Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Planete na 29*

+21
vanja1983
Vita83
sara
Marina N
mirjanamp
BoSaNKa
amelie
tanjica
alea
Milica
Dunja
Revelation
Spirala
DUH
Kocka je bacena
senka023
Izida
IVA
Astrotanja
nolita
Tajna
25 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Planete na 29* Empty Planete na 29*

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 10:25 am

Sad vec moram da nadjem resenje! Naime ja sam vec ranije proucavala 29* i zakljucila da je nasledan, sada mozemo pokusati i da izvedemo neko pravilo o tome i mozda provalimo zbog cega i na sta se odnosi. Pisala sam o tome pod Licnim pitanjima - Nemogucnost, pa sam dobila i povratnu od Glorije da se i u njenom slucaju pokazalo nasledno. Zato bih molila sve koji imaju neku planetu na 29* da pogledaju planete roditelja i da zajedno probamo da nadjemo sablon po kome se to desava.

Znam da donosi zakasnjenje i tvrdu sudbinu na nekom nivou, nosi i tajnovitost i svakako jak uticaj.

Iznesite vasa zapaznja i utiske u odnosu na taj stepen...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 10:34 am

ja imam veneru na 29om stupnju, sad sam isla pogledat svojim najblizima, oni nemaju (s tim da mami i tati ne znam tocan sat rodenja...) - ne znam jel slucajnost ili nije
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 10:38 am

A znas li rodjenje babe i dede, mozda tetki i striceva, bas sam zainteresovana... Nije uvek slucaj, ali cesto jeste, zato me i zbunjuje. Na primer moj stric i sestra od strica imaju, ali brat od strica nema...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 10:46 am

hm, bas i ne znam, znam datume, ali ni za njih nisam sigurna jer su 1921 prijavljivali i naknadno rodenja...
probat cu jos malo prozujat... sad sam prvi put tati otvorila natal, pa vidim da ima t kvadrat, a i brat mi ima, dok ja imam veliki trigon...mozda su stvarno neke stvari "poklonjenje" genetikom
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 10:50 am

nolita ::hm, bas i ne znam, znam datume, ali ni za njih nisam sigurna jer su 1921 prijavljivali i naknadno rodenja...
probat cu jos malo prozujat... sad sam prvi put tati otvorila natal, pa vidim da ima t kvadrat, a i brat mi ima, dok ja imam veliki trigon...mozda su stvarno neke stvari "poklonjenje" genetikom

Neke stvari su sigurno poklonjene genetikom, na primer ja imam vladar 5 u Vodoliji, moja mama Veneru. Ja imam Saturn u Raku, moj tata Mo 0 SA, to je izvesna stvar, ali daj mi malo ispitaj to sa 29*, bas sam se sad zagrejala...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 11:00 am

pogledala mamu,tatu, bracu, dedu, dvije bake...nitko nema - za tetke i striceve nemam pojma podatke, em ih je puno.

zanimljivo mi je da mi tata, brat i pokojni brat imaju t-kvadrat, svima je neptun u igri, ostalo razlicito, ali sad sam off topic, ispricavam se---
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Astrotanja Ned Avg 30, 2009 11:06 am

Tajnice, o 29. stepenu je pisano i na temi vidovitost., vezano za tu temu, sa dosta primera, pa možete da pogledate. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 11:19 am

Astrotanja ::Tajnice, o 29. stepenu je pisano i na temi vidovitost., vezano za tu temu, sa dosta primera, pa možete da pogledate. sunny

Znam da sam to videla negde ali nisam mogla da nadjem...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Astrotanja Ned Avg 30, 2009 11:38 am

Tema se zove vidovitost u horoskopu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 11:50 am

Astrotanja ::Tema se zove vidovitost u horoskopu. sunny

Nasla sam sada, hvala. Slazem se da 29* donosi neki uvid izmedju realnosti i sna - viziju, pa i vidovitost u nekim slucajevima kada je i ostatak horoskopa tome sklon. Svakako donosi neku plovidbu izmedju dva sveta, dok ce prirodu svetova opisati znaci.

Sa drugog - materijalnog, prizemnog nivoa nosi i odredjenu zrtvu ili gubitak i ako u tome nisam nasla sablon koji bih mogla definisati.

Mozda smo se mogli i tamo nadovezeti ali mene je pored samog znacenja tog stepena koji je svakako "cudan" interesovalo da na malo sirem nivou potvrdim ono sto sam u svojim krugovima nasla a to je naslednost ovog cudnovatog uticaja i ponavljanje u porodicnim krugovima, ka i realna manifestacija, pored spiritualne, ovog polozaja...

Da li se ljudi osecaju kao da gube ili kaskaju, kasne u okviru delovanja te planete na fizickom nivou...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 2:41 pm

da nije ovaj aspekt zarobljen, niko da predje???
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:46 pm

Gloria ::da nije ovaj aspekt zarobljen, niko da predje???

Jaeste bas to i zato i pronalazi nesto sto drugi samo prodju on zatecen tu izmedju - carkad ni na nebu ni na zemlji - e to ti je to!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 2:50 pm

jadnicak:0

sunny sunny sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Izida Ned Avg 30, 2009 9:15 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 10:59 pm

Znaci izgleda je je vise onih koji u porodici nemaju nego sto imaju. Bas zanimljivo, sta to onda govori o mojoj porodici i onima koji imaju?

Duse jel ima tvoja mama ili tata nesto na 29*, znam da Filip nema?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Izida Ned Avg 30, 2009 11:40 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 11:50 pm

mama moje drugarice ima sunce na 29 , a unjenom horoskopu se pojavljuje mesec na 29
druga ima isto mesec na 29 , a njena cerka sunce na 29
pokusacu jos malo da potrazim
mada mozda je slucajnost,
no zajednicko svim tim osobama je neka vrsta duhovnosti i snovi
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Pon Avg 31, 2009 12:01 am

Gloria ::mama moje drugarice ima sunce na 29 , a unjenom horoskopu se pojavljuje mesec na 29
druga ima isto mesec na 29 , a njena cerka sunce na 29
pokusacu jos malo da potrazim
mada mozda je slucajnost,
no zajednicko svim tim osobama je neka vrsta duhovnosti i snovi

Hvala Glorija, i moja iskustva na to cesto ukazuju... Ali ima i slucajeva gde nije...Zbunjena sam.
Svakako da ukazuje na neku duhovnost, osoba je sposobna da vidi detalje izmedju 2 sveta - 2 znaka...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  IVA Pon Avg 31, 2009 12:15 am

29 Raka

Stepen prelaska jednog svetla u drugo,tacka poedele svemira,jaka intuicija,vidovitost,mogucnost sticanja posebnih znanja,mogucnost spajanja suprotnosti,ali ako su ovde malefici,onda osoba ima problem u spjanju dve stvari(moguci problemi u odnosu)

29 Bika

Plejade,daju mnostvo neceg,cesto vise ljubavnih veza u isto vreme,puno devojaka.Riskantan stepen koji moze dati slavu i novac,ali je vezan i za bankrotstvo.Takodje karakteristican za homoseksulce

(Onore de Balzak ovde ima Sunce koje mu je vladar ASC.Iako je ceo zivot pokusavao da doje do novca ulaganjem u razne stvari-svaki put je propao,tako da je zivot proveo u dugovima)

29 Blizanaca

Fiksana zvezda Menkalinam,donosi propast,opasnost od pozara,uopste mesto opasnosti.

(Barabara Huton,bogata naslednica,ovde ima PL koji je u opozicija sa Venerom koja vlada njenom 7 kucom braka- njena tri muza su tragicno zavrsila.Ovde i pinc Carls,cija je supruga tragizno stradala,ima Uran koji vlada njegovom 7 kucom braka)
29 Lava

Fiksana zvezda Regulus,veoma mocno mesto,daje veliku slavu,ali i mogucnost velikih padova,kao i kretanje u krugovima uticajnih,vaznih i poznatih ljudi.Dosta cesto daje i dobar novac.Ipak za ovu zvezdu je karakteristican i pad nakon uspeha.

(Zaklina Kenedi Onazis,koja je ceo zivot provela u okruzenju najuticajnijih i najmocnijih ljudi ovde ima MC)

29 Device

Vidovitost,spoj racija i intuicije,ljudi koji mogu da "citaju buducnost" gledajuci u nesto-karte,dlan,kuglu,caj,ali moze dati i osetljivu i nestabilnu psihu ako covek ne koristi ove potencijale.

29 Skorpije
Mesto velike snage i energije,pa ovi ljudi imaju ogroman magnetizam koji snazno privlaci ljude i ima snazan uticaj na njih.To su ljudi koji sa sobom nose opasnost i veliku moc.Takodje ,ovaj stepen kao i 29 Bika nosi mogucnost sticanja velikog novca,ali moze dati i bankrot.

(Sai Baba ovde ima ASC i Sunce,dok dva cuvena mafijaska lidera Don Vito i Laki Luciano ovde imaju vladare ASC.Ovde ASC ima legendarni dozivotni kubanski predsednik Fidel Kastro,dok Martin Frankel,koji je stekao ogroman novac na prevaru i kasnije uhvacen i odveden u zatvor,ovde ima Sunce koje vlada njegovom 2 kucom novca)
29 Jarca

Sakupljanje starih stvari
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  IVA Pon Avg 31, 2009 12:25 am

U astrologiji se 29. stepen odnosi na izuzetnu duhovnost, vizionarstvo, pa čak i proroštvo. Kroz ovaj stepen je moguć prodor u neke svetove koje običan čovek ne može da stupi. Dakle, i ove planete su omogućile da vidi, a kasnije i realizuje one stvari koje niko drugi nije mogao. Naglašen 29. stepen uvek nalazimo kod osoba koje svoje ideje crpe iz nama nepoznatih svetova.
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Pon Avg 31, 2009 12:29 am

Gloria ::U astrologiji se 29. stepen odnosi na izuzetnu duhovnost, vizionarstvo, pa čak i proroštvo. Kroz ovaj stepen je moguć prodor u neke svetove koje običan čovek ne može da stupi. Dakle, i ove planete su omogućile da vidi, a kasnije i realizuje one stvari koje niko drugi nije mogao. Naglašen 29. stepen uvek nalazimo kod osoba koje svoje ideje crpe iz nama nepoznatih svetova.

Sve se slazem, a sto stade kod Jarca, gde su Vodolija, Ribe i prva 3 znaka?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  senka023 Pon Avg 31, 2009 11:12 pm

Slanje poruka ponovo radi....je, je, jes...

Nema niko u familiji planetu na 29'
samo ja Veneru u Vagi
Hm, nekako ni tamo ni ovamo,
u Vagu nazad ne moze,
u Skorpiju napred nece...
Malo se salim,ali bas je tesko razgraniciti koji su dogadjaji, reakcije, osecanja, vise pod uplivom ovog ili onog znaka...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty re

Počalji  IVA Pon Avg 31, 2009 11:23 pm

Inače to je i kraj nekog puta, završetak nečega. Dalje ničega nema, provalija, puca vidik, vidiš sve u daljinu. A to se zove vidjeti unaprijed što dolazi. To je ta vidovitost ako su još ti neki znaci i planete uključeni koji mogu to jače potvrditi..

"u zadnji chas"?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Tajna Uto Sep 01, 2009 4:17 pm

Gloria ::Inače to je i kraj nekog puta, završetak nečega. Dalje ničega nema, provalija, puca vidik, vidiš sve u daljinu. A to se zove vidjeti unaprijed što dolazi. To je ta vidovitost ako su još ti neki znaci i planete uključeni koji mogu to jače potvrditi..

"u zadnji chas"?


Sve vezano za simboliku te planete je u zadnji cas i prva godina teska...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Astrotanja Uto Sep 01, 2009 4:31 pm

Slažem se sa ovim u poslednji, ili zadnji čas i to ne samo kada je Sunce na 29*, već i Mars. To je stepen prekretnice i nekada vezan i za neke gubitke, ili težinu koju osoba nosi. Opet pominje se i kao stepen bogatstva, o čemu je bilo reči u jednom broju Astrologusa, ali se ne sećam ko je pisao.
Neki kažu da nosi i mudrost u sebi, nagomisani od svega prošlog iza sebe, jer je poslednji itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Planete na 29* Empty Re: Planete na 29*

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu