Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti muskog meseca u natalu

+19
venus_pisces
nena
BoSaNKa
dijana819
jassna
senka023
katarina
Milica
zelena dolina
Kocka je bacena
Astrotanja
alea
Tajna
DUH
Izida
-menora-
hajkula
Čarobnica
Tina
23 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Čarobnica Ned Dec 27, 2009 2:35 pm

alea ::Pa da, daje omiljenost kod žena...
Recimo MO u vodoliji 120 VE u blizancima.
Kome je to dobro?
Njemu, čovek koji je toliko omiljen kod žena teško će biti veran i posvećen jednoj....

Teško da će da bude...i nije...Mo u Vodoliji aflikovan od Marsa a Ma 120 Pl treba negde potrošiti svu tu energiju Very Happy
Bez obzira na Ju120So...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  katarina Ned Dec 27, 2009 6:54 pm

Milica ::Da navedem i još jedan primer: moj dobar drug ima Ve u Strelcu 120 Mo u Lavu, ali je dupla Škorpija...čak mu je i Venera 0 Ne, a Neptun mu je na vrhu 5. polja, a veran je kao ni jedno muško koje sam imala prilike da upoznam...pri čemu izgleda jako lepo, međutim, taj čovek sebe ne dovodi u iskušenja, ima jak moral- Jupiter mu je na MC-u. Wink

Mesec u lavu u muskom horoskopu je divna stvar kad muskarac nadje pravu zenu onda ona postaje taj mesec i carica gospodarica u njegovom zivotu.Ako nadjete musko sa mesecom u lavu samo treba biti mudar i pricati o sebi hvaliti se i nametati i on ce sve to prihvatiti.On sa takvim mesecom uvek tezi da prikaze devojku ili zenu sa kojom je u najboljem svetlu,naravno ako mu mesec ima dobre aspekte.
katarina
katarina

Broj poruka : 10
Godina : 43
Datum upisa : 19.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  zelena dolina Pon Dec 28, 2009 12:06 pm

E pa Katarina lepo je to sto si rekla to za mesec u lavu Very Happy
malo cu da pocnem da se hvalisem Smile
mada on mene inace smatra "pametnicom" Smile ....jedino je muka sto je njegov mesec u lavu ceo u kvadratima...
http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  senka023 Pon Dec 28, 2009 12:28 pm

zelena dolina ::E pa Katarina lepo je to sto si rekla to za mesec u lavu Very Happy
malo cu da pocnem da se hvalisem Smile
mada on mene inace smatra "pametnicom" Smile ....jedino je muka sto je njegov mesec u lavu ceo u kvadratima...
http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg Very Happy


Zelena dolina?

....jeste da sam zensko celjade..

I moj je Mesec u kvadratima...al' je u Lavu....

A Lav je Lav! Msm...hoce da je Lav...pa to ti je...
Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Icon_biggrin
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  alea Pon Dec 28, 2009 12:35 pm

A ako mu je MO u lavu 1. kući u konjukciji sa ASC0SO i 60 UR ( pri čemu je UR vladar 7. kuće)? Smile
Šta će onda biti njegova žena?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  senka023 Pon Dec 28, 2009 12:41 pm

alea ::A ako mu je MO u lavu 1. kući u konjukciji sa ASC0SO i 60 UR ( pri čemu je UR vladar 7. kuće)? Smile
Šta će onda biti njegova žena?

Astrolog...ili bar zainteresovana za astrologiju...

a na koju je nabasao u komsiluku
Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Icon_biggrin

( ako je Uran u 3. polju? )
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  alea Pon Dec 28, 2009 12:45 pm

Nije, UR je u 4. polju, na IC.
Živimo u komšiluku...
Mogu li to biti ja? Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  senka023 Pon Dec 28, 2009 1:18 pm

alea ::Nije, UR je u 4. polju, na IC.
Živimo u komšiluku...
Mogu li to biti ja? Smile

Ako ces da me zoves u svatove.... Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Icon_bounce

Odgovaras navedenim aspektima...a, pored toga...
~ sta kazu oni sto znaju astrologiju?

~sta kaze momak?
~ima li hemije?
~...pa cemo se sa fizikom vec lakse snaci...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  alea Pon Dec 28, 2009 1:27 pm

Ako ces da me zoves u svatove.... Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Icon_bounce

Odgovaras navedenim aspektima...a, pored toga...
~ sta kazu oni sto znaju astrologiju?

~sta kaze momak?
~ima li hemije?
~...pa cemo se sa fizikom vec lakse snaci...
[/quote]

Odgovaram?
Hehe, jer imam SO na ASC pa sam tako "puna sebe"?
Moraću da kažem čoveku da sam kao stvorena za njega i da mu stojim u natalnoj karti!!!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  zelena dolina Pon Dec 28, 2009 1:39 pm

alea ::Ako ces da me zoves u svatove.... Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Icon_bounce

Odgovaras navedenim aspektima...a, pored toga...
~ sta kazu oni sto znaju astrologiju?

~sta kaze momak?
~ima li hemije?
~...pa cemo se sa fizikom vec lakse snaci...
Odgovaram?
Hehe, jer imam SO na ASC pa sam tako "puna sebe"?Moraću da kažem čoveku da sam kao stvorena za njega i da mu stojim u natalnoj karti!!![/quote]



Nemas ti So na AC, jeste blizu ali pripada 12 kuci i udaljeno je 6stepeni, na tvom AC je vise dominantan ovaj NE pa ti to daje verovatno jedan NEptunijanski izgled... problem sa aspektima NE, licnim i sinastrijskim sto se sva "bozanska" neptunovska osecanja mogu za tren pretvoriti u laz i iluziju...samo je pitanje sta ce da prevagne i sta ce nam neko aktivirati, jer nismo mi sa svakim isti i ne mogu bas svi ljudi u nama inicirati i ono lose i ono dobro....
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  alea Pon Dec 28, 2009 1:44 pm

Istina je ovo za NE, zato su se za mene uvek nekako lepile osobe sa VE ili MO u ribama...
Pre godinu dana sam upoznala osobu čija je VE tačno pala na moj DC, i aktivirala kod mene jednu lepu konfiguraciju, veliki trigon ( zajedno sa mojim JU i PL ) ali je bila i u egzaktnih 180 NE moj ( to je valjda lotos) ...mislim da sam već ovo pričala...nešto neverovatno, uvek se u kontaktu sa njim osećam onako posebno lepom...mada me strahovito prodje struja i ruke mi drhte, jer je njegov UR egzaktno na mom MO a moj UR 180 SO njegovo...valjda i njega prodrma...neverovatno, platonski skroz a tako drma!!

Kako nemam SO na ASC, pa računa se valjda ova konjukcija, jeste da je orbis 6,5* ?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  zelena dolina Pon Dec 28, 2009 1:55 pm

pa ok, jeste ali je u 12 kuci i izmedju AC i SO je neptun, pa on prvenstveno boji tebe pa tek onda SO, da je SO 6 stepeni unutar 1 kuce bilo bi drugacije...
naravno ja nisam neki veliki znalac pa ne obracaj paznju na moja zapazanja Smile
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Kocka je bacena Pon Dec 28, 2009 3:15 pm

Milica ::U biku je Venera....znaci, Ve90 Sa, Sa90 Mo, Mo180Ve pale To je T-kvadrat gde je Saturn na vrhu (i to u Lavu u 8. polju)
A Mesec ima još i 180 sa Marsom u Biku....Ni Mesec ni Venera mu nemaju ni jedan dobar aspekt....užas!

Inače, jako hladan, godinu i po mu je trebalo da počne da se zaljubljuje u mene....naravno, da sam to znala odavno bih s njim priču vavršila....emotivni potencijal mizeran.....čovek koga zajedništvo i odgovornost prema osobi ženskog pola čini nervoznim....no dobro, i ta će se priča mog života završiti.

nije mi jasno kako nisi ranije provalila da mu je trebalo toliko....

Milica ::Da navedem i još jedan primer: moj dobar drug ima Ve u Strelcu 120 Mo u Lavu, ali je dupla Škorpija...čak mu je i Venera 0 Ne, a Neptun mu je na vrhu 5. polja, a veran je kao ni jedno muško koje sam imala prilike da upoznam...pri čemu izgleda jako lepo, međutim, taj čovek sebe ne dovodi u iskušenja, ima jak moral- Jupiter mu je na MC-u. Wink

Čovek za mene! flower
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  alea Pon Dec 28, 2009 4:13 pm

Kocka, ovaj je kao stvoren za tebe! Smile
Još ako mu je VE na tvom SO i MO na tvom MO!!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  jassna Pon Dec 28, 2009 10:00 pm

Dusan Velickovic je rekao da su muskarci sa Mo u skorpiji edipovci i da je to najgori polozaj Mo koji natus moze imati..Ko bi ga znao

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Milica Pon Dec 28, 2009 10:48 pm

Kocka je bacena ::

nije mi jasno kako nisi ranije provalila da mu je trebalo toliko....
U početku me nije bilo briga, jer sam u tu vezu uletela nakon onog, ako se sećaš, platonskog s kojim mi je cela sinastrija u kvadratima. Laughing
E, i tako sam ti ja prvih pola godine veze bila s njim, a kao da nisam bila s njim.
A onda sam pozvala onog platonskog, čisto da proverim gde su mi osećanja i u toku tog susreta skontam da osećanja prema njemu više nema, ali da su se stvorila prema ovom drugom.
I tek tad sam počela da obraćam pažnju.
Narednih 6 meseci je bilo pakleno, šizela sam od njega i njegove hladnoće i gledajući njegov natal stalno sam sebe ubeđivala da taj T-kvadrat njemu daje i neispoljavanje emocija, da je krut po definiciji...u međuvremenu je počeo da se otapa...ipak, ima Ve u Biku, pa ume pošteno da se mazi (ali samo u krevetu!, da ne ispadne da sam kontraverzna u opisu Wink )...i tek ovog leta, kroz neku svađu s njim dođoh do tog zaključka, što je on i potvrdio.
Inače, imamo dobru sinastriju, tako da nam veza nije napeta. Da jeste, možda bih ranije neke stvari zaključila.



Čovek za mene! flower
BaČi pogled 19.11.1979; 5.30 Mostar (ali živi u Vankuvetru Laughing )

''Razbio'' bi me kad bi znao kako provodadžišem. tongue
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Milica Pon Dec 28, 2009 10:51 pm

jassna ::Dusan Velickovic je rekao da su muskarci sa Mo u skorpiji edipovci i da je to najgori polozaj Mo koji natus moze imati..Ko bi ga znao
Ovaj moj definitivno nije. Imao je mega dominantnog oca, što automatski ne daje osnov za ne razrešenje edipalnog kompleksa.
U svim odlukama je potpuno svoj, ne dozvoljava roditeljsko mešanje, osim ocu, kad je karijera u pitanju. Jer mu je otac mnogo pomagao i pomaže, mnogo uči od oca, jer zaista ima šta.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  zelena dolina Uto Dec 29, 2009 10:59 am

Dusan Velickovic nije uopste merodavna licnost koju treba uzeti za ozbiljno...nadam se da se ovo nece shvatiti kao uvreda, jer ga ne vredjam ni po jednom osnovu, jednostavno ne smatram ga strucnjakom ni u jednom pogledu i igrom slucaja ga poznajem i znam sta prica o klijentima i koliko mu je znanje....
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Milica Uto Dec 29, 2009 12:30 pm

Ja ne verujem ni jednom komercijalnom astrologu, a on mi posebno deluje kao šarlatan.
I jako mi je žao što su ti koji su izašli u javnost i bezobrazno uzimali i još uvek uzimaju novac ljudima koji imaju muku, uspeli kod ljudi da izazovu odbojnost prema astrologiji.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  jassna Uto Dec 29, 2009 1:39 pm

zelena dolina ::Dusan Velickovic nije uopste merodavna licnost koju treba uzeti za ozbiljno...nadam se da se ovo nece shvatiti kao uvreda, jer ga ne vredjam ni po jednom osnovu, jednostavno ne smatram ga strucnjakom ni u jednom pogledu i igrom slucaja ga poznajem i znam sta prica o klijentima i koliko mu je znanje....
Ni meni se ne dopada njegov stil..Ne znam nikoga kome je on tumacio natal, pa ga ne bih komentarisala..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  jassna Uto Dec 29, 2009 1:48 pm

Milica ::Ja ne verujem ni jednom komercijalnom astrologu, a on mi posebno deluje kao šarlatan.
I jako mi je žao što su ti koji su izašli u javnost i bezobrazno uzimali i još uvek uzimaju novac ljudima koji imaju muku, uspeli kod ljudi da izazovu odbojnost prema astrologiji.
Ovo za mesec u skorpiji sam i ja uzela sa rezervom, naravno da zavisi i od ostalih pokazatelja..Samo sam htela da ti to prokomentarises..Imala sam i ja lose iskustvo sa jednom "komercijalnom", zena me je zastrasila maksimalno..Pisala sam o tome u jednoj svojoj temi..Brutalna neka pale pale sunny lol!

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  alea Sre Feb 03, 2010 3:32 pm

Šta mislite o MO u blizancima na ASC u muškom horoskopu, 120UR120SO?
Ima li tu sposobnosti za dublja osećanja, pošto su blizanci znak kome sve brzo dosadi.
I kakav je uopšte MO na ASC u muškom horoskopu? Da, ima i 90JU0VE u ribama...čudna kombinacija...ali me kopka.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Milica Sre Feb 03, 2010 6:13 pm

Ima ga moja sestra koja je ceo život sa istim čovekom.
Dakle, baš je postojana emotivno.
Nije imala nikakve izlete 13 godina.
Još je njen MO u 11. polju 180 NE i 90SO....romantična, sklona bila platonskim ljubavima (zbog Neptuna).

Svi aspekti Urana prema ličnim planetama pokazuju područje života u u kojima imamo snažan poriv za postizanjem slobode izraza.
MO120UR će dati i britku intuiciju, mnogobrojne moduse emocionalnog izražavanja pa im smeta monogamija, tradicionalni brak....znam jednog koji ima loš aspekt, non-stop menja devojke...lično, ne dopada mi se u muškom natalu loš odnos urana ni sa mesecom ni sa venerom...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 7:26 pm

Milica ::Ima ga moja sestra koja je ceo život sa istim čovekom.
Dakle, baš je postojana emotivno.
Nije imala nikakve izlete 13 godina.
Još je njen MO u 11. polju 180 NE i 90SO....romantična, sklona bila platonskim ljubavima (zbog Neptuna).

Svi aspekti Urana prema ličnim planetama pokazuju područje života u u kojima imamo snažan poriv za postizanjem slobode izraza.
MO120UR će dati i britku intuiciju, mnogobrojne moduse emocionalnog izražavanja pa im smeta monogamija, tradicionalni brak....znam jednog koji ima loš aspekt, non-stop menja devojke...lično, ne dopada mi se u muškom natalu loš odnos urana ni sa mesecom ni sa venerom...
Ali ako taj Ur dolazi iz 7-mog polja i pravi 90na MO u 5-om? I sa Ve120 u 4-om..definitivno bih rekla da psotoji razlika, da se Ur90Mo njegov nacin i stil zivota menja sa ulaskom u brak..i da je onda to Ur120Ve..ali i menjanje precesto zbog manje svesnosti drugih/pa i toga koliko ih povredjuje. Srecnica je ona koju takav odabere!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 11:40 am

Ma da, sa UR nikad ne može biti ništa normalno...
Ali mene kopka taj MO u blizancima na ASC. Blizanci su neobavezni, lepršavi, teško se vezuju, ne vole jako duboko, površni su i nestalni. Ali MO na asc daje ljude koji su stidljivi i podložni tuđim uticajima. Kako spojiti ta dva uticaja? UR je u Škorpiji, u 5 p. tako da nije u srodnom znaku, ali trigon verovatno deluje, samo što mislim da više deluje na SO u ribama nego na MO...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 4 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu