Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obrazovanje u solaru

4 posters

Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Obrazovanje u solaru

Počalji  Jane Pon Nov 03, 2008 10:19 am

Lijep pozdrav svima i čestitke na forumu i dobrom dizajnu. Wink

Proučavam malo svoj solar, solarna godina počela je u srpnju, do sada nije bilo nekih većih događaja ali konkretno bih voljela čuti vaše mišljenje o tome što me čeka u području obrazovanja u ovoj godini. Inače studiram a solarna 9. pokazuje da će biti događanja na tom području. Ne bi bilo loše da se pripremim. Bilo bi divno da se u ovoj solarnoj godini može računati i na što bliži kraj studija. Ali prihvaćam i ovo što se nudi. Very Happy Unaprijed zahvaljujem na vašim komentarima. I love you
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Snezana Pon Nov 03, 2008 10:48 am

Postavi solar Smile
Snežana šta studiraš?
Ove je prilično povoljna godina za studiranje, posebno za pismene ispite, ili kolokvijume, sve u simbolici 12. kuće, koja je vrlo izražena i gde se nalazi Jupiter pre svega, pa onda i niz drugih planeta.
Vladar tvoje 9., Venera u trećoj u Ovnu, će ove godine primati poztiivne aspekte od Jupitera, koji će biti u sekstilu sa Venerom, vl. 9. koji je u tvojoj prvoj nat., što je opet napredak, ulaganje u sebe i u svoje obrazovanje. Puno vremena ćeš provoditi u samoći gde ćeš pošto je to u vodoliji se baviti nekim intelektualnim radom i to verovatno učenjem. Na kojoj si godini? Uči, posebno će ti prelazak tranzitnog Jupitera doneti napredak.
Upravo su ti oktobar , novembar periodi kada je vrlo dinamično što se tiče studiranja. Srećno! flower
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Jane Pon Nov 03, 2008 2:16 pm

Evo ga, napokon je gore. I solar i natal. Sad mogu uživati u čitanju veših komentara. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  zeka Pon Nov 03, 2008 2:25 pm

sta studiras?
ovo moze biti fini profesor jednog dana
i vreme radi za tebe
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Jane Pon Nov 03, 2008 3:20 pm

Nisam se nikad zamišljal kao profesor, a i nije nekako u skladu sa fakultetom koji studiram. Inače studiram pravo. Nadam se da će u tom smjeru ići i karijera jednog dana. Što se vremena tiče, ne bi bilo loše da radi malo brže. Very Happy Prošla godina je bila puna događaja i Sa preko Asc je mnogo toga riješio tako da je sad sve drugačije. Fakultet mi je sada jako važan, Ve, Ma i Sa u 9. solarnoj to i pokazuju, nadam se da će biti stvarno velikog napretka u tome i da ću uskoro i završiti. Možda ne ove godine ali svakako ubrzo.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Snezana Pon Nov 03, 2008 3:36 pm

Mislim da ti je ova godina, solarna, vrlo povoljna za ucenje i uspeh na fakultetu. Po meni mnogo zavisi od tebe Very Happy, bas zbog solarnog IX polja i solarnog MC u I polju natalnog. Narocito mislim da ti je naklonjen period kada Ju udje u Aqu, onda, cini mi se, bice i dosta srece na ispitima a i ljubav nece biti zapostaljena, JU ide prema tvom Mo Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Jane Pon Nov 03, 2008 3:44 pm

hvala. I love you Znaš mislim da bi mi ljubavne zgode sad došle u najnezgodnije vrijeme, upravo zbog fakulteta. Ju je već 2 puta u posljednje vrijeme prešao preko Ma, tu je i Sa preko Ve i u trigonu s natalnim Ma. Moguće da će se nešto događati. Ali glava mora u knjigu, nema leptirića niti tome sličnog. Cool Snezana, kad gledam kraj fakulteta onda mi se ova godina čini da bi mogla puno toga donijeti pozitivnog, naravno ako se koncentriram na to (bit će, mora biti Smile ) Voljela bih to privesti kraju. Ne znam koliko mi je ovogodišnji solar sklon ali bitno da se nešto događa. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Snezana Pon Nov 03, 2008 4:20 pm

Pa bas to i mislim, studiozno (dubinsko iz debelih knjiga Very Happy )- Sa u IX, takoreci na MC, znaci to je bas rad, rad, rad i uspeh nece izostati, narocito, mislim, kada JU udje u Aqu, a to je vec pocetkom 2009, a onda, brzo i u tvoje VI polje - natalno i eto Smile . A ljubav nece smetati, tako mi se cini, naprotiv Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Jane Uto Nov 04, 2008 10:25 am

Ha ha ha, znaš da si u pravu, knjige stvarno jesu debele. Very Happy Znam da moram raditi, mjenjam neke navike i uskoro ću biti knjiški Terminator. Laughing Okružila sam se markerima u lijepim bojicama i sad u napad. Može li se na temelju solarnog pretpostaviti kad bi fakultet mogao biti gotov? Pitam jer mi nije jasno gledam li vladara 9. ili 10. kuće? 9. jest studij ali 10. je druga od 9. tj. prihod od studija. Pa sam zato u maloj dilemi.

A ljubav, neću ništa prognozirati jer ako nešto nisam onda nisam zaljubljive prirode tako da će to morati biti velika Kupidova strelica da bih ja osjetila. Smile Samo ću pitati, gdje postoje šanse da bih mogla upoznati dotičnu osobu? Da znam za svaki slučaj pa da mogu napraviti raspored kretanja. Laughing Laughing (danas sam nešto dobre volje pa nemojte zamjeriti na malo šaljivom tonu, sve što sam napisala mislim)
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Snezana Uto Nov 04, 2008 11:26 am

A sta je Jupiter na Mo, pa bas Kupidonova strelica flower
A fakultet, pa bice onako koliko truda ulozis. Imam iskustvo sa Sa u IX, doduse natalno ali isto je to, osoba moze da uradi sve sto zeli u vezi svog obrazovanja ali treba da da ulozi puno rada. Koliko kapiram ti to radis, samo napred Very Happy suprotno- to moze biti i lenjost koja smeta okoncanju skolovanja - sto nije tvoj slucaj Smile Saturn uvek nagradi ili ne nagradi u zavisnosti od rada koji ulozimo Smile Kod tebe sol Sa pada u I kucu natalnu i sol u IX takoreci na MC - u I plan Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Jane Sre Nov 05, 2008 2:49 pm

U pravu si. Znam da moram još mnogo raditi na sebi ali svakako sam na dobrom putu, tako barem mislim. Vjerojatno cijelu tu zbunjenost uzrokuje i natalna Ve u opoziciji s natalnim Ju ali i Ur. Važno mi je da ove godine napravim ono što je planirano i da uistinu uložim potreban trud da se to i ostvari. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Snezana Sre Nov 05, 2008 3:28 pm

Snezana ::Postavi solar Smile
Snežana šta studiraš?
Ove je prilično povoljna godina za studiranje, posebno za pismene ispite, ili kolokvijume, sve u simbolici 12. kuće, koja je vrlo izražena i gde se nalazi Jupiter pre svega, pa onda i niz drugih planeta.
Vladar tvoje 9., Venera u trećoj u Ovnu, će ove godine primati poztiivne aspekte od Jupitera, koji će biti u sekstilu sa Venerom, vl. 9. koji je u tvojoj prvoj nat., što je opet napredak, ulaganje u sebe i u svoje obrazovanje. Puno vremena ćeš provoditi u samoći gde ćeš pošto je to u vodoliji se baviti nekim intelektualnim radom i to verovatno učenjem. Na kojoj si godini? Uči, posebno će ti prelazak tranzitnog Jupitera doneti napredak.
Upravo su ti oktobar , novembar periodi kada je vrlo dinamično što se tiče studiranja. Srećno! flower

Ne znam kako se umesao ovaj post, imam utisak da je odgovoreno na osnovu mog solara, ako je tako ja ne studiram odavno Very Happy a simbolika Ju u mom solaru ovako protumacena u nekom drugom smislu je tacna. Do neke omaske je doslo, da je retrogradni merkur, bilo bi mi jasno Smile ali verovatno nista nije slucajno, beskrajna je astroloska simbolika a Ju u 2009 me jako interesuje Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Astrotanja Sre Nov 05, 2008 3:44 pm

Puno pitanja mi pristiže, a mi se desila greška. Međutoim, ako ne studirate, vi ćete svakako proširiti neke svoja znanja i suočiti se sa sobom, razrešiti neke svoje dileme, biti osloboditi se onoga što nije dobor, ili što vam smeta, ne čini vas zadovoljnom. povedite nešto više računo o svom zdravlju, zbog naglašenosti 12. i aspketa sunca, opozicija sa Saturnom i konjukcija sa Uranom, posebno na jačanju imuniteta, na podizanju energije, jer će vam tempo života u rada doneti iscrpljenost. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Snezana Sre Nov 05, 2008 4:00 pm

Tanja sve je u redu, problemi sa forumom su moguci uvek. Ja sam reagovala a odogovor mi ni malo nije smetao, cak suprotno flower.
Hvala puno, a nadam se da cu moci sledece godine (oktobar, novembar) kako rece ti da napisem nesto lepo apropo tranzita Ju, jer natalno Ju je vladar XI i XII a u X je 120Me u Ar- vladar V i VIII Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Obrazovanje u solaru Empty Re: Obrazovanje u solaru

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu