Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dejvison - nedoumica

Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Dejvison - nedoumica

Počalji  Gost Pet Feb 19, 2010 4:01 pm

Ovako, mene muci prepoznavanje ko je ko u ovom Dejvisonu, a pomoglo bi mi ipak saznanje da li sam ja ta koja recima osobu obeshrabri. Evo o cemu se radi: Ja sam starija osoba sto se tice ovog odnosa, pa samim tim bih trebala biti predstaavljena Suncem, ali sam i zensko pa mi odgovara Mesec. Asc.je na Vagi i sve sto mogu da potvrdim odavde je posto je Venera u 4 - om polju, jeste to da je pocetak ovog odnosa zapoceo u kuci, ali mladje osobe iz ovog charta. Opet, ako je stariji predstavljen vladarem Asc.Venerom, to bih bila ja, pa opet simbol zenskog, a DC koji je na Ovnu bi bio Mars koji je ovde retro, u 12-om polju, a jos u Vagi. Pa nekako ispade da smo muska osoba i ja zamenili uloge. Zasto me buni? Jednostavno se ne pronalazim da sam ja ta koja osobu povredjuje..i zato sto je ova osoba u podznaku ciji je vladar Venera, moj vladar Asc.je Ovan..pa sam malo u konfuziji. Kako se moze popraviti ovaj odnos, gde sam tu ja i da li uopste postoji sansa da ovakav odnos gde je Merkur u padu i izgonu (reci, reci, reci.. = reci-ubice) se oboji pozitivnoscu (ako je do mene - odmah mi je lakse) i opstane?
Ukazite mi molim vas na negativne strane ovog odnosa, jer ocigledno mi nesto promice.

Dejvison - nedoumica Astro2gw01fortehk550872


Poslednji izmenio mila2710 dana Pon Nov 08, 2010 6:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Da li je ovo crna mrlja i tacka na ovaj odnos?

Počalji  Gost Pet Feb 19, 2010 6:57 pm

Mesec 120° Uran, ali i 90° Neptun ~ pokušaj da se na neobičan način prijateljstvo pretvori u ljubavnu vezu "pada u vodu" jer se maštanja i iluzije razbijaju čim sam fizički deo veze krene.

Mesec koji se nalazi izmedju potpuno slabog Merkura (izgon i pad) i relativno slabog Sunca (nema osnovno dostojanstvo a i loša kombinacija vatra & voda) i ukazuje na ne izrečenu potrebu za razgovorom, ali čim do razgovora i dodje, sva maštanja se suočavaju sa realnošću i emocije se gube u celoj priči . Sad


Poslednji izmenio mila2710 dana Pet Feb 19, 2010 9:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  alea Pet Feb 19, 2010 8:46 pm

Ja bih ipak rekla da si ti MO u Ribama, osetljiva, emotivna...ne može MO biti u tvom slučaju muško, iako si ti starija...ti si senzibilnija, emotivnija, ti si ta koja se više žrtvovala za ovaj odnos i koja gaji nežna osećanja...
Ali, i više patiš emotvno, dok je on po meni SO, koje na neki način krije svoje slabosti...
ASC pokazuje početak odnosa, a vama je u Vagi, i lepo si objasnila da je u kući.
Druga stvar, mislim da tranziti na Dejvison jako dobro pokazuju događaje u odnosu, a tranzitni SA je u vašoj 12 kući, i očigledno aktivira neki aspekt koji je doveo do nekog udaljavanja, a gledaj tranzitni MA 180 VE...pa on se stalno šetka naspram vladara ASC vaše veze, i kao da non-stop čačka i ne da da se te strasti ugase...sada je popustio, ali kada opet krene direktno, ponovo će napraviti 180.

VE u Vodoliji mi govori o tome da je veza bazirana na prijateljsko-ljubavnom odnosu, a 120 MA znaš šta znači...ali je MA r, pa je u Vagi, pa u 12 p. pa nekako kraj veze ne izlazi u javnost...ali će u tome on biti povređen, jer je MA 180 SO.
Vladar kuče ljubavi, je UR, pa oboje želite da zadržite prijateljski odnos...niko ne želi da se tu zakrvi.
VE 120 SA govori o trajnom prijateljstvu, jer je SA suvladar 5 p. samo je u 1 p. pa nagoveštava manje iskazivanja ljubavi direktno...
Oboje tu gajite neke platonske osećaje, možda više mašte nego realizacije, i SO i MO imaju 90 NE...a MA u Vagi u padu, u 12 p....


Poslednji izmenio alea dana Pet Feb 19, 2010 8:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  Gost Pet Feb 19, 2010 8:54 pm

DA. Ali me uzasava sto je u ovom slucaju Mars za koji su mi rekli da sam ja predstavljen u 12 kuci i jos retro, sto bi u neku ruku znacilo pokajanje i vracanje, a opet sve to da bih ja tajnu vezu..sto nije slucaj..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  alea Pet Feb 19, 2010 8:56 pm

Ja mislim da ti nisi MA. ASC i DC pokazuju početak i kraj odnosa, a osobe su predstavljene SO, MO, VE i MA.
On je MA i SO, a ti si ženski princip...ti si MO i VE...žena koja je prepuna emocija i ljubavi, i prijateljski naklonjena ka njemu, gde ti možeš u takvoj vezi biti neko ko vrda?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  Gost Pet Feb 19, 2010 9:08 pm

alea ::Ja mislim da ti nisi MA. ASC i DC pokazuju početak i kraj odnosa, a osobe su predstavljene SO, MO, VE i MA.
On je MA i SO, a ti si ženski princip...ti si MO i VE...žena koja je prepuna emocija i ljubavi, i prijateljski naklonjena ka njemu, gde ti možeš u takvoj vezi biti neko ko vrda?
Pa ako je Asc.pocetak, kao sto rekoh jos ja Ve u kuci, sta bi onda bio kraj? Verujem to sto je ostalo u tajnosti? Jer So u Ovnu koliko znam lose? A nas odnos koji pokazuje 5 polje u kom je Me slab ili kako kazu los, sa Mo, da bih uopste stigla do 7polja, povezuje to 6polje u kome je So koje nema dostojanstvo??? Ja se ne pitam jer da?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  alea Pet Feb 19, 2010 9:19 pm

SO je u Ovnu egzaltirano...velikodušno, zaštitničko...kako može da ne valja? Rolling Eyes
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  Gost Pet Feb 19, 2010 9:25 pm

alea ::SO je u Ovnu egzaltirano...velikodušno, zaštitničko...kako može da ne valja? Rolling Eyes
Pa da, jeste se tako ponasala osoba, neko vreme..ali sam u mom prvom postu ispod charta navela ono kako su mi protumacili = Da So nema osnovno dostojanstvo, a iskreno ne znam sta to treba da znaci. Bilo kako bilo, taj odnos je prekinut..Ono sto sam prepoznala od svega, jesu neki tranziti koji su se nasli u vremenu i prostoru i odradili svoj deo.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  alea Čet Feb 25, 2010 4:02 pm

Mislim da su ti rekli da nema osnovno dostojanstvo jer je u 6 p. a tu mu nije mesto.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  Gost Čet Feb 25, 2010 7:00 pm

alea ::Mislim da su ti rekli da nema osnovno dostojanstvo jer je u 6 p. a tu mu nije mesto.
U pravu si, jos uvek ponekad ne znam sta sam procitala, i sve gledam prvo lose stvari..na koje naidjem, pa i preuvelicam. confused

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  Gost Pon Apr 12, 2010 8:12 pm

Sunce i Mars u opoziciji - meni iz iskustva i iz situacije kakva je trenutno, kaze da je on stalno u sukobu sa svojim osecanjima i da ih drzi u tajnosti, jer on je i kao So u 6-oj emotivno vezan za svoj posao,a kako i ne bi Question Zato cesto uradi nesto sto nije u skladu sa njegovim osecanjima, ali se posle i pokaje, odnosno na mnogo neobicnih nacina i situacija dolazim do zakljucaka i potvrdnih odgovora da zapravo nije ravnodusan confused
Inace, po direkcijama, ovaj odnos je zapocet kada je Mars stao na Jupiter, prosle godine.
ali ako se gleda po progresijama, buduci da ima toliko retro planeta i ona najbitnija da kazemo za javnost kojoj bi se tezilo, Sa a i Ma, idu unazad... No
Sta bi onda bilo kad Ve stani na Merki po direkcijama Question

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty A evo i zasto smo se upoznali...kazu jako lep prizor

Počalji  Gost Pet Apr 16, 2010 3:28 pm

A evo i kad smo se upoznali...pa ne znam pored toga sto je Venera koja je vladar 8 i Asc koja je u Vodoliji pa ipak trazi slobodu, nekonvencionalni odnos...a ipak prdstavlja mene, i nisam uradila nista sto bi ga nateralo u "beg", ali Mars retro...da li je ikako moguce da ovakve dve kukavice opet dodju u ovakav polozaj, i sve bude kao na pocetku. Mesec vladar MC-a u Dejvisonu ili ako se gleda odnosi se na buducnost odnosa, je taj dan odigrao "glavnu ulogu". Pogledajte, dakle 1.maj
U pitanju je bio Veliki Zmaj, pa jos vatreni i jos u centru svega SMC koji je pod vladavinom Meseca, sa osom JMC pravi drugi trigon... Kako je moguce No da se odnos koji je zapoceo pod ipak tako jakim aspektom planeta, koje su na neki nacin umesane u sam Dejvison kao vladari Asc.i jos i sami vladari ose Asc/DC koji staju na Dejvison Sunce, Sunce na Vertex...zavrsi se, prekine se...i sve u svemu nije mi jasno...

Dejvison - nedoumica Zmajm


Poslednji izmenio mila2710 dana Pon Nov 08, 2010 6:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejvison - nedoumica Empty Re: Dejvison - nedoumica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu