Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj Filip

+9
IVA
sasa62
Tajna
smesko
Tina
Čarobnica
hajkula
nolita
Astrotanja
13 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Moj Filip - Page 3 Empty Re: Moj Filip

Počalji  Tajna Sre Sep 30, 2009 9:06 pm

Vidis, da je taj Jupiter u 90 njegove planete u 9 ipak oborio...ccc, ali sa druge strane je doneo ono o cemu smo pricale, osamostaljivanje i nazlazenje novog pravca u svom zivotu!

Ko zna zasto je to dobro?

Sta ce za stan?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moj Filip - Page 3 Empty Re: Moj Filip

Počalji  Astrotanja Sre Sep 30, 2009 9:51 pm

Vraća se u Vršac i voli što će moći da uči ono što voli.
Spremaće prijemni za engleski koji je krajem juna.
Trenutno planira da paralelno sprema ta dva ispita koja su mu ostala na Biologoiji, kako bi očistio godinu i prijemni za engleski. Kao što reče Saša nešto što a da treba, a i nešto za svoj gušt.
On ima trenutno prosek 7.85 i misli da je to mali prosek, a da bi na engleskom mogao da izvuče veći prosek. Smatra da u nekoj oblasti ako nisi među najboljima imaš slabe šanse da uspeš, pa zato misli da biologija nije baš za njega. Usporavaju ga hemije, bar ove koje trenutno ima na prvoj godini.

Moje mišljenje da njemu više leže jezici i da bi trebao da ih studira zbog Merkura na Mc u Strelcu.

sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Okt 02, 2009 11:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Moj Filip - Page 3 Empty Re: Moj Filip

Počalji  hajkula Čet Okt 01, 2009 8:49 pm

Astrotanja ::... Smatra da u nekoj oblasti ako nisi među najboljima imaš slabe šanse da uspeš, pa zato misli da biologija nije baš za njega...

sunny

Onaj njegov mars-pluton u skorpionu, koji ga obavezuje da ono sta radi, radi perfektno. Ne trpi osrednjost.

Vazno je da se bavi onim sto voli. Nek nam je ziv i zdrav, a zadovoljstvo, bavljenje onim sto se voli je jedan od uslova.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moj Filip - Page 3 Empty Re: Moj Filip

Počalji  Jane Uto Okt 13, 2009 3:00 pm

Tanja dok sam ja primijetila neke teme, a i nije me bilo na forumu. Tako da oprosti još jednom na kašnjenju. Sad, ne vidim zašto ne bi završio oba fakulteta iako će mu jezici biti prva ljubav. Trenutne poteškoće će riješiti ali i ako odluči odustati od ovog fakulteta koji sad studira svakako neka pokuša prvo dati te ispite što ga malo muče.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj Filip - Page 3 Empty Re: Moj Filip

Počalji  Astrotanja Pon Jan 25, 2010 8:51 pm

Mom sinu je trenutno Jupiter tranzitira prvom i pravi kvadrat sa Suncem u devetoj, dok je Merkur danas u konjukciji sa Saturnom i Neptunom natalnim u 11. Satur u 7. u kvadratu sa Saturnom natalnim, dok mu Mesec tranzitira natlnom trećom. mesec je dans u Blizancima. Šta mu se događa? Preteruje u učenju. Danas je pored redovnog učenja engleskog, učio nešto što uči za svoju dušu, a to je japanski jezik. Uči ga sam. Satima je učio njihove složene simbole i naučio samo danas 50 simbola.
Preterivanje u učenju donosi mu Jupiter tranzitni u kvadratu sa Suncem, a mentalni zamor Merkur u konjukciji Saturnom. study
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Moj Filip - Page 3 Empty Re: Moj Filip

Počalji  -menora- Pon Apr 02, 2012 10:52 am

Tanja ,tek sad vidim i neka pitanja koje si meni postavljala Embarassed oprosti ...
Samo da ti kazem da ne mogu da otvorim Filipovu kartu ...
Dosta ste vec pisale ovde Very Happy , ja bik da dodam -samo neka pichi po svom ,zna on sta radi Very Happy ...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj Filip - Page 3 Empty Re: Moj Filip

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu