Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

+4
DUH
hajkula
Bambola
Tajna
8 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Milica Pon Sep 14, 2009 11:12 pm

A da li bi žena mogla biti promiskuitetna iz dobrote, da čini drugima?
Ozbiljno pitam...
Šta mislite?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 12:17 am

Tajna :: Cesto je doduse, ukljucena Venera u Devici (zbog racionalnog pristupa ljubavi) sa losim aspektima, pre nego VE u Skorpiji, ali moze i to... Lilit takodje u konjukciji sa VE hoce to da da, itd...
Zabiravljaš na MO u Devici do 11st takodje hoće da uputi na prostituciju a ne samo VE
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 12:23 am

Milica ::A da li bi žena mogla biti promiskuitetna iz dobrote, da čini drugima?
Ozbiljno pitam...
Šta mislite?

Mislim ja precenjujem žene i devojke ali toliko.... mislim ako je normalna sumnjam jer kada bi shvatila da je njena dobrota promiskuitet i da je već dobila epitet a da je muškarci samo koriste, sumnjam da bi i dalje bila dobra a tada je već kasno, osim toga nije baš uobičajeno da se tako izražava dobrota, bar kod žena
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Milica Uto Sep 15, 2009 2:03 am

DUH ::
Milica ::A da li bi žena mogla biti promiskuitetna iz dobrote, da čini drugima?
Ozbiljno pitam...
Šta mislite?

Mislim ja precenjujem žene i devojke ali toliko.... mislim ako je normalna sumnjam jer kada bi shvatila da je njena dobrota promiskuitet i da je već dobila epitet a da je muškarci samo koriste, sumnjam da bi i dalje bila dobra a tada je već kasno, osim toga nije baš uobičajeno da se tako izražava dobrota, bar kod žena
Pitam zbog Sonje iz dela Dostojevskog ''Zločin i kazna''. Nju sam doživela kao jako dobru, pa čini muškarcima iz samilosti.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 15, 2009 12:34 pm

Predlažem da ovaj deo koji nema veze sa temom kopirate na novu temu koja mođe da se otvori vezano za prostituciju u natalu, ili nešto slično tome, jer se ne uklapa u temu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 6:26 pm

Milica ::
Pitam zbog Sonje iz dela Dostojevskog ''Zločin i kazna''. Nju sam doživela kao jako dobru, pa čini muškarcima iz samilosti.[/quote]

Sonja je nešto drugo i to je posebna priča ali smo stvarno otišli od teme pa možemo na novoj temi samo treba svako svoj post da prebaci, koliko sam ja shvatio
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 6:36 pm

DUH ::
Milica ::
Pitam zbog Sonje iz dela Dostojevskog ''Zločin i kazna''. Nju sam doživela kao jako dobru, pa čini muškarcima iz samilosti.

Sonja je nešto drugo i to je posebna priča ali smo stvarno otišli od teme pa možemo na novoj temi samo treba svako svoj post da prebaci, koliko sam ja shvatio[/quote]

Pa jedino tako moze ako hocemo da se vidi ko je sta pisao ili moze jedna osoba, kao sto sam ja kod gradova, ali onda posebno mora da se naglasi ko je sta pisao, da se podeblje i promeni boja, tako da je malo zamarajuce...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 7:19 pm

Tajna ::
DUH ::
Milica ::
Pitam zbog Sonje iz dela Dostojevskog ''Zločin i kazna''. Nju sam doživela kao jako dobru, pa čini muškarcima iz samilosti.

Sonja je nešto drugo i to je posebna priča ali smo stvarno otišli od teme pa možemo na novoj temi samo treba svako svoj post da prebaci, koliko sam ja shvatio

Pa jedino tako moze ako hocemo da se vidi ko je sta pisao ili moze jedna osoba, kao sto sam ja kod gradova, ali onda posebno mora da se naglasi ko je sta pisao, da se podeblje i promeni boja, tako da je malo zamarajuce...[/quote]

Pa to si jednom uradila uradi opet, moli te tvoj čiča
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Dunja Pon Jan 11, 2010 3:30 am

Moze li neko da mi kaze u kom znaku je Nish??? bounce
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Dunja Sub Maj 22, 2010 5:07 pm

Ok,ja nasla u kom je znaku Nish Very Happy Moj grad je u znaku Jarca bounce samo sto to meni jos nije jasno kako i zasto je to odredjeno???al nema veze..Smile ovo sam saznala iz jednog posta astrologa Nelice Ivanovic,beogradjanke koja sada zivi i radi u Nishu.Ovde cak i drzi neke "casove" astrologije....

evo deo iz njenog teksta koji govori bas o tome:

Ali kako to obično biva sve ima svoje poravnanje i uvek sve dođe na svoje mesto. Srbija pripada Zodijačkom znaku Jarca, čiji je vladar Saturn, a isto tako i Niš je u Zodijačkom znaku Jarca, za razliku od Beograda koji je u Zodijačkom znaku Vage gde je upravo Satrun egzaltiran. Šta nam to govori?! Mnoge lekcije ćemo morati da naučimo pre nego pređemo Saturnov prag i stignemo do Urana koji traži univerzalni sistem za sve. Uostalom nije li poznata ona krilatica da smo „nebeski narod“?! E, pa neće baš biti da je tako, sve dok ne postanemo prema sami sebi dogovorni, a onda i prema drugima, jer nebesima vlada Uran koji donosi oslobođenje, a u ovom slučaju od sopstvenih zabluda i stega.
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 5:23 pm

Dunja ::Ok,ja nasla u kom je znaku Nish Very Happy Moj grad je u znaku Jarca bounce

za razliku od Beograda koji je u Zodijačkom znaku Vage gde je upravo Satrun egzaltiran. Šta nam to govori?! Mnoge lekcije ćemo morati da naučimo pre nego pređemo Saturnov prag i stignemo do Urana koji traži univerzalni sistem za sve. Uostalom nije li poznata ona krilatica da smo „nebeski narod“?! E, pa neće baš biti da je tako, sve dok ne postanemo prema sami sebi dogovorni, a onda i prema drugima, jer nebesima vlada Uran koji donosi oslobođenje, a u ovom slučaju od sopstvenih zabluda i stega.
Hm...ipak imam neke veze sa Beogradom, "egzaltirana" sam u njemu.. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Dunja Sub Maj 22, 2010 5:45 pm

Wink Wink Cool
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad? - Page 3 Empty Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu