Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

senka

+3
Flora
afrodita
senka023
7 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

senka Empty senka

Počalji  senka023 Sre Avg 19, 2009 12:33 am

Mozda su me tranziti ( neki aspekti ) podstakli da otvorim temu.
Nemam momentalno nijedno pitanje koje trazi urgentan odgovor...
Napisala sam u jednom postu da sam sa cetir' banke prvi put cula tumacenje svoje natalne.
Okolina je sa jako malo znanja i interesovanja za astrologiju...druga varijanta je moj astrolog, koja opet nema vremena da se "bakce" sa mojim znanjem~neznanjem...
...pa sam nasla vas da davim... Smile
Malo ima i treme, jer je vecina ucesnika mnogo naprednija u znanju i tumacenju...
Dogadjajne situacije...navodim ih, da ako neko baci pogled...moze da stvori neku "sliku"
Udala se '84. sa 21 god. rodila decu, cerka '85. i sin '87. godiste
Stalni radni odnos zasnovala 2000. sa 40 godina.
Razvela se nakon 18 godina braka.
Kupila nekretninu sa 43 godine.
Pored redovnog posla, dodatno "sljakam"...ali to nekako tesko ide...
Imate li vi pitanje?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  afrodita Sre Avg 19, 2009 1:32 am

Hehehh, ja nemam pitanja, alista tebe zanima ovde?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Sre Avg 19, 2009 5:39 am

Hehehh, ja nemam pitanja, alista tebe zanima ovde?

Hm, malo da napismeno iznesem svoja zapazanja i zakljucke ili tek razmisljanja,
a od strucnijih dobijem ili potvrdu ili opovrgavanje takvog misljenja...

Zasto tako kasno u vode astrologije?

Da li zbog ukljestenog Raka, a Mesec pod Saturnom? Ili zbog Urana (astrologija) u 11. polju, pa se interesovanje javlja kasnije?
a jos vladar 11, polja Merkur pri 12. pa je vise bilo kao neka tajna za mene?
Sva ova pitanja tj. odgovori mi bivaju u odredjenom momentu pravi , tacni...ali nema ko da kaze da li je to TO?
Nemam "koljegu " koji podjednako zna, pa da polemisemo ili se propitujemo...
Da dodam da mene SVASTA zanima, ali je eto, astrologija bas dugo vremena i dalje na prvom mestu...
Hvala ti na javljanju! Very Happy
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Flora Sre Avg 19, 2009 7:02 pm

Ja bih da zamolim Afroditu da sredi svoje potpise, nekako mi ove dve karte "progutaju" ceo post! affraid
Izvini Senkice flower
Tebi je SA prosle godine presao preko UR u XI, a natalno imas SA u Vodoliji...mozda zato stizes kasnije u astrovode...ali nigde ti nisi zakasnila, lepo pise u prvom postu sta si sve postigla queen
Za astrologiju je uvek pravo vreme!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Tajna Sre Avg 19, 2009 8:25 pm

Flora ::Ja bih da zamolim Afroditu da sredi svoje potpise, nekako mi ove dve karte "progutaju" ceo post! affraid
Izvini Senkice flower
Tebi je SA prosle godine presao preko UR u XI, a natalno imas SA u Vodoliji...mozda zato stizes kasnije u astrovode...ali nigde ti nisi zakasnila, lepo pise u prvom postu sta si sve postigla queen
Za astrologiju je uvek pravo vreme!

Slazem se sa Florom i meni ovaj potpis bode oci... Pri tome se ni ne zna koji je horoskop njen i ciji je ovaj drugi.

Izvini Senka, i od mene, sto se obracam Afroditi na tvojoj temi... Sto se tvog charta tice, rado bih pisala, ali ja sam sportski duh, moras loptu da mi bacis, ili bar kosku lol! imam i vladara 1 polja na Siriusu... lol!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Čet Avg 20, 2009 12:44 am

Ko MI Je Majka?
KO MI Je Otac?
Ako ja ne znam, kako tek vi da znate?

Majka je Vodolija, ASC Lav.
Otac Rak, ne znamo vreme rodjenja.

Koga da svrstam u koje polje?
Ja se vrtim u krug sa istim pitanja~odgovorima
te njih ubacujem u polja, te polja ubacujem na njih...

Otac nije vise ziv. Cancer debelog creva, maj 2006.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Čet Avg 20, 2009 7:24 pm

Flora,
nekretninu sam kupila na kredit, da ne pomisli neko..."ala je ova neki tata~mata"!


Dve godine otplacivanja je prosloooo...ostalo samo jos 18.
Astrologija se uklopila u kucu i kuca u astrologiju...strumtasticno!
Naziv ulice sadrzi u sebi osnovicu KAMEN
Kuca je renovirana i renoviravana...dovoljno stara da je sa Saturnom pod ruku drzi.
Tranzitni Neptun u 4.daje sakrivenost...kuca je u dubini dvorista, a i garaza je dodatno sakriva
Vlaga na zidu koji nema dovodno~odvodnu instalaciju... (Sanirano i reseno!)

E da, citala sam, mislim u "Astrologosu" da bi valjalo da osoba sa Saturnom u 4, polju ima KAMEN u kuci, da bi se ispunila simbolika...Sasavo ili ne, tek ja kamen IMAM.... i to bas leeep primerak!!!
Moja astrologica je rekla...o mogucnosti pojavljivanja investitora, i da bi se na ovom delu zidala zgrada...
Pored tranzita Jupitera kroz natalno 4. polje i prelaza preko Saturna... sto bi oznacavalo investitora?


Tajna?
Da li je dovoljano dobar izazov osa IC~MC?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Tajna Čet Avg 20, 2009 7:43 pm

Izvini sto ne odgovaram odmah, malo mi je tvoja situacija slozenija po tom pitanju, trenutno se drzim laganih stvari jer paralelno gledam tenis... Odgovoricu sigurno, ako ne ranije, kasno nocas...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Flora Čet Avg 20, 2009 8:04 pm

Senka pitanje ti je za 10+...IV, X kuca????
I ja jos uvek imam dilemu ko je u mom natalu 10 kuca, a ko 4 kuca?
Kod mene se majka uklapa u simboliku IV kuce, kao i u tumacenje MO0PL u IV kuci u devici/vagi, ali zato mi nekako otac se ne uklapa u simboliku riba/ovan tj. ME/SU...i ja sam i dalje u ubedjenju da mi je majka IV kuca, a otac X, ali mi je jedan decko rekao da je obicno kod zena majka X polje, a otac IV...nije mi naveo ni jedan argument, pa sam i dalje ostala pri svojoj tvrdnji...

Kod tebe, IV polje u Vodoliji sa SA, dispozitor UR0Pl u Devici..meni lici da je ovo majka kod tebe..
X polje u lavu i MO u njemu, dispozitor SU u vagi ...ima lep sekstil izmedju MO i SU...ako si se lepo slagala sa ocem..to bi trebalo da je to...
Mada ako obrnes da je IV otac, onda je tvoja XI, njegova VIII sa Ur0Pl u Devici , to mi bas lici na bolest i probleme sa stomakom...
I eto, nista ni nisam pomogla...
Treba nam pomoc prijatelja ili publike koja cita ovo...Tajna, Astrotanja, Hajkula...gde ste I love you

Senka, kada sam mislila sta si sve postigla, nije mi na pameti bila kupovina kuce...vec brak, deca koju si izvela na put, hrabrost da se razvedes, zaposlis i uzmes zivot u svoje ruke... flower
Malo je takvih ljudi...Licno poznajem puno nezadovoljnih ljudi sa svojim poslom, brakom, zivotom, ali osim sto se zale i kukaju, kako ja to kazem, nista drugo ne preduzimaju...
afro

Senkice, inace mi je tvoja karta bas komplikovana...Nista nije ocigledno i onako kako izgleda na prvi pogled...
Pogledaj T kvadrat SA180MO90MA0NE90SA
Pa onda konfiguracija kojoj ne znam ime...SU60MO120JU60SA120SU...i istovremeno SA180SA, JU180SO
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Čet Avg 20, 2009 9:58 pm

Znam da se konfiguracija zove Misticni cetvorougao.Dva sekstila, dva trigona i dve opozicije
Aha, fiksni T kvadrat je bas zgodan!

Medjutim,imam i YOD ali ne znam koje planete ukljucujem, a koje ne?
Da li je Yod Saturn~Vodolija
Jupiter~Ovan
konjunkcija Uran~Pluton u Devici
ILI Konjunkcija Uran~Pluton u Devici
Konjunkcija Mars~Neptun u Skorpiji
Jupiter u Ovnu
tada bi smo zaobisli Saturna iz ove konfiguracije....a vala. dosta mu je onaj T kvadrat!?

A da, hrabrosti ponekad imam...neki put se naziva i ludost!

A za 4. i 10. polje sam i ja nailazila na razlicita tumacenja.
Otac....upala mu je varnica u oko (levo) dva puta.
Operaciju bruha,operaciju cira. operaciju tumora glasnih zica...imao anginu pektoris
poslednja je bila cancer debelog creva u 76.godini.
Majka operacija tumora sa ginekoloske strane,ostala jedva ziva, imala sam 10 godina.
Pije neka lekove za srce...a zali se na kolena, vene i na mene..
.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Izida Čet Avg 20, 2009 10:07 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Čet Avg 20, 2009 10:32 pm

[quote="pandora*"]
senka023 ::Znam da se konfiguracija zove Misticni cetvorougao.Dva sekstila, dva trigona i dve opozicije
Aha, fiksni T kvadrat je bas zgodan!

Zar JOD nisu dve planete u sekstilu a obe u inkonjukciji sa trecom...ja kod tebe vidim JOD NE60PL150JU izmedju 1,6 i 11 kuce..glavni je JU jer prima dve inkonjukcije...sta se desava u vezi posla kod tebe..

Da, da....ili je 4,6, sa apeksom u 11 ?

A u vezi posla, nista novo, plate uglavnom kasne, Sad
osnivac govori da ima viska radne snage, radnike i dalje primaju u radni odnos
...pogotovo iz struka bez kojih se moze
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Izida Čet Avg 20, 2009 10:37 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Čet Avg 20, 2009 11:28 pm

Iju, pandora? Very Happy
Pa kako tako za mog Saturna?
...da pravi MINORAN aspekt? Jos ce da nem se naljuti i naburi...?

Moja prva uradjena natalna karta ima upravo nacrtano ZUTOM bojom kombinaciju 4,6, i 11...Saturn~Pluton 153' Ne znam koliki je dozvoljeni orbis?
Za Yod 1,6,11 sam kasnije otkrila sama
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 3:39 am

Vecinu stvari si vec sama nabrojala. Jasno je da su roditelji oboje bolesljivi zbog te opozicije MO i SA, ali kako SO cuva zivot oboje ipak dozivese duboku starost. Otac umro, ali i posle svih peripetija doziveo 76 godina... I majka ce doziveti Saturnov period sigurno (ako vec nije) to je 69 godina... Posle sta Bog da, nek ide redom...

Inace Majka je u zenskom horoskopu predstavljena 10 poljem, a otac 4... nekad se desava da to nije slucaj i da se uloge obrnu, kako i zasto ne znam, ali to se kod tebe nije desilo... Otac ti je taj Saturn u 4 kuci u znaku kom je suvladar, znaci izdrzljiv ali i vrlo tezak covek, ispravan ali katkad hirovit, a samo on ima prava na takvu hirovitost.

Majka nije mnogo drugacija i ona - Lav na vrhu 10 i MO u Lavu - hoce da dominira. I ako joj tvoj otac nije pruzio mnogo uzivanja - njihov brak je bio rad, red i disciplina, ona je uvek stajala uz njega pa su udruzeni u ideji da je samo jedan nacin ispravnog i dobrog ponasanja... Majka je verovatno na teskim lekovima a i voli da ih guta...

Ti si mnogo drugacija od njih dupla Vaga, vise umetnicki nego materijalno orjentisana, spremna na kompromis i povlacenje do nekle, ali ukoliko bi izrazila svoju volju, sa tim jakim MA u Sc, dobijala bi i batine kao mala - podosta.
Njima se nikako nije svidjala tvoja samostalnost, volja da uradis po svome i vazdusni temperament, cak kao da im je smetala i tvoja naglasena lepota i to sto su se muskarcili lepili na tebe kao muve. Mogli su te optuzivati za nacin na koji zivis svoj zivot i verovatno bili protiv tvog razvoda, ili nikada nisu ni voleli tvog muza...
I ako ni njihov brak nije bio ispunjen ljubavlju, oni su istajavali u svojoj duznosti i nikada nisu odobravali potrebu da se sledi licna sreca... Oni su ljudi tradicije i konzervatizma i nista dalje od toga za njih nije primerno.
U tvojoj porodici je vladala jedna teska i depresivna atmosvera, stalno neka bolest, prevelika odgovornost, osecaj krivice, optuzbe, svega je bilo, i ti si htela da pobegnes, pa si se verovatno rano udala.

Sto se tice majke i oca mora da je bilo i nekih pogresnih dijagnoza od strane lekara, operacije se takodje vide, kako god da vrtis horoskop....

Tvoja depresivnost je naslednog karaktera i oni su svojim principima stavili tebi kamen oko vrata koji te davi...

Srecom ti imas tu lepu Veneru na Asc, koja ti je pored lepote dala i srecu i optimizam, koji ti niko ne moze oduzeti...

Sto se tice bivseg muza, jel on bio katkad agresivan, jel lomio stvari po kuci. Znam da te je sigurno emotivno povredio, ali pitam se je li i fizicki nasrtao. On je bio jako vezan za tebe, ali je imao svoje momente. Pada mi na pamet da nije i pio zbog ove MA 0 NE. Ne znam mozda gresim, to moze da ode na toliko strana...

Ti jesi hrabra ali cesto i sumnjas u sebe. Zbog tog Neptuna i Venere i 1 kuci, mislim da nisi izrazila svoj bes i mrznju koliko bi zelela... Kao da se to gomilalo u tebi....

Sto se tvog zdravlja tice, moras da vodis racuna o ishrani. Jetra i krv izuzetno ugrozeni... Lekovi imaju konta efekat...

Ajde da ne pisem dalje kazi da li je nesto od ovoga istina pa mozemo da nastavimo...

Inace si zena izuzetne lepote i harizme, vrlo voljena u drustu i javnosti....
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 3:00 pm

Flora
Treba nam pomoc prijatelja ili publike koja cita ovo...Tajna, Astrotanja, Hajkula...gde ste I love you

Senkice, inace mi je tvoja karta bas komplikovana...Nista nije ocigledno i onako kako izgleda na prvi pogled...

Cveticu, hvala ti sto si gledala i istrazivala "KO S KIM I KAKO" Very Happy
a i za poziv upucen prijateljima i publici.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 6:07 pm

Jesam li se ja tako strasno nalupetala kad moj post ne komentarises??? Embarassed
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 7:24 pm

Pa ne mogu da verujem!!!!!!!!!!!!


ONOLIKI POST mi je progutao!

Tajna, ti si tata~mata!
Sad cu ovaj post o'ma da saljem dok je komp jos sit od prethodnog dugaaackog!

A nije Merkur R, sta zeza, nema nikakav alibi za progutavanje!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Flora Pet Avg 21, 2009 7:26 pm

Tajna ::
Inace Majka je u zenskom horoskopu predstavljena 10 poljem, a otac 4... nekad se desava da to nije slucaj i da se uloge obrnu, kako i zasto ne znam, ali to se kod tebe nije desilo...

sunny Tajna, ima li neko nepisano pravilo ili neko objasnjenje kako da znamo da su se uloge obrnule i da je majka IV kuca, a otac X?
Meni je ovo vecita dilema!!



Tajna ::

Srecom ti imas tu lepu Veneru na Asc, koja ti je pored lepote dala i srecu i optimizam, koji ti niko ne moze oduzeti...
I ja sam mislila isto za njenu Veneru, ali ako malo bolje pogledas da li VE na 29 41 Vage koja ide u Skorpiju i VE koja nema ni jedan aspekt, osim minornih moze da donese srecu..itd?
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 7:57 pm

Tajna ::Jesam li se ja tako strasno nalupetala Nisi, nisi...
kad moj post ne komentarises??? Embarassed
Sad cu da pisem... ajmo Jovo nanovo!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 8:19 pm

Tajna ::Vecinu stvari si vec sama nabrojala. Jasno je da su roditelji oboje bolesljivi zbog te opozicije MO i SA, ali kako SO cuva zivot oboje ipak dozivese duboku starost. Otac umro, ali i posle svih peripetija doziveo 76 godina... I majka ce doziveti Saturnov period sigurno (ako vec nije) to je 69 godina... Posle sta Bog da, nek ide redom... Majka sada ima 73 godine. Pije lekove sto je lekar prepisao. Za srce, za zuc i Diklofenak, to za zglobove, koske, koliko se ja doznajem...
No, nekad nema novca za lekove...da drugoj cerki penziju ...
A kad mi to tako kaze, izazove neprijatan osecaj, mada je sreca sto meni ne daje, i ne bih uopste trebala da se zderem...
A vrlo neprijatan osecaj u toj kuci! Kao da su bes, znoj i suze ugradjeni u zidove.
Neprijatan osecaj je nekako blaga rec, jer mi se dogadjalo da mi je lose kad samo pomislim da treba da idem tamo, a u povratku iz roditeljske kuce, dok stignem do prvog coska zeludac rastura koliko boli...znam, svesna sam da me urnisu, mada sam dosta dugo mislila da "nisam ja bas citava"...mislim, ko jos normalan ima otpor prema rodjenoj kuci, a niti kome muku pricati...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 8:21 pm

Flora ::
Tajna ::
Inace Majka je u zenskom horoskopu predstavljena 10 poljem, a otac 4... nekad se desava da to nije slucaj i da se uloge obrnu, kako i zasto ne znam, ali to se kod tebe nije desilo...

sunny Tajna, ima li neko nepisano pravilo ili neko objasnjenje kako da znamo da su se uloge obrnule i da je majka IV kuca, a otac X?
Meni je ovo vecita dilema!!



Tajna ::

Srecom ti imas tu lepu Veneru na Asc, koja ti je pored lepote dala i srecu i optimizam, koji ti niko ne moze oduzeti...
I ja sam mislila isto za njenu Veneru, ali ako malo bolje pogledas da li VE na 29 41 Vage koja ide u Skorpiju i VE koja nema ni jedan aspekt, osim minornih moze da donese srecu..itd?

Nemam pojma zasto se kuce nekad obrnu, mozda u slucajevima kada se uloge oca i majke u zivotu obrnu, nije ni meni to najjasnije...

Venera je ipak jos u Vagi, ja imam isto tako visece Sunce, ali ja se drzim pravila da to nije slucajno, i da postoje ipak granice znaka. Sigurno da ta Venera naginje i ima i osobine Skorpiona, ali ima i Vage - sigurno. Ja bih rekla da se te planete izrazavaju kasnije, da imaju takodje i osobine Riba, jer je to stepen Riba... Ka uzimam to kao naznaku neceg specificnog i odredjene zrelosti koja sadrzi osobine znaka koji napusta...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 9:25 pm

Tajna?
Ajd' sto ne znam engleski...e to sam glupava, ali upisacu kurs engleskog da barem osnovno naucim,
em sto mi ne ide da "umetnem" odgovor u tvoj post...e to sam smotana,
ali da mi se opet post ne pojavi.....e to ne znam sta je!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Čarobnica Pet Avg 21, 2009 9:34 pm

Senka, kad pišeš duži tekst, obavezno ga kopiraj jer ako duže pišeš hoće da te isključi a tekst nije poslat, a kopiju možeš bar paste ako se to se to dogodi, i meni se to dogadjalo, pa sad uvek kad duže pišem obavezno iskopiram tekst Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 9:41 pm

senka023 ::Tajna?
Ajd' sto ne znam engleski...e to sam glupava, ali upisacu kurs engleskog da barem osnovno naucim,
em sto mi ne ide da "umetnem" odgovor u tvoj post...e to sam smotana,
ali da mi se opet post ne pojavi.....e to ne znam sta je!

Pojavio ti se post evo ga iznad mog, ako na taj mislis. A ponekad ako neko objavi post dok si ti pisala tvoj post, ne objavi se nego te pita da li si sigurna da hoces da se objavi, treba da kliknes na save ispod teksta i tek ti se onda objavi. Ako to ne uradis pa vidis da nije objavljen, idi na back (zelena strelica koja vraca na prethodnu stranu), pa opet back, sve do ne dodjes do prozora u kom si pisala... na ekranu pre ce ti izaci mali prozorcic u kom ce te pitati da li hoces da resend, klikni na resend... i dovesce te do onoga sto si pisala... onda opet ides na send... Tako sam ja nekoliko puta u nepaznji izgubila moje postove ali sam uspela da ih spasem...

Izvini ako ti objasnjavam stvari koje vec znas, ali vidim da se to desavalo ljudima, hocu samo da pomognem...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka Empty Re: senka

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu