Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prenatalne eklipse

+2
Tajna
Bambola
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Prenatalne eklipse - Page 2 Empty Re: Prenatalne eklipse

Počalji  DUH Pon Avg 31, 2009 10:19 pm

Tajna ::Evo sad gledam i za prijatelje - Duh je dobio sina kad mu je MO koji je u 5 kuci, dotakao eklipsu...
Pa nije mi eklipsa u SC, već negde oko tvog ASC
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prenatalne eklipse - Page 2 Empty Re: Prenatalne eklipse

Počalji  Tajna Pon Avg 31, 2009 10:30 pm

DUH ::
Tajna ::Evo sad gledam i za prijatelje - Duh je dobio sina kad mu je MO koji je u 5 kuci, dotakao eklipsu...
Pa nije mi eklipsa u SC, već negde oko tvog ASC

Znam da je mom Asc, pa zato i kazem kad je direktovani MO dotakao eklipsu. Sta pricas ti? Pomeri MO za 22-23 stepena i to je to...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prenatalne eklipse - Page 2 Empty Re: Prenatalne eklipse

Počalji  DUH Pon Avg 31, 2009 10:50 pm

Tajna ::
DUH ::
Tajna ::Evo sad gledam i za prijatelje - Duh je dobio sina kad mu je MO koji je u 5 kuci, dotakao eklipsu...
Pa nije mi eklipsa u SC, već negde oko tvog ASC

Znam da je mom Asc, pa zato i kazem kad je direktovani MO dotakao eklipsu. Sta pricas ti? Pomeri MO za 22-23 stepena i to je to...

Mrzi me ponovo da je tražim na kom stepenu je i pošto je bilo SO 0180 MO jel gledam obe tačke, mislim nisam se nešto posebno bavio eklipsama osim da je taj stepen osetljiv ali ne znam čakni u kom smislu, jedva i ovo povatah
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prenatalne eklipse - Page 2 Empty Re: Prenatalne eklipse

Počalji  Tajna Uto Sep 01, 2009 4:02 pm

DUH ::
Tajna ::
DUH ::
Tajna ::Evo sad gledam i za prijatelje - Duh je dobio sina kad mu je MO koji je u 5 kuci, dotakao eklipsu...
Pa nije mi eklipsa u SC, već negde oko tvog ASC

Znam da je mom Asc, pa zato i kazem kad je direktovani MO dotakao eklipsu. Sta pricas ti? Pomeri MO za 22-23 stepena i to je to...

Mrzi me ponovo da je tražim na kom stepenu je i pošto je bilo SO 0180 MO jel gledam obe tačke, mislim nisam se nešto posebno bavio eklipsama osim da je taj stepen osetljiv ali ne znam čakni u kom smislu, jedva i ovo povatah

Pa deluje i u konjukciji i u opoziciji, tako da su obe tacke vazne. Kako je tvoje Meseceva eklipsa, logicno je da eklipsu tretiras na 22*57' gde ti je bio Mesec koji je pomracen! Znam da si lenj, ali ajde pogledaj ili mi bar posalji datume vaznih i prelomnih momenata u tvom zivotu da vidim koliko ti tranziti ka toj tacki rade. Ti bas imas prelomnih zivotnih momenata zato je to kod tebe interesantno. Znala sam samo za Filipa jer imam njegov horoskop...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prenatalne eklipse - Page 2 Empty Re: Prenatalne eklipse

Počalji  Tajna Pet Sep 04, 2009 8:38 am

pandora* ::Ne znam da li sam dobro ukapirala ali evo kako je kod mene...

kod udaje...direktivni MO 180 ME /eklipsa/
direk.SO,ME90SO,MO,VE,NE /eklipsa/
direkt. VE0MA
direk,MA 0SO,MO,VE,NE...

kod razvoda....direkt. SO180MA, ME180MA ,VE180PL.UR, MA0ME,JU0MA....

I koliko ja sada primecujem sve se nekako odvija preko NE koji je vl. moje 1 kuce i vl. SA a ovaj opet vl. SO i NE je u Skorpiji u 9 kuci i pravi i prima ne bas sjajne aspekte od VE i MO natalno a kako vidim i ovde...e ali opet moram da se ogradim ne znam da li sam ovo dobro uradila i ukapirala...pa neko neka pogleda i kaze da li je dobro ili opet da sednem i studiram lol!

Pandora stvarno ne kapiram sta si ti ovde radila...
Treba da direktujes pojedinacno planete u odnosu na eklipsu, ili progresiras, svejedno... Isto tako za kljucne datume gledas da li je neka planeta u konjukciji ili opoziciji ka eklipsi. Napisi pojedinacno za svaku planetu, ne aspekte u kompletu, pa cu da vidim kako mogu da ti odgovorim, mada ni sama ne znam sta da radim sa tim eklipsama, tek sad sam obratila paznju na njih. Svi smo se kompijuterizovali a kako natalni chart to ne izbacuje (mozda i moze, nisam probala) onda nisam ni ukljucivala u tumacenje, ali mislim da je bitno, u smislu da naglasava preokrete, ali samo uz neku direkciju, ili nesto drugo. Svakako da godisnji tranzit SO, ME, VE... ili jos bolje MO, nece doneti nista znacajno ali kada to rade teske planete ukazuje na neku promenu...

Napisi ponaosob tranzite ili direkcije ka eklipsi u za tebe kljucnim periodima pa cemo tumaciti...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prenatalne eklipse - Page 2 Empty Re: Prenatalne eklipse

Počalji  galaksija Pet Maj 27, 2011 12:49 pm

Meni je sunceva prenatalna eklipsa na 29 vage a lunarna 14 bika!Kada su bitne ove tacke i sta ih najvise aktivira?Progresije ili tranziti?8 polje mi pocinje na 28 vage a solarna prenatalna na 29 vage.Jako zanimljivo!Mozda mesec progresivni kada dodje na ovu tacku sledece godine nesto donese!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prenatalne eklipse - Page 2 Empty Re: Prenatalne eklipse

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu