je sunce u 12. Kući u vagi. Valjda nije nista lose lol!
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  RedVelvet Sub Jan 19, 2013 11:38 pm

Pozdrav svima. Smile
Trazila sam neke odgovore na googlu u vezi 12. kuce pa sam naletjela ovdje.Imam i Veneru i Mars u 12. kuci u lavu.Pročitala sam mnogo negativnih stvarima o tome.No zanima imam li to dvoje kuce veze sa samocom,odbacenosti i izoliranosti iz drusta,pogotovo u djetinjstvu?(+ škorpion i pluton u 4 kuci,tj jako česte svađe s ukucanima i mladim danima) Ima li išta pozitivno u tome?Sad
Hvala unaprijed.

RedVelvet

Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 4 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu