Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova trudnoca...

3 posters

Ići dole

Nova trudnoca... Empty Nova trudnoca...

Počalji  evora Pet Jan 29, 2010 10:59 pm

Posto je saturn dosta dugo odlagao drugu trudnocu, mislim da je sada doslo vrijeme za to. Mada, malo me plasi ovaj mars u osmoj kuci koji je planeta pobacaja i to sto saturn kvadrira mars-mali plod...inace musko dijete. Sta vi mislite? Ovaj jupiter kao planeta srece bi mozda mogao da spasi situaciju? Sta vi mislite?

evora

Broj poruka : 8
Godina : 44
Локација : Podgorica
Datum upisa : 10.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova trudnoca... Empty Re: Nova trudnoca...

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 10:14 pm

evora ::Posto je saturn dosta dugo odlagao drugu trudnocu, mislim da je sada doslo vrijeme za to. Mada, malo me plasi ovaj mars u osmoj kuci koji je planeta pobacaja i to sto saturn kvadrira mars-mali plod...inace musko dijete. Sta vi mislite? Ovaj jupiter kao planeta srece bi mozda mogao da spasi situaciju? Sta vi mislite?
Eto,draga Evora,i kod mene saturn i to retro,vec dugo odlaze trudnocu Sad a ja imam Sa opozicija mars i nemam pojma sta to znaci...ali tu negde mi se mota u aspektima i Ju..tako da se nadam da ce sve biti ok.Pozzz za tebe i ne brini puno...samo opusteno. flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova trudnoca... Empty Re: Nova trudnoca...

Počalji  fruvita77 Ned Okt 14, 2012 1:41 pm

Moj Saturn iz 12 u lavu je u kvadratu sa Marsom iz 9 u Biku!I ja dugo cekam trudnocu,cak sam imala problema sa istom poslednjih par godina!Koji su dobri aspekti za to!Sta se ceka?

fruvita77

Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nova trudnoca... Empty Re: Nova trudnoca...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu