Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kockica

+7
senka023
Flora
Čarobnica
Tajna
DUH
afrodita
IVA
11 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  afrodita Čet Avg 27, 2009 1:16 am

Ok, draga...Vidi, MC u Strelcu, Vladar Jupiter otiso u sedmu kucu-javni posao, nije ni cudo sto si arhitekta. Ali kako je sedma kuca -kuca partnerstva najbolje bi se ostvarila ako bi se povezala sa bracnim drugom. Tvoj jupiter pravi dobre aspekte sa Mars, Merkur. Mislim da cim uplivas u bracne vode sa tvojim buducim dasom koji je verovatno predstavljen Marsom onda bi to bilo to. Znaci, prvo brak pa onda promena posla..
Heheheh, ajde da pogadjamo sta je dasa po zanimanju.... sunny sunny
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 27, 2009 1:20 am

[quote="afrodita"]Ok, draga...Vidi, MC u Strelcu, Vladar Jupiter otiso u sedmu kucu-javni posao, nije ni cudo sto si arhitekta. Ali kako je sedma kuca -kuca partnerstva najbolje bi se ostvarila ako bi se povezala sa bracnim drugom. Tvoj jupiter pravi dobre aspekte sa Mars, Merkur. Mislim da cim uplivas u bracne vode sa tvojim buducim dasom koji je verovatno predstavljen Marsom onda bi to bilo to. Znaci, prvo brak pa onda promena posla..
Heheheh, ajde da pogadjamo sta je dasa po zanimanju.... sunny sunny[/quot

neki ing!
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Avg 28, 2009 12:07 am

stigao me izgleda grip, temp 38stepeni
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Avg 28, 2009 3:46 pm

i dalje imam grip

zanima me sta mi moze ldoneti tranzitni saturn koji sad seta mojom 7. kucom pa prelazi preko juznog cvora plutona a uskoro i uran i jupitera ?


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Izida Pet Avg 28, 2009 3:58 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Avg 28, 2009 4:01 pm

pandora* ::Isto kao i meni pa ako te ne mrzi kreni po mojim postovima o SA koji svrcka kroz 7 meni vec evo 2 godine, pa skoro kao i tebi jer i moja 7 pocinje u Lavu i cak ide do Vage..Devica pa jos umetnuta u 7 bas tesko bogami, barem meni je bilo tesko Crying or Very sad nije ti licni vl. ni SO ni ASC dok je kod mene upravo to pa onda samja to licno osetila i podnela...ali da je tesko jeste bogami, kad prodje reci cu ti sta me je naterao /uslovno receno/ da uradim sta,kako i o cemu sam najvise razmisljala ali i sta je pozitivno od svega...

meni je bas tesko, citala sam tvoja ,,kukanja,, i ja te sasvim razumem
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Kocka je bacena Pet Avg 28, 2009 4:06 pm

Gloria ::

arhitekta sam -ing
sve sto ste rekli ima veze,imam dilemu da li da menjam posao, il da se jos malo strpim, sve je stalo i to me brine.
jos mi saturn seta sedmom kucom , nesto me to vec dve godine steze.

Ja sad treba da upišem 5. godinu na arhitekturi....nego je l' imaš neki poslić za mene?čisto uzgred Very Happy

gledam tvoju natalnu sad,baš mi je čudan masa planeta ti se nalazi na krajnjim ili na poečtnim stepenima....Sunce na kraju raka,ASC na kraju vodolije....ako bi gledali vladare vodolije,Ur u vagi,Sa u biku,dakle moraš se zanimati za estetike u svakom slučaju...ali,mislim da je tebi mnogo dominanatnije ova riba,pošto ti je ASC na krajnjim stepenima,pa ako bi gledali dispozitore Ne u sco,Ju u vagi,opet estetika,a u ovom slučaju bitna je i Ve koja je egzaltirana u ribama,a koja se nalazi u blizancima....zapravo,kod tebe je težište u ovom T-kvadratu....vladar 6. kuće Mo u sco 180 Sa,90 Me.....i vrlo bitno je sledeće Sa 90 Me,a Ve 2 stepena od ekvidistanca Sa/Me,a Sa u biku,dispozitor mu Ve,Ve u blizancima,dispozitor joj Me....dakle,kod arhitekte uglavnom postoji ta veza Me/Sa/Ve....

mada da nisi rekla ne znam da l bih provalila da si baš arhitekta....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Izida Pet Avg 28, 2009 4:09 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Avg 28, 2009 4:12 pm

a kakav horoskop imaju arhitekte to nisam nigde nasla

saturn venera neptun umetnost u kamenu , kameni cvet:)

cekaj malo ko sve ovde ima veze za arhitekturom???


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Kocka je bacena Pet Avg 28, 2009 4:15 pm

Gloria ::a kakav horoskop imaju arhitekte to nisam nigde nasla
uglavnom nadjem za inzenjere masinske , saobracajne i druge???


saturn venera neptun umetnost u kamenu , kameni cvet:)

cekaj malo ko sve ovde ima veze za arhitekturom???

imam horoskope,Frank Lloyd Wright,Le Courbisier,Gaudija....kao što već napisah uglavnom postoji veza Me/Sa/Ve....čini mi se da Ne ipak nije toliko naglašen kod arhitekata,no možda grešim....

ja studiram još uvek arhitekturu....u mom slučaju na arhitekturu ukazuje Me0Sa0Ve sve to na granici 8 i 9. polja
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Avg 28, 2009 4:20 pm

Kocka je bacena ::
Gloria ::a kakav horoskop imaju arhitekte to nisam nigde nasla
uglavnom nadjem za inzenjere masinske , saobracajne i druge???


saturn venera neptun umetnost u kamenu , kameni cvet:)

imam horoskope,Frank Lloyd Wright,Le Courbisier,Gaudija....kao što već napisah uglavnom postoji veza Me/Sa/Ve....čini mi se da Ne ipak nije toliko naglašen kod arhitekata,no možda grešim....

ok mesec saturn venera
sta je u njihovim horoskopima to sto ih cine arhitektama,da li su to ti aspekti, i da li jos nesto?


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Avg 28, 2009 4:22 pm

primetila sam da dosta arhitekata ima mars u strelcu!
iskopala sam da se u strelcu nalazi neka fiksna zvezda koja daje talenat za arhitekturu
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Kocka je bacena Pet Avg 28, 2009 4:26 pm

Gloria ::

ok mesec saturn venera
sta je u njihovim horoskopima to sto ih cine arhitektama,da li su to ti aspekti, i da li jos nesto?

sunce koj merkur pa to u sesktilu sa pluton konj uran konj jupiter
pa na to jos mars koj neptun

rekli su mi da u horoskopu imam i jod, znate li nesto o tome?

Molim te čitaj pažljivije da ne bih ponavljala 150 puta....

kod arhitekata je bitna veza Merkur,Saturn i Venera-Mesec ovde niko ne spominje....u tvom slučaju Mesec je bitan,jer je vladar 6. polja,a ima vezu sa Sa i Me....i vrlo bitno je da ti se Ve nalazi blizu ekv Sa i Me,a i da je dispozitor Sa,a Me dispozitor Ve....

postaviću natale tih poznatih arhitekata pa možemo malo diskutovati o tome,ali trenutno sam u obavezama,pa ako stignem uradiću to večeras...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Kocka je bacena Pet Avg 28, 2009 4:27 pm

Gloria ::primetila sam da dosta arhitekata ima mars u strelcu!
iskopala sam da se u strelcu nalazi neka fiksna zvezda koja daje talenat za arhitekturu


na koju tačno fixnu zvezdu misliš?
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Avg 28, 2009 4:28 pm

Kocka je bacena ::
Gloria ::primetila sam da dosta arhitekata ima mars u strelcu!
iskopala sam da se u strelcu nalazi neka fiksna zvezda koja daje talenat za arhitekturu


na koju tačno fixnu zvezdu misliš?

e sad , nalazi se negde oko 3 stepena strelca, ne mogu sad da se setim Crying or Very sad
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Kocka je bacena Pet Avg 28, 2009 4:36 pm

jedina zvezda koja se tu nalazi je YED PRIOR,i nalazi se na 2.stepenu strelca,i ima osobine Sa/Ve....u pitanju je srećna zvezda,i donosi interesovanje za astrologiju i sve vezano za 9. polje,ja nešto ne znam da donosi interesovanje za arhitekturu....a interesantno da na njoj imam i Sa i Me...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Sub Avg 29, 2009 10:36 am

ovo je tacno vreme iz krstenice:) 20.45
dvoje astrologa su mi radili korekciju prema zenitu , tako da su dosli do pravog vremena 20.30.

ostali su svi uzimali vreme rodjenja:)
da li vi radite korekciju prema zenitu???
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 9:44 am

Gloria ::ovo je tacno vreme iz krstenice:) 20.45
dvoje astrologa su mi radili korekciju prema zenitu , tako da su dosli do pravog vremena 20.30.

ostali su svi uzimali vreme rodjenja:)
da li vi radite korekciju prema zenitu???

Sta je korekcija prema zenitu?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 9:50 am

ne secam se tacno sta su radili, uzme se podne, pa u odnosu na to vreme gleda polozaj zenita. u odnosu na to se vrsi korekcija.

izvini bilo davno zaboravila sam.
malo pre sam procitala tvoj post o 29 stepnu, evo bas sad sam pogledala. moj otac je rodjen na 29 stepenu vodolije. gde su meni izracunali asc.


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 10:00 am

Gloria ::ne secam se tacno sta su radili, uzme se podne, pa u odnosu na to vreme gleda polozaj zenita. u odnosu na to se vrsi korekcija.

izvini bilo davno zaboravila sam.
malo pre sam procitala tvoj post o 29 stepnu, evo bas sad sam pogledala. moj otac je rodjen na 29 stepenu vodolije. gde su meni izracunali asc.

da , a moje sunce je bilo u konj sa suncem moje mame, no njeno sunce bilo u lavu 3stepen

Ovo ne razumem, sto je podebljano, pa Sunce ne manja stepen i znak, nije mi jasno... Mada za tvoj Asc ne mora da znaci,a moze da bude, ti si vec nasledila to Sunce na 29* nema veze sto je drugi znak. Jel ti prva godina braka bila klimava ili nesto cudno, kao da je na ivici?

Super sto si mi to rekla, vidis jos jedna potvrda da je nasledno! I kod mene su u pitanju 29* ali svi imamo razlicite planete i znake ukljucene, samo se ponavlja 29*. Koliko si godina imala kad si se prvi put udala? Tebi je to i vladar 6, kakvo ti je zdravlje, jesi li imala ozbiljnijih zdravstvenih problema?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 10:04 am

moje sunce i moj asc, su u konj sa suncem mojih roditelja.inace evo gledam sad imamo i mi porodicno 29 stepen


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 10:11 am

Gloria ::
Tajna ::
Gloria ::ne secam se tacno sta su radili, uzme se podne, pa u odnosu na to vreme gleda polozaj zenita. u odnosu na to se vrsi korekcija.

izvini bilo davno zaboravila sam.
malo pre sam procitala tvoj post o 29 stepnu, evo bas sad sam pogledala. moj otac je rodjen na 29 stepenu vodolije. gde su meni izracunali asc.

da , a moje sunce je bilo u konj sa suncem moje mame, no njeno sunce bilo u lavu 3stepen

Ovo ne razumem, sto je podebljano, pa Sunce ne manja stepen i znak, nije mi jasno... Mada za tvoj Asc ne mora da znaci,a moze da bude, ti si vec nasledila to Sunce na 29* nema veze sto je drugi znak. Jel ti prva godina braka bila klimava ili nesto cudno, kao da je na ivici?

Super sto si mi to rekla, vidis jos jedna potvrda da je nasledno! I kod mene su u pitanju 29* ali svi imamo razlicite planete i znake ukljucene, samo se ponavlja 29*. Koliko si godina imala kad si se prvi put udala? Tebi je to i vladar 6, kakvo ti je zdravlje, jesi li imala ozbiljnijih zdravstvenih problema?



moje sunce i moj asc, su u konj sa suncem mojih roditelja.inace evo gledam sad imamo i mi porodicno 29 stepen


Pa da to i pricam, to je neka sudbinska, nasledna prica, a vrlo je nejasno...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 12:27 pm

jeste prva godina je bila klimava, tad sam imala zdravstvenih problema -slepo crevo .
inace zdravlje mi je solidno, sem te operacije nisam imala nikakvih zdravstvenih problema, vodim racuna o ishrani, vezbam, relativno zdravo zivim, imam zdrave navike, koliko se to moze.


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 12:34 pm

Gloria ::jeste prva godina je bila klimava, tad sam imala zdravstvenih problema -slepo crevo . nista strasno al meni je puklo. krvna slika je tad bila jako losa, 2 mil crvenih krvnih zrnaca.
inace zdravlje mi je solidno, sem te operacije nisam imala nikakvih zdravstvenih problema, vodim racuna o ishrani, vezbam, relativno zdravo zivim, imam zdrave navike, koliko se to moze.

jel ti i brak u prvoj godini braka bio klimav ili samo zdravlje u prvoj godini braka i koliko si imala godina kada si se udala? Koliko je trajao brak? Kakav ti je odnos sa ocem?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 12:43 pm

i bio kilav i zdravljeproblematicno,25 godina, 5 godina,pre dve ipo godine , otvorila sam firmu, jel se i to vidi??? kad je jupiter usao u 10 kucu. bounce


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 3 Empty Re: Kockica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu