Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suparnice :)

4 posters

Ići dole

Suparnice :) Empty Suparnice :)

Počalji  butterfly Sre Nov 04, 2009 11:29 am

Evo jednog usporednog, dakle riječ je o dvijema ženskim osobama, osoba A vani, osoba B unutra! Zanima me dali se vidi u usporednom horoskopu da je riječ o suparništvu i koja je od njih izvukla deblji kraj ? Laughing


Poslednji izmenio butterfly dana Čet Jul 08, 2010 10:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Suparnice :) Empty Re: Suparnice :)

Počalji  senka023 Sre Nov 04, 2009 6:26 pm

Hm, kako to mislis "deblji kraj"?
Nadrljala je ona osoba koja je u ovom momentu TO nesto "dobila" ili "izgubila"? Suparnice :) Icon_wink
Suparnistvo je u vezi projekta ili posla ...ili oko neke osobe ili...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suparnice :) Empty Re: Suparnice :)

Počalji  butterfly Čet Nov 05, 2009 10:32 am

senka023 ::Hm, kako to mislis "deblji kraj"?
Nadrljala je ona osoba koja je u ovom momentu TO nesto "dobila" ili "izgubila"? Suparnice :) Icon_wink
Suparnistvo je u vezi projekta ili posla ...ili oko neke osobe ili...

Pozdrav Senka Smile suparništvo je u vezi muške osobe a nadrljala je ona osoba koja je izgubila Wink
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Suparnice :) Empty Re: Suparnice :)

Počalji  Milica Čet Nov 05, 2009 2:32 pm

Pa sad, pravo stanje stvari bi se videlo jedino kad bi nam dala i horoskop te muške osobe. Very Happy

Meni je upao u oči aspekt opozicije Meseca i Marsa u toj sinastriji...ona čiji je Mesec, je sigurno bila povređenija,ali ne znači da je izgubila rat. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suparnice :) Empty Re: Suparnice :)

Počalji  butterfly Čet Nov 05, 2009 3:54 pm

Milica ::Pa sad, pravo stanje stvari bi se videlo jedino kad bi nam dala i horoskop te muške osobe. Very Happy

Meni je upao u oči aspekt opozicije Meseca i Marsa u toj sinastriji...ona čiji je Mesec, je sigurno bila povređenija,ali ne znači da je izgubila rat. Laughing



Pozdrav Milice Smile
Ja sam u sinastriji prvo uočila egzaktnu konjukciju Urana i Venere mada se tu upleo i Jupiter pa mi nije jasno što bi to značilo jer Uran je rušitelj a Jupiter dobrotvor! Također je zanimljiva konjukcija Marsa i SMC, kao da se radi o nekoj karmi??
Upravu si za opoziciju Mars-Mjesec osoba je povrijeđena al je i izgubila u ovom slučaju!
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Suparnice :) Empty Re: Suparnice :)

Počalji  jesha Čet Nov 26, 2009 3:44 pm

Ja prvo videh saturn osobe A na suncu osobe B ! samo po tome bih rekla da je B gubitnik ovde
jesha
jesha

Broj poruka : 8
Godina : 46
Локација : Beograd
Datum upisa : 23.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suparnice :) Empty Re: Suparnice :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu