Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ksenija Pajcin

+2
Darko
lado06
6 posters

Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Ksenija Pajcin

Počalji  lado06 Sre Mar 17, 2010 2:02 am

Ksenija Pajcin veceras nadjena mrtva u svom stanu.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Darko Sre Mar 17, 2010 4:31 am

da... ubijena je
ja sam sokiran... uvjek prvi okoncaju ljudi koji to najmanje zasluze Sad

''Beogradska policija pronašla je danas popodne beživotna tela pop pevačice Ksenije Pajčin i manekena Filipa Kapsiode. Nacionalni dnevnik Pink televizije, javio je u 19 i 30h da je konstatovana smrt ovog emotivnog para, te nezvanično saznajemo da je Filip iz pištolja prvo ubio Kseniju, pa sebe.

Iako tokom uviđaja nije još uvek konstatovano na osnovu položaja tela da je Filip prvi pucao, sve ukazuje na takav razvoj događaja.

Prijatelji ovog dvojca, čitavog dana pokušavali su da dobiju makar jedno od njih dvoje telefonom, ali niko nije odgovarao na pozive. Nakon višečasovnog ne javljanja, Kseniju i Filipa u pevačicinom stanu u Nikšićkoj ulici na Voždovcu, pronašla je majka tragično nastradale Pajčinove, gospođa Ljubica. Ksenijino telo nađeno je u hodniku sa prostrelnom ranom na glavi dok je Kapisodino telo bilo u dnevnoj sobi sa ranom na temenu koja ukazuje na to da je pucao sebi u usta.

Inače, policija je pre dva dana intervenisala u Ksenijinom stanu u Nikšićkoj ulici, zbog toga što se par navodno potukao.

Nezvanične informacije ukazuju na to da se tragedija desila danas oko 16:30 kada su komšije čule pucnje iz stana. Nezvanični uzrok zločina je ljubomora.

Poslednje pojavljivanje Ksenije Pajčin u javnosti bilo je pre dve nedelje kada je dala izjavu za Story da ne čeka Filipovu bebu.

Šokantna vest uzdrmala je Srbiju i region jer ništa u javnosti nije nagoveštavalo ovakav kraj strasne veze.''

Nikola Rumenić (Story)

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Astrotanja Sre Mar 17, 2010 12:27 pm

Kesnija Pj;in ro]ena je 3.12. 1977. Zna li neko u koje vrem i u kom mestu?

Ono što sam zapazilana osnovu ovih delimičnih podataka je da ima u natalu aspekt Mars kvdrat Uran štizmeđu ostalog govori o mogućnosti nesreća, povred, rizičnih situcija . Imala je dve saobraćajne nesreće o kojima se pisalo i i gotovo sm uverena da je na njenu smrt delovo pomenuti kvadrat.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Darko Sre Mar 17, 2010 3:24 pm

ne znam tacno vrijeme ali znam da je rak u podznkaku... a mislim da je rodjena u beogradu

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Astrotanja Sre Mar 17, 2010 3:40 pm

Darko, po meni je to pogrešn podatak, jer mi ona ne deluje kao osoba koj ima ascdent u raku. Njeno spoljašnje ponašanje pre mi govori da je mogla imati ascdent u Lavu, ili nekom vatrenom znaku, što ukazuje njeno mišićvo telo, njen tempreament, koji je bio pre vatren, neko voden. Delovala je vedro, skretla pažnju svojim izgledom, a bila je i energična i brza, što mi sev deluje kao da je imal ascdent u vatrenom znaku.
Nju više i opisuje to sunce u strelcu, koje je pre vladar njenog ascdenta, koji je doneo javni posao vezan za muziku i ples, jer je sunce u konjukciji sa Neptunom.

Ako je Asc u Lavu, onda je vladar Dc-ta Uran bio vladar, sedme i možda i osme, a kod nje je on u kvadratu sa Marsom u Lavu, koji je po meni u prvoj, ba deluje čvrsto, jako, ima energije i svojim delovanjem, ponašanjem skreće pažnju na sebe. Uran u lvadratu sa Marsom govori i o nesrećma, mogućnošću iznendnih , neočeikivanih događanja, koje mogu nekda da budu i fatalna. Posebno jer je i Venera u Škorpiji u kvadratu sa Saturnom, a dispoztor Venere Mars je u kvadratu sa Urnom. Moguće da je Mars i na samom ascedentu, što hoće da donse neprirodu smrt,odnosno smrt vatrenim oružijem jer je u Lavu u kvadratu sa Urnom. ako je Uran na početku pete onda je to smrt koja dolazi nekim nepromišljenim događajem, nekom vrstom, srljanja u opasnost, izazvanu ponašanjem njenog dečka. Marsom u Lavu upravlja Sunce u konjukciji sa Neptunom, pa je moguće da je on bio ili pod dejstvom opijata, ili u psihički lošem stanju.

Mlad Mesec u ribama, svakako je pospešio ovaj događaj i zbog njegove konjukcije sa Uranom i Merkurom, ubrzo, izazvao neočekivana događanja, brza, i nekontrolisana posebno što je ako joj je Ascedent u Lavu, Mlad Mesec bio u natalnoj osmoj kući.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Darko Sre Mar 17, 2010 4:30 pm

cini mi se da je jednom bio neki intervju u kojem je rekla da je rak... ko zna Sad

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  lado06 Sre Mar 17, 2010 5:03 pm

Pricaju oni koji su je poznavali da je bila jako emotivna osoba,da nije volela svadje,rasprave..
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 6:40 pm

Slazem se da zapazanjem da ne bi trebalo da je Rak u podznaku - sta mislis sta mene izvlaci? Skorpija/Ovan Very Happy
Imam pomenuti kvadrat Ma90Ur kao jedini izazovni aspekt, s tim sto mi je Uran egzaltiran a Mars mu je dispoz.?
Ali po njenim podacima ipak ispade da je ASC Rak, eh ta kombinacija Vatra/Voda i obrnuto... No

Ksenija je rodjena 3.12.1977 u 18.45 Beograd

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Astrotanja Sre Mar 17, 2010 7:38 pm

Tj podtak Mila, nije siguran. Neko ga je ubacio, ali nije potvrđen. Meni ne liči na osobu koja ima ascdent u Raku, jer Mesec u Devici, iako može da da da osoba brine o zdravlju i vežba, opet melanholočni karkter, a takav utisak ona nije ostavljalo o sebi na prvi pogled, mada ima sigurno i toga kod nje.

Kad bi ascdent bio u Raku, ona bi verovatno bila okrenuta komunikaciji, učenju, a ne toliko estrdi, pogotovo što je Mesec u devici skroman ine teži javosti, p mi otuda ta priča o njenom ascdentu u Raku ne izgleda realna, ali zato sunce u 5. s ascdentom u Lavi daje popularnu osobu, prisutnu u javnosti,u strelcu i fizički aktivnu, što je ona bila. Govorila je koliko je privlače putovanja, a i živela je neko vreme u Grčkoj.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 7:48 pm

Astrotanja ::Tj podtak Mila, nije siguran. Neko ga je ubacio, ali nije potvrđen. Meni ne liči na osobu koja ima ascdent u Raku, jer Mesec u Devici, iako može da da da osoba brine o zdravlju i vežba, opet melanholočni karkter, a takav utisak ona nije ostavljalo o sebi na prvi pogled, mada ima sigurno i toga kod nje.

Kad bi ascdent bio u Raku, ona bi verovatno bila okrenuta komunikaciji, učenju, a ne toliko estrdi, pogotovo što je Mesec u devici skroman ine teži javosti, p mi otuda ta priča o njenom ascdentu u Raku ne izgleda realna, ali zato sunce u 5. s ascdentom u Lavi daje popularnu osobu, prisutnu u javnosti,u strelcu i fizički aktivnu, što je ona bila. Govorila je koliko je privlače putovanja, a i živela je neko vreme u Grčkoj.
Pa morate priznati da ipak ima te melanholije iako je ne vidimo, jer se ona mnogo puta povlacila iz javnosti, tj.prekidala, pa se naglo vracala, braneci se da niko nema prava da zadire u njenu javnost. Meni se skromno receno svidjala ta vrsta udaljavanja.
E sad, prepoznajem nekog ko isto ima Mo u Devici, 5-om polju. Mada So u Lavu, blizu Regulusa, pa opet taj "zivot" uzima i uzima vise nego sto daje..bojim se da nekad neispunjenost povuce na pogresne korake.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  lado06 Sre Mar 17, 2010 8:22 pm

Da li je ona imala neku planetu imala na Regulusu?
Sad me to podseti i Milja je bila ubijena iz vatrenog oruzja od muske ruke.
Da li je Regulus vazan u toj prici i koliko?
Sta oznacava kad se planeta nadje na Regulusu? Samo lose?
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 8:31 pm

lado06 ::Da li je ona imala neku planetu imala na Regulusu?
Sad me to podseti i Milja je bila ubijena iz vatrenog oruzja od muske ruke.
Da li je Regulus vazan u toj prici i koliko?
Sta oznacava kad se planeta nadje na Regulusu? Samo lose?
Joj, ne znam, iskreno.
Pomenula sam da neko koga znam ima tezak period i da se bojim za tu osobu, a da ima Sunce blizu Regulusa.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  katarina Sre Mar 17, 2010 9:22 pm

http://www.dodaj.rs/f/27/13W/3hLT9EfS/ksenija-pajcin.gif

negde sam procitala da je ovo karta ksenije pajcin
Meni pije vodu da je rak na ascedentu ,rak je kardinalan znak pa naglo krece i povlaci se.
Venera na fiksnoj zvezdi zlocudnog karaktera.mars i uran vladari petog i osmog polja,mesec u devici je cesto sterilan i moguce je da je htela da abortira i da je tako njen mesec tj ona aktivirala i ostale aspekte tj vladara petog polja marsa i njegove aspekte vladara osmog polja,
Cetvrta kuca je kolevka i grob tj gde i zasto umire a merkur je napadnut od saturna u tranzitima.

karta za jezu u svakom slucaju mnogo pokazatelja za tragediju
katarina
katarina

Broj poruka : 10
Godina : 43
Datum upisa : 19.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 9:47 pm

katarina ::http://www.dodaj.rs/f/27/13W/3hLT9EfS/ksenija-pajcin.gif

negde sam procitala da je ovo karta ksenije pajcin
Meni pije vodu da je rak na ascedentu ,rak je kardinalan znak pa naglo krece i povlaci se.
Venera na fiksnoj zvezdi zlocudnog karaktera.mars i uran vladari petog i osmog polja,mesec u devici je cesto sterilan i moguce je da je htela da abortira i da je tako njen mesec tj ona aktivirala i ostale aspekte tj vladara petog polja marsa i njegove aspekte vladara osmog polja,
Cetvrta kuca je kolevka i grob tj gde i zasto umire a merkur je napadnut od saturna u tranzitima.

karta za jezu u svakom slucaju mnogo pokazatelja za tragediju
Venera na fisknoj zvezdi? Ispustila sam to, opet izvini sto zamaram, ponovi mi koja je?
A Saturn kod Regulusa? I on ima izazovni aspekt sa Venerom kako kazes ujedno i za fiksnom zvezdom kvadrat? No A jos Jupiter vladar i 6-og koji je u 12-oj..pa moguce da je zelela na neki nacin tajno da izvrsi abortus ili sl. Da ne preterujem. Da je nadprosecno inteligenta osoba, mozda moze neko da kaze na osnovu aspekata u karti, ja za sad samo onaj osecaj koji me vezivao kad pomislim na nju, a da li je mislila da Filip mozda nije dovoljno dobar da bi bio otac njenog deteta bilo bi pusto i bolno nagadjanje za nekoga ko ga mozda i poznaje, i uostalom nemam prava na to!!! Samo taj Mesec u Devici upravo govori da je, sto je jednom meni Draga mi Alea pomogla da shvatim: "Ona osoba cija su osecanja pod uticajem njenog intelekta i razmisljanja", odnosno osecanja podredjena visim ciljevima, sta i da li bi ona i na pr.njeno dete imali od toga. Crying or Very sad
A jer njoj kvadrat Sunca na Mesec dodatno nije dozvoljavao da sagleda emocije? To je nesto kao spaljene emocije.. a Saturn i Merkur uzajamna recepcija i jos u trigonu? Hajde neka mi neko pojasni... silent

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  katarina Sre Mar 17, 2010 10:48 pm

bungula
vivijan robson kaze da sa venerom donosi >omiljenost,muzicke i umetnicke sposobnosti,dobit od prijatelja,opasnosti od ljubavnih afera

A skoro sam imala primer devojke koja ima mesec u devici i koja je u nekom rastrojstvu abortirala bez nekog jaceg razloga a rak je u podznaku.

Da bi se nesto desilo mora da ima vise pokazatelja u natalu i da tranziti ,progresije i direkcije budu okidaci za dogadjaj.
katarina
katarina

Broj poruka : 10
Godina : 43
Datum upisa : 19.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Astrotanja Čet Mar 18, 2010 12:44 pm

Što se tiče tranzita tu je tog dana bila Venera u trigonu sa Marom, što nije loš aspekt, ali je bila u konjukciji sa južnim karmičkim čvorom, pa je to neki karmički događaj bio, to je bio neki dug iz prošlosti i narvno uz kvdrt tranzitnog Saturna sa Merkurom koji je doneo nerazumevanje i probleme u komunikaciji s dečkom i verovatno tugu. Mesec u Ovnu tranzitni donosi česti iznenadne rekcije i može da podstiče strasti, d dovede do borbe, a moguće da je pravio inkonjukciju sa Mesecom.

Ukoliko bi joj ascedent bio na početku Lava,onda je Mars na Ascdentu bio taj koji je doveo do tragedije. Ovo je samo predpostavka.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Mar 19, 2010 12:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Čarobnica Čet Mar 18, 2010 1:36 pm

Prema podacima koji su dati i za nju i za njega, imaju u sinastriji konjunkcije JMČ sa SMČ...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Astrotanja Pet Mar 19, 2010 12:24 am

Da je Ksenija ima na Ascdentu stvarno Raka, onda bi trebalo da Mesec prvi neki izazovanan, nepovoljan aspekt, jer bi to meni izgledalo kao logično. Isto tako nekako mi je čudno da ni jedna planeta ne pravi nikakav aspekt na njen natalni Ascedent. Question


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sre Jun 09, 2010 11:17 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Gost Pet Mar 19, 2010 12:46 am

Onda najbolji izvor informacija ipak daje neki od uporednih Question
Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Natalna karta Ksenije Pajčin

Počalji  logos Sre Apr 16, 2014 12:36 pm

Natalna karta:

Ksenija Pajcin CeVEGER

Uran (naglo, iznenada, svađa) je vladar VIII kuće (smrt) a nalazi se u znaku Škorpije (prirodna VIII kuća - smrt), u V kući (ljubav, zabavljanje) i u kvadratu sa Marsom (metak, pištolj) sa 11° (stepen Vodolije - iznanada) znaka Lava (ljubavnik, maneken lepog izgleda) - iznenadna smrt od ljubavnika.

Prvi vladar Škorpije (prirodna VIII kuća smrti) Pluton (fatalno) u IV kući (dom, stan) u znaku Vage (partner) u kvadratu (loša aspekt) sa Asc (osoba) - fatalni kraj u svom stanu.

Pluton vladar V kuće (ljubavnik) a Mars suvladar V kuće u kvadratu sa Uranom (samoubistvo, Uran egzaltiran u znaku Škorpije - velika ljubomora, svađa) iz V kuće - ljubavnik je sam sebi oduzeo život.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ksenija Pajcin Empty Re: Ksenija Pajcin

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu