Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

+61
lilyrose
Tanja1
acopetrovic
sputana
ena1976
Zorica
neobicna
woman1
Milami86.
mika21
she-ra
Rasheljka
Arijaaa
Vita83
Gugica
Natasha-77
makki
vladka
sagitariusleone
katja1
Dream catcher
nale777
Mahdia
smajli
mici
sweet_temptation_
nancy09
Mirjana2
zelena dolina
Akarui
sladjana
lado06
Bellatrix986
Replay
orhideja
Dunja
Black-Woman
Rebeka
Revelation
amelie
jassna
galaksija
Star
Paradoks
katarina
vedrana
tanjica
hajkula
alea
Sanjakis
onaSA
Jane
AnaLoznica
nena
Gea
venerica
Milica
senka023
Kocka je bacena
Čarobnica
Astrotanja
65 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  jassna Ned Jan 24, 2010 2:26 am

Evo sta sam pre neki dan saznala za Sunce u osmoj, a nisam znala, pa rekoh da podelim sa vama--sklonost ka ozenjenima (tesko da bih ja bila sa nekim ozenjenim ovako posesivna, ne volim nista da delim) ili sklonost ka svrljanju sa nekim mocnim muskarcima kad sam vec u braku (za ovo ne garantujem--dvanaesta u vagi, vladar pete u dvanaestoj, a zaljubljiva sam samo tako tongue )..

Da li ovaj moj Merkur u osmoj moze znaciti da cu imati neprilika zbog pisanih ili izgovorenih reci?....btw ja pisem, a ono o cemu pisem jako dobro ispunjava simboliku osme kuce i pod uticajem je Saturna (vladar trece u dvanaestoj, pravi mi trigon sa Merkurom, u potpunosti ispunjena simbolika)...Zanima me i ovaj orbis 1 izmedju Merkura i Sunca? Cula sam da nije dobar tako mali orbis, mada ne kapiram zasto...


Poslednji izmenio jassna dana Ned Jan 24, 2010 2:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  jassna Ned Jan 24, 2010 2:32 am

Hajde neka mi neko prokomenatrise osmu, hocu da cujem i vasa misljenja, jako me zanima sta mi imate reci..Ova Skorpija u meni ce svisnuti od radoznalosti tongue tongue bounce bounce bounce

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Ned Jan 24, 2010 1:31 pm

Osma u Blizancima donosi pored radoznalost, posebno vezana za život i smrt, vezana i za seksulanost. Merkur u 8. u blizancima svoju radoznallost ispoljava u raznim initersovanjima i razmišlajnjima. On bi mogao da piše i priča i o nečemu vezanom za strasti, ljubavne i seksulane veze, ili za nešto što spada u tajne vezne za rođenje, smrt, seks, nasledstvo, ili novac drugih ako ne piše o tome on razmišlja o tome. Ova kuća se odnosi i na finansije koje dolaze od drugih, a kako je u blizancima onda novac i podršaka ne samo finnasijska , već i druge vrste mentalna , psihička može dolaziti od drugih.

Kada je sunce u osmoj i Merkur vladar osme, onda je vrlo bitan i seksualan život te osobe, pogotovo ako je ascdent u Škorpiji. Međutim, kod tebe ima dosta i razmišlajanja i to može komplikovati seksualnost. Sunca je u trigonu sa Marsom što pomaže fizičkoj bliskosti i kako su u pitanju vazdušni znaci i seks je produžetak komunikacije sa partnerom, posebno što je tu i Merkur umešao prste, pravećei blisku konjukciju sa Suncem.Međutim kako je osma i Sunce u Blizancima, duplom znaku, onda će tu biti i više veza i zaista postoji mogućnost i paralelenih veza.

Ova osma upućuje da će partner imati novac i on će dolaziti kroz neki inetelektualni posao... sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  jassna Ned Jan 24, 2010 8:24 pm

Astrotanja ::Osma u Blizancima donosi pored radoznalost, posebno vezana za život i smrt, vezana i za seksulanost. Merkur u 8. u blizancima svoju radoznallost ispoljava u raznim initersovanjima i razmišlajnjima. On bi mogao da piše i priča i o nečemu vezanom za strasti, ljubavne i seksulane veze, ili za nešto što spada u tajne vezne za rođenje, smrt, seks, nasledstvo, ili novac drugih ako ne piše o tome on razmišlja o tome. Ova kuća se odnosi i na finansije koje dolaze od drugih, a kako je u blizancima onda novac i podršaka ne samo finnasijska , već i druge vrste mentalna , psihička može dolaziti od drugih.

Kada je sunce u osmoj i Merkur vladar osme, onda je vrlo bitan i seksualan život te osobe, pogotovo ako je ascdent u Škorpiji. Međutim, kod tebe ima dosta i razmišlajanja i to može komplikovati seksualnost. Sunca je u trigonu sa Marsom što pomaže fizičkoj bliskosti i kako su u pitanju vazdušni znaci i seks je produžetak komunikacije sa partnerom, posebno što je tu i Merkur umešao prste, pravećei blisku konjukciju sa Suncem.Međutim kako je osma i Sunce u Blizancima, duplom znaku, onda će tu biti i više veza i zaista postoji mogućnost i paralelenih veza.

Ova osma upućuje da će partner imati novac i on će dolaziti kroz neki inetelektualni posao... sunny


Hvala, Tanjka sunny bounce

Ovo ima smisla itekako..Likovi sa cijim se sudbinama igram dok pisem izmedju ostalog imaju komplikovanu seksualnost, lebde izmedju zivota i smrti, emotivno su labilni, rastrzani, strasti su jake...da sad ne davim, imam neobican stil pisanja, i Uran se umesao iz prve..Naravno, sve je to fino upakovano, cita se izmedju redova, ne podnosim vulgarnost, knjizevnost mora biti lepa...

Sto se moje seksualnosti tice, komplikovana je u tom smislu sto bih se seksa pre odrekla nego ga upraznjavala kao gimnastiku..To i jeste komplikacija za vreme u kojem zivim...Sa muskarcem moram duhovno da se povezem ili sve gubi smisao, postaje jeftino i prazno, a to nikako ne volim..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Ned Jan 24, 2010 8:29 pm

mila2710 ::8 kuca na 27`29 Skorpije, na vrhu 8-mog je Uran, generacijska planeta, a jedini aspekt ima 90`sa Marsom. Pluton u 7-mom.
A sada, jer moze pomoc? To je kazu aspekt koji nosi opasnost po zivot, mada ja ne upadam u takve situacije sama po sebi, ali kada se nadjem vec..zaista ne osecam nikakav strah po zivot, jer sam u stanju da zastitim onog koga volim po cenu svog zivota..to ne znaci da manje cenim sebe, vec eto..da znam da volim confused

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  jassna Ned Jan 24, 2010 8:37 pm

Ovo zaboravih...Procitala sam negde da osobe kojima 8. pocinje u Blizancima ne umeju da pricaju o svojim problemima, ili pricaju, ali kroz salu, pa njihovu patnju niko ne shvata ozbiljno..Ovo je ziva istina kad sam ja u pitanju, verovatno iz razloga sto ne podnosim da me drugi sazaljevaju..A i sto bih opterecivala druge svojim tripovima kad me ionako ne bi razumeli, svasta mi se mota po glavi i preosetljiva sam..Mada, meni je i Mesec u 12, skrivam emocije..I Jupiter mi pravi konjukciju sa ascedentom, to izmedju ostalog daje potrebu da se glupiras i kada ti je najteze, a ja se glupiram za sve pare..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  galaksija Čet Feb 04, 2010 7:24 pm

Moja osma kuca je puna a nasledstva ni od kuda.za sve u zivotu sam se morala dobro namuciti.Moze li mi neko pomoci u tumacenju ovog polja,da li ce mi doneti i nesto dobro?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  dax Sub Feb 20, 2010 12:08 am

pozdrav svima na forumu...evo i ja da se prikljucim ovoj diskusiji o "osmicama"Smile mene jako intrigira moja osma kuca koja je blago receno krcata planetama. imam i stelijum 3 planete u njoj...postavicu svoj natal pa ako neko moze da mi kaze kako mu sve to izgleda....

dax
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  amelie Sub Feb 20, 2010 12:10 am

dax ::pozdrav svima na forumu...evo i ja da se prikljucim ovoj diskusiji o "osmicama"Smile mene jako intrigira moja osma kuca koja je blago receno krcata planetama. imam i stelijum 3 planete u njoj...postavicu svoj natal pa ako neko moze da mi kaze kako mu sve to izgleda....

natal:https://2img.net/h/oi49.tinypic.com/atu9tv.gif
amelie
amelie

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  amelie Sub Feb 20, 2010 12:26 am

eh sve sam dobro uradila, registrovala se...samo ne znam kako u potpis da stavim link za moj natal??
amelie
amelie

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Sub Feb 20, 2010 12:31 am

amelie ::eh sve sam dobro uradila, registrovala se...samo ne znam kako u potpis da stavim link za moj natal??

Dobro došla, amelie sunny

Natal ti je u potpisu Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  amelie Sub Feb 20, 2010 12:39 am

Hvala carobnice:D

videh za potpis.... Laughing
amelie
amelie

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Sub Feb 20, 2010 1:40 pm

Amelia, ti baš imaš izraženu 8. kuću. O Sncemu konjukciji sa Merkurom smo pisali. Mene zanima kako se tebi ispoljava Mars u osmoj i Pluton u Vagi, koji su dispoztori tvog Urana. Da li su doneli izvesne opasnosti, operacije? Da li imaš probleme sa urološkim organima, ili bubrezima. Tendencija ka urološkim problemima , pa bi bilo dobro da obratiš pažnju na te organe, posebno kada Saturn bude tranzitirao osmom.

Pluton u 8. i jaka osmica tebi će sigurno doneti novac preko drugih i znatno nasledstvo. Dobro bi bilo da tvoje zanimanje ima veze sa osmom kućom, odnosno ili da pišeš, ili da radiš nešto što je vezano za osmu kuću, kako bi se simbolika ostvarila na taj način, a ne kroz destruktivnost, ili lične krize, koje su takođe vezane za osmu kuću.
Osma kuća utiče i na parnormalne sposobnosti, izvesne moći, kojih ako postane svesna i ovlada njime, mogu učiniti da sama menja svoju sudbinu. Često uz jaku devetu, kao kod tebe upućuje na razvijanje duhovnosti, koja život osobe učini drugačijim, menjajući svest, uzdižući ličnost, donoseći sposobnost savladavanja snagom duhom sopstvene slabosti i životnih kriza. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Mar 24, 2010 9:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Revelation Pon Feb 22, 2010 12:03 am

Moja osma kuca je u znaku Ribe. Nema planeta, ali Neptun, vladalac osme mi je otisao u petu kucu....Negdje sam citala da je to jako dobar polozaj za bavljenje glumom....Nisam se bavila nikad glumom, ali su mi mnogi govorili da sam jako talentovana i da sam trebala upisati glumu, tj. da me vide kao glumicu....
Revelation
Revelation

Broj poruka : 12
Локација : Montenegro
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Kocka je bacena Uto Feb 23, 2010 3:50 pm

Astrotanja ::
Pluton u 8. i jaka osmica tebi će sigurno doneti novac preko drugih i znatno nasledstvo. Dobro bi bilo da tvoje zanimanje ima veze sa osmom kućom, odnosno ili da pišeš, ili da radiš nešto što je vezano za osmu kuću, kako bi se simbolika ostvarila na taj način, a ne kroz destruktivnost, ili lične krize, koje su takođe vezane za osmu kuću.
Osma kuća utiče i na parnormalne sposobnosti, izvesne moći, kojih ako postane svesna i ovlada njime, mogu učiniti da sama menja svoju sudbinu. Često uz jaku devetu, kao kod tebe upućuje na razvijanje duhovnosti, koja život osobe učini drugačijim, menjajući svest, uzdižući ličnost, donoseći sposobnost savladavanja snagom duhom sopstvene slabosti i životnih kriza. sunny

Imam jaku 8.,ali i 9.kuću i u poslednje vreme dosta razmišljam o svom duhovnom razvoju,i shvatila sam to jedna od najbitnijh stvari u životu Very Happy

U svakom slučaju zanima me šta mi sve može doneti ovakva 8kuća,s obzirom da se u njoj nalaze Me-vladar 3. 4 i 7kuće,Sa-vladar 11 i 12.kuće,Ve-vladar 2.kuće i uklještene vage u 7polju,Pl-vladar 8.kuće,kao i JMČ
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Rebeka Uto Feb 23, 2010 4:07 pm

Osma kuća je u znaku Strijelca i bez planeta. Ne očekujem neko nasljedstvo Smile
Iako mi se Merkur nalazi negdje na samoj granici osme i devete.
Duhovnost smatram jako bitnom i za to je vjerojatno zaslužnija deveta kuća (Uran i Neptun).
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  amelie Sre Mar 24, 2010 8:26 pm

Astrotanja ::Amelia, ti baš imaš izraženu 8. kuću. O Sncemu konjukciji sa Merkurom smo pisali. Mene zanima kako se tebi ispoljava Mars u osmoj i Pluton u Vagi, koji su dispoztori tvog Urana. Da li su doneli izvesne opasnosti, operacije? Da li imaš probleme sa urološkim organima, ili bubrezima. Tendencija ka urološke , pa bi bilo dobro da obratiš pažnju na te organe, posebno kada Saturn bude tranzitira osmom.

Pluton u 8. i jaka osmica tebi će sigurno doneti novac preko drugih i znatno nasledstvo. Dobro bi bilo da tvoje zanimanje ima veze sa osmom kućom, odnosno ili da pišeš, ili da radiš nešto što je vezano za osmu kuću, kako bi se simbolika ostvarila na taj način, a ne kroz destruktivnost, ili lične krize, koje su takođe vezane za osmu kuću.
Osma kuća utiče i na parnormalne sposobnosti, izvesne moći, kojih ako postane svesna i ovlada njime, mogu učiniti da sama menja svoju sudbinu. Često uz jaku devetu, kao kod tebe upućuje na razvijanje duhovnosti, koja život osobe učini drugačijim, menjajući svest, uzdižući ličnost, donoseći sposobnost savladavanja snagom duhom sopstvene slabosti i životnih kriza. sunny


Hvala Tanja...bilo bi lepo da dobijem neko naledstvo, mada sve mi se cini da od toga nema nista:)) sto se tice mog marsa i plutona u osmoj kuci, ne, nemam gore pomenutih problema, niti operacija (cak sam i dvoje dece rodila prirodnim putem:), licne krize su jako retke. Tu moju prenatrpanu osmu kucu gledam sa pozitivne strane i mislim da mi tako postavljeni mars i pluton donose ogromnu kolicinu energije i unutrasnje snage. M<ada znam nekada biti teska, naprasna i agresivna...Cesto u negativnim situacijama u svom zivotu imam utisak da imam andjela cuvara...ne znam kojoj planeti u svom natalu to da pripisem? sunny
amelie
amelie

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Čet Mar 25, 2010 3:14 am

Ako osma govori i o prvoj trudnoci i prvim mesecima trdunoce..meni je Uran koji daje promene na pocetku 8 i u kvadratu sa Marsom, upozorava da se pazim u vezi toga?
Iako je ovo los aspekt, Alea mi je jednom prilikom ukazala i na to sto je Uran vladar mog 11 polja - prijatelji da su u pitanju i nagli prekidi prijateljstva, sto jeste, mada cesce su prekidi zbog seljenja istih nego ovako, mada ima i toga.. No

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Black-Woman Pet Apr 30, 2010 9:04 am

8. kuća mi počinje u jarcu, Saturn je u 5. kući u vagi u konjukciji sa Plutonom, sekstil Mesec u strelcu, trigon Merkur u blizancima, trigon MC, trigon ASc. Tako da mogu da kažem da je relativno dobro položen saturn, iako je retrogradan i u kvadratu sa čvorovima (a južni čvor mi je u 8. kući)

Vladar osmog u petom polju horoskopa
osobi seks predstavlja bitan faktor u životu i usled naglašenih strasti često dolazi do ljubomore i svadja u odnosu sa prtnerom. Problemi sa decom. Moguća smrt na nekom mestu za zabavu.

Obično kažu da Saturn kada je vladar 8. kuće donosi dug život, i smrt u starosti.
Mada južni čvor u 8 kući, kažu da nije dobar a s obzirom da pravi kvadrat sa Saturnom koji je vladar 8. kuće, ne znam šta donosi.
I tačka sreće tj. Fortuna mi je u 8. kući. Rolling Eyes
Black-Woman
Black-Woman

Broj poruka : 23
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Dunja Sub Maj 01, 2010 11:23 pm

meni je 8. kuca prazna..Sad treba li da brinem??? affraid
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Dunja Sub Maj 01, 2010 11:25 pm

inace - pocinje u Ribama..
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Sub Maj 01, 2010 11:52 pm

Dunja, ne trebaš. Tebi je vladar 8. u 4. i moguće su izesne obmane u vezi nasledstva, da ti deo nasledsva bude zakinuto, putem obmane, laži, tajnog delovanja i slično.
Nemaš relanu sliku o roditeljima, posebno o ocu i moguće da si ga idelaisala u nekom ranom periodu u životu. Postoji dosta porodičnih tajni, vezanih za roditelje sa kojima ćeš se susretati kad Neptum bude pravi aspekte prema tvom Suncnu i Veneri i kada bude tranzitni u kvadratu sa natlnim Neptunom. Ne mora to biti ništa posebno, što bi te zabrinjavalo. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Maj 02, 2010 12:56 pm, izmenio ukupno 3 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  orhideja Ned Maj 02, 2010 11:56 am

kako sam shvatila vladar 8. kuce je neptun.
u mojoj natalnoj on se nalazi u 8. kuci i to u strijelcu i jarcu.
u 8. kuci mi je takodjer venera.

kakvo znacenje to ima?

orhideja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Replay Čet Maj 06, 2010 11:22 pm

ja mislim da je vladar osme pluton i meni je u cetvrtoj a u osmoj veneru u ribama.Ako bi moglo neko bolje tumacenje posto vidim da ima ljudi koji znaju.

Replay

Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Dunja Čet Maj 06, 2010 11:28 pm

Astrotanja ::Dunja, ne trebaš. Tebi je vladar 8. u 4. i moguće su izesne obmane u vezi nasledstva, da ti deo nasledsva bude zakinuto, putem obmane, laži, tajnog delovanja i slično.
Nemaš relanu sliku o roditeljima, posebno o ocu i moguće da si ga idelaisala u nekom ranom periodu u životu. Postoji dosta porodičnih tajni, vezanih za roditelje sa kojima ćeš se susretati kad Neptum bude pravi aspekte prema tvom Suncnu i Veneri i kada bude tranzitni u kvadratu sa natlnim Neptunom. Ne mora to biti ništa posebno, što bi te zabrinjavalo. sunny

ok,a kad ce to da se desi?? kad ce Neptun da pravi aspekte prema mom Suncu i Veneri??

sigurno ne treba da brinem??????
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 3 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu